Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 198
Volgende pagina

Gast

Bla bla bla iedere dag weer hetzelfde liedje iemand roept wat en de rapen zijn weer gaar. In al die maanden is een ding duidelijk geworden als HHC of Vanad het niet doen is het over en sluiten de rest van al die gelukszoekers (Consinius,Bob Heere enz) roepen veel totdat er contanten op tafel moeten komen dan is het weer doodstil.Helaas is er haast geen tijd meer en word er door dhr Reiziger allerlei vaagheden naar buiten gebracht ipv wachten en pas iets roepen als de deal rond is. Het is dan ook van groot belang dat de nieuwe eigenaar tot aan de bodem gaat uitzoeken welke persoon(en) steeds lekken naar de media en deze er gelijk uitknikkeren anders blijft het een slangenkuil.
0
Dinsdag 27 juli 2021 om 09:21 uur

BLEISWIJK-1

Bolskie schreef:

Je heb het idee. En waaruit blijkt dat, vanuit hun word de laatste tijd net zoveel gecommuniceerd als de club zelf. Je zou denken als hun meer op de hoogte zijn, dat ze het communiceren met de supporters althans dacht dat dit de gedachten erachter was.
Het is inderdaad hoog tijd voor een update van het HSC.
0
Maandag 26 juli 2021 om 22:48 uur

Bolskie

FC Den Haag! schreef:

Kan Law hier namens het HSC hier niet wat info geven over de huidige stand van zaken? Ik krijg het idee dat ze vanuit het HSC wel in contact zijn met Reiziger en met de huidige directie?
Je heb het idee. En waaruit blijkt dat, vanuit hun word de laatste tijd net zoveel gecommuniceerd als de club zelf. Je zou denken als hun meer op de hoogte zijn, dat ze het communiceren met de supporters althans dacht dat dit de gedachten erachter was.
0
Maandag 26 juli 2021 om 22:41 uur

Bolskie

purnie&pino schreef:

070erik070

@070erik070

·

2h

Ik heb gelezen dat er nu ook duitsers interesse in ado hebben en er 20 mil gelijk in willen steken. Wat moet ik hier van geloven?

@Rene_ggh

@LangeToepie

@JimvanderDeijl

@joopdegraaff

@Kaizersose070

@MarijnAb

2

2

fcdh_inside Retweeted

Marijn Abbenhuijs

@MarijnAb

Replying to

@070erik070

@Rene_ggh

and 4 others

Dat klopt. Het gaat om een oud-keeper en zijn moeder. Ze hebben een investeringsmaatschappij. Maar schijnen bekenden van Anthony Rothengatter te zijn. En zijn Cosinus Group bleek ook helemaal geen geld te hebben. Dus ik vind het moeilijk om dit op waarde te schatten.

Woerts zei t net ook. Hebben inmiddels alweer een deadline laten lopen. Nu weer 2 dagen de tijd gekregen om 2 mil op tafel te leggen anders trekken ze daar weer de stekker eruit. Overigens melden die dat het lijkt of die reiziger gewoon op een faillissement af steurt.

Men loopt te schreeuwen op de gemeente, hfc, sta en noem allemaal maar op maar lijkt er toch steeds meer op dat er maar 1 boosdoener is en dat is reiziger zelf.. word gewoon 3e divisie en voortaan na hijs.
0
Maandag 26 juli 2021 om 22:26 uur

den haag

In de interviews met Brood gaat hij steeds niet heel diep in over de afwezige spelers. Ik vind het een heel apart verhaal dat de ervaren / dure spelers allemaal er niet bij zijn om medische redenen.

Die Asante maakt op mijn tijdens het interview een hele goede relaxte indruk.
Ook de verhalen die over hem rond gaan hier op de site o.a. maken mij heel nieuwsgierig naar zijn spel. Gelukkig heeft hij net getekend voor 2 + 1 optie jaar. Nu hopen dat ADO het een keer inziet en dit soort jongens hun contract op tijd openbreken mochten zij een goede ontwikkelingen doormaken.
0
Zondag 25 juli 2021 om 20:20 uur

Langebach2

purnie&pino schreef:

Ik.heb er geen.vertrouwen in als ik de naam cosinus hoor haha mja we zullen het zien wie het wordt
Heb er totaal geen vertrouwen meer in.
Ik denk dat La Ling op het allerlaatste moment eind augustus nog om de hoek komt kijken als gegadigde.
Volgende maand rond deze tijd zijn wij nog steeds geen stap verder verwacht ik. Huurkorting komt er niet en dan zal Jol/Lentze die ik als de meest serieuze partij zie niet instappen.

