Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 167
Volgende pagina

Bert

derput schreef:

Zo is het, gewoon betalen stelletje gierige gieren. Als je al geen 150 euro voor een SCC overhebt dan houd het toch echt wel op. Geld kan dan het punt niet zijn lijkt me. Tenminste als je echt je club wil steunen. Mekkeren achter een laptop is natuurlijk nog ff goedkoper. das waar.
Een SCC is inderdaad niet duur voor achter de goal. Maar losse kaarten zijn 21 euro achter de goal.

Maar goed ik begrijp ook niet waarom er meer publiek komt. Gisteren was de sfeer hartstikke goed. En nee voetbal op Spaans niveau is het niet maar de gezelligheid vergoed veel. Alhoewel die sleepbeweging van El Khyati iets unieks blijft. Daar trapt Sergio Ramos volgens mij ook nog in. Ik weet wel snel is die dus dus op op dat niveau staat er gelijk een andere verdediger voor hem. Maar goed het blijft een leuke voetballer om naar te kijken.

0
Zondag 24 september 2017 om 14:12 uur

BLEISWIJK-1

Vlakko schreef:

Was een mooie avond vanuit het uitvak. Helaas hebben we. Het doorgedrukt op de momenten dat het er in zat.
Maar was zeer blij met de spel opvatting. Feyenoord werd opgejaagd en vastgezet op eigen helft.
Je weet dat je dat moet afmaken want dat hou je geen 90 min. Vol helaas.

El Khayati is een topvoetballer maar komt tekort voor niveau hoger qua snelheid en handeling. Maar tegen de gelijke en mindere tegenstanders is het voor ons een topper en dat zijn de belangrijkste wedstrijden en punten voor ons.

Overigens zeer slecht van David en Lorenzen dat ze na de wedstrijd zonder het uitvak bedanken het veld afliepen..
Kan niet in mijn ogen..
Ik zat niet in het uitvak. Maar onze supporters hebben wel weer reclame gemaakt. Echt 90 minuten lang alleen maar zingen. Top!

Dat zogenaamde legioen heb ik gisteren amper gehoord.
0
Donderdag 21 september 2017 om 08:49 uur

pajam

Haagsesjaak schreef:

Dit had op natuurgras ook gebeurd. Laten we niet alles afschuiven opnhet huidige veld.
Dat wordt nu ook wel erg gemakkelijk geroepen. Gisteren nog 2 onderzoeken hier gepost waaruit JUIST blijkt dat ondergrond de kans op dit soort blessures gewoon verhoogd.

Het enige wat "pro" plastic dan roept is dat er geen duidelijkheid verschaft kan worden omdat weersomstandigheden en vochtigheid ook enorm van invloed zijn. Echter wanneer er gericht onderzocht word lijkt er iedere keer hetzelfde resultaat naar boven te komen ; gewoon meer blessures op het nepspriet veld.

wat mij betreft moet het z.s.m. verboden worden voor BVO`s
0
Dinsdag 19 september 2017 om 06:34 uur

Aad

Wizard schreef:

Beterschap gewenst en echt een domper voor hem en ADO! Deze gozer bracht echt een meerwaarde aan het elftal!
Zou gebracht kunnen hebben .......... sorry hoor maar dat kwartiertje gisteren geeft nog geen zekerheid over zijn waarde op langere termijn.

Maar enfin, die krijgen we helaas ook niet op korte termijn.

Heel veel sterkte voor hem en ik hoop van harte dat hij volledig zal herstellen. Ook tussen zijn oren want met zijn blessureverleden kan hem dat ook flinke parten gaan spelen.
0
Maandag 18 september 2017 om 17:30 uur

Madmax

Als nou structureel iedereen straks een voldoende speelt..kan het heel wat moois worden dit seizoen.

