Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

marcellino

welke trainer komt er!!!!!!

Hebben we die nog nodig dan inkomsten zijn geschat op +/- 8000 supporters.

Die komen er als je speeld in de middemood van de eerste divisie never nooit.

Je hebt dus investeerders nodig die den haag niet alleen het jaar door laat komen maar ook geld ter beschikking wil stellen om aankopen te doen waar we volgend jaar wel kampioen mee worden.

En daar zit nu juist het probleem de naam investeerders zegt het al, je geeft geld om er later profijt van te hebben en wie is nu zo dom om te denken dat je er ooit profijt van hebt.

Onze reding is een persoon met een goed hart die den haag zonder tegen prestatie miljoenen schenkt.

auuuw!!!      En toen werd ik wakker
0
Donderdag 24 januari 2008 om 14:47 uur

Appie Happie

Jammer dat Vloet weggaat. In de voorbereiding was er een filmpje van de training in Oostenrijk en ik had gelijk grote verwachtingen. Maar er is zoveel gebeurd dat ik hem eigenlijk geen ongelijk kan geven. Wat ik wel vreemd vind is dat er 7 geldschieters zouden zijn (of is dat gewoon niet waar ; wordt behalve op TV West nergens bevestigd?!) die dan er in ieder geval voor moeten zorgen dat de club blijft bestaan. Maar die doen toch ook niet zonder visie? Daar had dan toch ook het technische plaatje aan vastgeplakt moeten worden? Blijkbaar is dat niet zo of in ieder geval te onduidelijk voor Wiljan. Jammer. Ik had hem wel als TD willen zien voor een aantal jaren.
Volgens sportsignaal heeft ADO al een nieuwe trainer op het oog. Beslissing van Vloet komt intern dus niet als een verrassing. Ik wens hem in ieder geval het beste en een leuke club waar hij wel wat kan betekenen.
0
Woensdag 23 januari 2008 om 20:13 uur

Danny

Ron schreef:

Stelletje prutsers in het bestuur. 
Tja Arzbach, een voetbalclub runnen is wat anders als een gokhal hé. 
Ze snappen er echt helemaal niets van he. Als dit soort dingen kwa communicatie al verkeerd gaat, hoe wil je dan een voetbalclub runnen. Zo heb ik er geen vertrouwen meer in en ik denk de eventuele investeerders ook niet. Want dit bewijst maar weer eens aan de eventuele investeerders dat er heel veel fout zit.
Dat komt zelden voor, dat een trainer zelf opstapt en vertelt dat hij zijn contract niet wil verlengen. Dan sta je als bestuur toch mooi voor joker. Vloet zegt met an dere woorden dat het bestuur (Arzbach en Hofstede dus) van het leiden van een voetbalclub niks snapt.
Uniek, dat besluit van Vloet.
0
Woensdag 23 januari 2008 om 17:57 uur

flip

fcdh sassem schreef:

Technisch directeur Peter Hofstede is verantwoordelijk voo het aankoopbeleid. Wellicht heeft vloed hier inspraak in gehad. Meric en vd Haar vind ik geen miskopen. Altijd veel strijd en Meric is zo`n beetje de enige speler die nog een andere speler voorbij kan spelen. De rest van de selectie komt nog geen lantarenpaal  voorbij. Texeira, Cornelisse is inderdaad bagger. Victoria geef ik nog voordeel van de twijffel.
Denk je dat andere trainers, zoals Wetzel o.a., betere resultaten hadden gehaald met dezelfde groep? Of is het weer de hoop die overheerst omdat Wetzel NU goed presteert met VVV? Datzelfde gebeurt toch ook met spelers? Knopper, Bosschaart, Vreven, Hoogendorp, Cornelissen, Teixeira etc. die bij ADO komen zijn op dat moment top in ieders beleving, maar na een aantal wedstrijden denkt iedereen er weer anders over. Als Martin Jol of Andre Wetzel trainer wordt en niet presteert is ook hij weer een loser!
0
Woensdag 23 januari 2008 om 14:47 uur

fcdh sassem

dag schreef:

ADO DH en Vloet einde seizoen uit elkaar
Hoofdtrainer Wiljan Vloet heeft ADO Den Haag te kennen gegeven dat hij zijn lopende contract aan het einde van het huidige seizoen niet zal verlengen.
Wiljan Vloet: “Mijn besluit is voortgekomen uit meerdere gesprekken die ik de afgelopen periode met de clubleiding heb gevoerd. De voornaamste beweegredenen hiervoor zijn de huidige situatie van de club en het daardoor ontbreken van een duidelijk toekomstperspectief.”

