Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 194
Volgende pagina

D.H.zuid-west

pajam schreef:

Het gaat mij niet om MvdK en pleit nergens, nooit niet, dat hij had moeten blijven. Om de simpele reden die jij ook terecht noemt; dat bepaalt hij nog altijd zelf.

Ik ben ook niet bezig met een discussie "voor/tegen overname" , maar ventileer mijn mening over de nieuwe eigenaar, omdat ik niet het vertrouwen heb in hem die anderen wel hebben.

Tot op heden is er geen enkele feit die aantoont er positiever tegenover zou moeten staan. Waarna we inderdaad weer moeten wachten, op de volgende bericht om af te tasten wat voor vlees we in de kuip hebben
Maar wat wil je nou???? Je hebt nog geen vertrouwen in Wang maar je hebt verder ook he-le-maal niets om op terug te vallen. Heeft dus niets met vertrouwen te maken, meer met de acceptatie dat er een ander aan de knoppen zit en men een ras optimist is / het beste in de situatie wilt zien.

Let wel: Stapt Wang er morgen uit dan is er niemand die de club overneemt. Wees blij dat er (nog) geen idiote dingen zijn gebeurd. Voorlopig lijken voort te kabbelen op de vaart die ook vdK had. Ik zie het probleem niet eerlijk gezegd. Pas wanneer er achterlijke investeringen gedaan worden of er plots een ruk naar link/rechts in het beleid wordt gemaakt, dan pas ga ik mij zorgen maken.

Maar even een andere vraag: Waarom zou je er niet positief tegenover staan (met bovenstaande in gedachte houdende)? Wat heb je gezien dat je zo stoort/bang maakt dat het fout gaat? Had je nu werkelijk verwacht dat er plots een volledige visie en draaiboek is? Hebben we nog nooit gehad bij onze FC. Plannen zat, 5 jaren plannen die bij niemand zijn uitgekomen, mocht Wang falen in zijn belofte dan is hij niet de 1e.

0
Woensdag 29 april 2015 om 23:22 uur

patje29

<FCDH> schreef:

Nou heb ie de Zeeuw na die 2 goals tegen ons ook weinig meer gedaan bij NAC die zijn steeds verder gezakt
Vindt hem sterkt spelen eerlijk gezegd. Gaat er eigenlijk meer om dat wang stappen wilt maken (eerst zien), dan moet je niet (met alle respect )met jansen komen.
0
Woensdag 29 april 2015 om 22:25 uur

marcellino

pajam schreef:

al blijven we in een positieve mood en stellen we dat het vastgestelde budget voor volgend seizoen gelijk blijft doordat er vanuit China nog geen plannen ingeleverd konden worden die een verhoogde budget kunnen billijken bij de KNVB, is het zorgwekkend!
Want bijna 1 jaar na de overname (en dat de daadwerkelijke transactie pas in 2015 plaatsgevonden heeft doet hier totaal niks aan af, want China had alvast beleidsplannen kunnen schrijven, potentiele AD, TD , Coach, spelers, RvC leden etc kunnen benaderen!) was er dus genoeg tijd, maar is er op dit vlak dus NIKS geregeld!

1,5 miljoen gestort, op welke basis weet niemand, en dat is alles wat we hebben.
Als dat dan een lening is/was, hebben we niks.
Het is geen lening,het is het geld wat voor lakavenko en wilson is betaald door de club.

begroting blijft gelijk maar wel 7 spelers weg dat maakt de weg vrij voor drie goede versterkingen zonder dat je geld hoeft bij te leggen.
is een normale gang van zaken.

je kan geen 10 miljoen zomaar in een club stoppen vind de KNVB niet goed lees de regels er maar op na. op de manier zoals ze het nu doen ben ik er van overtuigd dat we de goede kant op gaan.
laten we ook eerlijk zijn de tweede seizoenshelft gaat het goed en ik denk als je drie versterkingen haalt je gewoon voor plek 8 t/m 12 gaat. en dan het jaar er op weer een stap hoger.
ik heb er nog steeds vertrouwen in.
0
Woensdag 29 april 2015 om 09:36 uur

Bolluhboeah

Bert schreef:

Laat ze er maar lekker uitgaan. Moet wel zeggen dat een thuis wedstrijd tegen de ratjes altijd garant stond voor drie punten.
Als ik moet kiezen tussen Roda of NAC heb ik liever NAC. Ik moet eerlijk zeggen dat ze mijn gun factor hebben verloren door hun paniek aankopen. Maaskant, De Zeeuw etc. Vooral Maaskant, wat een dildo is dat zeg.
0
Zondag 26 april 2015 om 00:08 uur

yesyes

Thanks Kees

Dit was te verwachten. Gek genoeg ligt Vitesse thuis ons gewoon en spelen we ze altijd helemaal gek. Lekker potje! Vond malone ook gewoon weer heel goed spelen vorige week ook je ziet gewoon dat die veel beter tot ze recht komt op rechtsback. Jansen ook gewoon weer een goede partij dus contract verlenging van die 2 is zo gek nog niet al is het maar voor de breedte. Mikey ook weer iets beter en weer lekker hard gewerkt. Kramer pfffffff wat een man is het toch ook ongekend dit!!!! Vond hem vandaag na lange tijd ook gewoon goed meevoetballen. Die is dus zeker na vabdaag echt niet meer te houden

