Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 200
Volgende pagina

Vlakko

BLEISWIJK-1 schreef:

Dan nog heb je wat uit te leggen. Je laat Derijck gaan. Met een rede, hij is te duur. Vervolgens komt er een verdediger die 4 ton of meer gaat verdienen. En waarvan je maar moet afwachten of hij het gaat redden.

Blijft raar!
Derijck zou ruim over die 4ton gaan als die bleef met die clausule. Zijn goed recht niet te willen inleveren maar de club denkt betere goedkopere krachten te kunnen halen.

Daarnaast weet nog steeds niemand of die een Europees paspoort heeft wat nog meer kan verklaren.

Frisse wind juich ik alleen maar toe door de selectie. Begon een beetje te stinken allemaal dus goed lekker laten luchten. En wat het wordt zien we wel weer allemaal.
0
Zondag 3 juli 2016 om 17:50 uur

Petah

grijze gek schreef:

DEN HAAG - ADO Den Haag heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen RKAVV met 1-4 gewonnen. De amateurs uit Leidschendam, uitkomend in de zondaghoofdklasse, boden ADO goed partij maar moesten de winst laten aan de eredivisionist.

Chovanie Amatkaryo maakte beide treffers voor ADO in de eerste helft. De eerstejaars A-junior krulde in de 35ste minuut met een fraai schot de 0-1 binnen en profiteerde drie minuten later van een defensieve fout (0-2).

In het eerste kwartier van de tweede helft maakten Kevin Jansen en Donovan de Groot er 0-3 en 0-4 van. Via een doelpunt van Brandon Richardson kwam RKAVV nog tot 1-4.

In aanloop naar het nieuwe seizoen oefent ADO ook nog tegen Scheveningen (6 juli), Katwijk (9 juli), FC Eindhoven (15 juli), Al Shabab FC (22 juli) en Iraklis Saloniki (30 juli).
Dankje dan snap ik dat negatieven gezeur van een hoop niet kijk even hoe ze het doen tegen een wat betere tegenstander
0
Zaterdag 2 juli 2016 om 17:49 uur

langnek

Wizard schreef:

Hij is beter dan Ebuehi!
ebuehi red het nog steeds niet,zeker 3 wedstrijden waar tegen goal door viel.
graag op die plek dus ook een betere en betrouwbare speler svp!!
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 18:20 uur

Wizard

gillah schreef:

En tweede in de Supercopa Sudamericana, de Europa League van Zuid Amerika. Sowieso heeft Argentinië een stuk of 8 topclubs met een zeer behoorlijke erelijst en een fraai rijtje ex-spelers.
Vorig jaar hebben ze river plate in supercup verslagen. Is geen slechte ploeg. Volg het goed Argentijns voetbal. Ben alleen zelf niet zo enthousiast over hem. Er zijn denk ik jongere en betere alternatieve.
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 18:14 uur

Gast

Langebach2 schreef:

Serieus?? Zou mooi zijn!!
Jones en ondaan zou mooi zijn!

Ik vind Jones een betere aanvulling met ze ervaring over 2 jaar is boer of jouvenaar miss wel klaar voor een basis plaats

Ondaan is gewoon een talent voor achter schaken dat je moet laten wennen dan kan hij mooi schaken opvolgen dat jaar erna
0
Donderdag 30 juni 2016 om 19:40 uur

BLEISWIJK-1

Thehague070 schreef:

Ik zag dat meerdere mensen niet begrepen waarom die weg "moest" want ajax gaf als reden dat er te veel middenvelders waren...en dat terwijl het het talent van de toekomst zou zijn... deze jongen had toen te maken met een of andere mishandeling van een agent in burger ik denk dat ajax die spelers wilt lozen net als die zakaria el azouzie ofso die kon t niveau ook makkelijk aan...
Ik vind het verhaal wel logisch. Ze hebben met van Beek, Bazoer en Nouri drie betere of gelijkwaardige middenvelders van jonge leeftijd. Ze kunnen niet met alle talenten door. En dan heb je natuurlijk ook nog het incident en de relatie met Jonk.

Bovendien moet Ajax ook nog ruimte houden voor jongere talenten die door stromen.