Ondertussen willen denk ik een hoop spelers weg en zijn die zogenaamd om medische redenen afwezig.
Enkele zullen wel Corona hebben, maar heb het gevoel dat binnenkort Meijers, Vejinovic, Janmaat ergens anders onderdak vinden.
0
Zondag 25 juli 2021 om 18:59 uur

Kees

Het komt helemaal goed met de club:

Ondanks steun van gemeente worden de zorgen bij ADO met de dag groter
Vandaag, 17:34

6 minuten leestijd

Het stadion van ADO Den Haag
Het stadion van ADO Den Haag
© ANP
DEN HAAG - Terwijl een piepjong ADO Den Haag zich zaterdagmiddag kranig weert tegen FC Twente (2-4), houdt op de tribunes ook de bestuurlijke malaise de gemoederen volop bezig. ‘Wanneer kunnen we eindelijk eens witte rook verwachten?’ en ‘kan ADO zich dan gelijk versterken?’, waren de veelvoorkomende vragen.

Dat de clubaanhang zich grote zorgen maakt, is logisch. Want wie naar het startteam van ADO keek, kon niet anders dan concluderen dat het te mager is om vanaf 8 augustus in de eerste divisie een rol van betekenis te gaan spelen. Natuurlijk ontbraken Daryl Janmaat, Aaron Meijers, Ricardo Kishna, Peet Beijen en John Goossens, maar ook wanneer zij terugkeren moet er wat bij.

En dus kijkt men vanaf het hoofdveld met een schuin oog naar de directie. Wanneer komt deze met het verlossende nieuws? Tot op heden is Albert van der Dussen, momenteel verantwoordelijk voor het technisch beleid, erin geslaagd om aanvaller Thomas Verheijdt in de wachtkamer te houden. Maar de beresterke spits zal niet tot in lengte der dagen willen wachten. Andere vrije spelers die ADO op het lijstje had staan hebben inmiddels elders onderdak gevonden.

Verkoop is cruciaal
Alles valt of staat met de verkoop van de noodlijdende club. Deze is nu in handen van de Chinese eigenaar United Vansen Sports (UVS). Hoewel dit bedrijf zo snel mogelijk van zijn aandelen af wil, is het de afgelopen maanden maar niet gelukt een overnamepartij te vinden. Toch zegt herstructureringsdeskundige mr. Jeroen Reiziger ‘er nog steeds optimistisch in te zitten’.

De advocaat en curator is eind mei door de rechtbank aangesteld om bij ADO het dreigende faillissement af te wenden. ‘Er moet een aantal dingen goed vallen, dan kan het in één keer snel gaan,’ aldus Reiziger over de beoogde verkoop. Hij is met diverse gegadigden in gesprek, waarbij naar zijn zeggen ‘de ene serieuzer is dan de andere’.

Wandelgangen
In de wandelgangen klinkt ineens weer de naam van de Nederlands/Zwitserse investeringsmaatschappij Cosinus. Deze is eerder in beeld geweest, maar verdween eind maart met stille trom van het toneel. UVS verlangde een aanbetaling van twee miljoen euro. Dit legde Cosinus naast zich neer.

Daarnaast schijnt er een rijke Duitse familie te zijn die, volgens de geruchten, wel twintig miljoen euro in ADO wil pompen. Ook de Haagse vastgoedondernemer Jeroen Lentze hoopt nog altijd de club in handen te krijgen. Met vakgenoot Ed Maas en clubicoon Martin Jol vormde Lentze Het Haags Collectief. Het maakte een goede kans de nieuwe eigenaar te worden, totdat dit HHC kort geleden uit onvrede over de gang van zaken afhaakte.

