Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gesproken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 185
Volgende pagina

kojak1

Ooievaar schreef:

Rasbestuurder. Nu de deal afronden, dan de club omhoogstuwen. Alle vertrouwen in!
leuk om je weer eens gezien en gesproken heb Bert.en denk dat we nog gelijk gaan krijgen ook met de chinees.Gr.Kojak
0
Dinsdag 14 oktober 2014 om 13:47 uur

Lellow

De samenwerking met Juventus is plan B,mochten de Chinezen er niet instappen.

Want zeg nu zelf ,er zijn natuurlijk geen andere investeerders.
We zijn al jaren afhankelijk van Haagse 2de rangs beleidsmakers/sponsoren
We wachten al jaren op de grote vis die ruim vertegenwoordigd zijn in de Haagse vijver.
Jaren werd er gesproken over het Haagse supportgeweld ,later kwam daar de financiële crisis bij.
Een oer Haags bedrijf verbond zich liever met onze Amsterdamse vrienden voor zo’n 12 miljoen per jaar.
Ook de andere grote multinationals keken de andere kant op en zaten decadent in boxen van 010-020-030.

Onze grote iconen laten zich niet zien waar men bij andere clubs de deur plat loopt , wij hebben met alle respect Lex en Aad de Mos.
Waar zijn Jansma, Rob Jansen ,Advocaat en Martin Jol??? Mensen met knowhow en een Haags? Voetbalhart.

Waar Feyenoord met een belletje 30 miljoen ophaalt bij zijn vrienden ,zijn wij al blij met 30.000 voor het verplaatsen van de kassa huisjes.

Den Haag moet gewoon Den Haag ,lekker in de marge met hier en daar een uitschieter naar boven .
Fanatieke aanhang met sfeer en Haagse Bluf dit alles bloed langzaam dood.

Oh Oh Den Haag

0
Dinsdag 14 oktober 2014 om 13:11 uur

GroenGeleGroninger

H@@GenEES schreef:

"Volgens de zakenman is Wang Hui veel te optimistisch geweest over de betalingstermijn. “Er is nu wekelijks e-mailcontact met `China`. We geven het nog enkele weken”"

Maar, maar, maar ..... die nieuwe held in de directie Fontein had toch dagelijks contact met Wang over de gand, nu is het weer wekelijks email contact...

Één grote bende met die overname.
E-mailcontact? Ik begrijp dus dat er niet direct wordt gesproken tussen ADO en United Vansen? Dat is lekker dan, hele dagen lopen F5`en tot je dat ene mailtje uit China in je mailbox ziet verschijnen. Op deze manier moet dan de transactie verlopen die van ADO een `grote jongen` maakt? Of het geld er nou wel of niet komt, één ding is zeker; die overname is echt één groot communicatief misbaksel.
0
Zondag 12 oktober 2014 om 23:11 uur

lasoog1

jamesjones schreef:

Maar kan je dan wel tussendoor geld overmaken, maar niet voor een zakelijk deal ofzo? Hoe zit dit dan...? Dan kunnen ze toch een aanbetaling doen van 10 miljoen ofzo is het ook opgelost
Een grote wan(g)vertoning is t. eerst was t dagelijks contact en nu is t ineens wekelijks contact via n muilezel die de zijderoute heen en weer van Beijing naar Den Haag loopt.

Over ezels gesproken
0
Zondag 12 oktober 2014 om 22:12 uur

Aad

Mike schreef:

Wie zegt dat Fräser dezelfde informatie had als wij? Er is vanaf het begin gezegd dat eventuele versterking pas in de winterstop zou komen.

Ik geef Fräser niet de schuld van het vertoonde spel maar wel van het feit dat hij, opportunistisch, voorhoedespelers heeft verkocht en verhuurd zonder er zeker van te zijn dat er vervanging gehaald kon worden.
De huid is verkocht voordat de beer geschoten is. Dat kun je de technische staf wel verwijten.
In het begin, toen van der Kallen nog volop in sprookjes geloofde en dacht dat alles binnen een paar weken beklonken zou zijn, is er wel degelijk gesproken over aanzienlijke versterking tijdens de transferperiode die toen net van start was.

Inderdaad is het heel naïef van Fraser geweest dat hij ook geloofde in de door van der Kallen doorvertelde sprookjes. Maar daarin was hij niet alleen. Minimaal 80 % van de shouters op deze box geloofde ook in die sprookjes.
0
Woensdag 8 oktober 2014 om 13:05 uur

Johannes

<FCDH> schreef:

Holla had moeten blijven we hadden 2 leiders in huis holla en Tommie en wat doen ze ze laten ze zonder slag of stoot gaan
Het vertrek van Tommie is mij ook een raadsel, maar eerlijk is eerlijk: dat is ook geen speler waardoor we nu ineens 9 punten meer hadden gehad.

