Welkom in de shoutbox, gast
Richard
Bert
Leuk dat de openingstijden verruimd worden.....als t al helemaal uitverkocht is hahahaha!
hahaha ja dat is zo. Ze denk bij Ado laten we nu de tent langer open gooien dan kunnen we vanaf volgende week dicht. Zijn er toch geen kaarten meer.
Ik dank god op mijn knieeën dat ik een SCC heb.
Maar je kunt ook al kaarten halen tegen FC Groningen.
Dus je gaat niet voor niets
![]() |
Dinsdag 12 april 2011 om 14:49 uur |
sjampie
Effe over a.s. zaterdag
Heeft Ammi in het verleden niet rechtsbuiten gestaan bij VVV ? Wellicht een optie als hij fit is. Ik zie eigenlijk geen andere optie dan Ammi of eventueel Achterberg.
Dat heeft volgens mij Atteveld al is geprobeerd maar dat was geen succes toen !!!!
Ik zou gewoon die Brouwer er in gooien kijken wat hij er van maakt de keren dat die er in is geweest was het niet echt slecht wil die jongen wel is wat langer zien spelen !!!!
![]() |
Maandag 4 april 2011 om 08:45 uur |
kako
yesyes
Waar ik nu bang voor ben en ook zeker weet dat dit gaat gebeuren is dat je die scheidsrechters weer tegen gaat krijgen en ze er alles aan gaan doen om ons iig niet op de 4de plek laten komen en in de playoffs hetzelfde verhaal. Alleen door een paar kkstumpers die het weer zo leuk vinden om alles maar op internet te gooien.
![]() |
Donderdag 24 maart 2011 om 14:52 uur |
the mouse
Immers hekelt 'klopjacht' van De Telegraaf
Lex Immers vindt dat De Telegraaf wel erg veel aandacht heeft besteed aan zijn wangedrag, waarvoor hij spijt heeft betuigd.
"In het bijzijn van twee trainers (John van den Brom en Maurice Steijn, red.), een medespeler (Charlton Vicento, red.) en een groep fans heb ik de supporter in mezelf laten gaan", aldus Immers tegen Voetbal International."“In een supportershome, besloten, tussen vier muren waarin er gevierd werd dat we na 31 jaar in eigen stadion van Ajax wonnen."
"Daarbij heb ik meegezongen met We gaan op jodenjacht. Misschien niet slim, daar kun je over discussiëren, maar De Telegraaf vond het reden een klopjacht te beginnen. Een Amsterdamse krant... In plaats van zich met de nederlaag van Ajax bezig te houden, vinden ze het nodig groot uit te pakken met wat er in een supportershome in Den Haag wordt gezongen."
"Heel zielig. Ik ben gefrustreerd. Kijk alle beelden voor, tijdens en na de wedstrijd tegen Ajax in het stadion er maar op na. Ik heb respect getoond voor elke speler van Ajax. Met trainer Frank de Boer en aanvoerder Jan Vertonghen heb ik nog een tijd gesproken. Natuurlijk, ik was vroeger een fanatieke supporter, maar dat heb ik leren scheiden", vervolgt de Hagenaar.
"Ik heb voor de camera's ook niet lopen provoceren. Vervolgens heb ik dat afgesloten en ben ik met de fans een eigen feestje gaan vieren. Er werd van alles gezongen, waarbij niet klakkeloos mee liep te schreeuwen. Agressieve teksten heb ik genegeerd, maar de leus We gaan op jodenjacht vond ik onschuldig. Iedereen in en rond Ajax loopt weg met de geuzennaam Joden. De Telegraaf vond het nodig dat uit zijn verband te rukken en vervolgens wordt het van kwaad tot erger."
Ja die 020 krant loopt zeker altijd voorop als het over ado gaat wat moeten ze daar toch een hekel aan onze club hebben???
pand lekker in de fik steken!
server plat gooien!
ideaal!
