Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Pagina 1
Volgende pagina

Chiva

Kunnen we nu ophouden met kijken naar de afgelopen twee seizoenen en alles wat er niet goed is gegaan. Onze TD verdiend een tweede kans laten we maar hopen dat hij ook heeft geleerd van de afgelopen twee seizoenen. En de AD heeft in mijn ogen niet zo heel veel verkeerd gedaan maar het kan natuurlijk altijd beter. Op naar het nieuwe seizoen en laten we voorruit kijken terugkijken is niet meer belangrijk en je verandert er ook niks meer aan.
9
Gisteren om 18:50 uur

Dappere dodo

Als er 2 dingen direct duidelijk zijn geworden na gisteren is het wel:

1- je moet met de kkd van komend seizoen direct aan het begin van de competitie een waardig team hebben en niet hopen op afdankertjes van anderen eind augustus, want dan ben je al 3 a 4 wedstrijden onderweg
Ploegen als Willem II, RKC, Cambuur, Wij, Almere, Roda, Dordrecht, Graafschap, Emmen en Den Bosch gaan de top 10 bepalen en dan moet je gelijk vanaf het begin goed zijn. Elk punt wat je verspeelt tegen een jong ploeg of Vvv, Helmond of Jong ploeg kan funest zijn. Zeker omdat de play-offs volgend jaar weer anders gaan.

2 - het Nederlandse voetbal is verrot. Het is nu al de zoveelste keer dat een ploeg die net aan in de play-offs kwam promotie weet te behalen. Ja ik weet dat wij ook ooit zo zijn gepromoveerd; maar met alle respect voor Telstar, dat is natuurlijk een lachertje in de eredivisie. Waar de KKD volgend seizoen erg sterk is, is de Eredivisie echt zwakker dan ooit. Bijna een lachertje als je om je heen kijkt maar goed. Mijn zegen zou het zijn: bovenste 3 promoveren, onderste 3 uit de eredivisie eruit. Dan maar stoppen met periode titels en play-offs
8
Gisteren om 12:40 uur

ADO079

Dappere dodo schreef:

Stel dat Willem II er uit vliegt
Dan heb je volgend jaar echt een sterke KKD
Willem II
RKC
Almere
Cambuur
Wij
Dordrecht
Graafschap
Roda
Emmen

Ga dr maar aan staan om daar 1e of 2e te worden
Daarom hopen dat Willem 2 alsnog wint. Dat is 1 zorg minder
0
Zondag 1 juni 2025 om 18:19 uur

ADO079

BLEISWIJK-1 schreef:

Hou toch op man. Ajax weet ook al twee weken dat hun trainer weg zou gaan. Daar heeft ook nog niemand getekend.

Prutsers daar in Amsterdam.
Ja alleen zeggen spelers sowieso wel ja tegen Ajax over het algemeen. We hebben niet echt de naam van een stabiele club en tot eind juni wachten met een trainer (en dan maar hopen dat het degene is die je echt wil) is vrij riskant. Spelers lullen onderling een hoop.
2
Woensdag 28 mei 2025 om 19:48 uur

Vos

BLEISWIJK-1 schreef:

Dat is toch onzin. Een paar dagen geleden ging Mathijsen er nog vanuit dat Kalezic zou blijven.

Als hij 30 juni de trainersstaf compleet heeft, is dat prima. Dan heeft hij er 5 weken voor nodig gehad. We kunnen overal wel moeilijk over doen.
Heb je binnen een week een trainer, dan heb je heel veel opties uitgesloten. En amper een gesprek gehouden. Ik kan dat niet als positief zien.

Als er werkelijk door Mathijsen in de tussentijd nog niet met spelers wordt gesproken. Dan zou ik dat een groter probleem vinden.
De juiste persoon als trainer aanstellen is vele malen belangrijker dan nu snel maar iemand vastleggen.

30 juni is inderdaad prima wat mij betreft.

