Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 179
Volgende pagina

dirk

jdewitt schreef:

Aardig wat taalfouten, vraag me af of deze dan wel klopt..
Verhaal klopt wel, in die zin dat het is geschreven door Stef de Bont van Voetbal International en niet door een of andere paljas. Zie website VI.
0
Maandag 5 juli 2021 om 17:27 uur

PD

Er breekt een belangrijke week aan voor ADO Den Haag. Nu de rechter eens te meer heeft aangegeven dat grootaandeelhouder United Vansen moet betalen, praten diverse geledingen binnen de club met HHC over een overname. Komt er dan eindelijk licht aan het einde van de tunnel?

‘Noem het een opsteker. In de basis verandert er niks.’ In Den Haag was niemand verrast door de rechterlijke uitspraak van maandagochtend. Grootaandeelhouder United Vansen (UVS) moet ADO Den Haag twee miljoen euro betalen. Daarmee werd een eerder vonnis bekrachtigd. ‘Daar hield ook iedereen rekening mee’, vervolgt een woordvoerder. ‘Het is nu zaak om verder te kijken naar de toekomst van ADO Den Haag.’

Aan de situatie van de club verandert er in principe niks. De club zit al enige tijd in een WHOA-procedure (Wet Homologatie Onderhands Akkoord) met als inzet om te voorkomen dat de club failliet gaat. Herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger heeft zich over de enorme schuldenlast gebogen en zich tevens opgeworpen als intermediair in een poging de aandelen van de club aan een nieuwe partij over te doen.

De verwachting is dat deze op korte termijn met een eindoordeel komt, mogelijk deze week nog. Daarin moet duidelijk worden welke schikking hij heeft getroffen met de schuldeisers van de club. In een ideale situatie komt hij met één alomvattend plan, waarin ook de mogelijke aandelenoverdracht wordt meegenomen.

JOL
In een eerder stadium was het UVS dat zelf de boer opging om de aandelen te verkopen. De afgelopen maanden heeft ADO echter zelf het initiatief naar zich toegetrokken. Nadat diverse cowboys zich hadden gemeld aan de poorten van het Cars Jeans Stadion, bleef er nog één partij over: een consortium rondom zakenman Ad Nederlof. Deze genoot de voorkeur binnen diverse geledingen van de club.

Een andere partij, Het Haags Collectief (HHC), vond lange tijd dat het geen eerlijke kans had gekregen. Deze groep, in eerste instantie aangestuurd door vastgoedondernemers Ed Maas en Jeroen Lentze, hadden naar eigen zeggen al een overeenkomst met UVS. Maar in Den Haag kwamen ze niet aan tafel. Dit tot grote woede van de Chinezen, die zelf financieel beter werden van de deal met Maas en Lentze.

Een kleine week geleden was HHC not amused over de gang van zaken, maar inmiddels is het speelveld weer volledig veranderd. Op 2 juli maakte de club via de eigen kanalen bekend dat het een ingevulde request for proposal had ontvangen van HHC én dat deze nu de voorkeur genoot boven die van Nederlof.


Nederlof liet meermaals weten bij een beter bod van een andere partij, graag een stap opzij te willen zetten. En dus is HHC deze week dé gesprekspartner van Reiziger en ADO Den Haag. Naast Maas en Lentze heeft ook Martin Jol zich bij deze club gevoegd. HHC wil niet alleen de schulden overnemen maar ook investeren in de club. Een bedrag van tien miljoen euro wordt genoemd. Het plan is om ADO met een Haags gezicht, zo snel mogelijk uit de Keuken Kampioen Divisie te krijgen.


© Pro Shots
Deze week mag HHC de diverse geledingen binnen de club overtuigen van de plannen. Tegelijkertijd heeft het zelf ook nog wel wat vragen. Net als de andere potentiële aandeelhouder wil het van de gemeente weten hoe hoog de huur van het stadion en de kantoren zijn. Die zou nu rond de achthonderdduizend euro liggen. Hart voor Den Haag fractievoorzitter Richard de Mos maakte hier afgelopen week al een punt van.

