Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gooien

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Bert

ADODENHAAG schreef:

Ik verwacht dat de Graafschap wint bij Willem II, veel gedrevener. En ik denk dat wij ook winnen. NEC moet het hebben van de spits, waarbij ik volledig op Derijck vertrouw. Schöne en Goossens spelen eigenlijk als 2 aanvallende middenvelders. (Schöne vind ik dit seizoen trouwens een tegenvaller) Maar als Rado tegen Goossens staat, zie ik NEC niet in staat om te scoren. Conclusie: 0-2.

Ik denk ook dat we van Nec winnen het enige wat roet in het eten kan gooien is vermoeidheid. Slim dat ze gisteren in Groningen zijn blijven slapen. Anders gaan die spelers liggen hangen en hazeslaapjes maken in de bus dan ben je helemaal gebroken.

0
Vrijdag 12 november 2010 om 21:01 uur

Bert

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Nog 5 wedstrijden te gaan in de eerste competitie helft.

 

Ajax, Feyenoord, NEC, NAC en AZ. Ik ga uit van 5 punten, NAC winnen en NEC en AZ een punt.

Feyenoord zal zich voor een wedstrijd thuis tegen ADO kunnen opladen, waardoor ik eigenlijk niet op punten reken.

Dan zouden we al 23 punten hebben na de eerste competitie helft. Alles extra is bonus zodat je misschien echt voor die Europa League voorronde kan gaan spelen.

Feyennooit zich opladen volgens mij werkt de accu niet meer.

Don Kozak gewoon sparen niet meedoen tegen 020.

 

Vincento en Antonia voor de leeuwen gooien tegen 020. Tegen 010 moeten we er staan met het sterkste team wat we hebben.

 

We hebben niks maar dan ook helemaal niks met die gladde jongens uit 010.

0
Zondag 31 oktober 2010 om 20:32 uur

Haagse Roel

Ooievaar schreef:

Is er ook niet. Maar dat neemt niet weg dat je je zwakke plekken tegen het licht dient te houden. En die liggen overduidelijk achterin. Ik reken er op dat ik volgend seizoen niet meer hoef te ergeren aan figuren als Bosschaart en Ammi en een junioren-keeper.

Klopt helemaal, zou nu wel Pallatz erin gooien, verder nu niet de hele verdediging omgooien, vrees dat dat teveel onrust geeft. In de winterstop tijdens het trainingskamp en oefenwedstrijden is er een mooie gelegenheid. Derijck is een leuke speler maar vind hem veel te nonchalant en altijd goed voor een slippertje , zelfde geldt voor Kum . Over Bossie maar helemaal niet te spreken.......

 

Als je Derijck kan verkopen gelijk doen , ervaren jongen halen , verder nog Ranko en Pique achter de hand.

0
Woensdag 27 oktober 2010 om 23:43 uur

ado-kenner

maar ja conclusie het is was weer een kansen wedstrijd die wij weer hebben verloren. En raar dat we weer slecht de kleedkamers uitkomen na een 1ste helft die we hadden moeten beslissen in ons voordeel het lijkt er wel op dat we zinder bulykin al onze energie in de 1ste helft stoppen om de wedstrijd op slot te gooien.

0
Woensdag 27 oktober 2010 om 22:04 uur

super fc denhaag

Bert schreef:

Ik denk dat die wedstrijd tegen 010 een groter risico duel wordt dit jaar. Wat denk je als we daar met 1-3 of 1-4 winnen.

 

Dan breekt echt de pleuris uit in Rotjeknor.

 

 

Normaal ging ik naar die uitwedstrijd tegen 010 maar dat lijkt mij onder de huidige situatie met een kind van 11 nou niet zo geschikt om heen te gaan.

 

 

 

gewoon gaan bert, erger als vorig jaar kan het toch niet worden. toen die mongool lawine pijlen in ons eigen vak ging gooien.

0
Dinsdag 26 oktober 2010 om 12:37 uur

Bert

Max schreef:

Den Haag heeft vandaag echt aan klantenbinding gedaan voor de 14000 man die er zat. Het was niet altijd even best, maar het was echt een leuke wedstrijd die alles in zich had.

Dat denk ik ook Max. Tegen Heracles en dan een volle bak. Ik zou alleen als ik Ado was dat vak Y ook gewoon in de kaartverkoop gooien. Vak D en E ook. Wij verhuizen van F naar J volgend jaar. Vanwege de Junior kids club.

0
Zondag 26 september 2010 om 00:33 uur

JB

yesyes schreef:

onzin pik want demouge was sowieso geschorst tegen ons! Heeft 3 wedstrijden gekregen

 

Raar dat willem2 hem zomaar laat gaan toch wel de belangrijkste speler in hun elftal dat wordt dus sowieso degraderen voor willem2

Misschien dat Utrecht 1 van de 2 onverwachte clubs met interesse voor Verhoek was?

Of misschien wel stiekem voor Toornstra?


Als Demouge daar nu heen gaat is er daar voor Verhoek geen plek meer en voor Toornstra geen geld meer. ;-)

 

En inderdaad, wat iemand al eerder stelde:

als Willem II Demouge laat gaan kan je dat zien als het gooien van de handdoek.

Nu het nog kan het geld van Demouge pakken, zijn topsalaris uit de boeken, de rest van dit seizoen uithuilen en volgend seizoen in de Jupiler opnieuw beginnen zonder financiële problemen.

0
Dinsdag 31 augustus 2010 om 15:52 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Kees schreef:

Willem 2 heeft euro's nodig en Utrecht naast Van Wolfswinkel nog een spits. 1 + 1 = 2.

Demouge is een van de weinige eredivisie waardige spelers bij WII. Als ze die verkopen, gooien ze eigenlijk al de handdoek in de ring voor dit jaar. Daar zullen de supporters in Tilburg blij mee zijn.

0
Maandag 30 augustus 2010 om 19:18 uur

JB

Rik schreef:

Wesley Verhoek is heel erg bezig in de media. Volgens mij wil hij graag weg. Nu weer een stuk in Telegraaf met hem.

 

http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/7505644/__Verhoek__Hadden_PSV_kunnen_kloppen__.html

Volgens is het eerder andersom: de media zijn heel erg bezig met Verhoek.

 

Lekker onrust trappen.

 

Gewoon 10x de knuppel in het hoenderhok gooien in de hoop dat je 1x achteraf gelijk krijgt en kan zeggen dat JIJ de primeur had.

0
Maandag 30 augustus 2010 om 13:11 uur

JB

Aangezien de shoutbox weer een beetje stil valt, zal ik maar weer wat olie op het vuur gooien:

 

Jol naar de CL, daar moeten we blij mee zijn!

 

1. Sulejmani gaat nu zeer waarschijnlijk niet naar de knakenpooiers in Arnhem (Suarez is de eerste CL wedstrijd geschorst)

 

2. Die knakenpooier in Enschede vangt nu een hele berg miljoenen minder en zal nu niet in het wilde weg om zich heen gaan kopen.

En in Amsterdam zullen ze toch geen spelers van ons gaan kopen met dat geld.

0
Woensdag 25 augustus 2010 om 22:47 uur

Nu online

Tante Wil, bommetjebas, Jk23, J001, James, ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, Aad, Dannyy, Prutser 070, Hansiehansie, BLEISWIJK-1, Raoul88 en 120 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1