Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vaker

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 162
Volgende pagina

pajam

BLEISWIJK-1 schreef:

De feiten zij gewoon dat Utrecht een begroting heeft die 10 tot 15% hoger is dan ADO. Dat is de actualitiet. En dan kan je zeggen dat Utrecht groter is.

Maar om nou te zeggen dat Utrecht hierdoor een stuk groter. Een beetje overdreven vind ik. Maar met een Utrechtbril op kan je dat zeggen.
je bent best koppig he?

Al hebben ze een begroting die `maar` 10-15% hoger is, ze eindigen structureel boven ons, hebben in recent verleden Beker finales gespeeld én gewonnen, regelmatig Europees voetbal gespeeld en Oranje Internationals geleverd.

En je kinderachtige steek onderwater (utrecht bril) slaat nergens op.

Je denkt dat je alles weet, inclusief ins en outs rondom het voetbal en kan er slecht tegen als iemand tegen je ingaat, heb ik wel vaker gemerkt.

0
Vrijdag 28 juni 2013 om 08:06 uur

Bolluhboeah

Don schreef:

Waarom lees ik hier toch zoveel over utrecht. Die hadden afgelopen seizoen toevallig zo`n toevallig seizoen als wij 2 jaar geleden. Veel dingen vielen op hun plek en dan wordt je zomaar 5e. Toevalstreffer die ze daar ook nooit hadden kunnen vermoeden.
Een overgehypte centrale verdediger (die inmiddels al flink door de mand is gevallen), een vd gun die toevallig eens niet geblesseerd raakt en een duplan die hen dankzij een kuttende Boschker voorronde europa inschiet. Voor de rest is het daar saneren en dus de beste spelers laten gaan.

Enige goede waar ik ze op heb kunnen betrappen is het aantrekken van toornstra. Dat je die voor dh begrippen voor veel geld hebt verkocht valt nog enigszins te begrijpen. Toornstra was klaar voor wat anders en je had zat middenvelders in huis.

Van duinen heeft daar echt niets te zoeken, het kan en zal daar alleen maar minder worden. Daar ben ik van overtuigd.

Net zoals ik er ook van overtuigd ben dat wij alleen maar kunnen en zullen groeien.
Nou... F.C. Utrecht`s succes is nou niet zo heel erg incidenteel. Eerder structureel. Ze zijn vaker vertegenwoordigt in Europa de laatste jaren, dan wij. Helaas. Geen `disrespect` naar Utrecht by thr way.
0
Donderdag 27 juni 2013 om 22:07 uur

Prutser 070

BLEISWIJK-1 schreef:

En wie is jou bron?
ADO500 is goed op de hoogte dat heeft hij hier al wel vaker bewezen. Dus ik geloof hem meteen als hij aangeeft dat Verhoek niet in beeld is. Ik heb er ook niks van gehoord en geloof het ook niet.
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 17:41 uur

BLEISWIJK-1

marcellino schreef:

volgens mij heeft ado en ook wij niet door wat voor een talent van duinen is zelfs 5 miljoen zal over 2 jaar niets zijn.
die jongen heeft in heel veel weg van bergkamp, hoe makkelijk hij ondanks hij zich te pletter werkt ballen aan neemt en scoort is maar voor weinig weg gelegd.

ik hoor dat sommige zeggen voor meer dan 2 miljoen heb je een goede deal gesloten. nou verre van dat.

even op een rij

jonge speler wordt alleen maar beter.
oog voor het goal en vaak op de goede plek
snel
werklust en genoeg conditie.
en redelijk lang dus kan ook goed kopen.

supporters komen voor hem naar het stadion zo ik ook voor cherry kwam
dus eerlijk gezegd zie ik nou niet echt plus punten als we van duinen voor 2.5 miljoen laten gaan en ja het is een hoop geld maar als je niet perse hoeft te verkopen(en dat hoeft volgens vele shouters nu niet meer nu cherry weg is we gaan zelfs naar categorie 2)dan lekker behouden
Voor Chery ging ik niet naar het stadion. Ik heb mij vaker aan hem geergerd dan dat ik iets moois zag. Maar ieder zijn ding.
0
Zondag 23 juni 2013 om 11:29 uur

ADODENHAAG

teeg28 schreef:

kans hebben we altijd en vooral thuis met een stuk of 4 of 5 goede versterkingen ik weet de uitslag al 2 1 winnen van duinen en steve de ridder ,die zou ik hier ook graag zien als linksbuiten en misidjan rechtsbuiten is 2 benig dacht ik ben benieuwd .
PSV begint het seizoen wel vaker slecht, wij spelen zonder druk. Vind het een prima openingswedstrijdje.
0
Vrijdag 14 juni 2013 om 02:33 uur

Bert

Een hoop over Duits voetbal hier. Beste mensen hoor die Duiters zul je mij geen kwaad woord over horen zeggen. Perfect eten daar goede hotels net land en altijd hulpvaardig. Ga er dit jaar weer 1x door de lengte doorheen rijden en 1x door de breedte. Blijf er altijd slapen.