Voorbeeld:

Ebuehi heel slecht afgelopen week en heel goed gisteren.
El Khayati heel goed afgelopen week en heel slecht gisteren.
0
Maandag 18 september 2017 om 13:42 uur

supporter-noord

john 147 schreef:

Lijkt erop dat duplan volledig is afgeschreven?
Onbegrijpelijk dat die Lorenzen er in kwam ipv Duplan. Duplan is tenminste nog een speler die een bal kan vasthouden en technisch is, dat was gisteren hard nodig. Lorenzen is trouwens zo traag als wat.
0
Maandag 18 september 2017 om 13:34 uur

Advertentie

070

Kishna liet in dat kwartiertje zien een buitencategorie speler voor ons te zijn. Zijn blessure overschaduwt dat mooie behaalde punt echt. Overigens voldoende potentie in dit team: Falkenburg verdient direct een basisplaats door zijn invalbeurt van gisteren. Hardwerkend, goed overzicht, prima techniek. Kanon en Zwinkels is genoeg over gezegd: uitstekend gespeeld. Alleen op de flanken hebben we een probleem: Hooi en Becker speelden redelijk, maar niet meer dan dat. En achter hen zit m.i. weinig. Die Lorentzen kan er echt geen klote van. Dan heb ik veel liever Duplan.
0
Maandag 18 september 2017 om 09:23 uur

DHFC070

Vond het eigenlijk wel meevallen zo slecht was de sfeer toch niet? Als je zo`n eerste helft op de mat legt kun je ook niet heel veel anders verwachten. Zelfs in het oh zo geweldige Zuiderpark zou er dan geen sfeer zijn.
Gebrek aan liedjes, liedjes snel er doorheen jagen en niet langer dan 1 regel meezingen staan we zo langzamerhand bekend om en is niet van gisteren.
Viel me gister juist op hoe extreem weinig liedjes gezongen werden met j@den en Kk/r erin. Positief wat mij betreft.

0
Maandag 18 september 2017 om 06:08 uur

slash070

We hebben nou eenmaal in de achterhoede geen spelers die een mengeling zijn van een Beckenbauer,/Passarella/Goicoechea/ Roberto Carlos. Maar ja, wie wel in de eredivisie(en ver daar buiten).

Het probleem is dat het elftal nog niet “staat”, de spelers kwa rol invulling De onderlinge ruimtes zijn nog veel te groot waardoor vooral Ebeuhi een te grote ruimte moet bestrijken waar hij dus, op zijn zachts gezegd, niet best in is. Zeker zoals gisteren Willem II die 5-3-2 startte, waardoor hij geen directe tegenstander had, en te maken kreeg met opkomende tegenstanders.
Vorige jaar was het Malone die met zijn vele kilometers nog wat repareerde in zo`n geval. Ook Becker lijkt nu op rechts te zwemmen, is geen toeval.
Als je Bakker weg zou halen dan ontstaat het zelfde probleem voor het centrale verdedigings duo. Iedereen moet nog wennen in zijn rol, bv Immers die nu meer een dienende taak blijkt te hebben als in zijn eerste periode bij ons.

We hebben met spelers als Khayati, en straks ook wellicht Kishna, twee man die het verschil kunnen maken in een wedstrijd. De organisatie in het veld gaat ongetwijfeld beter worden, we hebben best wat spelers met kwaliteiten voor de eredivisie.En als we zoals gisteren dat soort uitwedstrijden winnend afsluiten beloofd dat best wat leuks als de puzzel dalijk goed gaat vallen.
0
Zondag 10 september 2017 om 19:33 uur

H@@GenEES

Hier mooi stuke proza van VI


Toen Ricardo Kishna en Jeffrey van As op 31 augustus zaten te ontbijten, had geen van beiden nog het vermoeden dat zij elkaar een dag later de hand zouden schudden op een officieel persmoment. Toch kwam het zover. Een reconstructie van een razendsnelle transfersurprise.

