Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 168
Volgende pagina

Tommy

DEN HAAG - United Vansen, de Chinese eigenaar van ADO Den Haag, bereidt momenteel twee rechtszaken voor. Dat melden meerdere bronnen rond de club aan Omroep West.

GESCHREVEN DOOR

 Jim van der Deijl
Sportverslaggever

De eerste rechtszaak heeft betrekking op Raad van Commissarissen-voorzitter Frans van Steenis. Hij wordt door UVS aansprakelijk gesteld voor de huidige situatie van de club. De Chinese eigenaar is van mening dat Van Steenis bewust informatie over een eventuele overname met World Soccer Holdings heeft achtergehouden voor andere leden. Ook frustreert Van Steenis volgens United Vansen al geruime tijd het overnameproces.

Op 24 april schreef grootaandeelhouders UVS een aandeelhoudersvergadering uit met als enig agendapunt het ontslag van Frans van Steenis. Dat kon toen tegengehouden worden door de overige aandeelhouders, om de onrust binnen de club niet groter te laten worden.

Tweede rechtszaak over beslaglegging

De tweede rechtszaak heeft betrekking op de beslaglegging van de aandelen. UVS hoopt via haar advocaat de uitspraak van de rechter in het kort geding ongedaan te maken. ADO Den Haag werd eind april in een kort geding over het uitblijven van een betaling van twee miljoen euro uit China in het gelijk gesteld. Kort daarna werd er beslag gelegd op de aandelen.

Tot slot laten bronnen rond de Haagse club weten dat United Vansen niet blij is met de aanstelling van interim-directeur Edwin Reijntjes. Volgens de Chinese eigenaar is dit buiten hen om gegaan. Aan meerdere Chinese verzoeken tot aftreding van Reijntjes werd nog geen gehoor gegeven. UVS wordt bijgestaan door advocaat Casper Haket van het internationale advocatenkantoor Dentons, gevestigd in Amsterdam.

Reactie ADO Den Haag

Omroep West heeft ook Van Steenis en ADO Den Haag om een reactie gevraagd. `Het persoonlijk aansprakelijk stellen van Frans van Steenis is bij ons niet bekend`, laat de bestuurlijk woordvoerder van club weten. `Over de aanstelling van de interim-directeur en de totstandkoming van het kort geding is een e-mail wisseling tussen advocaten geweest. Onze advocaten hebben aangegeven dat alle procedurele stappen zoals die in Nederland gelden goed zijn gezet.`

0
Vrijdag 21 mei 2021 om 21:15 uur

marcellino

Bolskie schreef:

Aparte gozer ben je.. en volgens mij heb je je ook totaal niet in verdiept.

Maar goed blijf vooral hopen op van seumeren en lekker hier op de box afgeven over iedereen die t niks van kan.
Jr hebt gelijk ,ik heb het ook niet gelezen.vind het initiatief van de supporters hart verwarmend.
Echter na 47 jaar gaat er van mijn geld geen enkele euro meer naar ado.
Laten ze maar eerst eens bewijzen na 47 dat zij het waard zijn om voor te betalen.
En daar in maak ik geen onderschijt of de supporters het doen of wie dan ook.

Wacht eerst af wat er allemaal gaat gebeuren en dan zie ik wel weer verder.misschien heb jij deze chaos wel eens meegemaakt ik nog niet 3n ik kom al 47 jaar bij ado.
En niks van kan ? Je kan moeilijk zeggen na dit jaar dat het allemaal zo goed gaat.
Maar ik snap het dat mag niet gezegd worden ,want dan ben je geen supporter en moet ik naar feijenoord.
Nou het zou mij een reet roesten wat mensen van mij vinden.
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 18:14 uur

Law

BLEISWIJK-1 schreef:

Zeker belangrijk. Maar soms moet je mensen ook een zetje geven voor een donatie.

Er zijn er echter ook bij die alles in het leven ruk vinden.

