Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 187
Volgende pagina

GroenGeelHart070

wijstaanboven schreef:

Eens Asante hoort nu in de basis. Che heeft meerdere keren grote fouten gemaakt en heeft ons de wedstrijd tegen Willem 2 gekost. Bovendien is Che een huurspeler en Asante kan veel geld gaan opleveren…
Precies dit, de beste moet spelen. En als er gelijkwaardige spelers staan, dan moet je altijd voor de eigen speler kiezen.
Kalezic wil natuurlijk ook elke wedstrijd winnen en uiteindelijk promoveren. Hij werkt dagelijks met die gasten dus neemt hij ongetwijfeld op die basis ook de beslissingen, beïnvloed door factoren waar wij als supporters geen zicht op hebben.
Ik ben ook van mening dat Asante de eigen speler is die ons nog een flinke transferwaarde gaat opleveren. Weer geselecteerd voor Jong Oranje en op de radar bij meerdere clubs. Hoe meer we willen vangen wordt bepaald door hoeveel hij speelt.
Huurspelers moeten gaten in een team invullen en alleen standaard spelen als ze de beste op hun positie zijn
3
Zondag 10 maart 2024 om 12:12 uur

Ties

Haagse Haas schreef:

En als die dan de bietenkar op gaat in Limburg dan hadden jullie allemaal geroepen dat die niet zo aanvallend had moeten spelen, ergo: de beste stuurlui staan aan wal.
Hoezo zou je met deze selectie de bietenkar opgaan ? Ik heb het volste vertrouwen in deze selectie maar heeft de trainer dat ook. Roda heeft een mideelmatige ploeg met een paar prima spelers en met een taktiek die uitgaat van doelpunten maken ipv ze voorkomen. Den Haag heeft toch een veel
Betere ploeg met veel betere spelers ? Dan ligt t toch aan de taktiek ? Maar goed, puntje gesprokkeld en op maar maandag. Ik hoop zo dat we promoveren en dan als organisatie weer doorgroeien met Naat en Joor aan het roer !
2
Zaterdag 9 maart 2024 om 14:30 uur

R.E.

Haagse Haas schreef:

Jij vind dat Kalezic de verkeerde keuzes maakt, de stand op de ranglijst zegt wat anders .
Dat vind ik niet, want met deze spelers had hij (bijvoorbeeld met betere wissels en niet te lang vasthouden aan structureel falende spelers als Ché, Surmeli en Van Hintum) toch echt hoger op de ranglijst moeten staan. Als ADO dit jaar niet promoveert, zou dat na alle versterkingen toch ook door de rest van Nederland als een héél slecht resultaat worden gezien? Dat toont toch juist aan dat de huidige stand op de ranglijst aangeeft dat hij teleurstellend presteert?
6
Zaterdag 9 maart 2024 om 13:10 uur

MikeDH

De trainer is dit seizoen het zwakke punt. Als je elke week spelers blijft opstellen die zoveel persoonlijke fouten maken en waardoor je zoveel punten mis loopt.
3
Zaterdag 9 maart 2024 om 06:46 uur

Gast

Heeelp we moeten maandag tegen Dordrecht. Het moet niet gekker worden als we daar bang voor moeten zijn. Een goed voetballende ploeg lees ik hier zelfs. Een goed voetballende ploeg is Arsenal daar praat je niet over in die vreselijke kkd. Maandag wordt er met gemak gewonnen. De kritiek op Marsman ben ik het helemaal mee eens hij is zelfs een klasse minder als Niekema en ook van Hintum en Surmeli stellen wekelijks teleur. Maar een punt bij Roda zelfs bijna drie is een prima resultaat zelfs ver boven wat ik verwacht had toen ik de opstelling zag. De kritiek op de trainer dat hij er geen machine van heeft gemaakt slaat werkelijk nergens op we staan derde en doen nog volop mee voor rechtstreekse promotie en hij heeft een kwaliteit in de ploeg gebracht die niet een ploeg heeft in de kkd namelijk het laatste kwartier de wedstrijden laten kantelen en ook heeft hij ervoor gezorgd dat de spelers in de laatste fase van de wedstrijd topfit zijn. Sowieso de beste trainer van de afgelopen tien jaar al ben je het als supporter vaak oneens met de opstelling.
7
Vrijdag 8 maart 2024 om 23:04 uur

Bleek

Na al die tijd staat er nog steeds geen goede organisatie. Het is echt absurd hoeveel ruimte wij weg geven.

Surmeli staat alleen maar te wijzen maar zit zelf overal naast. Spelers luisteren ook niet naar hem.

Die Kalezic heeft het gewoon niet op de rit..
3
Vrijdag 8 maart 2024 om 22:22 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Ties schreef:

Bang angsthazen voetbal…. Ergernis !
Laf voetbal. En weer laat onze linksback zijn man lopen.

