Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: oud

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Ferdy

Rick Hoogendorp is nu jeugdtrainer zie ik net op LinkedIn, of is dat oud nieuws?
0
Woensdag 18 november 2015 om 14:07 uur

Wizard

Haagse Roel schreef:

Klopt kerel , zie mijn vorige shout over IS.

Ik heb echter nog wel een sprankje hoop in een medelander die islamiet is en ook nog een gezagdrager........naief ??
Jij mag hoop hebben, ik ben die hoop al ruim 20 jaar kwijt. Nooit zo`n achterbaks en leugenachtig volk meegemaakt als moslims. Ze werken in drie fases defensive, stealth and attacking Jihad! Ze zitten bijna in fase 2 in bijna alle landen van Europa en zoals in Frankrijk lijkt het al naar fase 3 te gaan!!! Je zou voor de gein Bill Warner, Brigitte Grabriel en Mosab Hassan Yousef (zoon van (oud)Hamas leider) moeten volgen.
0
Zondag 15 november 2015 om 01:18 uur

slash070

Bij gebrek aan voetbal:

Het gelegenheidskoppel Jens Toornstra/Michiel Kramer is zaterdag direct uitgeschakeld op het The Hague Championship. De oud-voetballers van ADO Den Haag moesten het in het Kyocera Stadion afleggen tegen de Belgen Andy Baetens en Nico van Swalm.

https://www.youtube.com/watch?v=UWFTzTKotxw
0
Zaterdag 14 november 2015 om 19:32 uur

Kees

In Amsterdam gaat het ook niet bepaald lekker bij die club op bestuurlijk en technisch niveau. Hebben wij niet een aantal oud-directeuren welke die club kunnen helpen?
0
Vrijdag 13 november 2015 om 11:07 uur

grijze gek

 Ruud Krol is ontslagen als coach van
Raja Casablanca.De oud-international
was nog maar vier maanden in dienst bij
de Marokkaanse club.

Volgens Raja Casablanca is de relatie
van Krol met de spelers gespannen.


Joh, daar hebben wij in nederland al jaren last van

0
Vrijdag 6 november 2015 om 18:02 uur

grijze gek

Slapen doen ze niet bij FC Gruning.ze weten toch altijd goede spitsen te halen


Alexander Sørloth (19) maakt zich op voor de overgang naar FC Groningen, dat de Noorse jeugdinternational overneemt van Rosenborg BK.
FC Groningen heeft volgens Noorse media al een akkoord bereikt over een afkoopsom voor Sørloth, die zelf nog wel tot een vergelijk moet komen met de Eredivisionist. De verwachting is dat zondag na de laatste speelronde in Noorwegen de transfer zijn beslag kan krijgen.
Sørloth staat weliswaar onder contract bij Rosenborg BK, maar hij speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor FK Bodo/Glimt. De aanvaller, de zoon van de vermaarde Noorse oud-international Gøran Sørloth, kwam daarin tot tien doelpunten in 25 competitieduels.





0
Woensdag 4 november 2015 om 09:39 uur

Ferdy

Op facebook is men ook wel n beetje klaar met e.e.a.

Hier walg je toch van!

Afgelopen tijd heeft de media zoals bekend heel veel berichten van de negatieve kant bekeken of bleven ze nieuws brengen waar ze maar over bleven door gaan. Steeds meer mensen werden gek van al dat gelul rond bepaalde personen of nieuwszenders! Ook vandaag weer..

Het stuk op omroepwest over de "roze reigers" is dik een jaar oud! Met deze houding zullen mogelijke sponsoren niet 1-2-3 naar onze club komen terwijl dit voorval al dik een jaar geleden is gebeurd. Waarom dan nu opnieuw plaatsen! De negatieve houding van omroepwest komt ons de neus uit! Zie foto

Ook deed vanavond Elfvoetbal mee aan de negatieve berichtgeving op internet, sterker nog, ze hebben echt schijnheilig gedrag vertoont. Op twitter heeft namelijk Boem Boem Kanon met veel enthousiasme aan iedereen gemeld dat hij weer heeft meegedaan bij jong ADO tegen Cambuur. Tijdens deze wedstrijd heeft onze verdediger zelfs gescoord.
De redactie van mister "Negative" elfvoetbal reageerde door onze verdediger openbaar uit te lachen met de tekst: "ha ha Kanon denkt dat hij vrijdag tegen Cambuur terugkeert bij ADO Den Haag. Is het Roda Jc"
Vervolgens werd de tweet verwijderd en kwam er een slap excuus met de tekst: "sorry, fouten maken is menselijk"

Misschien kan de club iets doen tegen deze bepaalde "nieuwsbladen of omroepen". Misschien een idee om zelfs de interviews van omroepwest te gaan boycotten? En ook Elfvoetbal inmiddels te gaan uitsluiten... Want wij zijn het ook zat!
0
Maandag 2 november 2015 om 22:43 uur

Advertentie

H@@GenEES

pajam schreef:

groot gelijk heeft ie! valt op dit moment geen eer te behalen aan een terugkomst.

Immers rendeerde bij ons met de juiste spelers om hem heen, maar was vlak na het v/d Brom echec toen als één van de weinige over en bakte er toen alleen ook niet veel van. Is volgens mij geen karre trekker zeg maar.

plus dat ik hem nog wel een Italiaanse avontuur gun
Daarbij het terughalen van oud spelers die bij hun club uit de gratie zijn gevallen is nog nooit een succes gebleken, dus laat hem maar lekker naar het buitenland gaan om zijn zaken te vullen
0
Zondag 1 november 2015 om 11:18 uur

Bolluhboeah

yesyes schreef:

Zwolle wel dan? Dat geld wat wij de afgelopen seizoenen besteed hebben had zoveel beter besteed kunnen worden. Daar ligt het hele probleem. Een goede ervaren trainer voor de groep had al een wereld van verschil gemaakt. Verder goed verhaal je hebt gelijk maar hoe het bij ons is afgezakt is wel heel erg amateuristisch. In mijn ogen hadden we allang afscheid moeten nemen van fraser. Een frisse wind is nu meer dan ooit nodig , helemaal nu er wat mogelijk is met die Chinees.
Goedkoop is duurkoop. Stein, Atteveld, Fraser e.v.a. zijn inderdaad de oorzaak van de zeer matige en onherkenbare BVO die we zo liefhebben. In de jaren 90 had ik er nog wel vrede mee kunnen hebben. Maar de kost gaat voor de buit uit zoals een oud Hollands gezegde gaat.

Ik begrijp het wel dat je enigszins conservatief bent met uitgaves als je financieel boven de afgrond hebt gehangen, maar als voetbal je core business is dien je daarna te handelen. Ik wil niet één persoon aan de schandpaal nagelen, er zijn er meer.
0
Zaterdag 31 oktober 2015 om 20:47 uur

Bert

grijze gek schreef:

Wat is er waar van het verhaal wat de ronde
doet dat er weer Feyenoord sup tussen
de hagenezen zitten??
Geen zin om met mijn dochter tussen te
zitten
Hoe oud is je dochter 28 ? of 48. kan ze prima gaan zitten
0
Zaterdag 31 oktober 2015 om 20:29 uur

Nu online

vakkiel, Dang3r en 150 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 173
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5