Maar mooiste van vanavond vond ik toch weer die kasteneer. Ik ben niet zo snel fan van een speler maar ik vind hem echt kicke. Die wordt opzeker de nieuwe publiekslieveling met die power die heeft. Hoe die met ze 18 jaar die spelers wegzet vond ik mooi om te zien. Ik had hem graag in de basis gezien vabdaag maar goed fraser had het vanavond gewoon goed neergezet eerlijk is eerlijk
0
Zaterdag 25 april 2015 om 00:19 uur

ADODENHAAG

Ik vond het voetballend niet goed, van ons nog wel beter dan dat van ons. Een groot saai gedeelte. Maar dat Haagse kwartiertje maakt toch veel goed. Die jongens vochten er voor. En ik ben eerlijk genoeg toe te geven dat Jansen vandaag een dikke 7 scoorde!
0
Vrijdag 24 april 2015 om 23:18 uur

Advertentie

wdr

Laten we eerlijk zijn, de kans dat Kramer blijft is 2%. Die heeft geen zin om nog een seizoen net boven de degradatiestreep of laag in de middenmoot te gaan spelen en zijn team steeds te redden. Als Feyenoord komt, is hij sowieso weg. We kunnen ook nog niet concurreren met teams als Vitesse en AZ. Of een buitenlandse club met geld. Dus is het zaak om uit te kijken naar een andere goede spits. Kramer bedankt, na Bulykin de meest succesvolle ADO spits sinds héél lange tijd.
0
Vrijdag 24 april 2015 om 22:31 uur

dewa

yesyes schreef:

Helemaal mee eens dewa. Ik was een voorstander van fraser dat geef ik eerlijk toe. Maar ik ben al een hele tijd tot de conclusie gekomen dat het helemaal geen goede trainer is. Ik vind kramer ook helemaal niet goed spelen en loopt er iedere wedstrijd bij alsof die er helemaal geen zin in heeft. Dan heb je gewoon de mazzel dat die ze er wonderbaarlijk keer op keer intikt als de wedstrijd erom vraagt want anders had je nu gewoon helemaal onderin meegedaan zo simpel is het. Wat een dramatisch seizoen was dit zeg ongelooflijk nog slechter dan steijn en dat zeg ik niet snel haha. Maar dit alles is toch echt de verdienste van de trainer !! In mijn ogen als je echt een goede trainer bent dan stel je vanavond die kastaneer op in de basis. Die kan het onmogelijk slechter doen dat wat er nu staat. Een jeugdige speler die heel gretig is en zichzelf wilt bewijzen en lekker blijft gaan met zijn kracht wat die heeft met dat lijf. Maar fraser durft zulke dingen niet te doen en kiest altijd voor zekerheid en daar heb ik echt een bloedhekel aan. Laf ingestelde trainers bah!!!!!!!!!! No guts no glory
yesyes, ben het met je eens. Fraser heeft vorig jaar de pot dichtgegooid en ons er ingehouden. Daardoor zijn wij (ook ik) een beetje op het verkeerde been gezet. Ik dacht echt dat Fraser wat in zijn mars had. Dit seizoen moest hij het elftal naar zijn hand zetten en aan het voetballen krijgen en daar is hij nou juist door de mand gevallen. Fraser zijn kwaliteiten komen gewoon niet verder dan de pot dichtgooien en puntjes sprokkelen. Zodra er meer gevraagd wordt weet hij het niet meer. En geloof me niemand vindt dat erger dan ik. Ik had Fraser en ADO alles gegund maar we moeten wel eerlijk blijven. Als het niks is, moeten we niet blijven roepen dat het allemaal wel meevalt, want dat is gewoon niet zo. Het is gewoon erg slecht dit seizoen.
0
Vrijdag 24 april 2015 om 13:47 uur

dewa

Johannes schreef:

Ok, dus van die hele lijst van jou blijft eigenlijk alleen het argument `Dijkhuizen is zo`n leuke trainer en hij werkt met zo`n klein budget` - werkelijk al een jaar lang te horen bij alle voetbalprogramma`s - overeind, en dat maakt jou een kenner? We kunnen zeggen dat Dijkhuizen zijn carrière beter begonnen is dat Henk ja, en wellicht is hij over een paar jaar ook echt de beste trainer van Nederland, maar na één seizoen is het gewoon een hele goede prestatie en niet meer dan dat. Alles zat mee bij Excelsior. Alles zat tegen (zie het hele verhaal van de overname) voor ADO. Je kan het niet zomaar vergelijken en concluderen dat Dijkhuizen god is.

