Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: open

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 180
Volgende pagina

Aad

marcellino schreef:

En ook dat ijzersterke beleid had er voor gezorgd dat je of weer spelers moest verkopen of de schulden in zou gaan .waarom willen jullie dat niet snapen.als het echt allemaal zo ijzersterk was doe je de club toch niet weg.het geld was op de spelers met waarde op kramer na was op.sorry hoor maar zelfs een blinde ziet dat daar hoef je niet voor geleerd te hebben .het enige alternatief was een andere aandeelhouder want met van der kallen hadden we op zeker jupiler gespeeld.en nogmaals de vraag aan een em ieder hier war is het alternatief
Heb tot nu toe geen klote gehoord.
We hebben onder mister Wang onze spelers verkocht maar in dit geval er, voor ons budget, veel te dure spelers (in salaris) met veel te lange contracten voor teruggehaald. Niets nieuws onder de zon.

Maar ik stop definitief met reageren op jouw shouts. Je staat voor niets open en ik durf te wedden dat, wanneer het direkt toch fout gaat onder mister Wang, JIJ het hardste staat te roepen dat je het altijd al hebt gezegd.
0
Zaterdag 10 oktober 2015 om 12:42 uur

janjazz37

schreef:


Waarom wordt dit nu pas tussen neus en lippen door verteld?
Of heb ik wat gemist?

Lekker belangrijk dattie Wigt goed met Lex kan praten......

Ik denk dat lex bij het eerste thuishoort !!

JanJazz, weet jij hier iets van vanuit t supp.overleg?
In de OGS bijeenkomst weinig zaken die niet al via de Media min of meer bekend waren.
* Er wordt gewerkt aan het aanbrengen van leuningen en/of andere vorm van
steunen op de trappen in het stadion.
* Bij thuiswedstrijden meer counters open.
* Aankoopmogelijkheid van minder tegelijk munten wordt gerealiseerd.

T.a.v. de investeringen door Wang benadrukte Wigt dat de Video Wall alsmede de realisering van de Aftrap in de nu geplande uitvoering zonder steun van Wang niet mogelijk zouden zijn.
Verder beklemtoonde Wigt dat de komst van Gao, die in China een vergelijkbare reputatie als hier Cruijff heeft, toch wel aantoont dat het wel en wee van ADO Wang wel terdege raakt. Procedure echter verdient geen schoonheids-prijs.
Verder werd gesproken over de ontwikkeling van de Supp.Vereniging en de plannen die ze hebben. Terug te vinden op de Wëbsite "Haagsche Bluf".
Ik wil graag nog benadrukken dat zowel het Technisch- als Financieel beleid van de Club m.i. in feite niet tot de competentie van de OGS hoort. In de OGS kan men zijn mening hierover best kwijt, dat wel, maar invloed? Ik zou `t niet weten. Soms hoop je van wel...........
0
Vrijdag 9 oktober 2015 om 14:49 uur

Bert

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik zie op ADO fans dat vd. Kallen gisteren aanwezig was. Die man moet toch ook zijn werk in korte tijd naar de klote zien gaan.

Zou hij met wat Haagse ondernemers niet een 50% belang in ADO willen overwegen? Hij heeft altijd gezegd het niet alleen te willen doen. Misschien dat er nu wat meer daadkracht bij de John van Zweden`s(!) van deze wereld aanwezig is!
Het enige wat bij VD Kallen is open gegaan zijn de dollar tekens

Die is blij dat die ervan is. Gaat zich nu bezig houden met het flaneren rondom wedstrijden van Ado.
0
Zondag 4 oktober 2015 om 21:55 uur

H@@GenEES

BLEISWIJK-1 schreef:

En jij bent? Hoofd open deur Anti wang? Die kennen we nu ook wel.
Sorry hoor maar ik heb Fraser de afgelopen weken alleen maar open deuren zien intrappen we zijn te lief/we moeten mannelijker worden/inzet blah blah blah, dat jij blij bent met zijn reacties moet jij weten maar ik vind hem hoofd open deuren en ik ben niet anti Wang, ik geloof niet in de Wang sprookjes zoals sommige kritiekloze positivo`s die Wang en alles wat hij doet heilig hebben verklaart
0
Zondag 4 oktober 2015 om 12:27 uur