Den Haag, 31 augustus
Fons Groenendijk zit net na de lunch in De Ooievaar, de brasserie op de begane grond van het Cars Jeans Stadion, aan een bakje koffie. De trainer van ADO Den Haag verwacht geen spectaculair nieuws meer vandaag. Ja, een keeper zal er nog komen. En als het een beetje meezit misschien nog wel een rechtermiddenvelder. Daar zal het bij blijven. Geen probleem, want na een stroef begin van de transferperiode is hij blij met de selectie die hij uiteindelijk tot zijn beschikking gekregen heeft. Maar dan loopt directeur Mattijs Manders binnen, met zeer opmerkelijk nieuws...
TWEE MAANDEN EERDER

Rome, 21 juni
Ricardo Kishna heeft er weer zin in. Hij heeft in het afgelopen half jaar bij Lille niet alles gespeeld, maar wel weer wedstrijdritme opgedaan en plezier gehad. Dat was ook wel nodig, nadat hij de eerste helft van het seizoen op een zijspoor was geraakt bij Lazio. Maar nu de voorbereiding voor de deur staat en hij is opgenomen in de selectie voor het traditionele trainingskamp in Auronzo, wil Kishna er weer voor gaan. Nieuwe ronde, nieuwe kansen.

Auronzo, 22 juli
De goede voornemens van Kishna hebben weinig uitgehaald, want trainer Simone Inzaghi is opnieuw niet van plan de linksbuiten te gebruiken. In de drie oefenduels die Lazio in het trainingskamp in de bergen speelde is Kishna geen enkele keer in actie gekomen. Teleurgesteld keert Kishna met zijn teamgenoten terug naar Rome. Een ervaring rijker, maar een illusie armer.
TRANSFERTOMBOLA

Het nieuws dat Kishna opnieuw buiten de boot valt bij Lazio is bij veel Serie A-clubs niet onopgemerkt gebleven. Promovendus Benevento toont begin augustus als eerste belangstelling voor de voormalige speler van Ajax. Kishna is er niet enthousiast over. De Serie A is al een vrij gesloten competitie en dat geldt voor laagvliegers helemaal. Hellas Verona gooit ook een lijntje uit, maar daar wordt Kishna ook niet warm van. Kishna zoekt een club waar hij het plezier kan terugvinden, maar ook een club die écht voor hem wil gaan. Hij wil geen speler zijn die er even bijgepakt wordt. Kishna had bij een verhuur aan een dergelijke Serie A-club zijn Lazio-salaris kunnen behouden, maar besluit dat hij bereid is in te leveren als hij dan bij een club komt die hem belangrijk maakt. Er komt daarop wat belangstelling op gang in Spanje, maar wederom is Kishna niet overtuigd. Eind augustus klopt Torino vervolgens aan bij Kishna. De traditieclub stelt hem zelfs een salarisverhoging in het vooruitzicht. Vrijwel iedereen in Kishna’s omgeving zegt dat hij deze kans niet mag laten lopen. De linksbuiten denkt er lang over na, maar geeft ook deze club nul op het rekest. Opnieuw mist hij het gevoel dat deze club écht in hem gelooft. Zijn volgende stap mag simpelweg niet op een teleurstelling uitlopen.

Kishna wil geen speler zijn die er even bijgepakt wordt

Maar dan is het 31 augustus en nog steeds is Kishna niet onder de pannen. Een herkansing bij Lazio zit er echt niet meer in; Simone Inzaghi heeft hem voor de eerste duels van het seizoen geen enkele keer in zijn selectie opgenomen. De nog altijd sluimerende belangstelling uit Italië en Spanje kan de dribbelaar nog steeds niet bekoren. Hij wil voetballen, het volledige vertrouwen genieten van een club en trainer zoals hij dat in zijn hele carrière tot nu toe eigenlijk maar één keer voelde: bij Jong Ajax onder Fons Groenendijk. En dus geeft hij ex-verdediger José Fortes Rodriguez, de compagnon van Mino Raiola, aan het begin van de middag op deadlineday een even simpele als logische opdracht.
GRAPJE

Wanneer manager voetbalzaken Jeffrey van As kort daarna een inkomend telefoontje krijgt van Fortes Rodriguez, weet hij niet goed wat hij daarvan moet verwachten. Als enige ADO-speler behoort Sheraldo Becker tot de stal van Raiola, maar rond de rappe rechtsbuiten is geen beweging op deze laatste dag van de markt. Van As neemt nieuwsgierig op en wanneer hij de boodschap van Fortes Rodriguez hoort, vraagt hij zich heel kort af of zijn gesprekspartner hem niet in de maling neemt. Van As hangt even later – nog steeds stomverbaasd – op en legt het opmerkelijke voorstel van Fortes Rodriguez voor aan directeur Mattijs Manders. Deze loopt direct naar De Ooievaar, waar Groenendijk nietsvermoedend net een tweede bakje koffie heeft besteld.

