Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 187
Volgende pagina

Mike

Eagle187 schreef:

Nouja, minder baas dan je al was.... we vergeten voor het gemak dat we pas sinds half 2014 ofzo in categorie 2 zitten en daarvoor gewoon ook categorie 1 en onder veel slechtere financiële omstandigheden.
En verder, als je al in categorie 1 komt (volgens mij wordt die indeling pas in maart/april gemaakt) en de beste man maakt het bedrag alsnog over is er weer even hard niets aan het handje. Misschien sta je er dan zelfs beter voor aangezien grote uitgaven op dat moment verantwoord moeten worden en Wang dus wel eerst geld zal moeten overmaken voordat er een aankoop of wat dan ook gedaan moet worden. Misschien helpt dat om Wang een snellere betaler te maken. Overigens is het dreigende tekort 1,3 miljoen en geen 2 miljoen.
Als we iedere keer moeten smeken om geld en Wang het leuk vindt `zijn club` aan het lijntje te houden zal er van een gezonde bedrijfsvoering totaal geen sprake meer kunnen zijn.
Deze soap schrikt sponsoren eerder af.
Sponsoren willen een stabiele club en niet eentje die om het half jaar bungelt en afhankelijk is van één idioot.
0
Maandag 11 januari 2016 om 18:04 uur

Eagle187

KR96 schreef:

Volgens mij is 2 miljoen niet dodelijk, alleen is het wel genoeg om onder curatele van de KNVB te komen. Dit betekent dat alle uitgaven verantwoord moeten worden en dat er een plan van aanpak moet worden opgesteld om het verlies z.s.m. weg te werken. Geen ramp dus, alleen ben je dan nog minder baas in eigen huis dan je al was.
Nouja, minder baas dan je al was.... we vergeten voor het gemak dat we pas sinds half 2014 ofzo in categorie 2 zitten en daarvoor gewoon ook categorie 1 en onder veel slechtere financiële omstandigheden.
En verder, als je al in categorie 1 komt (volgens mij wordt die indeling pas in maart/april gemaakt) en de beste man maakt het bedrag alsnog over is er weer even hard niets aan het handje. Misschien sta je er dan zelfs beter voor aangezien grote uitgaven op dat moment verantwoord moeten worden en Wang dus wel eerst geld zal moeten overmaken voordat er een aankoop of wat dan ook gedaan moet worden. Misschien helpt dat om Wang een snellere betaler te maken. Overigens is het dreigende tekort 1,3 miljoen en geen 2 miljoen.
0
Maandag 11 januari 2016 om 17:51 uur

Vlakko

ADODENHAAG schreef:

Oke je mening is prima. Maar dat hypen van Beugelsdijk moet dan wel een paar tandjes minder. Die is nl 13 in het dozijn in de tweede klasse zaterdag. Verder de juiste instelling natuurlijk.
Dat schrijf ik niet toch? Dat Beugelsdijk door mij gehypt is?

Ben van mening dat je ook zonder Wormgoor kan en al helemaal als er geld betaald zou worden!
Dan zijn we briljant als je daar geld voor krijgt een half jaar voor zijn contract afloopt.
0
Zaterdag 9 januari 2016 om 16:17 uur

Bleek

yesyes schreef:

Wanbetaler Wang kost ADO `twee Eredivisie-waardige spelers`: "Proces verstoord"

John Metgod is sinds afgelopen zomer actief als technisch manager van ADO Den Haag. Aan hem de taak om de komende jaren het beleid uit te stippelen in de Hofstad. Metgod erkent dat dit een lastige opgave is, gezien de financiële problemen en alle perikelen rond ADO-eigenaar Hui Wang.

ADO wacht al maanden op miljoenen euro`s die Wang heeft toegezegd. "Ik denk niet in tegenvallers, al kan ik niet beginnen aan het schrijven van een meerjarenplan", vertelt Metgod aan het Algemeen Dagblad. "Maar laten we niet in zak en as gaan zitten. Met behulp van die financiële injectie hadden we deze winter twee Eredivisie-waardige spelers kunnen aantrekken. Dat zit er nu niet in."

"ADO wil snel vooruit. Er werd al gepraat over een plek bij de top-zes binnen een paar jaar, maar dat proces is nu verstoord", vervolgt de voormalig verdediger. "De doelstelling moet worden bijgesteld. Als het meezit eindig je in het linkerrijtje, maar een plek tussen tien en veertien is reëler."