‘De gemeente stelt doodleuk dat ze afwachten wie de nieuwe aandeelhouder gaat worden en dat ze dan pas gaan praten’, aldus De Mos. ‘Echter, geen enkele koper zal miljoenen willen investeren als de gemeente niet laat weten hoe hoog de nieuwe huur zal zijn, bijvoorbeeld het stadion, de kantoren en het onderhoud van het veld.’

UVS
En zo liggen er nog wel meer prangende thema’s die deze week verder uitgewerkt moet worden. De rechterlijke uitspraak van maandag verandert volgens een woordvoerder van ADO weinig aan de situatie. Wél kan het een voordeel zijn dat nu uitgerekend HHC aan tafel zit.

Het Haags Collectief sloot in tegenstelling tot Nederlof eerder al een akkoord met United Vansen. En die partij moet nog altijd twee miljoen euro overmaken naar de Haagse bankrekening. Aangezien de verhoudingen tussen HHC en UVS goed zijn, moet ook daar een geschikte oplossing voor gevonden kunnen worden.

UVS zit door de uitspraak van de rechter in feite klem en moet haast wel akkoord gaan met een oplossing vanuit de Residentie. Aangezien het niet voornemens lijkt alsnog te betalen, kan het zomaar de aandelen verliezen. Een deal met Reiziger en HHC lijkt de enige manier om er financieel nog wat wijzer van te worden.

De Chinezen hebben er overigens nooit een geheim van gemaakt dat ze graag een paar procent van de aandelen willen behouden

De Chinezen hebben er overigens nooit een geheim van gemaakt dat ze graag een paar procent van de aandelen willen behouden. Dus het is maar zeer de vraag of ADO definitief van de Chinese grootaandeelhouder af weet te komen.

De hoop is dat na maanden van moddergooien en lekken de herstructureringsdeskundige in samenspraak met de directie van ADO Den Haag met een voorstel komt. Bij voorkeur één alomvattend voorstel waarin de crediteuren én de aandelenoverdracht is meegenomen. Een plan waarmee ADO Den Haag gezond de toekomst in kan. Dat plan moet vervolgens worden voorgelegd aan de rechterbank.

Is deze akkoord, dan kan in het in Den Haag eindelijk weer over voetbal gaan. Achter de duinen gloort eindelijk weer een klein beetje licht, al is de laatste weken gebleken dat het snel kan verkeren. ‘Het zijn geen dag- maar uurkoersen’, laat een betrokkene weten. En daar valt niks tegenin te brengen.

0
Maandag 5 juli 2021 om 16:15 uur

TimFCDH

FC Den Haag! schreef:

Ik vermoed toch helaas een fake bericht al zal het wellicht wel snel echt tot een akkoord gaan komen.
Een akkoord moet inderdaad snel komen. Een keer rust in de tent zou fijn zijn voor iedereen. Kunnen we ons eindelijk een keer op het voetbal richten inplaats van alle bij zaken……
0
Maandag 5 juli 2021 om 15:19 uur

Bleek

rd.. schreef:

Laten we niet hopen dat het de laatste nagel aan de doodskist is
Inderdaad

Hopelijk kan het snel allemaal weer over voetbal gaan!
0
Zaterdag 3 juli 2021 om 11:46 uur

Superfc

Goedemorgen
Maandag is 1e horde van alles. Nu VANAD een stap terug ruimte voor groep Maas. Ze willen er 10 mio in pompen maar wat de plannen zijn is onduidelijk. Wel lekt er her en der wat uit zodat geruchtenstroom weer lekker loopt.
Als simpele supporter wacht ik weer rustig af. De plannen van VANAD vond ik niet heel vernieuwend (mooie versie van zelf broek op houden) maar het deel waar aandelen naar supporters ging en bestuurlijke vernieuwing ook. Op voetbal vlak was VANAD nou niet echt duidelijk.
Daar over gesproken; hier draait te om.
Dat spelers eieren voor hun geld kiezen snap ik oprecht. Dat er zolang niks duidelijk is er geen speler bij komt ook. Ik verwacht eerlijk gezegd dat de sterkte selectie afhankelijk is van de plannen van de nieuwe eigenaar. Grote vraag is wie is nu in charge op voetbal vlak?
De voorbereiding en oefen campagne is nou niet professioneel en ook de site van ado met spelers als good old Gomolt nog keurig bij de selectie zo kan ik nog wel doorgaan maar ja... we moet vooruit .
Daarom hoop ik snel op duidelijkheid en rust op alle vlak en volr iedereen (van supporter tot personeel).
Overigens mocht VANAD noet de eigenaar worden zou ik hem wel vragen of hij shirt sponsor of iets dergelijks wil worden en andersom bij groep Maas.
0
Zaterdag 3 juli 2021 om 07:33 uur

