Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 192
Volgende pagina

marcellino

slash070 schreef:

Zo bijzonder vind ik Feyenoord niet, en ik geloof er geen reet van dat ze 5x achter elkaar gaan winnen. Laten ze maar lekker stormen tegen ons, dan is er ruimte genoeg om zelf te voetballen bij hun balverlies en is het het achterin bij hun een zeef. Dat was in de eerste helft feyenoord – excelsior ook zo, alleen had excelsior niet genoeg kwaliteit voorin om meer te profiteren., en ze gingen in de tweede helft achteruit lopen door hun gebreken.
Feijenoord heeft een betere ploeg dan wij neemt niet weg dat je altijd kans hebt.
Alleen feijenoord in deze vorm wordt moeilijk.je mag hopen dat ze in hun achterhoofd toch al bezig zijn met manunited.en setkus ik blijf het een matige keeper vinden los er van dat het allemaal leuk over komt wat hij doet, vraag mij soms af of hij zelf wel door heeft wat hij doet.
0
Zaterdag 10 september 2016 om 13:50 uur

zuid tribune

ADO Den Haag eist € 100.000 achterstallig sponsorgeld Star Balm.
Dat lijkt me een betere kop!!
0
Zaterdag 10 september 2016 om 12:28 uur

marcellino

Tommy schreef:

Alweer had ook al klachten voor de wedstrijd tegen heracles.
Toen die basis stond speelde die gewoon.
Zal nog wel vaker ontbreken dit seizoen.
Blij als die opgezout is eind van het seizoen
hij was de laatste wedstrijd een van de betere,waarom opzouten dan.
als hij zoals vorige week speelt moet ik nog maar zien of becker beter is.
0
Vrijdag 9 september 2016 om 18:01 uur

H@@GenEES

GreenYellowTheHague schreef:

Ben je geen supporter als je al jaren niet meer komt, welke omstandigheden dan ook? Ik ken iemand die echt dag en nacht op de club aanwezig was, sloeg zelfs geen training over maar komt nu al zo een jaar of 12 niet meer omdat zijn gezondheid het niet meer toelaat. Het is natuurlijk de grootste onzin om te gaan vermelden hoelang iemand wel, niet komt. En al helemaal je uitdrukking "iets afkeuren waar je niet bij bent" slaat werkelijk helemaal nergens op. Ik keur zoveel dingen af, IS aanslagen, verkrachters en noem maar op.. Mag je dan geen oordeel hebben omdat je ergens niet bij bent geweest in welke situatie dan ook?
Laten we niet vergeten dat marcellino zelf (naar eigen zeggen) ook jaren niet is geweest en toen meneer dacht dat zijn grote idool Wang gouden bergen naar Den haag kwam brengen snel een SCC kocht, dan vind ik het opmerkelijk dat hij het lef heeft om wie dan ook de maat te nemen over hoeveel supporter zij zijn.

Ik durf de weddenschap aan dat over de laatste 5 jaar ik meer wedstrijden heb bezocht dan hij, maakt mij dat een betere supporter dan hem, nee helemaal niet, iedereen support de club op zijn manier, ik vel daar in principe ook geen oordeel daarover, totdat men andere de maat gaan nemen natuurlijk.

0
Maandag 5 september 2016 om 11:00 uur

D.H.zuid-west

Aad schreef:

Daar gaat het niet om.

Bedoeld wordt dat je als "nieuwe" bezoeker van een wedstrijd een duur kaartje koopt en tegen het fenomeen aanloopt dat je (terwijl dat nergens staat aangegeven) geconfronteerd wordt met hele vakken waar supporters staan terwijl de nieuwe supporter verwacht lekker te kunnen zitten.
Een en ander staat nergens aangegeven en dat is een manco.
Met andere woorden, zorg voor betere communicatie naar mensen die een losse kaart kopen!! Laat ze weten in welke vakken de fanatieke aanhang staat en adviseer ze wat voor hen de beste plek is.

Het probleem is zo simpel op te lossen en wij praten er hier nu al weken over.......... best triest

0
Zaterdag 3 september 2016 om 18:08 uur

Jelle

slash070 schreef:

In loyaliteit naar de club toe of “het goede gevoel/er staat wat moois te gebeuren” en meer van dat soort bullshit geloof ik niet in als voetballers dat morgen gaan roepen. Als er voor 12-en geen spelers weggaan dan is er gewoon geen concrete belangstelling geweest voor Havenaar, Beugelsdijk of weet ik wie. En daar ben ik eerlijk gezegd blij om.
Loyaliteit kent alleen Totti nog lijkt het. Maar je, die heeft zelf ook niks te klagen wat betreft geld. Dusnatuurlijk, een mooiere uitdaging zullen ze altijd aan gaan. Maar het kan heel goed zijn dat er wel concrete interesse was voor Havenaar maar dat hij op zijn 29 jarige leeftijd liever elke week garantie heeft op speeltijd dan dat hij bij een iets betere club het bankje warm moet houden.
0
Woensdag 31 augustus 2016 om 21:45 uur

Sprinkhaan070

Dennis72 schreef:

Ben ik de enige die zegt dat meijers niet hoort op het midenveld ?

