Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 176
Volgende pagina

fcdh17

D.H.zuid-west schreef:

O en N, jaja, dat is representatieve voor het hele stadion lol. En de Kids dan? Lekker slim, de nieuwe aanwas kan zo geen duel live volgen.... Just saying
Mijn voorkeur is ook zaterdagavond. Zoals hier al werd gezegd is de sfeer een stuk beter en op zondag lijkt het alsof je je hele dag kwijt bent aan voetbal. Kwart voor 9 vind ik zelf ook te laat. Maar meestal heb je wedstrijden van half 7 of keer voor 8. Dan kunnen aardig wat kids gewoon naar de wedstrijd toe. Volgende dag hebben die dan nog geen school.
0
Woensdag 15 juni 2016 om 02:23 uur

Marijn

Tommy schreef:

Koffie mag ik hopen hahahaha
Half dagje vrij
0
Maandag 13 juni 2016 om 11:58 uur

Eagle187

Jam schreef:

Serieus ik begrijp en vat it nog niet
@Jam; Sorry man, ik heb alweer veel te veel gezegd. Moet aan m`n bron denken! Maar anders lees je het nog even rustig een keertje terug dan begint het je vast te dagen... Hier nogmaals speciaal voor jou uiteengezet, succes

waaromfc: Als die toen al niks er in zag waarom nu wel dan

Ronaldo: De schoorsteen moet roken, niets meer en niets mínder.

waaromfc: Welke rook ik denk niet dat we een twee klaar is
plus de spelers blijven met onzekerheid zitten of die zien meer in minderen clubs plus die Chinezen

slash070: Juist! Denk ook dat drie keer een schoorsteen ook niet voor die chinezen. Kan je donder en bliksem op zeggen dat vijf niet klaar is

Eagle187: Aan de andere kant..... als niks is dan denk dat schoorsteen ook niet is, zelfs met chinezen moeten we dan 7 keer oppasses!

Jam: Gepubliceerd: 20-05-10 11:27 Laatste update: 20-05-10 11:26

slash070: Ik zie dat je het goed uitzezochtt hebt, klasse Kan je onderstaand bericht van Eagle187 ook even checken? Ik vermoed dat hij er naast zit!
Eagle187 schreef: Aan de andere kant..... als niks is dan denk dat schoorsteen ook niet is, zelfs met chinezen moeten we dan 7 keer oppasses!

Jam: Sorry begrijp er geen pepernoot van

Eagle187: oppasses moet natuurlijk zijn oppassen. Maar verder heb ik het natuurlijk helemaal bij het rechte eind. Als je tussen de regels doorleest zie je overigens meer, waarvan akte!

Eagle187: Je moet het ook in de juiste context lezen, meer mag ik er helaas niet over zeggen. Ik denk dat tegen een uurtje of half 8 morgenochtend het allemaal wel duidelijker wordt.

Slash070: Aha, nu zie ik het! anders had er niet 7 maar vier van roken ipv chinezen

Eagle187: Ja dat wel, maar dan wel met de kanttekening dat eerst is 5 maar dus niet altijd rokende chinezen erbij

Eagle187: Aslash; maar nu ssssssttt... Kreeg net een sms dat we moeten oppassen omdat Jam er nu wel heel dichtbij zit de waarheid te achterhalen!

Madmax: Whahaha dit is vast het moment wat Dewa bedoelt met "Hier had je 30 jaar geleden bij moeten zijn"

Eagle187: @slash070 moest dat zijn uiteraard...

Jam: Serieus ik begrijp en vat it nog niet

slash070: Jack in de box, elleboog op tafel, STIFT!
0
Zondag 12 juni 2016 om 23:21 uur

Eagle187

Jam schreef:

Sorry begrijp er geen pepernoot van
Je moet het ook in de juiste context lezen, meer mag ik er helaas niet over zeggen. Ik denk dat tegen een uurtje of half 8 morgenochtend het allemaal wel duidelijker wordt.
0
Zondag 12 juni 2016 om 23:00 uur

gillah

Jam schreef:

GERUCHTENMOLEN
Jérémy Perbet
2,00 mln.
Jérémy Perbet
RSC Charleroi
RSC Charleroi ADO Den Haag
Transfer naar:
ADO Den Haag
Haha ga je nu elk half uur een speler vragen aan dewa?
0
Zondag 12 juni 2016 om 12:05 uur

Bert

gillah schreef:

Dan missen wij ook een thuiswedstrijd Bert!
Het zal wel niet gaan gebeuren maar stel dat Twente in hoger beroep gaat en wint. Dan zitten we misschien al op half juli. Wat gaat de KNVB dan doen? Met 19 clubs spelen? Of De Graafschap alsnog laten degraderen.

