Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaarten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 200
Volgende pagina

pmc

ADODENHAAG schreef:

Vakken Y en Z uitverkocht, ben ik de enige die hier problemen ziet aankomen!!!????
Vak Y en Z kunnen wel vol zitten maar niet uitverkocht fie kaarten zijn niet te koop
0
Vrijdag 24 januari 2014 om 06:51 uur

supporter-noord

Haagse Kelt schreef:

Nee, dat zie je goed. Ze hadden Tommie al lang een fatsoenlijk kontrakt moeten aanbieden. Hij verzaakt bijna nooit, ondanks zn beperkingen. Als er nog wat meer zijn mentaliteit zouden hebben hadden we 5 plekken hoger gestaan. Zo`n grootverdiener als Holla krijgt steeds voor idioot domme dingen geel of rood, dat gebeurt Tommie bijna nooit. Denk dat we ons wezenloos schrikken als we t verschil in salaris zien.
Dat gold natuurlijk ook voor v Duinen. Ok, die valt nu wat tegen, maar kan me voorstellen dat t gebrek aan waardering toch in zo`n koppie gaat zitten. En dan kom ik weer op mn stokpaardje: dit kun je Steijn niet allemaal aanrekenen, er had gewoon allang een technisch zwaargewicht moeten zijn die dit soort dingen goed regelt ipv 2 cowboys die met alles voor een duppie op de eerste rang willen zitten waardoor ADO steeds haar neus stoot...
ik vind die Holla gewoon een miskoop. Kan me niet echt bekoren. Ook veel te veel gele kaarten, bijna elke wedstrijd. Die is dalijk om de wedstrijd geschorst.
0
Donderdag 23 januari 2014 om 00:10 uur

Kees

DIRECTIE

De huidige directie is op papier natuurlijk veels te licht voor een B.V.O. met een begroting van plm. 13 miljoen. Ongetwijfeld zal het enige directielid keihard werken doch ondervindt, tenminste zoals het op de buitenwacht overkomt, geen weerwoord.
De beslissing dat er tegen Feijenoord een 2 op 1 verkoop is, is typisch zo’n voorbeeld. Een stadiondirecteur met in zijn pakket veiligheid was hier gezien de ervaring van afgelopen seizoen, en de wetenschap dat er veel Feijenoord supporters via deze omweg toch aan kaarten zouden zijn gekomen, nooit mee akkoord gegaan.

Ook op het technische vlak bestaat er geen vetorecht in de huidige directie aangezien Piet Jansen hier (op papier) de eindbeslissing overneemt. Tuurlijk wordt hij door een zgn. technisch platform gesouffleerd doch een visie op lange termijn op het technische vlak ontbeert.

0
Dinsdag 21 januari 2014 om 18:33 uur

<FCDH>

Verscherpt toezicht bij ADO Den Haag - Feyenoord


DEN HAAG - Voetbalclub ADO heeft extra maatregelen genomen om onregelmatigheden tijdens de wedstrijd tegen Feyenoord, aanstaande zaterdag, te voorkomen. Bovendien doet de clubleiding een oproep aan de eigen aanhang om zich rustig te houden. ‘Gebruik je verstand. Maak geen rottigheid,’ aldus directeur Piet Jansen.
De wedstrijd van zaterdag kent een groot aantal lastige elementen. ADO staat tot ontevredenheid van de eigen aanhang op dit moment op laatste plek in de competitie, de aanhangers van Feyenoord slaagde er de laatste weken een paar keer in om in vakken terecht te komen waar ze niet thuishoorden, er komen tientallen bevriende supporters van Juventus naar Den Haag én hij wordt ’s avonds in het donker gespeeld. De club, de gemeente Den Haag en de politie weten van deze combinatie van risicofactoren, zeggen woordvoerders. En ze zijn erop voorbereid.