Echter als er een bal gaat rollen heb ik helemaal niks met die mensen. Ik ben nu voor Bayern omdat Robben daar speelt.

Mijn club is Ado en helemaal niks anders. Zou toch de shouters hier eens willen aanraden ook eens vaker uit mee te gaan. Ok we verliezen vaak. Maar in de bus hebben ze op de terugweg bier. In Kerkrade hebben ze een benzinestation die lekkere drop verkoopt. Bij Heerenveen loop je gewoon tussen de boeren door en bij Heracles en Nec wordt je door de tegenpartij weleens bier aangeboden.

Alleen Feyenoord uit vind ik niks met al die controles maar daar gaan juist de meeste supporters naartoe.
0
Woensdag 12 juni 2013 om 22:43 uur

Advertentie

oodh

Kees schreef:

Holla kan ook een man uitschakelen, is redelijk kopsterk en kan ook de opbouw van achteruit verzorgen. Alleen heeft ie mijn startsnelheid en dat is weer minder .
Dat is een goeie. Ik heb wel vaker gedacht: kan die Holla niet achterin gaan spelen. Hij staat nu vaak op 10 meter van Wormgoor/Beugelsdijk om de ballen op te halen. Heeft weinig nut en van achteruit is de opbouw zeer matig. Soort van discussie over Van Bommel.
Ook Holla zal dit zelf niet ambiëren denk ik.
0
Maandag 10 juni 2013 om 16:35 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Zoals ik al zij eigenlijk niemand. Ik denk dat het lastig is om iemand te vinden die een gegronde redenen heeft om bij ons te gaan voetballen.

Wij bieden nagenoeg hetzelfde salaris als bij NEC, NAC, Roda etc. Clubs als Groningen, Utrecht, Heereveen betalen sowieso meer. Op basis van salaris kunnen wij spelers van deze clubs dan ook niet halen. Uitzonderingen daar zoals Holla die bij Groningen waarschijnlijk meer verdiende dan bij ADO, maar een rede had om bij Groningen weg te gaan.

Nu kan ik zeggen dat ik Rens v. Eijden (25 jr.) van NEC een aardige verdediger vind. Maar los van of we hem kunnen afkopen. Waarom zou hij voor ons kiezen? Op sportieve en financiele gronden? Ik denk het niet.

En zo trek ik de conclusie dat Luijkx, Botteghin en Derijck in zo`n geval ook niet zullen komen.

Als je kijkt naar spelers die zich financieel en sportief kunnen verbeteren dan kijk ik meer naar spelers als Martina (RKC, wel meer rechtsback!), vd.Linden (GAE) en Ramsteijn (Feyenoord). Maar gaan we hiermee vooruit? Daar heb ik mijn twijfels over. En dan zijn we weer waar we het verhaal mee begonnen!
Volgens mij heeft bijna iedereen de gegronde reden om voor het geld te komen voetballen bij ADO. Krijgen ze om de hoek een euro meer en weg zijn ze.

En eerlijk gezegd kan ik dat ook wel begrijpen. De meesten moeten het voor hun 33 ste verdienen.

Wel opvallend is dat bijv. M. Kramer aangaf dat hij mede bij ons komt omdat ADO slagvaardig was etc. etc. Dat heb ik vaker gelezen en ook dat men kwam vanwege de babbel van Steijn.
0
Zaterdag 1 juni 2013 om 21:28 uur

D.H.zuid-west

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk dat je geen gelijk hebt. Het is namelijk heel simpel. Clubs tussen de 8ste en de 14e plek ontlopen elkaar niet zoveel. En dan bedoel ik het salaris. Dan gaan toch echt wel andere zaken meespelen dan geld. En misschien is het maar een klein onderdeel, maar ook Steyn wordt dan door spelers gewogen.
Salarissen ontlopen elkaar niet veel maar wel het totaalpakketje zoals de opbouw van de spelersgroep en de (voor zover in te schatten) te behalen positie op de ranglijst. Want hoe hoger je komt als team en hoe vaker je speelt hoe meer belangstelling er voor je is. Salaris weegt naast deze factoren volgens mij wel degelijk mee wanneer de eerder genoemde punten vergelijkbaar zijn.

Trainers, zeker vanaf plek 10 en lager, zijn hun baan niet zeker bij wat negatieve resultaten kunnen ze al weggestuurd worden. Je bent dan wel dom als je jouw beslissing daarom van een trainer laat afhangen, maar dat is hoe ik het zie.

0
Donderdag 30 mei 2013 om 23:11 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwe column van Dennis Drooglever op Club Achter de Duinen:

ADO-vis naar Utrechtse dis
Gaat FC Utrecht de uitwedstrijden volgend seizoen in het groengeel spelen? De grap gaat rond nu de club uit de Domstad steeds vaker vist in de vijver van ADO Den Haag.
Lees de column
0
Woensdag 29 mei 2013 om 22:13 uur

Nu online

Max, ADO079 en 263 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 162
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5