Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gemaakt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

DHFC070

Johannes schreef:

Ik heb moeite met beslissen. Natuurlijk wil ik steunen. Maar een organisatie die miljoenenen kwijt is aan wanbeleid, waaronder 8 huurspelera, al die afkoopsommen en dan nog de verkeersboetes van Wang junior... Moet ik daar echt mijn geld in steken als ik er geen wedstrijd voor mag gaan zien?
Heb precies hetzelfde gevoel.
Aan de ene kant wil ik Hamdi en Jol het vertrouwen geven maar aan de andere kant zijn wel de afgelopen jaren al zovaak blij gemaakt met een dode mus.

Goed om te lezen dat een aantal wel al de keuze hebben kunnen maken en voor full support hebben gekozen. Ik wacht nog even af.
0
Dinsdag 2 juni 2020 om 22:36 uur

Tommy

rd.. schreef:

Het schijnt toch echt zo te zijn.
Zie het wel kan me er niet meer druk om maken. Heb het allemaal te vaak mee gemaakt.
0
Zondag 31 mei 2020 om 16:03 uur

FC Den Haag!

R.E. schreef:

Even voor mijn begrip: wat was nou dat fantastische nieuws dat (volgens Van Zweden) via een persconferentie bekend zou worden gemaakt? De mededeling dat ADO in financieel zwaar weer zit en dat een miljoenenverlies onafwendbaar is, zal het niet zijn. Maar ook de overeenstemming over verlaging van de salarissen, lijkt me nou niet het geweldige nieuws waar je de supporters van tevoren naar laat uitkijken en raden. Kan Twitter niet net als bij Trump een waarschuwing bij de tweets van Van Zweden gaan zetten? "Pas op, dit is waarschijnlijk fake news!"
Van Zweden heeft volgens mij nergens geroepen dat er groot nieuw komt en ook niets over een persconferentie. Dat is wat sommigen er van hebben gemaakt.
0
Zondag 31 mei 2020 om 13:15 uur

R.E.

Even voor mijn begrip: wat was nou dat fantastische nieuws dat (volgens Van Zweden) via een persconferentie bekend zou worden gemaakt? De mededeling dat ADO in financieel zwaar weer zit en dat een miljoenenverlies onafwendbaar is, zal het niet zijn. Maar ook de overeenstemming over verlaging van de salarissen, lijkt me nou niet het geweldige nieuws waar je de supporters van tevoren naar laat uitkijken en raden. Kan Twitter niet net als bij Trump een waarschuwing bij de tweets van Van Zweden gaan zetten? "Pas op, dit is waarschijnlijk fake news!"
0
Zondag 31 mei 2020 om 12:24 uur

Jordy

Jelle schreef:

Wow, jij weet meer dan je voordoet. Mag een tipje van grote sluier oplichten:
https://ibb.co/kX0K1Vj
(Het is nog niet zeker dat de groene kleur er echt in komt.)
Lekker man, nu heb je iedereen gek gemaakt.
0
Vrijdag 29 mei 2020 om 18:28 uur

FC Den Haag!

rd.. schreef:

Is het moment al bekend dat de persco wordt gehouden?
ja, die komt niet. volgens mij ging alles om die Kees de Boer en is dat door menigeen hier en op twitter heel groot gemaakt.
0
Vrijdag 29 mei 2020 om 11:41 uur

DHFC070

Het grote nieuws is natuurlijk 1 juni dat er meer bekend wordt gemaakt over de seizoenskaart verkoop. 120€ voor een seizoenskaart.
0
Donderdag 28 mei 2020 om 22:07 uur

Advertentie

Jeffrey Van As

schreef:

@ferdy070
Staat niet dat er morgen wat bekend gemaakt word
0
Woensdag 27 mei 2020 om 23:36 uur

Madmax

Staat niks op Twitter !!! ..... Tis wel zo als je daar iets roept, krijg je wel een podium en aandacht.

Ps: Morgen (donderdag) word in iedergeval NIET bekend gemaakt dat Kishna komt
0
Woensdag 27 mei 2020 om 23:26 uur

GroenGeelHart070

Transfer Bourard naar eredivisie op losse schroeven

Doordat het contract van Samy Bourard automatisch is verlengd, staat zijn transfer naar de eredivisie op losse schroeven, meldt het Eindhovens Dagblad. ADO Den Haag is geïnteresseerd en kan hem transfervrij inlijven, maar door de automatische contractverlenging moet de eredivisionist een transfersom betalen. Deze situatie geldt ook voor Karim Essikal, omdat ook zijn contract niet vóór 15 mei door speler of zaakwaarnemer is opgezegd.

Zaakwaarnemer Zouhair Essikal noemt het een misverstand en verwacht er met FC Eindhoven alsnog uit te komen, omdat in april een afspraak is gemaakt dat de club beide spelers bij interesse uit de eredivisie laat gaan. ,,Dat hebben we zo afgesproken en ik heb daarom ook KKD-interesse afgehouden. We hebben toen de hand geschud. Ik ken de regels en verwacht dat hier sprake is van miscommunicatie en dat ze Samy naar de eredivisie laten gaan."
0
Woensdag 27 mei 2020 om 20:19 uur

Nu online

Dang3r en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2