Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 196
Volgende pagina

Fransje

Moi schreef:

lastige gast he .....die Marokkaan bah
Hij kan wel voetballen he
Wat moet je met zo n extremist? Zwolle stond tot gisteren met 2 punten onderaan en nu hebben ze ineens een geweldige voetballer omdat hij tegen ADO scoort. Was ADO niet gewoon erg slecht.
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 12:26 uur

Madmax

Johannes schreef:

Moet je nou niet een klein beetje lachen om je eigen shout? Kijk nog even naar de assist van Havenaartje van gisteren. Balletje vasthouden, afspelen, goal.

Het systeem en de opstelling van Jan Pipo deugen van geen kant, waardoor o.a. Havenaar nauwelijks een bal op maat krijgt. Moet je even kijken hoe vaak die diepe bal te hoog of te laag of gewoon te laat gespeeld wordt.
Een prima spits, die niet goed gebruikt wordt. Er moeten linkspoten op links en rechtspoten op rechts, en er moet GVD op voorzetten getraind worden.
Ik moet zeker lachen om Havenaar.....alle kop duels verloren van (Kleinere tegenstanders) elke bal springt van zijn voet, elke pass is te zacht of te hard ....maar goed hij gaf gisteren de assist, klasse hoor lekker laten staan die topper
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 12:23 uur

Dannyy

Enige shout die ik deze week ga plaatsen, ben er ff helemaal klaar mee. We moeten volgende week maar op een smerige manier gaan spelen tegen dito club.


Duplan - Kastaneer - Schaken
Bakker - El Mahdoui- Jansen
Meijers - Kanon - Beugelsdijk- San Roman


Eventueel nog Meissner voor Kanon, Kanon LB en Meijers ipv Bakker die gisteren niets goed deed.
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 12:19 uur

pajam

Bollie74 schreef:

Hoor ook niemand over het feit dat Tommy zo bizar slecht speelde waardoor er 2 goals ontstaan.
speelt steeds meer met frustratie en er is niemand achterin echt een leider waardoor hij die rol probeert in te vullen.
Terwijl Beugelsdijk niet de kwaliteiten heeft om een leidersrol achterin te vervullen (de linie neerzetten, coachen) ; hij moet zich kunnen focussen op zijn ene taak, zijn mannetje uitschakelen en bal inleveren.

Maar goed, wie speelde er nou een behoorlijke wedstrijd gisteren?
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 12:16 uur

Johannes

Madmax schreef:

Kanon begon LB en is daar weggehaald door Petrovic...omdat het verdedigend maar vooral opbouwend zeer slecht is.
En dan toch ga jij en eagle hem daar weer neer zetten.
Marengo was onder Fräser ook al invaller en lijkt met de komst van Becker helemaal weinig inval beurten te krijgen..en toch ga jij en eagle hem opstellen. .... waar is bijv Kasteneer ?

Kijk als je dan toch spelers wil slachtofferen , zou ik beginnen met Havenaar en op zijn plaats zou ik een speler zetten die een bal vast kan houden, die strijd levert, en die kan kaatsen, daarom heen zet je Kasteneer en Becker, 2 jongens met snelheid , body en diepgang.
Moet je nou niet een klein beetje lachen om je eigen shout? Kijk nog even naar de assist van Havenaartje van gisteren. Balletje vasthouden, afspelen, goal.

Het systeem en de opstelling van Jan Pipo deugen van geen kant, waardoor o.a. Havenaar nauwelijks een bal op maat krijgt. Moet je even kijken hoe vaak die diepe bal te hoog of te laag of gewoon te laat gespeeld wordt.
Een prima spits, die niet goed gebruikt wordt. Er moeten linkspoten op links en rechtspoten op rechts, en er moet GVD op voorzetten getraind worden.
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 11:21 uur

Aad

Kees schreef:

Ik weet niet of het sarcastisch is bedoeld maar a la. Een gegeven blijft toch in de voetballerij dat een lange termijnvisie in de regel het beste uitpakt.
Nu zijn Steijn en Fraser ter wille van het resultaat (Steijn) en vanwege de wijze van voetballen (Fraser) niet meer bij de club werkzaam. Gewoon opportunistisch denken van de desbetreffende directies.

Ik hoop van ganser harte dat Petrovic, ook als hij onverhoopt de komende vier wedstrijden ook verliest, de kans krijgt om zijn visie over te brengen op de club. Die man heeft met de creme de la creme van de voetballerij gewerkt. Mensen zoals Hiddink, Gullit en Advocaat weten echt wel met wie ze in zee gaan.