Maar we gaan door. Morgen gaan we over de 10.000 euro heen. 20% van het beoogde doel. En is er samen met de eerste crowdfunding 14.000 euro binnen.

Daar kan ik je gelijk ik geven.

Ben van origine geen voorstander van anoniem elkaar veroordelen en dergelijke of andere dingen die daar op lijken. Ieder zijn ding…..voor mij geld we zijn allemaal maar ook echt allemaal supporter van dezelfde club. En laten dat gemeenschappelijke goed samen goed houden.

We gaan door en we moeten door…come on the hague💚💛
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 17:09 uur

opper

wdr schreef:

Ik gun Immers, Malone en Steijn de eredivisie. Succes in de finale!
Dit zou wel het gelijk van Steijn aantonen en het failliet van de beleidsbepalers bij ADO. Steijn, Malone en Immers naar de Eredivisie en daarnaast Meijers en Beugelsdijk basisspelers bij Sparta dat de play offs haalde.
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 10:45 uur

BLEISWIJK-1

Law schreef:

Dat zou zeker een optie kunnen zijn. We proberen nu zoveel mogelijk de supporters via alle supporterskanalen te bereiken en beroepen ons dan bijv op dezelfde supporters dit te delen met collega’s, buurtbewoners…app groepen. Etc etc. Je heb heel snel bereik tegen minimale kosten en inspanning.
Maar het is wel een goede optie om rekening mee te houden…

Zoals gezegd.....ik probeer mijn steentje bij te dragen.

En ik weet je moet ergens beginnen. Ik merk echter dat mensen ook terughoudend zijn als het over 400 a 500 donateurs gaat. De komende 48 uur moet dan ook echt een bombardement aan nieuwe stortingen worden. Ga je naar duizenden donateurs, dan trek je de volgers op afstand ook wat makkelijker over de streep.

Laatste tip. Is het niet beter om de 4100 euro van de eerste crowdfunding bij het totaalbedrag van nu te plaatsen? Dan blijft het aantal donateurs gelijk. Maar wordt het totaalbedrag wat spectaculerder.
0
Donderdag 20 mei 2021 om 15:37 uur

pitbull

Law schreef:

Daar word aan gewerkt. We zijn er druk mee bezig, eerst draagvlak onder de supporters creëren en van daaruit verder. We hebben allemaal ons netwerk tot aan business clubs toe. Zodra er meer partijen gaan mee doen word iedereen enthousiaster. Wij geloven er echt in en er zijn al meerdere gesprekken geweest of gaan nog plaats vinden. Feit is nu het draagvlak en leven in de brouwerij krijgen. Het is nu het momentum….
We kunnen niet alles voorspellen en moeten met verschillende scenario’s rekening houden. Er zijn al mensen/ partijen die gisteren onder andere die meer geld in dit initiatief willen steken.

Mijn motto is…liever spijt hebben van wat we proberen te bereiken dan spijt hebben om het feit waarom hebben dit niet geprobeerd.
Maar dan is het toch ook belangrijk om goede contacten te houden met WSH desnoods gelijk mee in zee te gaan.
0
Donderdag 20 mei 2021 om 14:07 uur

Advertentie

Law

Petah schreef:

Kansloze missie

Ik denk dat we het beste uit zijn bij did Amerikanen en dan kunnen we allemaal wel gaan beginnen over een China 2,0 verhaal

Feit is wel dit uvs kocht ons toen we zwarte cijfers hadden en een selectie met toch wel een paar leuke spelers

Die Amerikanen weten dat ze iets neer moeten zetten willen ze er wat mee opschieten

Die groep Haagse investeerders wil nu al voor een dubbeltje op de eerste rang denk je nou echt dat did willen investeren

Geef mij die yanks maar graag zelfs
Met dit initiatief word niemand uitgesloten…met de Amerikanen is er al wkn contact. Met meerdere Stakeholders in dit hele overname proces is er al contact.

