Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verwacht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 191
Volgende pagina

slash070

Kees schreef:

Maar stel je eens voor dat Hamdi zich de kolere schrikt als hij de daadwerkelijke cijfers ziet en bedenkt dat het een hopeloze zaak is.
Ik las vandaag ergens (vi ?) dat UVS van Hamdi verwacht dat hij dit seizoen financieel quitte speelt. Na Kanon is er niet veel meer te verkopen wat aantikt, dus wordt een prettige wedstrijd voor Mo. Als die beweringen kloppen dan he.
0
Dinsdag 27 augustus 2019 om 23:57 uur

slash070

Elke club wordt tijdens de transferperiode plat gelopen door allerlei spelersmakelaars. Tenminste, als die denken dat er bij een club wat te verdienen valt. Is gewoon één grote malle molen twee keer per jaar.

Maar op dit moment is het bij ADO ongeveer zo, dat je iemand een tientje meegeeft en je verwacht twee volle big-shoppers met boodschappen van een A merk retour. (heb dat ooit bij mijn vrouw geprobeerd, koste me een aardig tijd aan revalidatie en heb mijn eigen pinpas jaren niet meer gezien)

Met geld kan je geld maken. Buiten een verbeterde jeugdopleiding en scouting voor de langere termijn/toekomst zal er toch een keer geinvesteerd moeten worden om wat te verdienen. AZ nam bijvoorbeeld vandaag Aboukhlal over van PSV-O19 voor rond de twee miljoen. En dat terwijl AZ zelf een enorm bedrag in vergelijking met andere linkerrijtje clubs in hun eigen jeugdopleiding stopt. Je moet het maar durven, en het budget daarvoor hebben opgebouwd om zo`n risico te kunnen nemen natuurlijk.
0
Dinsdag 27 augustus 2019 om 23:44 uur

Langebach2

wijstaanboven schreef:

Hooi eraf cibicki erop brengt echt te weinig
Goppel erin voor Ould Chikh verwacht ik wel
0
Zondag 25 augustus 2019 om 13:24 uur

rd..

Riedel schreef:

Het ziet er toch gewoon niet uit, DH wordt tegen de muur gezet door RKC, ik zie het nog wel gelijk worden...
Het is maar net wat je verwachting is. Ik verwacht er op voetballend gebied ook niet zo veel van, om eerlijk te zijn. Is nadat alle creativiteit weg is gelopen, niet zo vreemd. Is allemaal wat het is. Patronen moeten nog komen met de tijd. Dan kunnen creatieve jongens (Ould Chick en die Poolse Zweed) beter laten zien wat ze in huis hebben. Hoop ik. En zo niet, dan niet.
0
Zondag 25 augustus 2019 om 13:01 uur

BLEISWIJK-1

Erik070 schreef:

Beter kijken
Valt inderdaad mee. Had ik niet verwacht.
0
Zondag 25 augustus 2019 om 12:31 uur

Advertentie

Red

Kees schreef:

En dat RKC heeft op papier een bijzonder aardige ploeg. Had ik niet verwacht zo sterk.
RKC heeft op papier echt een verschrikkelijk kansloos slecht team, maar ze weten elkaar prima te vinden. Voetballen een stuk beter dan verwacht (Was vorig seizoen in de KKD ook niet best hoor)
0
Zondag 25 augustus 2019 om 12:06 uur

Kees

GroenGeelHart070 schreef:

Zal ook nog wel zn foutjes maken, maar zoals bij alle spelers, blijf steunen en toejuichen. Alleen dat werkt positief op de prestaties!
De wedstrijdspanning stijgt alweer pfff
En dat RKC heeft op papier een bijzonder aardige ploeg. Had ik niet verwacht zo sterk.
0
Zondag 25 augustus 2019 om 11:38 uur

GroenGeelHart070

Ik bedacht me een paar dagen geleden: waarom wordt er niet in België gekeken naar een leuk talent. Het begint dan al zonder taalbarrière en de Eredivisie is misschien aantrekkelijker.
Niet dus! De gemiddelde salarissen in België liggen een ton(!) hoger dan in de Eredivisie. Dát had ik nou niet verwacht!
0
Zaterdag 24 augustus 2019 om 16:36 uur

rijswijk hoekpolder

Met de komst van Bilal Ould-Chikh heeft ADO Den Haag meer mogelijkheden.

ADO heeft versterkingen binnen, maar worstelt zich door de eerste weken
De eredivisie is al drie speelronden onderweg, maar voor het nog puntloze ADO Den Haag lijkt het seizoen nu pas echt te gaan beginnen. Voor de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk heeft trainer Fons Groenendijk er weer twee spelers bij, al is het nog de vraag wat hij er direct aan heeft.