En eens inderdaad dat je mag hopen dat ie wel spelers vast gaat leggen. Echt onzin om daar de nieuwe trainer 100% medezeggenschap in te geven.
2
Woensdag 28 mei 2025 om 10:02 uur

R.E.

Kees schreef:

De trainers staan in de rij om bij ons te komen. En dat meen ik absoluut.
Binnen 2 weken is er één aangesteld. Let maar op.
Dat mag ik hopen. Het moet eigenlijk nog sneller, want de trainer moet ingewerkt zijn bij het begin van de trainingen en heeft natuurlijk ook iets te zeggen over gewenste versterkingen. Als er nu twee weken niets gebeurt, heb je al flink wat potentiële versterkingen laten lopen.
1
Maandag 26 mei 2025 om 14:35 uur

Advertentie

ADO079

PD schreef:

Het zal toch niet Maduro worden (zelfde zaakwaarnemer als Kalezic en Mathijssen) ?
God ik mag hopen van niet. Wat een engnek is dat zeg.
6
Maandag 26 mei 2025 om 10:37 uur

bommetjebas

Ik snap niet dat iedereen zo blij is met het vertrek van Kalezic. Het moet nog maar blijken dat er een betere trainer voor terug komt en zelfs met een betere trainer is er de kans dat het een hele tijd gaat kosten voordat iedereen op elkaar ingespeeld en gewerkt raakt. Ben vooral ook benieuwd welke spelers er nu zullen blijven en welke spelers erbij gaan komen. Bolt geeft dus blijkbaar geen gehoor aan Kalezics eis om een kwaliteits impuls terwijl dat waarschijnlijk genoeg zou zijn geweest voor promotie volgend seizoen. Nu kan het weer alle kanten op..

Maar goed dan maar hopen op een enthousiaste sympathieke trainer met ervaring en prestaties. Als ik Mathijsen was zou ik er veel voor over hebben om Danny Buijs naar ADO te halen.
Giovanni Franken zou ik ook heel mooi vinden, wel een klein risicootje. Verder is John vd Brom natuurlijk een goeie en wat dachten jullie van Fonsie Groenendijk?
5
Zaterdag 24 mei 2025 om 22:58 uur

ADO079

Het is overigens te hopen dat Willem 2 de play offs 'gewoon' wint. Dordt maakt het ze lastig zat.
2
Zaterdag 24 mei 2025 om 20:37 uur

KickOff

Ik ben ook benieuwd hoe onze kern eruit zal zien in het nieuwe seizoen.Het is belangrijk om de huidige sterkhouders aan boord te houden aangevuld met enkele gerichte en kwalitatieve versterkingen.Ik lees vaak dat Vlak en Waem zouden vertrekken maar ik heb nergens kunnen lezen dat er daadwerkelijk interesse uit andere clubs is (Vlak heeft trouwens nog een contract voor twee jaar) Schalk zou in principe niet mogen rekenen op een verlengd verblijf en wat Bonis betreft mag hij van mij zeker blijven, eventueel met een andere rol binnen het team.De Bruin krijgt te weinig kansen om zich verder te ontwikkelen wat jammer is, want ik denk dat hij nog veel groeipotentieel heeft.Van Mieghem kan met zijn ervaring nog steeds van grote waarde zijn maar ja, de leeftijd zal ook zijn tol eisen.Uiteindelijk mogen we van alles denken en hopen maar de club zal uiteindelijk beslissen wie blijft en wie vertrekt.
1
Donderdag 22 mei 2025 om 17:31 uur

Nu online

Ronaldo, Koos43, barney0700, VakkieJ, Tante Wil, Dappere dodo, Kees, oodh, 1905 DH, ADOZoetermeer, FC Den Haag! en 118 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Pagina 1
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur 38 - 71
4 ADO D.H. 38 - 70
5 Dordrecht 38 - 68
6 Graafsch. 38 - 65
7 Telstar * 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5