BLEISWIJK-1

H@@GenEES schreef:

En zo is het met hoofd open deuren intrappen gaan we gewoon degraderen
En jij bent? Hoofd open deur Anti wang? Die kennen we nu ook wel.
0
Zondag 4 oktober 2015 om 09:54 uur

H@@GenEES

BLEISWIJK-1 schreef:

Kijk, jij snapt het. Gisteren hebben we geen kans gecreeerd. En dat is niet de eerste keer. Vorig seizoen tegen 10 spelers van PSV ook helemaal niks. En ga zo maar door.

Hij heeft het telkens maar over mannelijkheid en de wil om te winnen. Ik heb hem echter nooit gehoord over al die corners en vrije trappen die waardeloos werden genomen.

En inderdaad geen speler is beter geworden. Alleen Kramer. Maar die ging gewoon zijn eigen weg.

Je kan in de winterstop een half dozijn nieuwe spelers halen. Maar zolang Fraser trainer blijft is en wordt het niks.
En zo is het met hoofd open deuren intrappen gaan we gewoon degraderen
0
Zondag 4 oktober 2015 om 09:50 uur

Advertentie

Haagse Roel

Links of rechtsom , Wang fan of juist niet :
Het gaat gewoon zwaar kut.

Niemand hier weet hoe het werkelijk in elkaar zit , allemaal gissen.
Voor zover ik het gevolgd heb wilde Fraser vnl. aanvallers erbij , en hij had het over versterking op het middenveld. Over de noodzaak van het aantrekken van verdedigers heb ik hem nooit gehoord !! . Nou , voor ADO begrippen heeft ie prima aanvallers gekregen. Een middenvelder is er niet gekomen , wel werd even tussendoor cultheld Tommie gehaald. Waarom is mij niet helder, zie dat als een zoethoudertje o.i.d. Nog voor het sluiten van de transferwindow geeft Wigt aan dat er niets meer bijkomt. Men heeft geen versterkingen kunnen vinden die iets toevoegen, wellicht dat , en men houdt de ogen open , er in de winterstop alsnog wordt toegeslagen.

Nergens , maar dan ook nergens heb ik kunnen lezen cq opmaken dat Wang heeft gezegd dat er geen geld beschikbaar is of was.

De directie inclusief TS was van mening dat er prima elftal stond. Lijkt mij niet vreemd dat Wang denkt , nou prima , we gaan het zien.

Wat mij tot op heden verbaasd is dat er geeneen journalist , van Teleneus tot AD en TVwest tot Haaglanden concreet het volgende aan Fraser heeft gevraagd : Henk , hoe kan je nou , met de kennis van vorig seizoen en jij als meedogenloze ex verdediger nou weer aan de competitie beginnen met zo`n zwakke verdediging , jij moet toch allang gezien hebben dat je daar de oorlog niet mee gaat winnen ????

Voor dit weekend , en na de de contractverlenging van Fraser dacht ik , nou mooi rust in de tent , al dat gelul over die Hongbo klaar en hopla door maar weer.

Denk nu echter , en dat moet je gewoon toegeven , dat Wang hier de fout is ingegaan. Een trainer die het niet op de rit heeft , een aflopend contract heeft nu al z `n contract verlengen is niet handig geweest.
Had goed kunnen uitpakken als de eindstand vanavond andersom was geweest maar ik zie eerlijk gezegd niet hoe Fraser dit tij kan keren.
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 23:54 uur

Langebach2

De superboeren kunnen straks mooi bij ons de drie punten meenemen. Het is nu open huis. Derijck, Jansen, Gorre moeten een basisplek krijgen.
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:30 uur

KR96

Jezus fucking Christus. Mag toch open dat Fraser nu zelf opstapt?
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:06 uur

<FCDH>

marcellino schreef:

Het probleem is echt de achterhoede dat is echt niet normaal.
Zie jij strijd bij ADO? Gooi je ogen is open man 4-1
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:05 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, bommetjebas en 161 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 180
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5