Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 184
Volgende pagina

Waht

Denk dat er laatste jaren gewoon veel te veel shit naar buiten is gekomen met Chinees, kunstgras, het besturen van de club. Dat doet wat met de mens en supporter.
De leiding komt al jaren te amateuristisch over en dat doe t ons als supporter toch pijn.
En er zijn wat voorvalletjes veweest hoor. Hierdoor zijn er genoeg mensen die zeggen; neem wel abonnementje.

Ook het voetbal is al jaren niet om aan te gluren en onderaan de eredivisie hangen en worstelend het seizoen doorkomen is gewoon niet aantrekkelijk genoeg.
Het hebben van aansprekende spelers is ook noodzaak.
Tommie en Duplan en kanon zijn spelers waar ik iets mee heb.
Wormgoor, Zuiverloon, malone, bakker, Jansen Meyers zijn matig van Nivo maar hebben ook niets qua uitstraling.
Te vaak ga ik na een wedstrijd naar huis en vraag me af waar ik naar heb zitten kijken.
Terugtrekken als de tegenstander de bal heeft en achterin rondspelen en een tevreden trainer.
0
Zaterdag 27 augustus 2016 om 08:50 uur

JerryFC

DHFC070 schreef:

@JerryFC is er nog enig zicht of de trommel ooit nog gebruikt gaat worden?
Ik ben hier een groot voorstander voor omdat liedjes dan gewoon veel langer doorgaan en het sfeerverhogend werkt, zolang je niet alleen maar gebonk hoort en niemand meezingt uiteraard.

De sfeer is de laatste tijd behoorlijk verbeterd en inderdaad ook steeds positiever en minder gek.k.r. en richting de andere clubs chapeau hievoor.
Sfeer verbeterd de laatste tijd volop idd. Nu met zn alle verzameld bij één op O zorgt voor nog meer een verbetering.

Trommel komt er niet, de ouwe garde bleef fanatiek tegenstander. Deze mensen bepalen nog veel binnen de supporters, wat tevens terecht is.

0
Dinsdag 23 augustus 2016 om 13:54 uur

FC Den Haag!

Jurriën schreef:

Ik vond Beugelsdijk echt matig spelen maar zal wel aan mij liggen
Tegen Excelsior speelde bijna iedereen matig. Slechtste wedstrijd tot nu toe. San Roman was voor mij één van de weinige positieve uitzonderingen!

Vooral Kanon vond ik zeer matig spelen en gaf zijn tegenstander veels te veel ruimte. Hopelijk gaat dat de komende wedstrijden beter en gaat Petrovic hem daarop aanspreken.
0
Maandag 22 augustus 2016 om 11:05 uur

slash070

Haagse Roel schreef:

Vooropgesteld.......fantastische prestatie 9 uit 3 ..niets mee , snap alle euforie , heb ik zelf ook ,maar kritisch blijven kijken is toch niets mee ??? Je hebt het over bevrijd zijn van het verdedigende Juk.......iemand anders had het over Haagse Bluf weer terug.........

Zal wel blind zijn maar volgens mij liepen we gisteren meer achteruit dan vooruit en heb ik de Haagse Bluf alleen op de tribune gehoord. Je hebt een paar goeie aanvallen gehad en bent dodelijk effectief geweest maar Excelsior was over de hele wedstrijd genomen gewoon de bovenliggende partij.

Nogmaals prima zoals het nu gaat maar die Haagse Bluf en druk zetten zie ik nog niet zo.......kortom nog een hoop te doen voor Petrovic !!
Er werd verdedigend geen druk gezet op de bal/tegenstander, dat kan ook niet als er niet wordt door gedekt. Dan lopen de middenvelders te zwemmen bij balverlies door de te grote ruimtes. Zo geef je elke tegenstander de gelegenheid te voetballen. Petrovic heeft tot nu toe een gouwe pik in de uitwedstrijden. Maar zonder geluk vaart niemand wel, en deze geweldige start geeft de ploeg een enorme boost. Ik weet zeker dat het voetballend ook steeds beter zal gaan en dit niet helemaal de vaste basis elf zal worden voor de rest van het seizoen.
0
Zaterdag 20 augustus 2016 om 19:25 uur

Sprinkhaan070

Haagse Roel schreef:

precies , was vorige week bij Vitesse uit en vond deze pot nagenoeg een kopie.
Niets mis mee maar die Haagse bluf in beide wedstrijden heb ik niet gezien.
Dat je dat in uitwedstrijden doet vind ik ook net zo probleem , ben benieuwd hoe Petrovic dat komende zondag gaat invullen.
Ik zie juist wel een soort van haagse bluf in de wedstrijden tegen excelsior en vitesse. Er word helemaal niet meer tikkie breed gedaan wanneer men achterin de bal overneemt. Word gelijk vooruit gedacht. Ballen worden direct bij Trybull en Duplan ingeleverd. Dat is al een verademing vergeleken met het middenveld van vorig jaar. Beugelsdijk mag al helemaal niet meer opbouwen. Kunnen de ballen niet naar Duplan en Trybull dan gaat het via Meißner.

