Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: open

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 189
Volgende pagina

Langebach2

Celtic praat met Kramer
Vertegenwoordigers van Celtic hebben gisteren een oefenduel van ADO Den Haag bekeken voor Michiel Kramer. Na afloop sprak de spits ook met de Schotse kampioen, meldt RTV West. Kramer, die een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten op het laatste moment zag afkesten, staat ook open voor een langer verblijf in Den Haag. Vermeende interesse van Feyenoord wordt door Kramer ontkend.

Bron: AD
0
Zondag 26 juli 2015 om 13:22 uur

KR96

DEN HAAG - Vertegenwoordigers van het Celtic zaten zaterdag op de tribune bij de oefenwedstrijd tussen ADO Den Haag en Veria FC om aanvaller Michiel Kramer te bekijken. De spits deed 45 minuten mee tegen de Grieken.
De Schots landskampioen sprak na afloop van de verloren oefenwedstrijd tegen Veria FC in het Kyocera Stadion met de 26-jarige Kramer, die deze week een transfer naar Baniyas SC in Abu Dhabi zag afketsen. De spits gaf na het verloren oefenduel ook aan open te staan zijn contract bij ADO Den Haag te verlengen.


ADO Den Haag-directeur Jan Willem Wigt laat in een reactie weten niet bekend te zijn met de interesse van Celtic. `Wij gaan deze week met Kramer om tafel`, zegt hij. `Een gelimiteerde transfersom in een nieuw contract behoort tot mogelijkheden`, aldus de directeur die verder liet weten dat er nog budget is om nieuwe spelers te halen.


Feyenoord


Geruchten dat Kramer dicht bij een overgang naar Feyenoord is worden door de clubtopscorer van de Haagse club van het afgelopen seizoen ontkent. Feyenoord zou eerst een spits willen verkopen, alvorens Kramer in beeld komt in Rotterdam.

Read more at http://www.omroepwest.nl/sport/26-07-2015/schotse-landskampioen-celtic-op-de-tribune-voor-ado-spits-michiel-kramer#gzD6P0LcFz7C28Os.99
0
Zondag 26 juli 2015 om 12:35 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Kramer: geen nee tegen contracverlenging
Michiel Kramer staat open voor een gesprek over contractverlenging bij ADO.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 22:32 uur

Dannyy

Fransje schreef:

Rijnsburgse Boys zijn nog sterker als deze tegenstanders.
Dat zal wel meevallen. Tot nu toe hebben we iedere wedstrijd geflatteerd verloren en heb ik Kristensen, Bakker, Korte en Marengo mooie dingen zien doen. Schaken schijnt ook een mooi tandem te zijn met Kramer, die ook nog eens open staat voor verlenging! Ik ga er van uit dat we ons in verdedigend opzicht nog wel versterken en dan hebben we gewoon een goede selectie.
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 18:27 uur

KR96

Maar er is ook goed nieuws:

DEN HAAG - De kans is groot dat ADO Den Haag en Michiel Kramer binnenkort met elkaar om de tafel zitten voor nieuwe contractbesprekingen. Na het niet door gaan van zijn transfer naar Baniyas, wil trainer Henk Fraser hem graag behouden en Kramer zegt tegen Omroep West daar open voor te staan.
Deze maand leek het erop dat Kramer zou verkassen naar Abu Dhabi, maar de transfer werd deze week definitief afgeblazen. De topscorer van ADO heeft nog een contract voor één jaar. Eerder dit seizoen spraken ADO en Kramer kort met elkaar over verlenging. Als snel kwamen beide ploegen tot de conclusie dat een vertrek van de doelpuntenmachine realiteit is.

Maar de kaarten zijn nu anders geschut. Over twee weken begint de competitie en Kramer heeft nog geen nieuwe club. Kramer wil rust nu hij een kater opliep van een mislukte transfer, terwijl Fraser Kramer graag wil behouden. `Dat is aan de club. Op het moment dat de club daar met mij over gaat praten, sta ik daar voor open. En dan gaan we wel zien wat er uit komt`, aldus Kramer.

Er zijn meerdere opties denkbaar. Kramer staat tot en met de zomer van 2016 onder contract. Wil ADO geld vangen voor Kramer, moet hij nu vertrekken of zijn contract verlengen. Een van de mogelijkheden is dat ADO zijn spits een nieuw eenjarig contract aanbiedt. Maar het zou ook goed kunnen zijn dat Kramer een meerjarig contract voorgeschoteld krijgt met daarin een gelimiteerde afkoopsom.

`Nu moet ik eerst fit raken`, vindt Kramer, die sinds deze week weer op het trainingsveld staat. `Over twee weken is de eerste competitiewedstrijd en die is erg belangrijk.`
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 18:03 uur

Advertentie

Dannyy

KR96 schreef:

Ik meen mij een kans van Soltani te herinneren tegen Ajax, die was ook echt dramatisch.
Volgens mij Smolarek of John Verhoek tegen ajax uit in de Arena, voor open doel naast..
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 15:41 uur

KR96

den haag schreef:

De wind staat precies in de tribune waar me mogen zitten / staan
Op de bovenste rijd voel de de regen naar binnen slaan.. verder ijs maar dan ook ijs koud..

ZOMER💚💛💚
Welke tribune is open? De Haaglanden tribune?
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 14:20 uur

janjazz37

Hier in de wijk (NwWaldeck) wemelt `t van takken op de weg.
Doorgaan Open Dag lijkt me link.
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 13:19 uur

GroenGeleGroninger

BLEISWIJK-1 schreef:

Hoe zit dat met De Leeuw? Zit toch in een vergelijkbare situatie? Wil ook niet verlengen.
De Leeuw is er nog niet helemaal over uit wat hij precies wilt. Maar lijkt gewoon te willen blijven, hij staat er zelf in ieder geval zelf wel positief tegenover een langer verblijf bij Groningen. Botteghin zelfde verhaal eigenlijk, heeft al een contractverlenging aangeboden gekregen anderhalve maand terug maar houdt dat nog even open. Volgens de trainer van Groningen vorige week blijft Botteghin sowieso, ik denk daarom dat hij uiteindelijk wel zijn contract gaat openbreken.
0
Donderdag 23 juli 2015 om 22:04 uur

Dappere dodo

Korte in dat half uur dat hij mee mocht doen veel meer laten zien dan Gorre en Marengo bij elkaar! Jammer dat hij de kans voor open goal mistte..

Alberg was er niet helemaal bij vandaag

Kristensen en Bakker waren goed op het middenveld, ondanks de bal keihard in zijn kloten, achterin een paar slordigheden, kortom nog wel genoeg werk aan de winkel

Duplan heeft weinig laten zien tot nu toe, Kastaneer en Hevel vielen goed in
0
Woensdag 22 juli 2015 om 21:34 uur

Nu online

Teeg070, Dang3r, jbdh, Alle ballen op Jort, Aad, Renearmand56, FC Jeff, Franky, fcdh-denhaag, Ran1972, Wahter en 204 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 189
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5