Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verliezen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 194
Volgende pagina

Kaos

pajam schreef:

volledig waar.

we spelen al het hele seizoen bagger, ook al hebben we van Feyenoord (thuis) , AZ & Heerenveen (uit) gewonnen.
er zit totaal geen lijn in, als het mee zit is er strijd en beland de bal per ongeluk in de 16.

helaas is het voetbal onder Fraser wellicht degelijker dan onder Steijn, maar ook hij heeft nagelaten een team te smeden.

nog 6-7 punten de komende 4 wedstrijden en dan in de laatste 10 competitie wedstrijden nog 2-3 keer winnen.

dat moet te doen zijn en dan hebben we weer een seizoen overleefd....
Excelsior uit is weer zo een typische wedstrijd die je gaat verliezen
0
Woensdag 27 januari 2016 om 22:38 uur

fcdh17

jajoh schreef:

Kreeg geel.
Stond niet op teletekst. Zag het niet gebeuren, liep namelijk na de 3-1 naar boven 010 gaan we dus ook verliezen zonder Duplan..
0
Woensdag 27 januari 2016 om 22:11 uur

rooney

Laat die Chinees alsjeblieft in China blijven. Er lopen 11 contracten af. Tijd voor een grote schoonmaak, misschien pleurt
Hij dan ook gekke Henk eruit. Elke week hetzelfde liedje, achteruit lopen. Liever met aanvallend voetbal verliezen dan als een
laffe honden, 80 minuten lang als een stel blinden een bal naar voren schieten. Wat een laffe kuttrainer zeg.

0
Woensdag 27 januari 2016 om 22:03 uur

adotiel

Natuurlijk kun je altijd een wedstrijd verliezen, het is toch vooral de manier waarop. Het gekke is dat ik na de wedstrijd van verleden week, waar Cambuur met de rust al met 3-0 voor had kunnen staan (en dat was niet geflatteerd geweest), totaal geen enkele fiducie had dat er vanavond 3 punten of zelfs 1 punt zou worden meegenomen. Ook al stonden ze lange tijd met 1-0 voor, je kon gewoon wachten op de nederlaag. Het is toch vooral de instelling die vanavond parten speelde. De matige kwaliteit kun je alleen compenseren door een goede instelling. Is dat er niet dan kan ADO van iedere club verliezen (dat hebben we al meerdere malen gezien.
0
Woensdag 27 januari 2016 om 21:55 uur

marcellino

Ferdy schreef:

PLeur toch op man. Die trainer verziekt t. Maar dat zal ook wel weer je grote vriend zijn.
Niemand is mijn vriend.
We klagen hier wel over Ajax die spelen dramatisch tegen heracles verliezen 2 punten maar de supporters blijven wel zingen en dan kunnen we hier een grote bek hebben dat het nep supporters zijn. Maar op dit moment zijn de supporters van ado de nep supporters heb je het uitvak gezien ben je 5 wedstrijden ongeslagen zijn er 40 man. Echt we hebben geen geluk met onze aandeelhouder maar onze supporters zijn ook zeer negatief
0
Woensdag 27 januari 2016 om 21:41 uur

Advertentie

KR96

Zo, moest trainen tijdens de wedstrijd, ben blij toe. De tering hoe kan je nu 3-1 verliezen van de nummer 18?
0
Woensdag 27 januari 2016 om 21:41 uur

marcellino

Vlakko schreef:

Ach ach en nog volledig verdiend ook met trainer poep.
Jongens hou toch op man je pakt 18 uit 11 we zijn een middenmoot ploeg en dan kan je van iedereen winnen of verliezen steun je club nou eens altijd dat geouwehoer vind je het gek dat het nooit wat word.ja het is dramatisch kan gebeuren we hebben geen topploeg.
Frater zij het goed vorige week op tv juist als het niet draait moet je achter je club staan maar wat doen wij alleen maar ouwehoeren en klagen.
0
Woensdag 27 januari 2016 om 21:36 uur

<FCDH>

Joden verliezen punten
0
Dinsdag 26 januari 2016 om 22:38 uur

haagse-Dick

<FCDH> schreef:

Degraderen doen we niet maar van plek 16 moeten we nog verder weg van lopen
Ja daarom.

Jij verwacht toch niet dat we daar zomaar verliezen, kan van alles gebeuren in een wedstrijd maar toch.
0
Dinsdag 26 januari 2016 om 20:51 uur

yesyes

fcdh17 schreef:

Jaja 1-1 mooie uitslag!
Groningen had beter moeten verliezen!!!!!!! begrijp niet dat jullie nog steeds naar beneden kijken we zijn nu al veilig
0
Dinsdag 26 januari 2016 om 20:37 uur

Nu online

Ronaldo, ADOZoetermeer, Mike, fcdh-denhaag, Erik070, S.upporter, Kees, rh_vakm, WestlandSupport, Dappere dodo en 265 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 194
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1