Flikker nu eens op met die hielige spelers. Koudoussou, Asante, Esajas en vd Sande erin. Vuur wil ik zien. Grrr...
3
Vrijdag 8 maart 2024 om 20:40 uur

Teeg070

Almere city is scheidsrechter dennis higler niet vergeten en reageert met veelzegend bericht

Almere city waarschuwd adodenhaag na de onterechte rode kaart van robinet uit tegen heracles almelo staat op x vermeld

Gewoon vol dr op vanavond en spelers en de supporters 94 min lang tekeer blijven gaan en roda geen kans geven come onnnnnnnnnnn
1
Vrijdag 8 maart 2024 om 14:23 uur

ADO079

Kees schreef:

Heb inmiddels gerectificeerd op verzoek.
Wel opmerkelijk is dat wij bij de bookmakers favoriet zijn. Ik ben dus niet de enige.
Roda mist een hoop spelers dat heeft er misschien mee te maken. Maar goed tegen Willem 2 misten ze ook hun halve elftal..
1
Vrijdag 8 maart 2024 om 09:32 uur

slash070

Lellow schreef:

Vroege ADO-wissel toont aan: de druk is hoog en Darije Kalezic duldt nog altijd geen tegenspraak
ADO Den Haag is de maand van de waarheid begonnen met een moeizame, maar waardevolle overwinning. Daarbij liet trainer Darije Kalezic nog maar eens zien geen enkele vorm van tegenspraak te dulden, zo bleek tijdens de laatste wedstrijd.
Maarten Teunisse 05-03-24, 100
Vlak na de gelijkmaker van Timothy Derijck in de 40ste minuut van het duel met Jong Ajax deed wisselspeler Alex Schalk zijn trainingsjack uit. De nieuwkomer viel de laatste weken al geregeld in als linksbuiten, maar tot ieders verbazing in het Bingoal Stadion werd nummer 10 Jort van der Sande door trainer Darije Kalezic naar de kant gehaald.
Lees ook
ADO-spits Henk Veerman op weg naar eerste topscorers­ti­tel? 'Als we maar promoveren’<br>
PREMIUM
ADO-spits Henk Veerman op weg naar eerste topscorers­ti­tel? 'Als we maar promoveren’
Matig ADO worstelt zich langs Jong Ajax en doet zeer goede zaken op de ranglijst
Matig ADO worstelt zich langs Jong Ajax en doet zeer goede zaken op de ranglijst
De Brabander werkt zich dit seizoen normaal gesproken uit de naad, maar zou zich in de wedstrijd tegen Jong Ajax volgens Kalezic bij het drukzetten niet goed aan de afspraken hebben gehouden. Met de wissel van één van de sterkhouders van ADO dit seizoen, vijf minuten voor rust, liet de trainer zien geen eigen initiatief op dit gebied te willen zien. Afspraken zijn afspraken.
Lees ook
Hoe de ijzeren discipline van trainer Darije Kalezic ADO Den Haag moet terugbrengen naar de eredivisie
Zo’n wissel heeft consequenties voor de sfeer in de kleedkamer, denkt de Haagse oud-coach Aad de Mos. ,,Dan gaan spelers met het vingertje wijzen, dat er meer slecht spelen. De sfeer in de kleedkamer moet natuurlijk wel goed blijven. Voor een speler zelf kan een goed gesprek al helpen, dat zal het probleem niet zijn.”
Maar alle spelers staan wel direct op scherp na zo’n beslissing, die de laatste maanden bij ADO vaker is genomen. Eén minder optreden tegen FC Emmen kostte ook Tyrese Asante eerder dit seizoen zijn basisplek.
Wrijving
De Mos ziet ook dat de druk heel hoog is bij ADO. ,,Ook van bovenaf. Dit seizoen moet het gebeuren. En dat betekent dat die druk ook bij spelers en Kalezic komt. En dat is gevaarlijk. Het moet in balans blijven: geen wrijving in de kleedkamer, maar wel scherpe keuzes blijven maken.”
De Mos benadrukt daarbij dat niet alleen ADO die druk zal voelen. ,,Je ziet het bij Roda JC en Willem II ook niet altijd goed gaan. Het is heel delicaat op dit moment en het is lastig om keuzes te maken. Voor ADO moet het deze maand gebeuren. En vooral tegen Telstar, die zijn heel goed bezig en staan voor mij bovenaan op het gebied van gevaarlijke tegenstanders.”
Jort van der Sande werd tegen Jong Ajax al vroeg gewisseld door Darije Kalezic


Kalezic duldt dus geen tegenspraak schijnt dat Surmeli ook heel langzaam praat.
Als je voor de prijzen gaat hoort daar druk bij, maar daar zijn juist de ervaren spelers voor gehaald. Als er een speler niet zijn taken uitvoert moet de trainer ingrijpen, daar is die toch voor.
1
Dinsdag 5 maart 2024 om 12:46 uur

Nu online

Franky, wijstaanboven, Kees, MichelAdamsMatje, ADO73, Aad, KvR, Eeuwig Den Haag, Mr. FC DEN HAAG en 114 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 187
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1