Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 190
Volgende pagina

supporter-noord

Dannyy schreef:

Stelletje schandes. Denken ze dat je bij een gelijkspel 2 punten krijgt ipv 1 ofzo? Kut elftal. Allemaal weg in de winterstop.
Duplan niet hoor, die kan wel voetballen. Maar de rest.....
Gaan ze nog hoge ballen spelen met die wind. Ik zei het nog en zeker met die wind moet je over de grond spelen maar dat kunnen ze niet helaas. Met dank aan Fraser,En wat een begin...speelden ze uit of zo ?
Weer niet thuis gewonnen tegen een lagere ploeg. Begint echt een genante vertoning te worden.
Waardeloos zooitje.
0
Zaterdag 12 december 2015 om 20:34 uur

supporter-noord

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Video: Korte in de spits tegen Willem II
Henk Fraser moet een andere aanvaller opstellen nu Mike Havenaar tot de winterstop is uitgeschakeld.
Lees het nieuwsbericht
Goh...zijn we gelukkig eindelijk verlost van die simpele hoge ballen naar voren,
Gaan ze eindelijk combinerend naar voren met Jansen in de hoofdrol.
0
Donderdag 10 december 2015 om 18:37 uur

Haagse Kelt

Waht schreef:

Natuurlijk hopen we allemaal dat het goed gaat komen maar we kunnen niet ontkennen dat het een groot zooitje is.
Mocht Wang niet gaan betalen heeft dat te grote gevolgen.

Die persconferentie is toch ook te zien dat de 3 die daar zaten grote onzin uitkramen en schaapachtig zitten te lachen.
Over kampioenschap, RVC leden die ze nog nooit gezien hebben, Wang VZ is van de RVC. Wigt is hiermee ook akkoord gegaan toch? En nu klopt het ineens niet. Het is een lachertje. Denk dat Martin Jol de eerste is die opstapt want die gaat niet meedoen aan deze comedie.

De club wordt nu al jaren geleid muv vd Kallen,door mensen die helaas de capaciteiten niet hebben.

Over het jeugdcomplex, waar ik afgelopen zaterdag was, wordt een kantine gebouwd zonder uitstraling en menig amateurclub heeft een mooier clubhuis, maar goed nu schiet ik door naar het negatieve.
Hoop niet dat je gelijk krijgt mbt Jol, maar het zou zo maar kunnen. Maar dan is Jol ook een wegloper. We hebben nu behoefte aan mensen met ballen die niet weglopen, maar de schouders eronder gaan zetten. Het liefst met Haagse investeerders, maar desnoods met Wang.
Wigt heeft ook fouten gemaakt, maar deze malaise is echt alleen aan Wang te wijten. Die communiceert, leidt en betaalt niet wat dodelijk is.
Jeugdcomplex van een BVO heeft geen kantine met uitstraling nodig (wat bij een amateurclub wel zo is), dus dat is nu wel het laatste waar ik me zorgen om maak. Rij er iedere dag langs en ik vind het vooralsnog een indrukwekkend geheel worden.
En tja, vd Kallen had misschien wel de capaciteiten, maar niet de intentie om nog maar 1 cent te investeren. Hij is van ADO 4 miljoen rijker geworden, dus... Ben de man dankbaar dat hij itt anderen ooit instapte, maar laten we hem nou niet als de grote ADO weldoener zien. Dan had hij de boete voor het te laat betalen (2 miljoen) in dat jeugdcomplex moeten stoppen.
0
Dinsdag 8 december 2015 om 17:39 uur

jajoh

Die persvoorlichter is toch ook een dwaas 1e klas? afsluitem met " binnenkort kunnen we weer gezellig samenkomen en tot de 12e December!"

Staatsdebiel.

Ik was ook positief maar moet nu helaas ook erkennen dat sommige hier het goed zagen. Maar ben ook van mening wat er al door Aad werd gezegd, er moet toch iets zijn gezegd waardoor Wang besloot in te stappen??? Maw, VD Kallen heeft laten zien dat het ECHT een hele sluwe is en lacht zich waarschijnlijk nu de ballen uit zijn broekie.
0
Maandag 7 december 2015 om 14:08 uur