Ik zou er verder niks achter zoeken. Laat die jongen maar lekker z`n gram halen. En aan iedereen bij Ajax laten zien dat hij de beste middenvelder was.
0
Donderdag 30 juni 2016 om 14:55 uur

Kees

tuinfc schreef:

https://www.youtube.com/watch?v=j6lvlRPtGvY
Dank je. Is ie links- of rechtsbenig. Af en toe twijfel ik als ik naar zijn trap kijk.

Hij heeft in ieder geval een betere motoriek dan de meeste shouters hier.
0
Donderdag 30 juni 2016 om 11:19 uur

Advertentie

Bolskie

Jacco schreef:

Dit zijn dus van die stellingen waar je niets mee kan?

Ik roep niet dat ik verwacht had dat we direct mee gingen doen! Wang RIEP dat we top 5 gingen halen, Europees gingen spelen en Ajax in het buitenland voorbij zouden streven qua naam in het buitenland.

Ik zeg niet dat ik niet verwacht had dat we een goede organisatie moeten hebben.

Ik.zie.ook stappen die er gemaakt zijn en ben over sommige ook echt wel positief.

Ik zie alleen ook dat wij een grootaandeelhouder hebben die AD`s vervangt alsof het schoenen zijn. Het verhaal van echt gras, haags voetbal en ambities als gezond en structureel linkerrijtje heb ik vaker gehoord. ik denk dat het met de huidige organisatie (- Chineese Clown) ook bewerkstelligd kan of zou kunnen worden.

Ik ben alleen bang dat als Manders een keer te vaak nee schudt in plaats van ja knikt ook weer vervangen wordt. Of Jol of Advocaat etc etc.
Dat laatste wat je zegt zal moeten uitwijzen maar ook dat is wat er word gezegt als het nu niet lukt lukt het nooit. Want betere mensen die nu betrokken zijn bij de club (haagse mensen) zijn er denk ook niet.
0
Woensdag 29 juni 2016 om 20:41 uur

Jacco

ADODENHAAG schreef:

Maar waarom is positief zijn slechter dan negatief zijn, als voor beide partijen in zijn ogen het reëel is?
Zo lang het "positief" van jouw shout gelijk staat aan "naief" voor mij blijf ik dat inderdaad waarschijnlijk denken.

Het Brom jaar, dat was echt een top jaar en ik ben blij dat ik het heb meegemaakt. Vervolgens geeft MvdK aan dat hij de club moet verkopen om betere groei door te maken (dat doet hij op het moment dat de club gezond is en vrij recent Europees heeft gespeeld) omdat hij de middelen niet heeft.

Er komt een Chinees die de grootste beloftes doet en ambities uitspreekt (word nu even makkelijk over gezegd "ja dat was een beetje dom van hem" en drie AD`s verder krijgen we te horen dat we hopelijk in 2021 weer financieel gezond zijn en hopelijk voor het linkerrijtje spelen.

Sorry dan zie ik daar niet iets heel erg positiefs in?
0
Woensdag 29 juni 2016 om 20:12 uur

Wizard

Kees schreef:

Wat een sympathiek gebaar van de club wat betreft de gratis kaarten voor scc-houders tegen Iraklis en Shabaab. Daarnaast zijn de andere prijzen ook heeeeeel fatsoenlijk.

Bij Scheveningen en RKAVV werkelijk belachelijke bedragen. Natuurlijk ga ik maar voor gezinnen gewoon stompzinnig om 8 euro per kaart per persoon te vragen.
Vanzelfsprekend moeten Scheveningen en RKAVV ADO betalen maar dan nog.
Vrij normaal gebaar! Zijn geen tegenstanders van niveau. Had wel 1 betere tegenstander verwacht!
0
Woensdag 29 juni 2016 om 18:46 uur

Nu online

Swaber, jbdh, KvR, tjapi01, Rob2002, Fido, sander75, lernst, opper, Marcelvld, wiegah070, FC Den Haag!, Robbie, fcdh-denhaag, fcdh-middennoord, vakkiel, JB96, JvDH, BLEISWIJK-1, S.upporter, MichelAdamsMatje, Sapperderflap, Dappere dodo en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 200
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5