Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voorstellen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 174
Volgende pagina

Haagse_Aad

Even nog wat over dat van Ammi... kam me toch niet voorstellen dat een prof voetballer naar een training komt en dan weigert om even een paar rondjes warm te lopen bij het begin.. Kan me echt niet voorstellen dat het zo gegaan is..
0
Donderdag 12 april 2012 om 10:07 uur

D.H.zuid-west

DaveDH schreef:

Wie is er dan nog over voor die positie? Alleen visser is achter de hand.. en dat balletje breed kan ik me wel indenken, die jongen is de hoer van het 11tal, krijgt de kans niet om zich normaal te ontwikkelen, niet van de trainer omdat die hem overal neerzet en niet van de supporters omdat alles wat hij doet onder een vergrootglas ligt.

Niet dat ik hem nu de verlosser van Den Haag vind, maar het is een nuttige waterdrager en die heb je ook nodig in een 11tal....
Je hebt volledig gelijk wanneer je zegt dat Visser van nut is voor de breedte en als waterdrager. Zijn ontwikkeling is inderdaad niet gebaat bij zoveel verschillende posities maar hij staat er wel door de de bekende redenen. Hij moet nu te snel groeien en daar gaat het fout, hij is nog niet zover dat hij iets extra`s kan brengen en hoort daarom niet thuis in de startopstelling. Via invalbeurten had hij gebracht moeten worden. Paul Mulders heeft behoorlijk wat ervaring (oke wel op JP niveau) maar staat zelden/nooit in de basis 11. Waarom krijgt deze jongen geen kans? ik kan me niet voorstellen dat hij zoveel onder doet voor Visser.
0
Woensdag 11 april 2012 om 20:49 uur

Haagse Kelt

Tommy schreef:

Als het goed gaat met een club is zn trainer ineens een peoplemanager.
ook zo`n verzonnen begrip.
Steijn heeft al meerdere discussies met de groep gehad en nu moet hij opeens laten zien dat ie de baas is???
Kiest ie weer een lekker moment voor.
Was zeker zijn enige mogelijk om vriend horvath te laten spelen.
Wat een lul.

Trouwens DaveDH ik weet niet wat jij je allemaal in je hoofd haalt, maar jij loopt al een week hier de sfeer te bepalen door op een vervelende manier mensen te steken.
Nou maakt mij het geen moer uit want wat mij betreft maakt iedereen gek op de box, maar ook jou mening is maar een mening niets meer niets minder.

Zoals kees het vanmorgen al zei laatste speeldag staan we 1 heel punt voor op plek 16 en als we pech hebben eindige we gwoon 16.
Dan moeten we het allemaal nog maar eens zien.
Ben wel benieuw hoe jij reageert als we onverhoopt komend seizoen weer naar emmen en veendam mogen
Die shout van je na deze is heel wat reeler, Tommy!

Net zo min als jij ben ik er niet bij geweest bij dat incident met Ammi, maar stellen dat die dat voor vriend Horvath doet slaat natuurlijk nergens op. Dat Ali zijn vriend is, ok, maar Horvath niet. Ook al ben je geen fan van Steyn (ik snap ook niet alles wat ie doet), toch is enig begrip in deze op zijn plaats. op dit moment heb je spelers nodig die er vol voor gaan en niet met hun eigen hachje bezig zijn. Een basisplaats kan je niet claimen op basis vanhet verleden, maar moet je nu verdienen en dat doet Ammi niet. Niet omdat ie veel geblesseerd is en ik kan me er ook wel iets bij voorstellen dat zijn houding niet deugt.

Verder is een positivo als DaveDH bashen nergens voor nodig (nee, ben geen vriend of bekende van hem), azijnzeikers hebben we in DH al genoeg.

Voetballend valt het allemaal tegen, maar op de slotdag maar 1 punt voor op VVV? Mwah, we zullen vast in Venlo verliezen, DH kennende, maar tegelijkertijd winnen we vast ook nog wel iets onverwacht, hopelijk te beginnen met morgen!

Fijne avond!
0
Woensdag 11 april 2012 om 20:45 uur

BLEISWIJK-1

rien1 schreef:

Dat is toch een verschil met wat ik uit het AD plempte hier vanmorgen.
Ik had daar ook eerder op willen reageren maar ben gaan maffen door mijn nachtdienst. Maar daar staat duidelijk in dat als " de ADO-heren" een speler vinden dat ze dan eindelijk eens advies gaan vragen bij De Mos. BB zei ook dat veel mensen niet weten dat zij ook bij de Gebr Jol en Advocaat "advies vragen". Het komt bij mij over dat ze niemand met enig verstand en tantakels echt dichtbij "de macht" willen hebben.
Zoals Super fc denhaag al zei: een glas een plas enz...
Het is wel een beetje zeuren om het zeuren. Nu wordt er wat ondernomen en dan is het nog niet goed. Laat De Mos zijn kennis en goede wil maar eerst bewijzen. Als ik eigenaar was geweest had ik echt niet alle technische verantwoording overgedragen aan De Mos. Daarvoor is hij de laatste jaren teveel door het ijs gezakt.