Peter Hofstede (technisch manager): “Wij betreuren het besluit van Wiljan Vloet, maar respecteren – gezien de situatie waarin de club momenteel verkeert – zijn keuze.”

Wiljan Vloet tekende in april 2007 een eenjarig contract bij ADO Den Haag. Daarvoor was hij onder meer werkzaam als hoofdtrainer van Sparta Rotterdam, Roda JC en FC Den Bosch.


jammer hoor Vloet. Jij bent zo`n beetje de enige van de organisatie in wie ik nog wel vertrouwen had. De club staat te koop maar vlgs ARzbach (zie telegraaf) krijgt de koper geen/of een beperkte zeggenschap over het technisch beleid binnen de club. Laat nou juist dat technisch beleid wat al jarenlang kut is de reden zijn dat de club in de shit zit. Want door falen van bestuur, Rob Jansen, Technisch directeur en vorige trainers zijn er verkeerde spelers hierheen gehaald waardoor we nu in de shit zitten. We hebben een van de mooiste stadions, we hebben geweldige supporters, We hadden een goede trainer met een geweldige mentaliteit in de persoon van Vloet. De oragnisatie zelf heeft de club ziek gemaakt. Zij zijn echter degene die dat zelf niet inzien of niet willen inzien en zich zelf belangrijker achten dan de club. Als de patient Ado Den haag weer beter moet worden gemaakt dan is het medicijn een nieuw bestuur en nieuwe Technisch directeur en de juiste spelers
0
Woensdag 23 januari 2008 om 14:09 uur

Leidschenveen

Drama schreef:

Daar gaat de enige met een beetje visie
Ik geef hem in elk geval geen ongelijk. Voor het seizoen leggen ze de lat heel hoog voor hem. Alleen kampioen worden zou tellen en anders zouden ze niet verder willen met hem.

Maar waar ligt hun lat dan? Ze eisen wel van een trainer het maximale, maar zelf maken ze er een potje van.
0
Woensdag 23 januari 2008 om 13:48 uur

<FCDH>

ADO-advertentie verrast Vloet
door DEN HAAG
onze Telesportredactie - De mededeling van ADO Den Haag op de eigen website, dat de club op zoek is naar een investeerder om de club over te nemen, heeft trainer Wiljan Vloet overvallen.

Wiljan Vloet
Foto: FOTO COR VIVEEN


„Ik wist wel dat dit bericht eraan zat te komen, maar was er niet van op de hoogte dat het op dit moment naar buiten zou worden gebracht. Dat ga ik aankaarten bij de directie. De spelers waren allemaal al naar huis, zodat die niet geïnformeerd konden worden. Ik ga als ik weer op de club kom (vandaag, red.) meteen met de directie om de tafel voor de precieze stand van zaken en daarna zal ik de spelers ook informeren, want dit soort berichten heeft invloed op een groep.”

De nieuwste ontwikkeling in dit rampjaar voor ADO heeft volgens Vloet ook invloed op de gesprekken die hij voert met de club over zijn sportieve toekomst. „Natuurlijk neem je dit mee in die gesprekken, maar het is voor mij nog te vroeg om conclusies te trekken.” Voor de zoveelste keer dit seizoen ziet Vloet een wedstrijdvoorbereiding verstoord worden door externe factoren. „Dat is het kenmerk van de situatie waarin we zitten”, aldus Vloet, die eerder in zijn carrière al bij FC Den Bosch een zware financiële crisis meemaakte. „Die situatie was nog veel nijpender dan nu bij ADO Den Haag. FC Den Bosch stond onder curatele en ik heb toen meegewerkt aan de sanering van de club.”
0
Woensdag 23 januari 2008 om 11:10 uur

<FCDH>

ADO zoekt vervanger voor Postma
ADO Den Haag is de zoektocht naar een nieuwe sluitpost gestart. De eerstedivisionist wil deze transferperiode nog een opvolger voor de naar Queens Part Rangers vertrokken Stefan Postma aantrekken.