Ook ADO laat af en toe echt goede dingen zien, en we zouden met z`n allen graag zien dat dit structureel werd. Het is het vaak net niet en de mentaliteit van de heren op het veld is droevig. In mijn optiek waren zowel Steijn als Fraser de ideale assistentcoaches, maar zoals dat gaat wil zo`n man het zelf ook proberen. Respect voor Wouters en Van Basten dat ze bewust voor die rol als tweede man kiezen.
Uit is het al lang onder de maat, maar thuis tegen Feijenoord, Ajax, Groningen en Twente waren het allemaal hele aardige tot gewoon goede wedstrijden, en tegen PEC kwamen we goed weg maar was dat ook echt verdiend. Dus nog geen uur goed voetbal gezien... overdrijven is ook een vak.
A) laat ADO helemaal geen goede dingen zien. Die wedstrijden waar jij het over hebt zie je door een roze bril. Tegen Twente lijkt het aardig omdat ene Jakovenko een beetje de show stal, de rest hobbelde maar wat mee. Feyenoord speelde tegen ons net zo slecht als tegen Go Ahead afgelopen week. Dus dat zegt ook al genoeg. Het was gewoon heel erg slecht. Met Nac en Pec als absolute dieptepunten.

B) omdat ik niet de hele lijst af ga, blijft er van mijn lijst ineens nog maar 1 trainer over? Wat wil je nou? Dat ik alle trainers even onder de loep neem zodat jij hoopt een foutje in mijn stelling te kunnen vinden? Weet je, wij praten op een heeeeel ander niveau. Als jij meer dan een uur goed voetbal hebt gezien ben je een erg meelevende supporter. Prima hoor. Maar iedereen die er met een iets verder gaand ADO hart naar kijkt, moet eerlijk constateren dat een heel erg slecht seizoen is. Soms is een trainer niet goed of zit op de verkeerde plaats op het verkeerde tijdstip en soms ligt het aan het gebrek aan kwaliteit van de spelers. Deze selectie kan met een goede trainer meespelen om plaats 8. De echte supporters hadden allang door waar de schoen wringt. En neem van mij maar aan dat Fraser volgend jaar geen flikker meer te vertellen heeft bij ADO. En terecht.
0
Vrijdag 24 april 2015 om 13:24 uur

yesyes

dewa schreef:

Fraser faalt al het hele seizoen. Ik heb nog geen uur goed voetbal gezien dit seizoen. Je hoort waarschijnlijk bij die mensen die na NAC riepen dat we eindelijk goed gespeeld hadden. Terwijl dat misschien wel de slechtste wedstrijd van het seizoen was. Kramer heeft dit seizoen gered. Het feit dat Henk van hem af wilde zegt alles over Henk. Henk zei doodleuk "ik passeer hem want als hij niet scoort heb ik niks aan hem". Statistieken hebben inmiddels aangetoond dat Kramer de meest waardevolle speler is van de hele eredivisie. Hoe bedoel je Henk ziet het niet? Feiten: Resultaten zijn slecht. Het spel is slecht. Er zit geen enkele balans in het elftal. De wissels pakken bijna altijd slecht uit. Spelers gaan steeds slechter spelen. Trainer roept in de media hele domme dingen. Als klap op de vuurpijl de opstelling bij AJAX uit. Zoveel mogelijk aanvallers opstellen en dan de opdracht meegeven. LET OP. Verdedigen in de eigen 16.
Als jij het anders ziet is dat prima natuurlijk maar ik zie dit het hele seizoen al wekelijks misgaan. Als we Kramer niet hadden gehad was Fraser allang ontslagen.
Wang houdt hem niet voor niks buiten alle toekomstplannen.
Helemaal mee eens dewa. Ik was een voorstander van fraser dat geef ik eerlijk toe. Maar ik ben al een hele tijd tot de conclusie gekomen dat het helemaal geen goede trainer is. Ik vind kramer ook helemaal niet goed spelen en loopt er iedere wedstrijd bij alsof die er helemaal geen zin in heeft. Dan heb je gewoon de mazzel dat die ze er wonderbaarlijk keer op keer intikt als de wedstrijd erom vraagt want anders had je nu gewoon helemaal onderin meegedaan zo simpel is het. Wat een dramatisch seizoen was dit zeg ongelooflijk nog slechter dan steijn en dat zeg ik niet snel haha. Maar dit alles is toch echt de verdienste van de trainer !! In mijn ogen als je echt een goede trainer bent dan stel je vanavond die kastaneer op in de basis. Die kan het onmogelijk slechter doen dat wat er nu staat. Een jeugdige speler die heel gretig is en zichzelf wilt bewijzen en lekker blijft gaan met zijn kracht wat die heeft met dat lijf. Maar fraser durft zulke dingen niet te doen en kiest altijd voor zekerheid en daar heb ik echt een bloedhekel aan. Laf ingestelde trainers bah!!!!!!!!!! No guts no glory
0
Vrijdag 24 april 2015 om 13:18 uur

Nu online

Sprinkhaan070, guru, Swaber, buurmanBrutus, Priapus Rex, HaagseRobin, Alle ballen op Jort, Ado Vakkie S, Aad, Q0172, Johannes, 070downtherivers, ruudje, lernst en 140 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 194
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5