Vd.Kallen heeft in meerdere interviews aangegeven dat hij streeft naar sterke mensen als bijvoorbeeld Martin Jol in de organisatie. Naar zijn eigen zeggen is het hier nu nog te vroeg voor. En daar kan ik mij wel wat bij voorstellen.


0
Dinsdag 10 april 2012 om 16:19 uur

DHFC070

Kan het me haast niet voorstellen die categorie 1 maargoed.
Riep het vorig jaar al als je na zo`n topjaar geen zwarte cijfers kan schrijven gaat er toch iets niet goed. En als je nu met de nodige ontvangen transfergelden geen zwarte cijfers kan schrijven gaat er toch ook iets niet goed.
Achja het zal allemaal wel eerst donderdag veilig spelen en dan al die transfers en financieel gedoe.
0
Maandag 9 april 2012 om 22:01 uur

DHFC070

Heb liever gemotiveerde spelers met op papier wat minder kwaliteit dan ongemotiveerde spelers (bewust of onbewust) met op papier meer kwaliteit. Ben het met sommige hier eens die zeggen dat je de hele succesgeneratie van vorig jaar moet verkopen die gaan het nooit meer zo goed doen en dan is alles een teleurstelling.

Ben het er echter ook wel mee eens als Looms, joey vd berg, hoesen enz. de 3 genoemde moeten vervangen dan weten we wat voor seizoen we weer tegemoet gaan. Maar kan me niet voorstellen dat er ook nog niet wat anders gaat komen.

Eerst maar eens veilig spelen donderdag.
0
Maandag 9 april 2012 om 20:56 uur

Bert

fcdenhaag75 schreef:

Om emotienele redenen wil ik me scc niet gewoon opzeggen(deze heb ik samen met me broertje aangevraagd,hij is 3 jaar geleden overleden bij een auto ongeluk).Maar ik heb ook niet zoveel centjes dus is zal het toch wel fijn zijn om te weten wat ik volgend jaar ongeveer kwijt ben.
In jou geval kan ik mij daar dan zeker iets bij voorstellen.

Ik vind gezien het vertoonde spel van dit seizoen een verhoging niet acceptabel.

Laat Ado inderdaad maar eens gewoon duidelijkheid geven.
0
Maandag 9 april 2012 om 17:32 uur

Advertentie

Haagse Kelt

marcellino schreef:

het is heel makkelijk.
vorig jaar kon je immers,verhoek,toornstra voor een hoop slijten.
dit jaar is het nog en eens 1/3.

als je de betreffende spelers wil osen want dat wilde ado.
moet je alles op alles zetten,zekerals je weet dat het volgend seizoen(lees deze competitie)veel minder wordt op het veld.

Je hoeft toch geen voetbal deskundige te zijn om te weten dat als je drie van je beste spelers verliest en daar brandhout voor terug haald je zakt op de ranglijst.
Het is hoogmoed en van enig voetbal verstand ontbrekend vermogen dat ze toch gegokt hebben en verloren.

of je bouwt een sterk elftal om je groei briljanten verhoek,immers en toornstra heen om deze in de etalage te zetten met een veel grotere winst dan de twee miljoen die je misschien voor dereijck en bulykin had moeten betalen.
of je had ze kost wat kost vorig jaar moeten verkopen.
nu waarde van het team dramatisch.

op je vraag had immers.verhoek en toornstra beter gevoetbald>>>100% zeker deze jongens waren teleurgesteld dat de belangrijke spelers weg moesten en dat ze weer een dramatisch siezoen zouden draaien en het is uitgekomen.
deze spelers willen zo snel mogelijk weg hoe zou dat komen.
omdat er totaal geen verbetering optreed maar juist terugval.

deze jongens lopen bij den haag en zien en horen het een en ander als het gouden bergen waren geweest hadden ze wel graag bij ado willen blijven,maar dat willen ze dus niet en dat komt omdat de visie van ado niet de visie is van deze spelers.
en geef ze ongelijk
Dus, wat wilde jij nou eigenlijk?

Dat ze afgelopen zomer het hele zooitje zo duur mogelijk hadden verkocht? Nou dat lukte niet erg he, met een Feyenoord die 7.5 ton over had voor Immers en een Utrecht dat misschien 1.5 miljoen voor Toornstra wilde betalen, maar daar zag Toornstra uiteindelijk zelf (terecht) van af, zo veel beter gaat het niet bij Utrecht.

Of dat ze giga-investeringen hadden gedaan om alles binnenboord te houden met alle risico`s vandien of dat ze hele dure jongens hadden gehaald als vervangers, waar je overigens ook nog maar van moet zien of die het dan waar gaan maken.

Verhoek is pas vlak voor de tranferdeadline vertrokken (hem aan zijn contract houden had geen zin), ik kan me voorstellen dat het dan moeilijk is om alsnog goede spelers van een schaduwlijst te halen. Wat Steyn in Boussaboun ziet snap ik ook niet, maar iedere trainer haalt wel eens een speler die niet voldoet. Horvath daar was ook de hele shoutbox hier razend enthousiast over, dus achteraf....