Het gaat te snel voor hem in de korte ruimte, dan geeft hij altijd de bal een schop naat voren
Beter als op de linksback positie. Veroverde gisteren veel ballen! Ben normaal gesproken erg kritisch maar gisteren was hij 1 van de betere!
0
Maandag 29 augustus 2016 om 12:35 uur

Advertentie

H@@GenEES

Aad schreef:

Ik denk niet dat Havenaar zijn eigen belang "scouts op de tribune" boven die van de club stelde. Hij wil immers niet eens weg zoals duidelijk is gesteld.
Wel overschatte hij zijn eigen capaciteiten schromelijk. Een pijnlijk leermomentje maar hij had wat mij betreft al krediet na zijn schitterende gelijkmaker.

Schaken speelde zijn beste wedstrijd tot nu toe. Zijn samenwerking met San Roman was prima en toen Schaken was gewisseld heb ik San Roman alleen nog maar voor lul langs de lijn zien gaan. Becker zag hem niet eens.

De tweede helft was stukken beter dan de eerste, maar de eerste was zeker niet slecht. Alleen lieten Meijers en vooral Kanon te veel ruimte tussen hen en hun directe tegenstander (waaronder Bel Hassani). Dat was waarschijnlijk in de rust door Petrovic met een flinke preek gerepareerd waardoor het in de tweede helft daar beter liep. Jammer alleen dat Kastaneer toen niet meer aan de acties toekwam die hij wel in de eerste helft uitvoerde.
"Hij wil immers niet eens weg zoals duidelijk is gesteld"

1) Kom op Aad zo naief ben je toch niet meer hé? Voetballers zeggen altijd dat ze willen blijven en dat alleen de volgende wedstrijd teld terwijl ze weten dat er dingen gaande zijn.

2) Becker is er net, Schaken heeft een redelijke voorbereiding en 3 wedstrijden met Pepe gespeeld, dat moet wel ff op elkaar inspelen, ik vond Schaken iets beter dan anders maar om, nu te zeggen dat die de sterren van de hemel speelde, nee vind ik niet. een 6- zou ik hem geven.

3) Eerste helft was Havenaar op ten duur de meest beweeglijke man, iedereen stond compleet stil, zowel in balbezit als zonder balbezit, in die eerste helft had ik met mijn 6pack en een 6pack op met gemak mee kunnen komen.... Tweede helft was stukken beter en was DH de betere op het veld, moet wel gezegd worden dat de tegenstander niet kwam om te winnen.





l
0
Maandag 29 augustus 2016 om 10:47 uur

los

Heb een mooie wedstrijd gezien met veel sfeer. ADO duidelijk de betere ploeg, dit niveau en deze instelling vasthouden en we komen een heel eind. Vond San roman man van de wedstrijd, heerlijk zo`n opkomende back, wist steeds goed schaken te vinden. Schaken vond ik trouwens ook best goed, lijkt wat gebrander te zijn door de concurrentie. Kwam z`n mannetjes eindelijk weer voorbij maar helaas geen rendement uit z`n voorzetten. Kasteneer bij vlagen briljant, moet alleen iets constanter worden. En Havenaar, die moet gewoon blijven. Zie een van der heijden dat gat echt niet gaan invullen.
0
Zondag 28 augustus 2016 om 21:20 uur

Tommy

Sprinkhaan070 schreef:

Havenaar werd juist cynisch toegezongen met havenaar bedankt. En vond Kastaneer juist weer goed spelen. Ging vaak zijn man voorbij.
Ik snap niet dat duplan de penalty`s veel betere trap techniek dan havenaar.

Ik snap niet dat jansen erin komt en duplan naar links wordt gezet om vervolgens 10 min. Later marengo op links te zetten en duplan weer achter de spits te zetten.
Zet dan vd heijden in de spits het laatse kwartier.
9 van de 10x is havenaar het laatste kwartier toch op
0
Zondag 28 augustus 2016 om 17:26 uur

Nu online

Ronaldo, VAKKIE-l, wiegah070, Alle ballen op Jort, haguhnees87, Fido, BigMac, Tante Wil, den haag, jeffcdh, Sapperderflap, Rikkie1 en 251 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 192
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5