Holla moest wel weg, want hij had een clausule in zijn contract dat zijn salaris fors omhoog zou gaan bij verlenging, boven het salarisplafond uit. ADO heeft met hem gesproken of een verlenging kon maar zonder die clausule en Holla heeft nee gezegd. Einde verhaal dan dus.
0
Dinsdag 7 oktober 2014 om 19:43 uur

Advertentie

haagse-Dick

<FCDH> schreef:

Het is erg stil rond de overname
Muisstil, is al weer een week geleden toch dat Mark met Wang heeft gesproken!
0
Maandag 6 oktober 2014 om 19:43 uur

K.B

Dannyy schreef:

Tussen de 10e en 15e positie, dus net als ieder jaar een verloren kutseizoen. Waarom zou je nog een seizoenskaart kopen met zulk laf voetbal en laffe doelstellingen? We hebben de 9e begroting maar ik zie er nooit wat van terug.
Inderdaad. Wat een kutuitspraak. Zeg dan op zijn minst tussen plaats 7 en 12, want dat is reëel. Zal je zien dat een Zwolle of Cambuur gewoon 6e, 7e of 8e wordt straks en dan zijn wij tevreden als we 13e eindigen? No fucking way! Alsze niet bij de eerste 10 eindigen met dit materiaal en/of beter spel laten zien, wordt die seizoenskaart gewoon niet verlengt. Elk jaar wordt er gesproken over een overgangsjaar...al sinds ons Europees seizoen....
0
Maandag 6 oktober 2014 om 18:05 uur

Mr. FC DEN HAAG

Ooievaar schreef:

Goed stuk.

Natuurlijk gaat rasbestuurder Fontein zich niet als een loopjongen van die bedrijvensloper laten behandelen. Daarom is het zeer te wensen dat de deal doorgaat. Daar heb ik nog steeds alle vertrouwen in.

Alleen dan kan de club gaan groeien.
Zo niet dan is het wachten op de volgende degradatie. Één keer raden wie het dan weer mag opknappen.

Ook ik haat - de persoon - Van der Kallen geenszins. Zoals gezegd een hele sluwe baas, die menig wethouder een rad voor de ogen heeft gedraaid.
De waarheid zal vanzelf wel eens boven water komen wat de `zegeningen` van zijn verblijf hebben opgeleverd. Trouwens niet meer dan logisch wat Marcellino opmerkt dat een nieuw stadion meer revenuen oplevert.

Het matige spel en dito resultaten worden ingegeven door het gehannes met de overname. Onrust is altijd de dood in de pot.

Hopelijk is de deal snel rond. Komen er echte bestuurders, wordt er echt beleid gemaakt, en zit er geen schimmige zakenman met een heel slecht trackrecord die de club in zijn wurggreep houdt. Dit gadegeslagen door een apatische gemeente. En dan redden wat er te redden valt. Het seizoen is reeds naar de vaantjes.





Mooi gesproken Ooievaar, ik weet niet hoe het met jullie gevoelens zit maar ik ben er nog steeds helemaal stuk van.... wanneer gaan die gasten nou eens echt voetballen? Stelletjes derderangs amateuristische garnituur zooi!!! Inclusief technische staf en het ADO bestuur allemaal derderangs, het wordt tijd voor een hele grote schoonmaak operatie met militaire precisie uitgevoerd! Stelletjes lapzwansen die hele zooi eventjes kielhalen misschien wordt het dan toch nog wat met onze mooie HAAGSE voetbalclub......
0
Zaterdag 4 oktober 2014 om 15:43 uur

Dannyy

keesvld schreef:

Nee Zuiverloon in top
Speelt al weken als een natte krant

Met Derijck komt het goed hoor Wat heb die jongen nou om zich heen lopen Helemaal niks toch
Nou, naast hem een international van Ivoorkust, als linksback een van de beste van de Eredivisie en op rechtsback een ervaren verdediger die al jaren op hoog niveau heeft gevoetbald. Vlak voor hem (normaal gesproken) een Deens international met Champions League ervaring. Nog knapper vind ik Kramer die met totaal geen ondersteuning gewoon topscorer is van de Eredivisie.
0
Zaterdag 4 oktober 2014 om 15:37 uur

Nu online

Aad, ronnieg, jbdh, fcdh-denhaag, Alle ballen op Jort, Ran1972, vakkiel, JvDH, Haraldberg1, twaalfdespeler, M1905, superfcdenhaag2, broodjebal070, MichelAdamsMatje en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 185
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2