Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: thuis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 195
Volgende pagina

Kees

Bolskie schreef:

Nee maar in errea wil je nog niet begraven worden
Ik heb zojuist eens op de PSV shop gekeken. Wat een keuze en niet van die schreeuwende letters op je blouse/polo of wat dan ook.

Nog steeds begrijp ik niet waarom er geen "fatsoenlijke" polo`s, blouses of truien van de club verkrijgbaar zijn. Zeker nu je weer een langdurig contract bent aangegaan. Neem een tijdloze kleur en een klein logo en je bent niet seizoensgebonden of jaargebonden. En doe er meteen een paskamer bij of is er nu één?

Tweede nog 0-0 thuis met de rust tegen Emmen.
0
Maandag 25 februari 2019 om 19:29 uur

slash070

Zo, `de zg wedstrijd van het jaar` hebben we ook weer gehad. Op zondagochtend half 11 sta je met een groep vrienden bij het MFC je vol te gieten tussen een hoop vreemde gezichten, op de automatische piloot zeg maar, als een soort van traditionele automatisme. Maar we maken het daar zelf onderling gezellig zoals altijd, en gaan vol goede moed richting Haaglanden Tribune ingang voor SCC-houders, alwaar een enorme rij staat met zoeken mensen met een uitgeprint toegangs A4-tje in hun hand. Via een andere ingang toch op tijd binnen gekomen, en op de tribune gaan we er eens goed voor zitten.

We hebben hoop, zoals mensen op een oudejaarsavond die met een staatslot op de bank wachten op plots opduikende getallen op de Tv. Ik zie een ADO wat zo nodig net als tegen PSV-thuis probeert `op te bouwen`. Met vier statische verdedigers, middenvelders die zowel in balbezit als balverlies alles in één tempo doen, en aanvallers die meer problemen met de balcontrole hebben dan met directe tegenstanders, gaat het wonder boven wonder nog behoorlijk ook. Mooie 1-0 van Khayati, blijdschap. Paar minuten later is alles al weer anders met de stand. Ons afvragen `hoe kán dit en waarom` doen we dit seizoen al niet eens meer.

Terwijl de doordringende frituur- en weeïge uienlucht van de kraampjes beneden al diep door de tribune heen in onze poriën is getrokken begint de tweede helft. ADO doet aan het spel niet meer mee, door grote onderlinge afstanden kom je niet meer in duel, er wordt achteruit gelopen, staan er bij en kijken er naar. Vervolgens wat wissels als tactische fon(d)s waardoor we opeens een Duindigt voorhoede hebben, met Goppel, Hooi en Becker. Alleen komt daar nooit de bal, valt niks te sprinten voor ze, soms wat gestruikel omdat hun benen sneller gaan dan de rest van de motoriek.

Na afloop nog na-bieren bij het MFC. Zelfs dan weten we het onderling nog gezellig te maken tussen weer een hoop vreemde haagse gezichten, aangevuld met verdwaalde polen, belgen en italianen. Vervolgens valt onze `ouwe garde` groep uit elkaar, en gaat verspreid hun eigen weg, richting huis, kroeg, of wat dan ook, of stiekem naar de hoeren, wie zal het zeggen.

`Avonds lees ik thuis op mijn telefoon ergens dat onze Burgemeesteres spreekt van `een geslaagde dag`. Stond ergens tussen de overige berichten van bussen met amsterdammers, peletons M.E., en hagenezen op het Malieveld.

Maar ach, misschien heeft die muts wel gelijk, hoe je iets beleefd is immers persoonsgebonden, ieder zijn meug.
0
Maandag 25 februari 2019 om 11:36 uur

Vakkie-G

grijze gek schreef:

https://adodenhaag.nl/nl/teams/1e-elftal/programma

Zeg het maar, in welke wedstrijden gaan we nog punten pakken?
Hooguit nog 4 punten excelsior thuis en willem ii
0
Maandag 25 februari 2019 om 10:41 uur

ADO Zuidplas

Dit gaat de foute kant op. Inderdaad dramatisch thuis.
0
Zondag 24 februari 2019 om 14:56 uur

Tommy

O even de seizoen cijfers thuis wedstrijden ado-top 3
1 punt 3 voor en 14 tegen
0
Zondag 24 februari 2019 om 14:49 uur

grijze gek

Met een beetje mazzel blijven we vandaag op plek 10 staan, in het mooiste geval 8e
Maar dan volgende week de uit wedstrijd tegen de graafschap, vind het toch knap dat die boeren uit bij zwolle weten te winnen, terwijl wij thuis met Lucky "bewussie" hebben gewonnen.
0
Zondag 24 februari 2019 om 09:20 uur

Barend

slash070 schreef:

Kees, heb je al een voorspelling?

Barend, heb je al een taktiek uitgestippeld, zodat Fons er niet alleen voor staat?

Het leven gaat tenslotte gewoon door he
Ja dit zijn de goeie vragen.
Op woensdag is Kees altijd heel optimistisch en dat zakt dan geleidelijk af naar zondag. In de loop van de week wordt hij chagrijniger.

Ikzelf moet helaas passen. Veel anders dan de bus parkeren zoals tegen Heracles, zie ik niet.

Eerlijk gezegd, beetje flauw dat wel, ben ik meer bezig met de week daarop. Thuis winnen bij de Graafschap, dan moet je van goeien huize komen. Fortuna ging eraf met 5-1, NAC met 3-0. Vitesse hield het net gelijk, terwijl Utrecht tot het uiterste moest gaan voor de overwinning.
0
Vrijdag 22 februari 2019 om 20:38 uur

slash070

Ergens wat anoniem onder kladden snap ik sowieso niet, maar dacht dat ze juist graag wilden dat er weer uit- en thuis supporters kwamen. Dit werkt natuurlijk averechts.
0
Vrijdag 22 februari 2019 om 13:34 uur

Advertentie

slash070

Tommy schreef:

Gaan ze ook naar rotterdam??? Nu ze niet naar de knvb beker mogen???
Ik maak mij meer druk of ADO zondag in staat zal zijn om er een echte wedstrijd van te maken. Met veel sfeer op de tribunes, op het veld strijd, passie, en zelf ook regelmatig wat aanvallends creëren. Zoals F`noord-thuis, was één van de weinige leuke thuiswedstrijden dit seizoen vond ik.
0
Donderdag 21 februari 2019 om 12:34 uur

Petah

Er word alsmaar voorgesteld dat het zo onveilig voor die neuzen zou zijn

Feit is een heleboel Hagenaars hagenezen schaar ik ze niet onder roepen maar van alles maar als puntje bij paaltje komt staat er 50 tot 60 man

Het is niet meer de jaren 80 90 of begin 2000

En tuurlijk zit er een hoop oud zeer maar nogmaals 60 man a100 max dat is prima te beveiligen em de club is al jaren fout in deze

Hun hadden allang weer in het stadion toegelaten moeten worden de mensen die het niet willen zijn mensen die er toen nog nieteens bij waren in het home of goed met deze mensen omgaan

Want al die jongens willen graag weer dat er wedstrijden met uit en thuis publiek zijn
0
Donderdag 21 februari 2019 om 10:19 uur

Nu online

Lellow en 151 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 195
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1