Ondanks de verslechterde financiële situatie van de Hagenezen wordt er wel een bedrag uitgetrokken voor een nieuwe doelman. "Er is iets te besteden, dus we gaan wel op zoek", laat trainer Wiljan Vloet weten in het Algemeen Dagblad.

Momenteel bezit de selectie van Vloet twee doelmannen. Robert Zwinkels en Richard van Nieuwkoop komen beiden in aanmerking voor de positie onder de Haagse lat. Vloet acht Van Nieuwkoop echter niet rijp om Zwinkels op te volgen.

Ook Josh Wagenaar pendelt nog tussen het beloftenelftal en de eerste selectie. Vloet noemt met opzet de naam van de Canadees niet, omdat hij meent dat de doelman niet aan het niveau van ADO voldoet. Vandaag zal er een gesprek plaatsvinden over zijn toekomst.
0
Vrijdag 18 januari 2008 om 09:26 uur

Advertentie

ouwe garde

Arendsoog schreef:

Ik heb gisteravond naar NAC-Ajakes zitten kijken. Geweldig als je ziet hoe dat NAC knokt voor iedere spriet gras. Gewoon dik schijt aan die Amsterdammers en gaan en blijven gaan en hebben die echt zoveel betere spelers als wij. Volgens mij niet, het is gewoon puur mentaliteit en het willen winnen gevoel. De begroting van NAC is 12,5 miljoen zoiets hadden wij toch ook ? Zouden we dan iets verkeerd hebben ingekocht.
niet alleen verkeerd ingekocht , maar het hele beleid klopt niet.
en twee jaar geleden moesten zij tegen top oss spelen om degradatie te ontlopen met alle gevolgen(ook stevige knok partijen) van dien.
maar nu zit en staat het stadion vol, staan plaatsen achter de goal,en iedereen staat achter de club.mooie tifo aktie ook met vuurwerk en spelers en trainer die vechten voor hun club.het is altijd een wissel werking tussen spelers en fans,iets wat bij ons totaal verdwenen is.
wat wij je ook met zo een lampelul als een r d boer met zijn mooi uitspraak dat degradatie geen ramp is .
het is de doodsteek voor onze mooie geel groene club.
als ik dan nac zie ben ik toch wel jaloers dit moet bij ons toch ook kunnen,moeten.
fcdh for ever....
0
Donderdag 17 januari 2008 om 19:35 uur

R ichard

Delft schreef:

Tuurlijk praat het maar goed. We hoeven geen HVV te worden dat is overdeven. Een suppost buiten het veld aanvallen? Is dat de manier. Als enkele supporters wat uitvreten dan schreeuwt het bestuur moord en brand en worden er gelijk maatregelen aangekondigd. Nou is het een eigen speler dan wachten we eerst het politieonderzoek af. Jij en ik krijgen van Ado een stadionverbod als we zoiets doen. Vergeet dat niet. Ik heb liever dat Rijaard zijn agressie in het voetballen stopt dan komt hij ook eens in de basiself. Ga nou niet zeggen dat hij al zo goed is want Vloet mankeert niks aan zijn ogen lijkt mij.
Als vloet niks aan ze ogen zou mankeren, had je nog maar 3 selectiespelers gehad. Het is betaald voetbal, prestaties staan voorop. Als je als trainer je spelers niet weet te motiveren functioneer je niet. De goede man Vloet is een hele goede trainer voor een andere club, maar zeker niet voor ons. Geef hem de functie beleid of iets dergelijks bij ons en je haalt meer profijt als dat die andere pipo`s allemaal bij elkaar hebben gekregen.
0
Maandag 14 januari 2008 om 22:29 uur

Nu online

Tante Wil, wiegah070, pajam, Lellow, Fido, Jk23, 10, Vink, FFL en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5