Bij ADO zouden ze net als Ajax, PSV, Feyenoord en AZ ook wel een weekendje vrij willen hebben. Waar de topclubs vanwege Europees voetbal nu even rust houden, zouden ze in Den Haag de vrije tijd kunnen benutten om spelers in te passen. John Goossens en Dion Malone zijn bijvoorbeeld net terug na blessures, terwijl Michiel Kramer, Bilal Ould-Chikh, Luuk Koopmans en Pawel Cibicki nieuw zijn.



Rick Hoogendorp wijst op kracht van Haagse publiek tijdens sportieve crisis: `Gebaat bij groen-gele massa`
Lees meer
Gisteren trainde Cibicki pas voor het eerst mee. De 25-jarige aanvaller wordt voor een seizoen gehuurd van Leeds United, waar hij overbodig was. Met de selectie van Marcelo Bielsa meedoen, zat er voor hem ook dit seizoen niet in. Dus moest hij met de `onder 23` meehobbelen tot een club hem van zijn uitzichtloze verblijf in het noorden van Engeland zou verlossen.

Manager voetbalzaken Jeffrey van As was al anderhalve maand bezig om de voormalig Zweeds jeugdinternational naar Den Haag te halen, maar er kwam pas beweging in de zaak toen de Engelse spelersmarkt vorige week sloot. Er konden daar toen alleen nog spelers uit en deze week kwam er ondanks ADO`s beperkte financiële middelen ook een akkoord, zodat Cibicki na een uitgebreide medische test kon aansluiten.

Dat deed de van PSV overgenomen keeper Luuk Koopmans al eerder. Trainer Fons Groenendijk is onder de indruk van wat hij deze week van de 25-jarige Brabander gezien heeft, maar kondigde gisteren aan hem vooral als keeper voor de toekomst te zien. Op kortere termijn kan Cibicki verwacht worden, als het aan de Zweed met Poolse wortels ligt doet hij morgen in Waalwijk direct al mee.

Toch is Groenendijk voorzichtig. ,,Gelukkig hebben we wat jongens erbij, maar een nadeel is dat ze nog in de voorbereiding zitten", merkt de ADO-trainer. ,,Profvoetballers hebben een week of 6 á 7 nodig om op niveau te komen. De nieuwe spelers zijn nog niet zover. Wedstrijden op eredivisieniveau moet je in de benen hebben. Ik wil ook niet dat ze blessures krijgen."

Mogelijkheden
Toch ziet het ernaar uit dat ADO Den Haag in Waalwijk wat meer mogelijkheden heeft. Zo lijkt Goossens op het middenveld weer zijn eerste opwachting te maken, terwijl het voor Groenendijk `zeker een mogelijkheid is` om ook Ould-Chikh te laten beginnen. De linksbenige rechtsbuiten viel de laatste twee wedstrijden steeds in en wordt ondanks een achterstand steeds fitter.

We zullen de toon moeten zetten

Groenendijk
Met Goossens en Ould-Chikh zou ADO ook weer wat aan creativiteit winnen, want juist daar ontbrak het vorige week tegen Sparta (1-2 verlies) aan. Groenendijk eist meer van zijn spelers: ,,We zullen de toon moeten zetten, dat we meteen laten zien: nu is het even klaar en gaan we weer onze resultaten halen. Dat moet nu echt gebeuren, omdat het ons nog niet gelukt is."

Pas één keer verloor ADO de eerste vier eredivisiewedstrijden. Dat was in 2006. Toen duurde het tot speelronde 6 voordat een punt gepakt werd. Om na een belabberd begin niet weer zo`n schrikbarende start te hebben, zal het snel beter moeten. ,,Maar het is niet zo dat je zondag degradeert", relativeert Groenendijk. ,,De puzzel moet nog in elkaar vallen. We hebben tijd nodig, maar die krijgen we niet omdat we punten moeten halen. In die zin zit er wel wat druk op."
0
Zaterdag 24 augustus 2019 om 14:35 uur

Jeffrey Van As

ENW02 schreef:

2 spelers deze week toch,
Volgende week ook en dan staat het.
Wat te laat helaas.
Verwacht jij voor VVV 2 spelers
0
Zaterdag 24 augustus 2019 om 00:52 uur

Nu online

Marcie, Bleek, CashD070, Bollie74, GroenGeelHart070, Advocado, Superjantje en 261 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 191
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1