Jol is weer aangehaakt
‘HHC bestaat niet meer, maar Jeroen Lentze is doorgegaan met zijn oorspronkelijke plan,’ vertelt mr. Joyce den Besten, de jurist van Lentze en zijn partners. Ook Martin Jol blijkt voor de zoveelste keer weer te zijn aangehaakt. Dit geldt ook voor een aantal nog anonieme investeerders. Tezamen willen zij zeven miljoen euro op tafel leggen. Een belangrijke troef is dat Lentze en Jol al over een akkoord met UVS beschikken.

Volgens Den Besten geldt wel als voorwaarde dat de gemeente Den Haag in financiële zin een ferme handreiking doet. Eind vorige week werd al bekend dat het stadsbestuur aan ADO een lening wil verstrekken; het zou gaan om een krediet van 500.000 euro. De nieuwe groep Lentze/Jol verlangt dat de gemeente bijvoorbeeld ook de huur van het stadion en de bijbehorende faciliteiten verlaagt. Deze huur bedraagt in totaal iets meer dan een miljoen euro.

Vertrouwelijk memo
Daar staat overigens tegenover dat ADO hier ook inkomsten uit haalt. De bedragen zijn terug te vinden in een vertrouwelijk memo dat algemeen directeur ad interim Edwin Reijntjes en financieel directeur Jachin Wildemans op 8 juni jongstleden schreven. Hierin is te lezen dat de club 283.000 euro van de firma Hommerson ontvangt voor het gebruik van de ruimte in het stadion waarin een speelautomatenhal is ondergebracht. De verhuur van de parkeerterreinen levert ADO nog eens 135.000 euro op.

Een huurkorting kan sowieso vooralsnog niet aan de orde zijn, stelt herstructureringsdeskundige Reiziger. De reden is dat zo`n geste van de gemeente als staatssteun kan worden beschouwd. ‘Je moet ervoor naar de Europese Commissie om hier toestemming voor te vragen,’ zegt Reiziger. Dat kost tijd, en die is er niet. Want ADO staat ook nog eens enkele miljoenen euro`s in het krijt bij ongeveer 150 schuldeisers.

Twintig procent
Reiziger heeft de opbrengst van de verkoop van de club nodig om ook voor dit probleem een oplossing te vinden: de bedoeling is dat de crediteuren een beperkt deel van het verschuldigde bedrag terugkrijgen. Informatie van de Kamer van Koophandel maakt duidelijk dat mkb-bedrijven misschien maar twintig procent (maar nooit minder) van hun openstaande vordering ontvangen. Overigens is dit nog altijd méér dan wanneer de club failliet gaat.

De rechtbank heeft Reiziger tot 1 augustus de tijd gegeven om de zaken te regelen, maar het is mogelijk die termijn te verlengen.

Voetballicentie
De koopsom die de nieuwe eigenaar betaalt, is óók cruciaal om de begroting op orde te krijgen. De sluitingstermijn van de KNVB is op 15 augustus. Als er dan nog altijd sprake is van een tekort, kan de zogeheten licentiecommissie tot strafmaatregelen besluiten. Hiertoe behoren het eisen van een plan van aanpak, het in mindering brengen van wedstrijdpunten en, als uiterste middel, het intrekken van de licentie en de degradatie naar de derde divisie. Van dit laatste zal voorlopig nog geen sprake zijn.

Heel anders wordt het wanneer het totale reddingsplan mislukt. In dat geval gaat ADO dus failliet en is de kans groot dat de club sowieso haar licentie kwijtraakt. Dat zou dramatisch zijn, want de KNVB heeft als beleid dat het na een eventuele doorstart van een club niet opnieuw een licentie afgeeft. En lukt het ADO wél om het hoofd boven water te houden, dan wacht nog een ander hoofdpijndossier: het voetbalbedrijf zit met de huidige 110 arbeidsplaatsen veel te ruim in zijn jas.

Te veel personeel
Een personeelsbestand van die omvang is financieel niet langer haalbaar. Aan een reorganisatie valt daarom niet te ontkomen. De details hiervan zijn nog niet bekend, maar het al genoemde interne memo van de directie van anderhalve maand geleden belooft weinig goeds. Dat stuk gaat ervanuit dat zo’n veertig banen komen te vervallen.