![]() |
Donderdag 24 maart 2011 om 14:04 uur |
BA
Ik vind het echt kinderachtig dat de KNVB een onderzoek gaat instellen naar een amateurfilmpje waar een gemiddelde speler van ADO met een haags hart en een bakkie op een lied zingt die in het stadion 10x wordt gezongen. Dat hij kk ajacied zegt is stom: niet omdat ik kk vreselijk scheldwoord vind, maar omdat ADO DH betrokken is bij kinderen die aan deze ziekte lijden.. als je thuis zit en je pleurt door je stoel mag je dat wat mij betreft zeggen maar niet waar camera's zijn. Al realiseerde hij zich dat waarsch gewoon niet. De uiteindelijke schuld ligt bij de plaatser van het filmpje....
De schuld ligt geheel en al bij Immers, die moet zich gewoon ff inhouden. En ja, ik was erbij, en ja, ik vond het ook een mooi feestje. Maar toen Lex het voortouw nam met kk en teksten over hamas dacht ik wel meteen aan alle camera's die er meeliepen ... had hij zelf ook kunnen bedenken.
Natuurlijk is het ook niet handig van die flapdrol die dit filmpje op YouTube zet, maar er zijn nogal wat leeghoofden, dat zag je gisteren ook wel weer: bommetjes gooien, eerst op het veld, later bij het home, doorzingen tijdens de minuut stilte, tsja, dan kun je ook verwachten dat er een leeghoofd én opnames maakt, én een goede geluidskwaliteit heeft én het nog plaatst ook ...
Zonde dat de wedstrijd van gisteren nu weer in dit perspectief verpietert ...
![]() |
Maandag 21 maart 2011 om 13:32 uur |
Advertentie
marcellino
even wat anders.
bousouffa waarschrijnlijk weg bij anderlecht.
dit is voor ons zeer slecht nieuws.
denk toch dat anderlecht het over een andere boeg wil gooien 4-3-3
en daar past bulykin goed in zou mij niets verbazen als verhoek ook hoog op het lijstje staat bij anderlecht.
![]() |
Maandag 7 maart 2011 om 11:40 uur |
DHFC070
Pleuris censuur op deze website.
Goede versie:
Datzelfde HJF groepje en aanhang wat nu weer naar binnen mag hebben zich in no time weer van hun "goede" kant laten zien. Een paar dagen geleden stond hier een leuk lijstje van Lupus op het Den Haag forum ik wil dit nog wel even herhalen?
Wat was verder de Zuiderpark sfeer? Zoveel mogelijk k k roepen en zoveel mogelijk aanstekers en dergelijken op het veld gooien? Aanmoedigen van het team heb ik in het Zuiderpark amper meer gehoorde de laatste paar jaar het was alleen maar ge k k richting de tegenstander. Ook nu zingt dat groepje alleen maar mee als er k k in voorkomt. k k NEC naar die 5 koeienkoppen met uiers (langleve carnaval) op hun hoofd in het uitvak?
Verder begrijp ik zeker wat je bedoelt met de wave en dat soort dingen. Dat hoort niet bij het voetbal en laat staan bij Den Haag. 1x maar nooit meer mag ik hopen.
![]() |
Zondag 6 maart 2011 om 13:57 uur |
DHFC070
Datzelfde HJF groepje en aanhang wat nu weer naar binnen mag hebben zich in no time weer van hun "goede" kant laten zien. Een paar dagen geleden stond hier een leuk lijstje van Lupus op het Den Haag forum ik wil dit nog wel even herhalen?
Wat was verder de Zuiderpark sfeer? Zoveel mogelijk roepen en zoveel mogelijk aanstekers en dergelijken op het veld gooien? Aanmoedigen van het team heb ik in het Zuiderpark amper meer gehoorde de laatste paar jaar het was alleen maar ge richting de tegenstander. Ook nu zingt dat groepje alleen maar mee als er in voorkomt. NEC naar die 5 koeienkoppen met uiers (langleve carnaval) op hun hoofd in het uitvak?
Verder begrijp ik zeker wat je bedoelt met de wave en dat soort dingen. Dat hoort niet bij het voetbal en laat staan bij Den Haag. 1x maar nooit meer mag ik hopen.
![]() |
Zondag 6 maart 2011 om 13:55 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |