Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: mogelijkheden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

Oe Ah Elia

tja schreef:

Als jonkie doe je dat niet zo gauw. Daar moet een aanvoerder mee komen. Niet een jong knapie.

Zo`n groot ego heeft hij nou ook weer niet. Hij heeft in bijna 1,5 jaar FC Twente laten zien waar hij toe in staat is. Terecht dat hij niet de eerste divisie in wilde. Momenteel volgen Arsenal en Feyenoord hem.
Het feit dat Elia nu zoveel beter is als bij ons is gewoon de verdienste van een veel betere coaching. Ook ik was vaak niet tevreden over hem toen die bij ons speelde, je zag wel de mogelijkheden maar het kwam er zelden uit. Dat is dus het verschil tussen Adelaar/Schoenmaker en een coach die nu bij een Duitse topclub zit.......Fred Rutten, maak gebruik van de kawailteiten van een speler en ontwikkel die, zelfde geldt trouwens voor Bodde.
0
Zaterdag 8 november 2008 om 00:52 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Wetzel rekent nog steeds op versterkingen
André Wetzel denkt niet dat het ‘oude lijk’ van zes miljoen euro invloed heeft op de mogelijkheden om zijn selectie de komende winterstop te versterken.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 7 november 2008 om 23:35 uur

Delft

adoforevah schreef:

wetzel wil delorge en derijck halen ,delorge schijnt wel terug te willenl .derijk wil terug naar belgie.
Derijck had in de zomer al geen interesse volgens onze Frans dus ga dan maar terug naar België. Waar is Frans trouwens die zal nou toch wel een keer terug van vakantie zijn?

Ik krijg natuurlijk van alles over me heen maar ik zo graag Delorge terug willen hebben als de mogelijkheden er zijn.  
0
Maandag 3 november 2008 om 23:10 uur

Delft

Vlakko schreef:

Zoals het er naar uitziet speelt Ammi weer, Cornelisse op de bank, Hoogendorp over 14 dagen weer en Kum nog niet misschien Vitesse uit.

Pique pas Heerenveen thuis.

Zie hier het resultaat waarom we verliezen van Heracles 5 basisspelers missen is teveel van het bgoede voor een club als Den Haag.
Hoogendorp is al lang geen basisspeler meer. Maar goed als die fit wordt heb je meer mogelijkheden. Belangrijk wordt dat Cornelisse weer mee gaat doen dat is de ideale schakel tussen het middenveld en de aanval. Pique is ook een gemis, Kum eigenlijk nog het meest.
0
Zondag 26 oktober 2008 om 22:07 uur

friuli

Danny schreef:

2 jaar geleden tegen heereveen was ook CC vrij. Waren er zo`n 7000 mensen volgens mij!

slimme danny ,alles heeft te maken met >>resultaten

En dat er veel mensen niet kwamen die nu wel weer een beetje komen dat heeft te maken met het feit dat je nu op elke plaats in het stadion goed zicht hebt en dat degene die de wedstrijd gewoon zittend willen volgen nu wel de mogelijkheden hebben.

In het zuiderpark was bij de top wedstrijden de zuid tribune ook altijd zo uitverkocht maar op noord zag je altijd aan de zijkanten  lege plekken omdat iedereen daar altijd ging staan op Noord. 

Veel mensen met kinderen zouden nooit zo gauw een kaartje kopen voor noord zoals dat nu mischien wel gedaan wordt.

Ik blijf erbij als er nu een nieuw stadion in het zuiderpark was neergezet dat het aantal mensen minstens even veel en mischien nog wel meer was geweest dat op de wedstrijden zou afkomen.

Heeft dus niks te maken met het feit dat er nu een nieuw stadion bij het forepark staat dat daar  door nu weer een beetje meer mensen er op afkomen nu.

0
Donderdag 23 oktober 2008 om 14:56 uur

Advertentie

friuli

Wil nog 1 keer reageren op de kwestie zuiderpark van dat daar geen nieuw stadion had kunnen komen vanwege de parkeergelegenheid!>>>>>>>>>>

Dat is de grootste k*t smoes die ik heb gehoord van de gemeente!
 Op die velden bij die amateur clubs hadden ze namelijk zat parkeer plaatsen kunnen maken hoor! 

openbaar vervoer
ook genoeg mogelijkheden voor hoor bij het zuiderpark (tram +bus) 
Alleen rampstad rail heb je dan dichterbij bij het forepark ,nou wat belangerijk zeg!pfff

conclusie:degene die nu roepen dat het forepark zoveel voordelen heeft tenopzichte van het zuiderpark die roepen dat alleen maar uit eigen belang!!!( degene uit vlissingen zoetermeer,ypenburg enz)

Mijn mening: als er een nieuw/veilig stadion in het zuiderpark was gezet dan waren er nu al meer mensen op af gekomen!simpel weg omdat er dan meer mensen uit de binnenstad erop zouden komen.

0
Zaterdag 11 oktober 2008 om 14:49 uur

Brian

Delorge wil vertrekken bij Ajax
Laurent Delorge hoopt in de winterstop de overstap te maken naar een andere werkgever. De middenvelder van Ajax komt niet voor in de plannen van hoofdtrainer Marco van Basten.


De 29-jarige middenvelder werd in augustus van dit jaar samen met Kenneth Perez, Albert Luque en Jurgen Colin teruggezet naar het tweede elftal. De door Henk ten Cate aangetrokken Belg kon mede door blessureleed geen indruk maken in Amsterdam.