Dit is nog geen concreet gegeven. Het hangt eveneens af van de opbrengst van zowel de verkoop van de club als de andere te nemen maatregelen. `Het is een complex verhaal`, zegt Reiziger. `Ook dat maakt het lastig om er met de juiste gegadigde uit te komen.`
0
Zondag 25 juli 2021 om 18:07 uur

Aad

AD van heden.
Marijn Abbenhuijs 25-07-21, 15:42

Veel onduidelijkheid voor spelers en trainer ADO: ‘Er wordt al vijf maanden geruzied zonder vooruitgang’

ADO Den Haag speelde zaterdagavond best wel een aardige oefenwedstrijd tegen FC Twente. Alleen ging het eromheen niet over voetbal, maar over de bestuurlijke chaos. ,,Het is voor ons nauwelijks bij te houden.”

Ruud Brood kreeg een flauwe glimlach op zijn gezicht toen hij even over het spel van zijn ploeg sprak. Over de diepgang van Sem Steijn, bijvoorbeeld. Over Tyrese Asante, die er achterin voor had gezorgd dat Ricky van Wolfswinkel nauwelijks in het spel was voorgekomen. Zijn collega-trainer Ron Jans had zaterdag na de oefenwedstrijd tussen ADO Den Haag en FC Twente niet voor niets tegen hem gezegd dat Brood minder huiswerk te doen had dan Jans zelf. Maar hoe klein die huiswerkopdracht ook is, kun je het opbrengen hem te maken als je niet zeker weet of het eindexamen wel gaat plaatsvinden?

Gechargeerd gezegd is dat namelijk de situatie waarin Brood zit. Want het ging twee weken voor de start van de Keuken Kampioen Divisie slechts eventjes over voetbal. De prestaties van zijn elftal zijn voorlopig nog steeds een voetnoot in het veel grotere verhaal dat speelt rondom ADO Den Haag. De club heeft op 15 juni een begroting ingeleverd bij de KNVB die niet sluitend is. Spelers haalden afgelopen vrijdag opgelucht adem toen ze zagen dat hun salaris was gestort. En als de situatie niet heel snel verbetert, wordt de club gestraft. Dan dreigen minpunten en een anoniem, onbelangrijk seizoen voor Brood en zijn elftal.

,,We proberen ons af te sluiten van wat er bovenin gebeurd, maar dat is lastig”, verzuchtte de trainer. ,,We hebben met het personeel een statement gemaakt richting de directie. Omdat het niet gaat zoals we het graag hadden gezien. We hebben met Albert van der Dussen iemand die de technische zaken kan doen. We hebben een interim-directie, maar het gaat al een tijd niet meer over voetbal. Dat maakt het allemaal heel lastig.”

Dat statement richting de directie ging over de transparantie in het slopende proces waarin ADO naar een nieuwe eigenaar zoekt. Het kantoorpersoneel in het stadion vond, vrezend voor hun banen, dat ze niet goed werden geïnformeerd over de situatie. ,,Er is naar ons gevoel vijf maanden lang geruzied zonder dat er vooruitgang is geboekt. Het personeel, de staf, de spelers, iedereen vraagt zich af wat er gaat gebeuren. Wat er bovenin de club allemaal gaande is, is voor ons nauwelijks bij te houden.”

En vanuit die situatie, met die onzekerheid in het achterhoofd moet Brood zijn team voorbereiden op de start van de Keuken Kampioen Divisie. ,,Je moet die jongens iets kunnen voorhouden, het gevoel geven dat we ergens aan werken”, zei Brood. ,,Terwijl straks misschien gaat blijken dat we punten in mindering krijgen. En ondertussen kunnen we niets. We kunnen geen spelers halen, de selectie niet verbeteren. Ik kan dus ook nog niet beoordelen waar wij staan. We willen door, maar moeten nog steeds een pas op de plaats maken. We kunnen nog niet bouwen, zitten nog te veel te wachten op wat er gaat gebeuren.”