Dit initiatief die nu bij stap 1 is en verder moet naar de overige stappen. Word al door meerdere stakeholders al serieus genomen.

Aub Niet gelijk afschieten terwijl vandaag de echte startsein is gegeven.

Wij en dus ook jij hebben hier belang in als supporter van onze club. Het is geen verplichting naar niemand toe…maar laten we er eensgezind achter gaan staan.
0
Donderdag 20 mei 2021 om 00:08 uur

Bolskie

Aad schreef:

De Wet homologatie onderhands akkoord is een Nederlands wetsvoorstel, onderdeel van de Faillissementswet. De wet regelt dat de rechtbank een onderhands akkoord tussen een onderneming en zijn schuldeisers en aandeelhouders betreffende de herstructurering van schulden kan goedkeuren, ook wel homologeren genoemd.

De homologatie betekent dat het akkoord bindend is voor alle bij het akkoord betrokken schuldeisers en aandeelhouders. Zij die niet met het akkoord hebben ingestemd, kunnen toch aan het akkoord worden gebonden als de besluitvorming over en de inhoud van het akkoord aan bepaalde eisen voldoet. Dit wordt ook wel een dwangakkoord genoemd.

Met dit voorstel krijgen ondernemingen die vanwege een te zware schuldenlast insolvent dreigen te raken maar beschikken over bedrijfsactiviteiten die nog wel levensvatbaar zijn. Hiermee wordt het reorganiserend vermogen van deze ondernemingen versterkt.

Bron: Wikipedia

En wat nu als die rechter gezien de laatste jaren ADO niet levensvatbaar vindt. Dan kun je in hoger beroep maar tegen de tijd dat dat is afgewikkeld is seizoen 2021-2022 voorbij.
Ik blijf de WHOA-aanvraag nog steeds zeer twijfelachtig vinden.
Dan zal je die rechter gelijk ze hamer moeten afpakken want dan is hij/zij niet levensvatbaar en ongeschikt om rechter te zijn.
0
Dinsdag 18 mei 2021 om 18:26 uur

Tommy

Je heb gelijk. Ik kom hier niet vaak genoeg denk
0
Dinsdag 18 mei 2021 om 12:07 uur

Gast

Het ramp seizoen zit er gelukkig op al vind ik het persoonlijk jammer dat Hamdi is opgestapt is dit onvermijdelijk bij een degradatie ook Brood zal deze week vrijwillig of gedwongen vertrekken dit hoort er nu eenmaal ook bij. Dan de spelers zelf als je cijfermatig gaat kijken zijn de verdediging en aanval de zwakste plekken geweest dus na van Eeuwijk mag de hele verdediging dus ook die grabbelaar Koopmans en de aanval vertrekken dat zal ook goed zijn aangezien je helemaal fris opnieuw moet beginnen en daar dus ook nieuwe spelers voor nodig hebt. Alle verhuurde spelers zijn mij niet opgevallen in de kkd dus die kunnen waar het contract van afloopt ook vertrekken ik las hier nog iets over Havekotte terughalen maar als je de kkd nauwkeurig hebt gevolg dit jaar weet je dat dit ook een eerste klas grabbelaar is wat is deze jongen slecht verder is het afwachten wat de toekomstige nieuwe eigenaar (als die er tenminste komt) gaat doen met de club de Amerikanen zijn halsstarrig maar de vraag is wat er van waar is en of je hier nu op zit te wachten als je de plannen leest krijg je gelijk weer het zelfde gevoel als bij die oplichters uit China.Nu zelf de klap nog even verwerken ik kan het nog steeds niet geloven wat er de laatste jaren allemaal is gebeurd bij de club hoe zo’n Chinese oplichter een club in 7 jaar volledig naar de klote heeft kunnen helpen.
0
Maandag 17 mei 2021 om 05:59 uur

Nu online

Marcelvld, Tante Wil, Megafoon, ADOZoetermeer, HaagseFin, ADO079, R0n3d en 116 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 168
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
24 april 2025 om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1