Echter houd ik me hart alweer vast als het nog langer tegenzit. Gaat de publieke opinie zich weer roeren met alle gevaar van dien.
IK heb ook wel mijn kritiek gehad op Fraser maar ik ben er heilig van overtuigd dat hij met dit spelersmateriaal beter had gepresteerd dan Petrovic.
Die man lult in zijn eentje nog meer dan al zijn veldspelers.

Ik heb ook een tijdje Havenaar een spreekwoordelijke hand boven het hoofd gehouden maar dat is over. Gisteren niet 1 enkel sprintje om een gat dicht te lopen of te storen. Geen enkele poging doen om een bal die hem op 1 meter afstand passeert te blokken. Inderdaad, van der Heijden of Kastaneer of Pietje Puk op zijn plaats want die kunnen het vast niet slechter doen.

Bakker maar vertellen dat hij in de winter mag vertrekken. Het duurde 35 minuten voordat ik zijn naam weer hoorde sinds de opstelling werd doorgegeven.

Wat er met Duplan moet gebeuren (terug naar de vleugel) is al door bijna alle shouters gezegd.

En tenslotte Tommie: ook hij zou weer eens op het bankje moeten want hij lijkt ook het spoor een beetje bijster.

Treffend dat degene die hier gisterenmiddag nog als zekere factor voor verlies werd bestempeld gisteren zowat de enige was die overeind bleef: Ebuehi
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 11:14 uur

Advertentie

kako

Wist het eigenlijk gisteren al en reageerde op een shout van Kees met een punt is voor mij al een stunt. Zelfs dat is te veel. Zat gisteren avond tijdens de wedstrijd in de Leidsche Schouwburg bij Harrie Jekkers. In de pauze snel even op de mobiel kijken naar de tussenstand. 2-1 achter rood en veel geel. Kut terug de zaal in en een mooie voorstelling gezien. Natuurlijk als toegift oh oh Den Haag. TV West maakte opnames en oh oh Den Haag werd nog een keer over gedaan. Harrie werd er emotioneel van, ik ook, wat is er toch gebeurd met mijn cluppie? Geen idee, zoveelste tussenjaar misschien. Reed met dochterlief naar huis en kon maar aan een ding denken......Oh Oh Den Haag
0
Zaterdag 1 oktober 2016 om 08:25 uur

Dannyy

Na het bizar hoge tempo van Dortmund gisteren kunnen we eigenlijk maar een conclusie stellen, er wordt niet hard genoeg getraind.
0
Woensdag 28 september 2016 om 10:16 uur

Stef1

Hagenees1972 schreef:

Ik denk dat het akkefietje met havenaar effect heeft gehad op de selectie en de resultaten.
Je kunt natuurlijk wel boos en de baas willen zijn, maar je hebt natuurlijk ook nog het menselijke aspect te maken. Als je topscorer dan een keer een foutje maakt, kun je je wel als een baasje gaan gedragen, maar dan vergeet je wat hij tot nu toe heeft betekend voor ado. Eigenlijk was het op een kinderlijke wijze iemand op z`n plek zetten. Havenaar is gewoon een goede prof en vanwege zijn Japanse achtergrond gevoelig voor eer, die ga je dan niet behandelen als de eerste de beste beginneling, ondanks dat het je misschien dan punten kost. Want deze man kan juist punten voor je winnen en die moet je tevreden houden.
Dat zijn precies dezelfde woorden wat roddel tante de snor gisteren zei bij vi. Precies de zelfde onzin dus.
0
Dinsdag 27 september 2016 om 18:32 uur

BLEISWIJK-1

D.H.zuid-west schreef:

Bert, Kastaneer wint een persoonlijk duel gisteren op basis van inzet en lichaamsbouw. Havenaar verloor een kopduel van iemand die 1 kop kleiner is. Hoe graag ik Havenaar ook wil beschermen hier, hij heeft het gewoon even niet. Zag gisteren diverse keren een slechte aanname en was zeker niet balvast te noemen. Jagen doet hij niet en al met al liep hij verloren rond op het veld, we stonden echt met 10 man te ballen en dat trekt dit team niet.

Wanneer ik dan kijk naar Kastaneer die een bal wel goed afschermt en zijn inzet dan zou ik de gok wagen en Kastaneer gewoon in de spits zetten.

Waren het trouwens niet de jonkies bij Feyenoord die destijds (door omstandigheden) opeens de club boven water hielden? Waarom zouden onze jongens dat niet kunnen?
Even los van het laatste ben ik het 100% met je eens. Havenaar was echt beschamend. En het enige waar hij echt op terug kan vallen. Zijn kopkracht! Was er gisteren ook niet.

Die St Juste van Heereveen was ook echt een kop kleiner. Maar wat had die het makkelijk.

0
Zondag 25 september 2016 om 19:57 uur

Nu online

Haagse Haas, FC Den Haag!, MikeyMolenaar, ADO079, opper en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 196
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5