Wanneer Van As de boodschap van Fortes Rodriguez hoort, vraagt hij zich heel kort af of zijn gesprekspartner hem niet in de maling neemt
Manders neemt zijn trainer apart. Natuurlijk is de voorhoede eigenlijk al rond, maar dit buitenkansje kan ADO toch niet laten lopen? Er hoeft geen huursom betaald te worden en Kishna is bereid dermate veel in te leveren dat zijn salaris geen obstakel vormt. Groenendijk is het ermee eens, maar wil de speler aan wie hij zeer goede herinneringen heeft uit zijn tijd bij Jong Ajax in het seizoen 2013/14 wel even spreken. Om te horen hoe hij er mentaal en fysiek voorstaat en om inzicht te krijgen in de achtergronden van zijn verrassende beschikbaarheid. Groenendijk is na een telefoongesprek met Kishna al snel overtuigd van zijn fitheid en gretigheid, vervolgens zijn Van As en Manders er op financieel gebied binnen vijf minuten uit met de ex-jeugdinternational. Daarmee zijn in een mum van tijd de belangrijkste hobbels genomen.


Na het groene licht van Kishna pakt ADO razendsnel door richting Lazio. Om te voorkomen dat er misschien toch nog een andere club door de stunttransfer heen fietst, maar ook omdat de tijd dringt. Kishna hoeft dan wel niet meer medisch gekeurd te worden – anticiperend op een lastminutetransfer heeft hij zich een week eerder al medisch laten doorlichten in Italië - maar toch wacht beide clubs nog een flinke papierwinkel. Pas in de laatste uren van de transferwindow worden de laatste plooitjes gladgestreken. Van As en Manders zetten de deal uiteindelijk pas om tien over elf ’s avonds in het Transfer Matching System van de FIFA.
EEN DAG LATER

Iets meer dan twaalf uur later schuiven Van As en Kishna aan voor het ingelaste persmoment. De manager voetbalzaken neemt het woord. ‘Ik zal eerlijk zijn: toen ik gistermorgen opstond, had ik niet verwacht dat ik nu naast Ricardo Kishna zou zitten. Toen we doorkregen dat we hem konden gaan halen, wilden we dat natuurlijk. Hij is een speler van de buitencategorie, die vanwege zijn ervaringen met onze technische staf heel graag naar ADO wilde. We zijn hier heel erg blij mee.’

Ik heb in Nederland nog wat goed te maken
Kishna, die het rugnummer 11 gekozen heeft, vertelt dat hij heel veel geld heeft ingeleverd om zijn terugkeer in zijn geboortestad mogelijk te maken. ‘Hopelijk krijg ik er geen spijt van’, zegt hij met een kwinkslag. ‘Gistermorgen had ik ook niet verwacht dat ik nu hier zou zitten, maar ik kwam uiteindelijk tot de conclusie dat ik écht wilde gaan voetballen en plezier wilde hebben in het spelletje. Ik had een aantal opties in het buitenland waar ik financieel niets hoefde in te leveren, maar het voelde allemaal niet goed. En dan doe ik het niet. Ik besloot gisteren dat ik terug wilde naar Nederland. Dat ik een heel goede band heb met Fons Groenendijk speelde heel erg mee met mijn wens om naar ADO te gaan. Na de afgelopen jaren móést ik deze zomer gewoon de juiste keuze maken voor mijn carrière, ik moet gaan knallen. Bovendien heb ik in Nederland nog wat goed te maken.’

Groenendijk en Manders zien het van een afstandje aan, nog altijd even verrast als trots. Wat begon met een bakje koffie en een onverwacht telefoontje, is uitgelopen op misschien wel de verrassendste Eredivisie-transfer van deze zomer.
0
Zaterdag 2 september 2017 om 13:27 uur

Nu online

Franky, Tante Wil, DHFC070, KvR, Dang3r, Alle ballen op Jort, pajam, Swaber, Wahter, rien1 en 295 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 167
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5