Waar ik me wel een beetje zorgen om maak is meneer Meijers. Loopt als een kip zonder kop op dat middenveld. Heeft totaal geen overzicht en leverd de bal vaak in bij de tegenstander. Snel vervangen door Jansen!
0
Zaterdag 20 augustus 2016 om 19:22 uur

BLEISWIJK-1

Haagse Roel schreef:

Vooropgesteld.......fantastische prestatie 9 uit 3 ..niets mee , snap alle euforie , heb ik zelf ook ,maar kritisch blijven kijken is toch niets mee ??? Je hebt het over bevrijd zijn van het verdedigende Juk.......iemand anders had het over Haagse Bluf weer terug.........

Zal wel blind zijn maar volgens mij liepen we gisteren meer achteruit dan vooruit en heb ik de Haagse Bluf alleen op de tribune gehoord. Je hebt een paar goeie aanvallen gehad en bent dodelijk effectief geweest maar Excelsior was over de hele wedstrijd genomen gewoon de bovenliggende partij.

Nogmaals prima zoals het nu gaat maar die Haagse Bluf en druk zetten zie ik nog niet zo.......kortom nog een hoop te doen voor Petrovic !!
He Roel, ik zie dat toch anders. Waar Fraser twee mandekkers op Bruins en Koolwijk had gezet. Kiest Petrovic om meer ruimte te laten aan de tegenstander en zelf ook te voetballen. Dat dit zoals gisteren niet goed gaat is gewoon een gevolg van nog niet goed ingespeeld zijn.

Je moet je voorstellen dat we 2,5 seizoen ons enkel aangepast hebben. Nu moeten die gasten gewoon vertrouwen krijgen in hun eigen voetballende kwaliteiten. Een proces waarbij ook nog de automatismen beter gaan worden.

Het voetbal moet beter worden. Maar Petrovic en de nieuwe spelers geven mij een goed gevoel. En ik ben ook benieuwd naar a.s. zondag. Ik hoop dat ze er opklappen.

Voorlopig gewoon genieten van negen punten!!
0
Zaterdag 20 augustus 2016 om 18:51 uur

slash070

Ongelooflijk wat een start, de eerste 3 wedstrijden winnen we gewoon!!!. Uitvak daar vol en veel hagenezen op de thuisvakken, ADO leeft! Voetballend mankeert er nog veel aan, was onze minste wedstrijd, maar ik denk dat het elftal nog wat zal veranderen. Voorlopig heeft Petrovic een gouwe pik.
Het is gewoon uniek in de eredivisie dat je een wedstrijd wint zonder verdedigend druk te zetten op de bal, zonder door te dekken, en daardoor de tegenstander alle ruimte geeft om te voetballen. Dat zal volgende week anders gaan/moeten, en daarna wacht de absolute kraker voor de koppositie in de kuip!
Gewoon genieten maar van de mooie serie en voorlopig maar niet te veel analyseren. Een enorme boost voor de selectie, club en alles er omheen is dit
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 23:06 uur

marcellino

troje schreef:

Nog een leuke: We hebben nu negen punten na drie wedstrijden. Vorig jaar hadden we daar elf wedstrijden voor nodig. Oftewel, pas na een derde van het seizoen, eind vd herfst, stonden we waar we nu staan.
Volgende week een moeilijke tegenstander win je niet zo vaak van
Zou wel leuk zijn als je wint dan krijg je twee weken daarna de topper tegen feijenoord
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 22:43 uur

Advertentie

Thehague070

JeffreyP schreef:

Ik! Ik neem mijn woorden terug!
Beugelsdijk NOOIT wisselen al is t maar om de tegenstander door midden te rammen
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 21:28 uur

Jerry070

Petah schreef:

Onmogelijk dat je dit op de keeper kan verhalen er loop iemand vrij door dus hij had kunnen uitkomen maar dan nog mag er niemand zo vrij lopen
Maar dan nog mag je op zo een moment niet op je doellijn blijven hij had die bal uit de lucht moet pakken of stompen ook al is het dan niet zijn fout dat de tegenstander niet goed gedekt wordt
0
Vrijdag 19 augustus 2016 om 20:22 uur

Nu online

GGordeau, James, pajam, Jk23, Ronaldo, Martgroen, M1905 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 184
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5