Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

ADODENHAAG

grijze gek schreef:

Nieuwe eigenaar van ADO Den Haag hoopt van de club wél een financieel succes te maken

United Vansen, de Chinese eigenaar van ADO Den Haag, is akkoord met Cosinus Group Capital Partners over de overname van de club. De investeringsmaatschappij van onder anderen Hagenaar Anthony Rothengatter werkt momenteel aan het afronden van de financiering.

Het woordje "HOOPT" baart mij al zorgen
Juist niet! Er moeten eens een keer realistische beelden worden geschetst.

Een rode vlag is kreten zoals binnen een paar jaar doen we de joden vergeten, doen we mee voor een plek in de Champions League, komt er een tweede ring.

Laten we in godsnaam een keer wat boerenverstand van bovenaf hebben. Zie ook dat cruciale plaatje van die vogels die op elkaar schijten, heeft slash volgens mij weleens gepost. Alleen al om zo stabiel te zijn als Heracles Almelo, dat vind ik al een grote stap. Thuis ze weer eens zien winnen.
0
Vrijdag 26 maart 2021 om 09:22 uur

daveadodh

Superjantje schreef:

lijkt wel oproep van een 020 trol..de enige die je hiermee benadeeld is je EIGEN club..zekah in deze corona tijden...

Ik doe hierbij ook 1 oproep aan SCC`ers"BLIJF JE CLUB STEUNEN EN VERLENG JE SCC!!!" (als je het kan financieel)
Inderdaad. Ga sowieso verlengen. Is wel leuk om onze club 2 duels op rij te zien winnen (mag toch hopen dat het daar wel lukt)
0
Donderdag 25 maart 2021 om 17:36 uur

rd..

Aad schreef:

Mijn vertrouwen neemt met de dag af. Ik zie hier namen als Ling en Jol als mogelijke investeerders voorbijkomen. Wat mij betreft niets anders dan wishful thinking.

Ik kan mij niet voorstellen dat mensen die de ins en outs van ADO kennen erin trappen en erin stappen. De aandelen ADO zijn nul komma niks waard. Er zijn volop schulden waaronder de achtergestelde leningen van UVS die bij verkoop onmiddellijk opeisbaar worden en er is geen geld, er zijn nauwelijks activa en vorderingen.

De Chinezen proberen gebakken lucht te verkopen terwijl ze blij zouden moeten zijn als ze hun achtergestelde lening(en), volgens het laatste jaarrapport zo`n 1,5 mio, nog krijgen terugbetaald. 1 symbolische euro voor de aandelen is nog 0,99 cent teveel.
Het is bij dat soort gasten als Ling, Jol, etc. etc. natuurlijk wel de ijdelheid die het kan winnen van de ratio.

Maar als je puur naar de cijfers kijkt, koop je een bak schulden, organisatorische ellende nu en in de toekomst en de wetenschap dat je de komende jaren waarschijnlijk niet veel centen zal binnenharken om je investering terug te verdienen (if ever). Je moet er (in een vlaag van complete verstandsverbijstering of niet) maar brood in zien.
0
Donderdag 25 maart 2021 om 12:24 uur

Smerig Mannetje

Ik ben er strontziek van dat mijn club laatste staat. Laat die laatste wedstrijden maar schieten en zet een team neer dat de KKD kan winnen. Dat kut Emmen gaat met ons mee. Dat hoop ik van harte.
0
Woensdag 24 maart 2021 om 16:38 uur

Langebach2

marcellino schreef:

Ben ik met je eens ,echter kan het ook zo omkeren.dat zie je ook als ado boven in de kkd speelt of voor plek 7 in de ere .dan komen de supporters wel.
Daarom was het ook zo jammer dat na het bulykin jaar niet door is gepakt.
Dan had je elke week gewoon vol gezeten.
Het gaat niet makkelijk worden.
Maar met clubs als Roda, NAC, NEC, Excelsior, Go Ahead wordt het een grote uitdaging om bovenin mee te gaan doen.
Kijk er naar uit om weer een keer te winnen. Mag ook tegen FC Den Bosch zijn, heb ik toch een beter weekend dan nu.
0
Maandag 22 maart 2021 om 22:19 uur

Tommy

Aad schreef:

Als UVS wint worden ook de aandelen niet afgenomen. Als UVS verliest krijgt ADO zijn geld en is er op zich geen enkele reden om weer de aandelen in het beheer van een paar geldverslindende bewindvoerders te geven.

Doorstarten na een failllissement is afhankelijk van een heel groot aantal regels waaraan moet worden voldaan. Teveel om hier op te lepelen. Maar, geloof mij, in het geval van ADO kan je rustig vergeten dat je kan doorstarten.
Nou en dan kunnen er gelijk een boel shouter naar de shoutbox van feyenoord. Of een andere niet bij naam te noemen stad. Kunnen ze elke week winnen
0
Maandag 22 maart 2021 om 15:32 uur

Haagse Sloopkogel

Ik hoop toch niet dat er hier echt mensen de illusie hadden dat we gisteren een resultaat gingen halen?

1 ding is nu wel pijnlijk duidelijk geworden, voor wie het nog niet wist (Brood o.a.) dat Del Fabro echt niet meer kan, ik denk zelfs dat ie bij FC Dordrecht niet eens zou spelen

Waarom Familia Castillo, terwijl Kemper zich juist in de Arena wilde laten zien

Enige lichtpuntje was Kees de Boer op het middenveld, als Goossens van begin af aan had gespeeld had de uitslag nog hoger geworden.

Middenveld was zo gek nog niet gisteren, alleen had je gisteren helemaal niks aan Nassr, die normaal al geen vuile meters afloopt, maar gisteren helemaal niet terugzakte

Toch klinkt het gek wat ik ga zeggen, maar met een goede opstelling ga je winnen van Utrecht, en dan komt er vertrouwen in de groep.
0
Maandag 22 maart 2021 om 12:43 uur

Advertentie

Justinfcdh

hoop dat bakker blijft volgend jaar kkd en dat we nu weer eens een goeie reeks neer zetten qua wedstrijden winnen want dit seizoen is al afgelopen koers!! maar ik blijf onze club steunen tot het einde wie weet loopt het anders
0
Maandag 22 maart 2021 om 00:58 uur

Madmax

Kees schreef:

Thuis tegen Willem 2 winnen. Is het gaatje maar 4 punten.
Ook VVV inhalen kan nog. Gewoon vertrouwen houden.
Thuis tegen Willem II winnen dan is het gaatje nog maar 4 .... je weet dat je daarna nog maar 3 punten kan halen #KoningToto
0
Zondag 21 maart 2021 om 22:12 uur

Haagse Student

Kees schreef:

Thuis tegen Willem 2 winnen. Is het gaatje maar 4 punten.
Ook VVV inhalen kan nog. Gewoon vertrouwen houden.
Als je slecht speelt, is de kans om te winnen gewoon erg klein.
0
Zondag 21 maart 2021 om 22:08 uur

Nu online

ADO73, Megafoon, BLEISWIJK-1, GroenGeelHart070, ADO079, Ronaldo, Michael1987, vakkiel en 97 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 164
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1