Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Gerard64

Gerard64 schreef:

Van Hooydonk en Hilterman allebei niet van toegevoegde waarde voor ADO
Zie liever Omarsson van Excelsior, contract vrij einde van het seizoen
0
Vrijdag 12 februari 2021 om 13:57 uur

Tommy

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO wil verder met Kramer
ADO Den Haag wil het contract van Michiel Kramer verlengen.
Lees het nieuwsbericht
Nou snap ik wel waarom jol is opgestapt
Nou 1 jaar contract voor weinig anders maar niet doen
0
Donderdag 11 februari 2021 om 18:29 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO wil verder met Kramer
ADO Den Haag wil het contract van Michiel Kramer verlengen.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 11 februari 2021 om 18:07 uur

Bolskie

gillah schreef:

Je staart je blind op het plan. Een plan haalt geen munten en geen punten. Het gaat om de uitvoering.

Bovendien is bij dat plan een `plan Pardew` tussendoor gekomen, vervolgens een plan `niet fitte spelers uit het buitenland` en nu het plan `de sterspeler van twee jaar geleden, maar dan twee jaar ouder en zonder wedstrijdritme`.
Plan pardew was toch geen plan haha. Dat was gewoon proberen wat er te redden viel en dat mislukte finaal maar word je geholpen door een virus.

Het plan is jeugd/jonge spelers laten ontwikkelen en vervolgens te verkopen. Daar hebben zij toch de eerste stap mee gezet. Besuien, Kemper, catic bijv velen jeugd spelers een contract gegeven en nieuw “talent” aangetrokken dat waarde moet nog blijken maar kan je niet verwachten in een half jaar dat heeft tijd nodig. Wel waren ze doorgeslagen althans de gedachte hebben dat het alleen met jong zou lukken daar hebben zij zich in vergist en die balans probeerde zij nu te zoeken door ervaren spelers (wel niet fitte of met een krasje) maar zonder geld kom je nu eenmaal bij zulke spelers terecht of je moet weer boven je salaris plafond gaan zitten maar dat is juist iets waar ze van af wilde.
0
Donderdag 11 februari 2021 om 10:04 uur

BLEISWIJK-1

rd.. schreef:

Of Groenendijk en goede trainer is, staat los van het beleid mbt spelers.

Je kan hen nu ook niet verantwoordelijk houden voor het zwalkend en onduidelijke beleid als gevoerd door Hamdi.
Laten we het woord beleid weglaten. Want verder dan de 30 nieuwe spelers komen we niet.

Op de jeudgafdeling is een nieuwe slag geslagen. En dat ziet er gewoon goed uit.

Als Manders er nog had gezeten, dan was de jeugdafdeling inmiddels niet beter meer dan een gemiddelde amateurclub. Daarbij waren we nu tegen UVS aan het procederen geweest. En hadden we Goossens net een nieuw drie jarig contract aangeboden.

Dus....wat is beleid?

Hamdi maakt zeker fouten. Maar voor het eerst is er een plan waar je in de toekomst mee verder kan.
0
Donderdag 11 februari 2021 om 09:40 uur

john 147

Tommy schreef:

Ze hebben met ze alle schouten gratis laten gaan he.
Ze hadden hem ook zelf met een normaal contract een jaartje kunnen verhuren.
Maar ze kozen ervoor dat geld aan gorter te besteden.
Dat was een grote inschattingsfout om schouten te laten gaan op die manier. Daar zijn ze jammer genoeg vaker mee de fout ingegaan met onder andere Rodriguez. Maar dat is niet de schuld van Groenendijk maar van de poppetjes die boven zitten.
Gorter hadden ze een contract moeten geven van 1 jaar niet 3 jaar zoals der wel meerdere zo`n contract kregen.
0
Woensdag 10 februari 2021 om 21:43 uur

Advertentie

Tommy

john 147 schreef:

Schouten kreeg speeltijd en was geblesseerd geraakt.
Haye, Nick en Bas Kuipers waren en zijn niet eredivisie waardig.
Ze hebben met ze alle schouten gratis laten gaan he.
Ze hadden hem ook zelf met een normaal contract een jaartje kunnen verhuren.
Maar ze kozen ervoor dat geld aan gorter te besteden.
0
Woensdag 10 februari 2021 om 21:35 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

"Ik ben het wel eens met Jol die Groenendijk is een weggooier eerst oude spelers dure contracten geven omdat hij te laf was om jonge spelers een kans te geven"

Dus nu gaf Groenendijk contracten aan spelers?

Als mensen hier die ratio prediken nou eens ook gewoon naar de feiten blijven kijken ; Hoeveel van die jeugdspelers die onder Groenendijk geen kans kregen staan nu in de basis? Welke andere keus heb je als BVO als je alleen transfervrije spelers kan halen en in de eredivisie wilt blijven?

Uiteindelijk zijn de personen na van As / Groenendijk tot de conclusie gekomen dat je veelal ervaren, transfervrije spelers moet halen om een beetje een elftal neer te zetten (getuige de transfer switch ; Vejinovic, Janmaat, Kishna, Kramer in de basis, Goossens in de basis).

Zolang er geen beleid of visie is en er dus ook geen budgetten zijn, alleen impulsief/paniekerig achteraf geld beschikbaar stellen, is transfervrij met een beetje zekerheid dat het eredivisie niveau is (en dus ervaren spelers) zo`n beetje de enige haalbare kaart.

Jeugd halen, groei maken en doorverkopen kan alleen in een beetje draaiend elftal, niet als je verzuipt om überhaupt niet iedere week te verliezen.

Instemmen met een contract voor 4 jaar, voor Meijers, zegt echt wel iets over zijn wil tot vernieuwing. Oh nee......hij wist niks. Ging buiten hem om. En dan een jaar later roepen om nieuwe spelers.

Allemaal zo eenzijdig belicht.
0
Woensdag 10 februari 2021 om 20:37 uur

fcdh_inside

Aad schreef:

In de zomer hebben ze ook spelers gecontracteerd die nu alweer weg zijn. Dus dat verlengen zegt mij niet zo veel.
Nee gaat erom dat hij aangeeft dat ze Danen weg aan pesten zijn, lijkt me sterk als ze zijn contract zelf hebben verlengend pas geleden.
0
Woensdag 10 februari 2021 om 16:03 uur

fcdh_inside

Fcdh-frans schreef:

Danen zit er nog. Maar was hoofd jeugd opleiding, vd dussen kwam en Danen wordt als een kind behandeld. Mag nu de ballen rapen van de O17. Echte clubman wordt weggepest
Daarom hebben ze zijn contract in de zomer nog verlengd.
0
Woensdag 10 februari 2021 om 15:48 uur

Nu online

GGH, CrazieD, Remy V, barney0700, guru, ps070, James, Haraldberg1, Alle ballen op Jort, William, buurmanBrutus, ADOZoetermeer, Y, FC Den Haag!, Bolskie, Ran1972, opper, rien1, Swaber, Jap, Eeuwig Den Haag en 207 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5