Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 165
Volgende pagina

Aad

Bleek schreef:

Als Becker straks erbij is staat het goed. Wel hebben we naar mijn idee nog een verdediger nodig omdat daar de spoeling dinsdag is bij blessures en schorsingen. Middenveld en afval zijn de posities dubbel bezet.

Ben bang dat het financieel gezien niet mogelijk zal zijn of er moet toch nog een verassing uit de hoge hoed komen maar dat Is eigenlijk hopen tegen beter weten in.

Erg veel zin in vanavond. Willen de bonuspunten tegen Vitesse zin hebben dan moet er eigenlijk gewoon gewonnen worden. Als er maar weer met passie gespeeld gaat worden, Come on The Hague!!!
Ik denk dat je niet een verdediger van betere kwaliteit dan onze jeugd of b.v. Bakker kan vinden die bereid is om op de bank plaats te nemen om pas te mogen opdraven wanneer er blessures of schorsingen zijn die Petrovic ook met een omzetting (Kanon naar het centrum oid) zou kunnen oplossen.
Zou echt zonde van het geld zijn.
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 12:49 uur

Bleek

Als Becker straks erbij is staat het goed. Wel hebben we naar mijn idee nog een verdediger nodig omdat daar de spoeling dinsdag is bij blessures en schorsingen. Middenveld en afval zijn de posities dubbel bezet.

Ben bang dat het financieel gezien niet mogelijk zal zijn of er moet toch nog een verassing uit de hoge hoed komen maar dat Is eigenlijk hopen tegen beter weten in.

Erg veel zin in vanavond. Willen de bonuspunten tegen Vitesse zin hebben dan moet er eigenlijk gewoon gewonnen worden. Als er maar weer met passie gespeeld gaat worden, Come on The Hague!!!
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 12:02 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees is dit onzin? Of waren we inderdaad Fraser moe?
In mijn beleving waren we de wat meer betrokken supporters over het algemeen inderdaad Fraser moe. En onder moe versta ik zijn verdedigende speeltype en stereotype antwoorden in de pers. Nou kijk etc...
Als mens en als verdediger van het (wan(g)) beleid van de club niet. Je las bijna overal terug dat men respect voor zijn opstelling (niet de elftalopstelling ) had.

In deze tijd van nieuwe media word je letterlijk iedere seconde geconfronteerd met meningen, feiten, beeldmateriaal en overige activiteiten rondom de club. Verzadiging is al snel het geval.

Wat mezelf betreft is mijn mening over Fraser en Steijn dacht ik wel een beetje bekend.

0
Dinsdag 16 augustus 2016 om 16:45 uur

rijswijk hoekpolder

Morgûh , about die CV ik heb niet veel zien spelen maar die Henk van Schaik vond ik echt niet zo slecht ! Harde verdediger en had ook goed overzicht en een goede trap naar voren.Misschien dat jullie het anders zien .

https://youtu.be/FeHS3Xm3bzY

Oud filmpje maar toch een impressie, zegt niet alles maar toch
0
Dinsdag 16 augustus 2016 om 10:22 uur

Bolskie

Kastaneer had trouwens wel erg veel kansen nodig en weinig redement? Haha gekheid

Setkus maakt op mij een goede indruk, enigste verbeter puntje vind ik persoonlijk dat die af en toe te gehaastig is maar een uitstekende reflex heeft. San roman vind ik ook gewoon een uitstekende verdediger voor ado. Vind tot nu toe de mensen die aangetrokken zijn wel echt versterkingen, kan een leuk seizoen worden. Het vertrouwen onder dr spelers zal nu alleen maar groeien.
0
Zaterdag 13 augustus 2016 om 22:08 uur

FC Den Haag!

Moi schreef:

En wat doen we met Danny baKker? Hij kan zich oom tot cv ontwikkelen?
Nee, Bakker vind ik dus echt geen centrale verdediger. Die moet zich blijven richten op een plek als verdedigende middenvelder. Ik hoop dat hij door de concurrentie die er nu is nog harder gaat werken om zich te ontwikkelen en sterker terug komt!
0
Donderdag 11 augustus 2016 om 10:31 uur

Advertentie

FC Den Haag!

Moi schreef:

Hoeveel spelers heeft ADO nodig?
We hebben al 26 sterren
Denk dat we nog wel een back-up speler kunnen gebruiken voor centraal achterin. Daar hebben we nu alleen Beugelsdijk en Meissner. We kunnen wel wat schuiven door Meijers weer naar linksback te halen en dan Kanon in het centrum. Niet heel ideaal en bovendien is 1 back-up speler voor centraal achterin niet heel ruim.

Wat mij betreft dus na Becker nog een centrale verdediger erbij halen.
0
Donderdag 11 augustus 2016 om 10:23 uur

Vakkie-G

Als utrecht een verdediger verkoopt voor 6 miljoen
hoezo havenaar dan niet ?
0
Maandag 8 augustus 2016 om 17:00 uur

BLEISWIJK-1

Voor ons niet geheel onbelangrijk. Maar Letschert vertrekt nu echt naar de serie A. En naar alle waarschijnlijkheid wordt Schenk van GAE zijn opvolger. Misschien wil Utrecht van de week nog zaken doen?

Dat is voor GAE een belangrijke verdediger. Zou mooi zijn als hij er volgende week niet bij is.

Weet iemand trouwens waar Zuiverloon en Wormgoor op dit moment zitten? Hoor je niks over.
0
Zondag 31 juli 2016 om 17:46 uur

Tommy

H@@GenEES schreef:

Ik ga uit van plaats 18 t/m 12 zoals iedere seizoen, maar er werd hier zo ontzettend gekkerd op Fraser en zijn antivoetbal (en terecht btw) en ik zie aanvallend geen grote verbeteringen met de komst van Petro en zijn vreemdelingen legioen, aanvallend is het gewoon heel erg zwak en over een week begint de competitie weer...
Ik vind de lange pass van meissner beter dan welke verdediger ook van vorig seizoen.

Pepe staat veel aanvallender dan eubuhi of malone vorig seizoen.

Trybull speelt aanvallend.

Je grootste 2 problemen zijn havenaar en schaken.
En dat is het na zaad van fraser.
Niemand wil die 2 meer.
Dus je zal het er nog een seizoen mee moeten doen.
Door je grote vrienden fraser en wigt
0
Zaterdag 30 juli 2016 om 17:01 uur

Nu online

Dang3r, yesyes, CashD070 en 160 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 165
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5