Als ze voor dat laatste kiezen gaat De Graafschap weer naar de rechter.
Dan wordt het helemaal een chaos.

Als ze voor 17 clubs hadden gekozen hadden ze gelijk duidelijkheid geschapen.
0
Zaterdag 11 juni 2016 om 12:35 uur

dewa

GreenYellowTheHague schreef:

Klinkt mooi, alleen je sluit slecht af... Als we halverwege de competitie zitten, is een half verloren seizoen. Amateurs ten top.

Dit is niet jou afvallen, dit is mijn reactie naar de club toe mocht dit waar zijn
Hoezo een half seizoen verloren? Ik vraag om pas te oordelen na een wedstrijd of 15 zodat er een goed beeld is van de prestaties en dus duidelijk is waar ADO staat. Dat wil toch niet zeggen dat je na 5 wedstrijden onderaan staat?
0
Zaterdag 11 juni 2016 om 08:43 uur

GreenYellowTheHague

dewa schreef:

Goedemorgen vrienden. Even alles op een rijtje. De coupeplegers zijn eruit gewerkt en vanaf vandaag gaat de zon schijnen boven onze mooie club.
Er komen 2 nieuwe trainers bij de staf. Eén vanuit de eigen organisatie en 1 van buiten. Er komen nog een aantal mensen van buiten om de organisatie te versterken. Mijn 12 letterige man met 2 x D zal ook meer gaan doen bij ADO met de intentie om uiteindelijk (over een paar jaar) de vaste directeur te worden.
Er komen wat leuke verrassingen uit het buitenland en wat gedegen/breedte versterkingen uit de vaderlandse competitie. Manders en Jol zijn al weken druk bezig om de plannen te verwezenlijken. Wang financiert de boel gewoon dus daar hoeft niemand van wakker te liggen. Helaas gedraagt Wigt zich als een stalker en brengt nog steeds negatieve LEUGENS over Wang de wereld in.
Volgende jaren zal de inbreng van goede spelers uit het buitenland steeds groter gaan worden. Chinezen, Wang voorop zijn gek op mensen van naam. Als de basis staat zal dit aangevuld en verbeterd worden met nog meer leuke spelers waarin ook Raiola een rol krijgt toebedeeld. ja je hoort het goed Raiola zal spelers aanbrengen waar ADO nog nooit van heeft durven dromen. En beste vrienden ook hier mogen jullie me weer op afrekenen maar laten we dan over 2 jaar kijken wat er van uit is gekomen. En niet teleurgesteld als de 1e aankopen van het niveau Fischer zullen zijn want ook dat zijn spelers die ADO nu goed kan gebruiken. Wacht de komende weken af en oordeel pas over Wang en kornuiten als we halverwege de competitie zitten. Bij voorbaat dank.

Hoogachtend DEWA en dus niet Petah.
Klinkt mooi, alleen je sluit slecht af... Als we halverwege de competitie zitten, is een half verloren seizoen. Amateurs ten top.

Dit is niet jou afvallen, dit is mijn reactie naar de club toe mocht dit waar zijn
0
Zaterdag 11 juni 2016 om 08:35 uur

Advertentie

Petah

<FCDH> schreef:

2 jaar contract toch?
Kramer had een jaar of zelfs een half jaar

Ik vind 750,000 te weinig 1 mil minimaal

En Vermeer voor een miljoen is ook genoeg commentaar op geweest
0
Donderdag 9 juni 2016 om 21:20 uur

Tommy

GreenYellowTheHague schreef:

Na Duplan, de beste van het afgelopen seizoen
En dat met een half jaar op de bank.
Ik vind havenaar met 16 goals toch wat belangrijker.
Beugelsdijk was beter op zn eigen positie.
zelfde geld voor kanon.
Dus ach.
0
Donderdag 9 juni 2016 om 14:12 uur

Nu online

Anne van Schuurman, Marko1969, Ano-Niem, Dang3r, FrankieB, FC Den Haag!, ADOZoetermeer, M1905, Marten, Edje, Sprinkhaan070, RickZ en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 176
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5