supporter-noord

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Kila kraakt Fraser af
ADO pakte weer eens drie punten, maar Aad Kila is kritisch over Henk Fraser.
Lees het nieuwsbericht
Ach, Kila is niet de enige. Maar Fraser is een beginner hè, daar moet je rekening mee houden. Gisteren ook weer gewoon slecht voetbal. Maar als je geen middenveld hebt en alle ballen maar constant hoog naar voren worden gegeven....tja, niet leuk voor de toeschouwers. De eerste en enige corner viel pas in blessuretijd, dat zegt alles al.
Tis nu al vijf jaar achter elkaar hetzelfde. Zakken naar de ondergrens met deze beginnende trainers en dan met betonvoetbal weer zorgen dat je wat hoger kan eindigen.
Weer 5 verloren jaren maar ach, het zijn er al meer dan 30 intussen.
Veel supporters zijn hier nu wel klaar mee en terecht.
0
Zaterdag 5 december 2015 om 11:05 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Twee gebroken ribben Havenaar
Mike Havenaar is tot de winterstop uitgeschakeld.
Lees het nieuwsbericht
Misschien is Kasteneer in de spits proberen? Die korte is een renpaard met weinig rendement in het 1e elftal. Ga er wel vanuit dat schaken er volgende week weer staat.
Ik vond die Malone gisteren ineens opvallend naar voren voetballen
Normaal speelt hij 90% van de ballen terug naar de keeper of verdediging.
Ook Alberg had geloof ik een rode peper in zijn kont gehad want die was ook lekker bezig.
Nu hopen op 6 punten in de laatste 2 wedstrijden dan staat ado misschien wel in de winterstop rond plek 10
0
Zaterdag 5 december 2015 om 10:08 uur

Advertentie

miq72

H@@GenEES schreef:

Hij had Janssen gewoon in zijn zak, dus ja je heb naar een andere wedstrijd gekeken.
Hoeveel ballen heeft Janssen dan gekregen ? Kijk de wedstrijd maar na !! Zijn niet op 1 hand te tellen en de enige goede voorzet die hij kreeg kroop hij voor Tommie 1e helft maar ik vind vind het prima joh . Tommie was de koning en ook aan de bal zag het er absoluut niet stuntelig uit .
0
Vrijdag 4 december 2015 om 22:40 uur

supporter-noord

H@@GenEES schreef:

LOL alsof Gerth de verlosser is...
DIe Gehrt is nog altijd beter dan die Janssen en Bakker samen. Je hebt wel een goeie voetballer nodig op dat middenveld als tussenstation om de goeie passes en steekballen te geven. En hij kan nog scoren ook. De keren dat hij speelde was gewoon goed. Nu is het alle ballen hoog naar voren, dat schiet wel op, ja.
Die Bakker en die Janssen zijn van geen niveau en lopen alleen maar als een kip zonder kop op dat middenveld rond.
Als ik Gehrt was zou ik snel een andere club gaan zoeken die hem wel op zn kwaliteit zal beoordelen.
Of nog beter, een andere trainer die verstand van zaken heeft want deze is van amateur niveau.
0
Vrijdag 4 december 2015 om 13:07 uur

haagse jr

AZ speelt morgen met een verdediging die je behoorlijk mank kan noemen.

Van der Linden(centraal), Gouweleeuw(centraal), Wuytens(centraal), Luckassen(centraal) en Haps(links) ontbreken. Dit betekent dat de eerste 4 opties centraal achterin wegvallen. Er is een 18-jarige verdediger van Jong AZ opgeroepen die vrij wel zeker gaat spelen. Ben benieuwd hoe hij om zal springen met toch wel een van de beste spitsen van de Eredivisie. Ik denk dat hij het moeilijk zal hebben dus ik zal Mike heel veel ballen in de 16 geven. Pompen of verzuipen. Here we go!
0
Vrijdag 4 december 2015 om 01:01 uur

Max

Aad schreef:

Door zijn lengte steekt Havenaar er met kop en schouders bovenuit maar als voetballer is hij net zo slecht als een stuk of 6 anderen. Een bal vasthouden en terugleggen is aan hem niet besteed. Alsmaar in de lengte van het veld de bal doorkoppen (als hij eens een kopduel wint) en wanneer hij eens een bal aflegt is die te hard, te zacht of uit de richting.
Binnen de 16 zijn we er ten opzichte van Kramer niet op achteruit gegaan maar in zijn totaal komt hij op Kramer al tekort.
Kramer kopte ook geen enkele bal goed door. Zijn van die spitsen die je haalt om goals te maken. Kramer is wel een stuk sneller en zorgde zo voor meer dreiging bij lange ballen.
0
Zondag 29 november 2015 om 17:54 uur

Nu online

Vak_W, pajam, derput, Ftuur, Lellow, fcdh-middennoord en 197 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 190
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5