Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verwacht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 193
Volgende pagina

Teeg070

Staat de M E al bij het stadion ?? Verwacht toch wel dat wang een paar dingen van boven naar benede gooit enzz
0
Dinsdag 20 augustus 2019 om 18:31 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Beugie verwacht Beugie
Tom Beugelsdijk heeft blij nieuws gedeeld.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 19 augustus 2019 om 19:54 uur

Franky

Ik denk dat als Ramselaar zou komen dit nog even zal duren. Frans geeft niet voor niks aan dat hij eerst een vleugelspeler verwacht.
0
Maandag 19 augustus 2019 om 09:59 uur

Bert

Petah schreef:

Jij hebt maar niet door dat het hun club is he
Ik had van jou wel een positievere reactie verwacht.

Maar blijkbaar begrijp jij er ook geen reet van.

Laat maar.....
0
Zondag 18 augustus 2019 om 20:35 uur

Kees

In mijn beleving wordt het een helse taak voor de nieuwe Algemene Directeur om de club weer enigszins op orde te krijgen.
Het kunstgrasdossier, financiële tekorten, er wordt al jaren gelekt binnen de organisatie en een Raad van Commissarissen waar tegenstrijdige belangen zijn.

Wordt Hamdi het dan is de positie van Rinner (op termijn) vrijwel onmogelijk. Zo ook de commissariaten van Melkert en misschien wel van Ringel. Ramdi staat er dan vrijwel alleen voor. Van Steenis ontbeert ook de parate kennis.

Wordt Rinner het dan heb je een nobody in de voetballerij vrijwel zonder kennis van de materie. En Algemeen Directeur is heel wat anders dan financieel directeur zijn.

Ik verwacht ook absoluut niet dat er van personeelsleden afscheid genomen wordt. Veel te duur en daar is geen geld voor. Die gemaximeerde oprotpremie van euro 75.000 zal in het hoofdstuk ADO absoluut te laag zijn. Dat schoon schip maken binnen de organisatie is echt een loze kreet van velen.



0
Zondag 18 augustus 2019 om 16:42 uur

GroenGeelHart070

rooney schreef:

Een andere speelwijze omdat 1 speler het niet meer kan belopen!!!! Dat is het hedendaagse voetbal hoor, om de hele kant als back te belopen. Er moet dus gewoon een andere linksback komen. Wat een verademing is die Van Ewijk dan. Nog niet altijd even goed, maar deze jongen heeft nu al het lef om aanvallend mee op tekomen. Zou zijn contract nu al openbreken voor het te laat is!
Nee Rooney, het systeem was afgestemd op El K en Becker, zoals je weet beiden vertrokken. Op rechts staat gewoon een vleugelaanvaller en wordt niet verwacht dat Van Ewijk continu blijft opkomen. Op links hebben we een valse linksbuiten die altijd naar binnen trekt (Falkenburg) zodat Meijers die ruimtes moet belopen. Opgelost als er, net als op rechts, een echte linksbuiten komt die in zijn positie blijft.
Ze bleven dit systeem hanteren met Goppel i.p.v. Becker, dit werkt dus ook niet. Vandaar een andere speelwijze. Van verzorgd voetbal kunnen we al tijden niet meer spreken omdat we steevast in het centrum achterin jongens hebben staan die niet kunnen opbouwen
0
Zondag 18 augustus 2019 om 10:31 uur

Mr. FC DEN HAAG

janjazz37 schreef:

Tich negatieve reacties hier. De EEN nog erger dan de Andere.
Laat me 1 ding zeggen; als Necid slechts 2 van zijn opgelegde kansen had benut, hadden we totaal andere shouts gezien.
Los daarvan was ADO natuurlijk een drama; kan echt zo niet langer.
Of 4-4-2; of b.v. Meijers (meeste voorzetten!!) naar middenveld, Kanon l.b. en Pinas naar achter. En toch maar blijven hopen op een creatieve versterking.

Sterkte allemaal............
Wat had jij anders verwacht het draait voor geen meter in het veld en het is en blijft één grote bestuurlijke puinhoop met enge egotrippers en zakkenvullers! In mijn optiek is niemand groter dan de club behalve bij de onze dan.... diep treurig word je ervan!
0
Zondag 18 augustus 2019 om 04:34 uur

Advertentie

ENW02

Jeffrey Van As schreef:

Enw, weet jij nog iets
Er is maar 1 ding bekend.
Het is een hele grote bende.
Groter dan dat iedereen denkt en verwacht.
Er gaan in ieder geval koppen rollen lijkt het.
Er zitten er een paar bovenin die over de rug van ONZE club zichzelf het beste plekje willen geven.
Het is verschrikkelijk
0
Zaterdag 17 augustus 2019 om 23:46 uur

SSimons

Haaglanden voetbal
‘Gemeente Den Haag wil met ADO-stadion geen enkel risico lopen’

‘Gemeente Den Haag wil met ADO-stadion geen enke
Het dak van het AZ-stadion is over een lengte van ruim twintig meter op de tribunes beland. Er komt een uitgebreid onderzoek door Onderzoeksraad voor Veiligheid. Een woordvoerder van de gemeente Den Haag laat aan Haaglanden Voetbal weten, dat de gemeente een extern bureau op korte termijn een veiligheidsinspectie laat uitvoeren bij het Cars Jeans Stadion. ,,De gemeente geeft daarmee aan geen enkel veiligheidsrisico te willen lopen.

Terug naar de bouw van het stadion in Alkmaar. Vanaf het begin was er al wantrouwen in de deugdelijkheid. ,,Dat dak is een spaghetticonstructie. Ik verwacht al dertien jaar dat het zou instorten”, laat bouw- en brandexpert Ynso Suurenbroek weten aan het Algemeen Dagblad. Toen het stadion werd gebouwd, in 2005-2006, was hij docent aan de Universiteit Twente en buitengewoon lid van de Onderzoeksraad voor Veiligheid. Suurendonk hield toen op verzoek van de brandweer Alkmaar de bouwvergunning tegen het licht. Toenmalig brandweercommandant Henny Foederer twijfelde aan de brandveiligheid. Er waren pittige discussies tussen brandweer en gemeentebestuur, maar uiteindelijk verdween het kritische rapport van Suurenbroek in een la. Er werden geen strengere eisen gesteld aan de constructie om de brandwerendheid te verhogen, meldt het Algemeen Dagblad.
0
Vrijdag 16 augustus 2019 om 12:21 uur

Bleek

Johannes schreef:

Dat is waar, loting was al van te voren gedaan.
Sowieso lang geleden dat er 3000 man naar Den Haag kwamen. Dat is wel iets om over na te denken en je op voor te bereiden, toch?
3000 hadden ze gister mee. Met een wedstrijd op een uurtje afstand verwacht ik wel meer supporters.

Kicke toch juist! We maken er hier zelf van tevoren al weer een probleem van. We kunnen ons beter bezig houden met dat gajes op het pluche wat onze club naar de klote helpt..

0
Vrijdag 16 augustus 2019 om 11:52 uur

Nu online

Marcie, ADOZoetermeer, lulijzer, tjapi01, ADO079, Fido, Jacco, Bollie74, Bleek, CashD070, GroenGeelHart070 en 264 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 193
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1