GroenGeelHart070

Tommy schreef:

35. Schoonderwaldt (K) 2. Van Kleef 3. Esajas 7. J. Mulder 11. Reemst 12. Seedorf 15. Catic 16. M. Mulder 17. Boussakou 19. Rottier 26. Steijn

2e helft
Wel weer heerlijk, het gaat eindelijk weer over voetbal
0
Donderdag 1 juli 2021 om 19:53 uur

Kamikaas

𝙂𝙊𝘼𝙇! Voetbal

Boy Kemper kopt de 0-2 binnen nadat Vicente Besuijen met een omhaal de lat raakte.

#casADO (0-2)
0
Donderdag 1 juli 2021 om 18:42 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘Hamdi topkandidaat bij PEC Zwolle’
Mohammed Hamdi maakt goede kans om opnieuw aan de slag te gaan als directeur in het betaalde voetbal.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 30 juni 2021 om 20:15 uur

Advertentie

Smerig Mannetje

marcellino schreef:

Je 3 beste spelers gafen niet thuis.
Je bouwt totaal,niet op maar hanteert de lange bal ,tegen een fysiek sterk Tsjechië.
Wissel malen voor promes onbegrijpelijk.
Hands de ligt totaal onnodig.
Al met al geeft oranje niet thuis op belangrijke momenten en lig je er terecht uit

Pijnlijk is dat je gewoon met de wedstrijden die je had gewoon in de halve finale had moeten staan.

De boer is niet geschikt voor oranje begreep de wissel al niet,maar als je ook,niet de balen hebt om een depay te wisselen die op 1 actie na werkelijk niks goed heeft gedaan ben je ongeschikt.

Oranje is al sinds 2010 dood voor mij. Na de pijn van 2010 interesseert het me geen reet meer wat die engnekken in het oranje uitvreten.

Alleen ADO telt voor mij wat voetbal betreft. De rest kan de klere krijgen.

Blij dat die kutreclames nu ook kappen.
0
Zondag 27 juni 2021 om 21:45 uur

Bleek

Wahter schreef:

Ach ik zie en hoor weer dat er geklaagd wordt dat de selectie zo jong is.
Met Janmaat, Veijnovic, Goossens, Meijers, Bijen en Kishna heb je toch al genoeg routine.
Ze hebben de afgelopen jaren wel bewezen erg veel waarde te brengen.
Brood gaat het weer met Goossens en Veijnovic op het middenveld doen.
Van Mil gewoon de kans geven en rondkijken voor een midden 20 jaar spits.
Waarde ga je alleen creëren door jonge gasten de kans te geven. Denk niet dat de huidige leiding daar naar kijkt zoals we gewend zijn.

Bewezen erg veel waarde te brengen??
Janmaat: handvol wedstrijden gespeeld met veel persoonlijke fouten
Veijnovic: 1 van de slechtste van het afgelopen half jaar
Meijers: al jaren over the hill en wisselspeler bij Sparta
Bijen: bijna hele seizoen geblesseerd geweest
Kishna: jammergenoeg niet meer geschikt voor betaald voetbal. Veel geblesseerd en ik een heel seizoen 0 doelpunten en geloof 1 assist
0
Zaterdag 26 juni 2021 om 14:12 uur

Nu online

Ado Vakkie S, James, KvR, Eeuwig Den Haag, Jk23 en 152 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 179
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5