En als dragende spelers puur uit teleurstelling zwaar tegenvallen zijn het blijkbaar niet echt dragende spelers waarvoor je je hele salarishuis op had moeten blazen. Er is een behoorlijke crisis aan de gang, alle clubs uit de grote middenmoot moeten achteruit en dan zouden wij als ADO lekker de hoofdprijs betalen voor spelers die 1 jaar goed gedraaid hebben? En dat met het geld van een ander natuurlijk, ja zo lust ik er nog een paar.

Nogmaals ik had graag ook wat meer ambitie gezien bij ADO, maar daarom de beleidsvisie van ADO maar aan spelers overlaten die liever bij ajax de bank warm houden of zo graag het gras in de Kuip bij hun droomclub opeten, nee dank je wel, dan maar liever een tegenvallend jaar, maar wel een toekomst voor onze club.
0
Zondag 8 april 2012 om 15:57 uur

liefhebber

Kees schreef:

Als je vraag betrekking heeft op die reclamamasten is het heel eenvoudig.

De gemeente wilde de palen niet betalen en ADO had er geen geld voor.
Van der Kallen heeft ze toen zelf op zijn kosten laten bouwen. Financiering natuurlijk via een bepaalde constructie en ondergebracht in een van zijn BV`s.

De keuze was: of geen palen, of wel palen en een zeer lage tot geen opbrengst voor ADO.

Van mij mag Van der Kallen zijn goede geld terug verdienen als het maar niet geheel ten koste van ADO gaat. Tsja, dat die man zijn investering terug wil zien kun je hem toch niet kwalijk nemen?

PS In mijn shouts speel ik ook nooit op de man. Heb ik een hekel aan en is zo gemakkelijk vanachter de PC.

Voor jou ook fijne dagen en met de Kerst komend seizoen staan we al veilig . Nee, niet in de Juup.
Kees,

Ik ben het geheel eens dat dhr. vd Kallen ook geld mag terugverdienen. Alleen kan ik me de discussie rond de reclamemasten goed voorstellen!
Wat de kosten voor de masten betreft zou het, gelet op de intentie ado gezond te krijgen, voor de hand liggen deze kosten te financieren door een banklening. Een sponsor bijvoorbeeld waarbij de opbrengst de financiering kan dekken opdat op termijn de opbrengsten in de ado kas vloeien.
Zo was het door de gemeente ook bedacht. Vandaar de eenvoudige vergunning.
Nu de verwijten van sommige mensen:
Als je jezelf neerzet als redder in nood. En dit bekrachtigt in div interviews. Is deze gang van zaken toch wel erg onhandig te noemen.
Ofwel: Vragen om medestanders inzake sponsoring de club gezond te krijgen en over de rug van de club geld investeren om hiervan financieel voordeel te halen? Dat rijmt toch niet?
Zaken zijn zaken. Dat is waar. Alleen impliceert de handeling wat sommige mensen al deed vermoeden.
En om het dan via Cees Drieberg en Jagersma, na veel bombarie, heel laat openbaar te maken. Dan afdoen als iets wat vanzelfsprekend is.
Verdient toch geen schoonheidsprijs???? Sterker nog. De rvc hekelt een klokkenluider, verwijt de persoon in kwestie te handelen in anonimiteit, en de big boss himself speelt alles via de directie van de club. Als de palen een zakelijke transactie is geweest moet hij deze ook als zodanig beheren en exploiteren. En niet over de rug van onze club!
Hoewel ik de laatste constructie niet kan/zal begrijpen, nog toejuichen, blijft het een vreemde gang van zaken. En niet te verdedigen als vertegenwoordiger van de aandeelhouders.

Ik hoop dat je voorspelling mbt kerst uit gaat komen .
0
Zondag 8 april 2012 om 14:14 uur

BLEISWIJK-1

Jimme schreef:

Commercieel natuurlijk.Is toch vrij raar? Ik ken niemand die op zo`n leeftijd en al op het hoogtepunt van zijn carrière nog een studie aan het volgen is. Dan kan je je toch niet optimaal op je werk focussen?
Hij is uit eigen beweging weggegaan bij RKC. Er was naar eigen zeggen geen toekomstperspectief. Ze waren immers net gepromoveerd met een hele lage begroting. Kan ik mij iets bij voorstellen. Vervolgens heeft hij een baan bij de KNVB aangeboden gekregen. Dit is niet een hele zware functie en hij heeft dan ook de tijd om een studiemodule te volgen. Niks mis mee. Zijn contract bij de KNVB liep na 7 maanden af. En omdat het maar de vraag was of hij weer bij een voetbalclub aan de slag kon heeft hij deze studie opgepakt. Hij was wel heel duidelijk in zijn ambities. Je kan er dan ook vanuit gaan dat deze man echt heel blij is met ADO en er helemaal voor wil gaan.
0
Vrijdag 6 april 2012 om 21:05 uur

Nu online

Bleek, Alle ballen op Jort, Jacco, Nigel070, Aad, ADOZoetermeer, ADO079, troje, Madmax, Raoul88, Sapperderflap, Renearmand56 en 167 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 174
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1