Delorge maakt zich op voor een vertrek bij Ajax. "Voor mij is het nu belangrijk om wedstrijden te spelen en te kijken wat er voor mij in de winterstop komt. Ik denk dat de mogelijkheden hier wel beperkt zijn", aldus de Belgische speler tegenover de camera van AT5.

In januari zal Delorge niet meer te zien zijn in Amsterdam. "Ik denk dat de kans wel heel groot is ja."

Vooralsnog is onzeker waar de middenvelder zijn carriére voort zal zetten. "Dat is dan een beetje afwegen van wat er gaat gebeuren. Nederland of misschien wel het buitenland."

Een nieuwe club in de Eredivisie sluit hij niet uit. "Ik denk dat er veel mooie clubs zijn in Nederland en dat het een mooie competitie heeft. Ik heb er met veel plezier tot nu toe gevoetbald."

0
Donderdag 9 oktober 2008 om 14:43 uur

Met z’n allen een biertjûh!

ADO Den Haag, de Burgenmeester Jozias van Aartsen en het supportersplatform hebben in samenwerking bereikt dat er na afloop van de thuiswedstrijden een mogelijkheid is om in het stadion een biertje te drinken.

Na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ op 13 september 2008 is de kick-off.

De drank uitgifte punten beperken zich vooralsnog tot de Aad Mansveldtribune waar een soort van tijdelijk “supportershome” wordt gesitueerd. Het hek tussen de Midden-Noordtribune en Aad Mansveldtribune wordt direct na afloop van de wedstrijd geopend voor alle supporters die een biertje (of iets anders) willen drinken.

De LSU is zeer tevreden met deze stap van de club naar de supporters toe. Wel heeft de LSU er bij de club op aangedrongen te kijken naar de mogelijkheden om de drankuitgifte punten uit te breiden naar de lange zijde. ADO Den Haag heeft aangegeven dat zij deze mogelijkheid zullen opnemen in het stappenplan welke is ontwikkeld n.a.v. de bevindingen uit het onderzoeksrapport.

Essentieel voor een dergelijke stap (uitbreiding uitgifte punten en een definitief supportershome) is dat er geen onregelmatigheden in- en om het stadion plaatsvinden die ADO Den Haag schade toe kunnen brengen. Wij van de LSU, en tevens andere supportersvertegenwoordigers, vinden het belangrijk dat supporters na afloop met elkaar kunnen drinken en ouwehoeren (dat kunnen we nl. echt goed) en dat de supporters uiteindelijk weer een eigen home krijgen.

Daar moeten we met z’n alle naar handelen. Wij van de LSU doen daarom een beroep op alle supporters van de Midden-noordtribune en Aad Mansveldtribune om na afloop van de wedstrijd(en) niet onze tegenstanders uit te zwaaien maar met z’n allen gezellig een biertje te gaan drinken.

De LSU zal voorafgaand of tijdens de wedstrijd consumptiebonnen uitdelen aan leden van de LSU die zichtbare merchandising van de LSU dragen. Uiteraard is het ook mogelijk om lid te worden van de LSU, je krijgt dan een gratis Retro Hat t.w.v. 15,00 en een consumptiebon t.w.v. 2,00. Deze consumptiebonnen kunnen alleen worden gebruikt na afloop van de wedstrijd bij het ‘tijdelijke’ supportershome. 

bron:www.thelongside.nl
0
Woensdag 10 september 2008 om 12:23 uur

Frans

Scheermes schreef:

Kumho Tyres wil in 2015 de 5e plek behaald hebben van het marktsegment in Europa. Zij willen dit onder andere behalen door middel van `aggressive sports marketing` zoals zij dit zelf noemen. Ik ben heel benieuwd wat de deal is. `Aggressive` lijkt mij niet een sponsorship met degradatie aan het eind van het seizoen, met nog twee contractjaren te gaan.
Klinkt mij dus zeer goed in den oortjes. Verwacht een substantieel sponsorbedrag, waarmee handhaving (ik weet, niks is zeker in het leven) ruim gerealiseerd kan worden. Heb gelijk ook even op www.kumhotires.com een kijkje genomen en het lijkt me een waar genoegen om binnenkort naast het embleem van Manchester United onze ooievaar te zien staan! Kumho Tires, official club sponsor of ADO Den Haag & Manchester United.

Forza ADO!

@Scheermes en de andere shouters :

Is ook niet zomaar een sponsor die toevallig wat geld voor 3 jaar wil doneren, maar een grote vis die zijn
marktaandeel op korte termijn en snel wil vergroten.
En wie wie opent dit voor ADO Den Haag ook weer
mogelijkheden om Samsung over de streep te trekken......gezien hun Koreaanse achtergrond en het
feit dat we weer Eredivisie spelen.
Lang leek het er namelijk naar uit te zien dat we met 
zijn allen naar het Samsung-stadion zouden gaan...

groeten Frans

 
0
Zondag 7 september 2008 om 20:07 uur

Moerwijk 64

Delft schreef:

34 wedstrijden 34 punten is de doelstelling. Dan hoef je waarschijnlijk gen nacompetitie te  spelen. Mochten we onverhoopt meer punten halen mij hoor je niet klagen.  We zien het wel seizoen is nog lang.
Natuurlijk is dat de doelstelling. Dat besef ik ook wel.
Eerlijk gezegd zou ik blij zijn als we ruim voor de finish veilig zijn. Dan kan je lekker vrijuit spelen.
Ik heb wel vertrouwen in Wetzel. Niet meer van die ouwe knarren, maar jonge gasten met doorgroei mogelijkheden. 
0
Dinsdag 2 september 2008 om 23:52 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, DenHaag070! en 153 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5