Dan kunnen Steijn en Asante nog zo’n frisse indruk achter laten. Voorlopig moet ADO eerst uit de bestuurlijke crisis komen, wil die flauwe glimlach die de jonge spelers Brood zaterdagmiddag gaven veranderen in een permanente grijns.
0
Zondag 25 juli 2021 om 17:43 uur

Advertentie

Wahter

Superfan schreef:

Ik wil hier wel eens een discussie zien, met respect voor iedereen:

Hoe kan het dat ADO al jaren geen fatsoenlijke en kundige bestuurders heeft? Ze doen allemaal hun best maar hebben blijkbaar niet genoeg verstand om een club te leiden. Zou dat steeds toeval zijn????
Het zijn in mijn ogen allemaal luchtfietsers gericht op de korte termijn vanaf de overname.
Allemaal snelle zakenmannetjes die ergens een bedrijf hebben geleid of directeur zijn geweest.
Als bedrijf ga je toch gewoon lachen als ADO komt vragen te sponseren.

Structureel veel meer begroten dan er binnenkomt met de hoop dat er spelers verkocht worden.
Helaas vergeten ze allemaal dat je dan kapitaal op het veld moet hebben staan. Maar dat hebben we al lange tijd niet meer door te blijven doorgaan met dikke dertigers. Wanneer hebben we voor het laatst een driehoekje gezien op het veld.
Martin jol heeft een begin gemaakt vorig jaar maar vond al dat hij klaar was.
In mijn ogen was het een begin.

Een sterke persoonlijkheid; Kallen, vd Herik, enz is oh zo belangrijk.
Wellicht is Maas zo’n man.

Als ik geen driehoekje zie komende wedstrijden ga ik lekker naar een andere club trahwes.
Gelukkig gaan ze nu trainen om kansen te creëren. Dat bied houvast.



0
Vrijdag 23 juli 2021 om 18:35 uur

BLEISWIJK-1

JB schreef:

Een half miljoen gemeenschapsgeld van de zittende kliek om De Mos de wind uit de zeilen te nemen.
Niet om de club te steunen.

Het door hem aangevraagde spoeddebat is nu natuurlijk zinloos geworden.

Hebben ze dit tijdens het exorbitante college-etentje (ook van een flinke zak gemeenschapsgeld) bedacht?

En nee, ik ben geen fan / aanhanger van De Mos…
Financieel directeur Wildemans vertrekt bij ADO Den Haag

Jachin Wildemans, de financieel directeur van ADO Den Haag, vertrekt per 1 september bij de club. Wildemans, pas sinds januari 2020 aan de Haagse club verbonden, vindt het na een bijzondere en turbulente tijd genoeg geweest.

Marijn Abbenhuijs 23-07-21, 181Laatste update: 18:14

Wildemans, die voorheen onder meer bij Fortis, Heineken en de Nederlandse loterij werkte, blijft de komende periode nog hard werken in een poging een kandidaat te vinden die ADO kan overnemen van de Chinese grootaandeelhouder United Vansen (UVS). 

De grootaandeelhouder heeft de afgelopen periode meerdere malen hard uitgehaald naar de directie van de club. Die bestaat momenteel uit interim-directeur Edwin Reijntjes, Wildemans en commercieel directeur Gert-Jan Bunt. De Chinese eigenaar beticht de directieleden ervan bewust potentiële overnamekandidaten te frustreren en informatie achter te houden.

Toch wordt gesteld dat de vertroebelde relatie met UVS niets te maken heeft met de keuze van Wildemans. Sinds de WHOA-procedure van ADO loopt (bedoeld om faillissement te voorkomen) en herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger die procedure leidt, spelen de perikelen tussen de Chinese eigenaar en de ADO-directie veel minder nadrukkelijk. De financieel directeur is na ruim anderhalf jaar waarin zijn baan bij ADO hem vaak forceerde in de avonduren en de weekenden door te werken, toe aan een nieuwe werkomgeving. 

0
Vrijdag 23 juli 2021 om 18:23 uur

Nu online

Rooie91, LemonHaze, MichelAdamsMatje, Dannyy, Franky, KickOff, ADO73, Aad, Advocado, Bleek, adorob, ADOZoetermeer, Teeg070, Haraldberg1, Erba1 en 115 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 198
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1