De residentieclub belegt momenteel een trainingskamp in Spanje. Dankzij de connecties van Metgod kon de gehele selectie van ADO de derby tussen Real Betis en Sevilla bezoeken. Vicente del Bosque, bondscoach van Spanje en oud-teamgenoot van Metgod, regelde na een telefoontje 43 tickets. "De entourage was geweldig. Ook voor deze ouwe lul van 57 was het genieten."

(Bron voetbalprimeur.nl)
Wat een doelstelling... En dan nog geen half jaar geleden roepen dat dit de beste selectie in jaren is
0
Zaterdag 9 januari 2016 om 09:18 uur

Kees

Rome schreef:

Sinds de wissel van Havenaar is de opstelling behoorlijk rommelig. Het lijkt 4-4-2 te zijn met Schaken en Duplan die van positie wisselen.
Volgens de officiële site

""""Dat ADO Den Haag na een klein half uur van het 4-4-3-systeem op 4-4-2 overstapte (spits Havenaar werd volgens afspraak vervangen door middenvelder Thomas Kristensen) resulteerde ook niet in grote kansen.""""
0
Vrijdag 8 januari 2016 om 19:03 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Guyon Fernandez vertrekt bij Perth Glory
Guyon Fernandez begon bijna half jaar geleden aan een Australisch avontuur.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 7 januari 2016 om 11:16 uur

pajam

Generaal IK BEPAAL ZELF weigert wéér een deadline na te komen, MAAR ; het komt écht allemaal goed.

Wang laat ADO wéér wachten

Hui Wang heeft voor de zoveelste keer in korte tijd ADO Den Haag teleurgesteld. De Chinese eigenaar gaf half december aan dat nog in 2015 een deel van het beloofde geld overgemaakt zou zijn. Vorige week stelde hij dat bij naar dinsdag 5 januari, maar ook gisteren kwam er niets binnen op de rekening van ADO.
Het geduld en vertrouwen van ADO wordt zodoende danig op de proef gesteld. Wang beloofde in de zomer 3,7 miljoen euro, waarbij hij het bedrag in drie delen zou betalen. De deadlines waren eind september, eind november en begin januari. Na maanden tevergeefs wachten is nog altijd geen cent op de rekening van ADO verschenen.

Het niet nakomen van de belofte zorgt voor financiële problemen in de Hofstad. ADO gaf een deel van het beloofde geld al uit, onder meer aan de renovatie van het jeugdcomplex en videoschermen in het stadion. Zolang het geld niet binnen is, dreigt een gat op de begroting en terugval naar categorie 1 van de licentiecommissie van de KNVB.

Begin december luidde algemeen directeur Jan Willem Wigt en commissaris Ton Rutgrink de noodklok. De communicatie met Wang was op dat moment al wekenlang zeer gebrekkig.

Inmiddels heeft ADO wel veelvuldig contact met United Vansen, het bedrijf waar Wang mede-eigenaar van is. Door een onderhoud op 18 december was het vertrouwen terug bij ADO dat Wang alsnog snel tot betaling over zou gaan. Het zou gaan om 2,1 miljoen euro van de beloofde 3,7 miljoen. Maar ook die woorden kwam hij tot op heden weer niet na.
0
Woensdag 6 januari 2016 om 07:24 uur

Petah

Langebach2 schreef:

die man is een supporter, denkt altijd in het belang van onze club, uitermate betrouwbaar en haags.
Haha de man is nog niet half Haags en is ook al niet ze hele leven supporter
0
Dinsdag 5 januari 2016 om 22:18 uur

Advertentie

Madmax

Wizard schreef:

Was tijdens de British International Championships toch? Tussen Engeland, Wales en Schotland.
Zoiets ja Landen wedstrijd Schotland vs Engeland...Zei toen dit live op de bbc " `What`s black and eats bananas? Half of London.`" 
0
Zaterdag 2 januari 2016 om 17:45 uur

Madmax

Nog een half uurtje begint LAKESIDE heerlijk (memoires)..... en vanavond weer genieten van 2 halve finales PDC.
0
Zaterdag 2 januari 2016 om 13:24 uur

Nu online

CrazieD, Ado Vakkie S, Bollie74, Marcelvld, FC Jeff, Vak_W, Alle ballen op Jort, Nees, opper, Langebach2, M1905, Swaber, rien1, Bert en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 187
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5