Onrust

Eén van de grootste problemen is dat Feyenoord-supporters er recent geregeld in slaagden om in vakken terecht te komen, waar ze niet thuishoren. Afgelopen weekeinde brak in een gezinsvak van FC Utrecht onrust uit nadat aanhangers van die club in botsing kwamen met ongeveer 120 Feyenoord-supporters. Hoe de Feyenoorders in dat vak terechtkwamen, is nog niet bekend.

Dinsdag zijn er ook geruchten dat honderden Feyenoorders kaarten zouden hebben voor de bekerwedstrijd tegen Ajax, aanstaande woensdag in de Arena. Bovendien zijn er berichten dat er een fors aantal Rotterdamse supporters voor het duel van zaterdag al kaarten heeft voor vakken waar ze aanstaande zaterdag eigenlijk niet mogen zitten.

Verstevigde hekken

En tijdens ADO-Feyenoord van vorig jaar mei, zaten er volwassen supporters in het Haagse kidsvak en braken er vechtpartijen uit. Directeur Jansen noemt die voorvallen ‘vervelend’. Maar hij zegt dat er maatregelen zijn getroffen na het incident van vorig jaar. ‘We hebben een aantal hekken verstevigd. Die gaan we ook zeker weer controleren voor de wedstrijd.’

Daarnaast zijn er maatregelen genomen om te voorkomen dat volwassenen met kaarten van kinderen naar binnen kunnen. ‘De hele controle zal zaterdag strenger zijn. Als je geen begeleider bent van kinderen dan heb je daar niks te zoeken.’

Kidsvak

Jansen hoopt ook dat de supporters van alle clubs zich van hun beste kant laten zien. ‘Ik doe eigenlijk een oproep aan alle supporters. Gebruik je verstand. Maak geen rottigheid. Wat er nu gebeurt bij de kidstribune van Utrecht is gewoon slecht voor het voetbal. Ook voor onze eigen supporters. Vorig jaar zijn ze van de tribune naar het kidsvak gegaan. Dat is nu gewoon onmogelijk, maar je moet het geen eens willen proberen. Gebruik je verstand.’

De directeur stelt dat ADO goede toezichthouders heeft en dat er zaterdag ‘verscherpt’ toezicht is. ‘Er is toch de nodige onrust over onze positie op de ranglijst. Dat snap ik ook, maar ik doe een oproep aan alle supporters. Wat wij de afgelopen jaren hebben opgebouwd als club, verziek dat nou niet aanstaande zaterdag.’

Afgelopen weekend werd ook duidelijk dat tientallen aanhangers van de Italiaanse voetbalclub Juventus zaterdag naar Den Haag komen. In Turijn hingen spandoeken met de oproep om naar het Kyocera-stadion te komen. De supporters van beide clubs zijn al 25 jaar met elkaar bevriend en vieren dat jubileum.

Juventus supporters

Jansen ziet daarin geen groot probleem. ‘De relatie met Juventus-supporters is er al jaren. Er komen ongeveer tachtig supporters die hier vaak naar toekomen. En die relatie is gewoon goed. Het is geen veiligheidsrisico.’

De gemeente, ADO en de politie weten van de combinatie van deze lastige factoren. ‘We zijn hiervan op de hoogte. Net als voor iedere wedstrijd nemen we, in overleg met ADO Den Haag, die maatregelen die noodzakelijk zijn om een veilig en ordelijk verloop van de wedstrijd mogelijk te maken,’ aldus de woordvoerder van burgemeester Jozias van Aartsen.
0
Maandag 20 januari 2014 om 23:53 uur

<FCDH>

Honderden Feyenoord fans naar beker wedstrijd woensdag in 020 terwijl ze daar niet mogen zijn ze zijn via omwegen aan kaarten gekomen

Kun je nagaan zaterdag
0
Maandag 20 januari 2014 om 15:12 uur

ADODENHAAG

Johanbestevriend schreef:

omdat je anders vanzelf `risicosupporters` of supporters met een `intensieve wedstrijdbeleving` krijgt naast het uitvak. ZIe vroeger aan de zijkant van Zuid. Of die lange zijde van utrecht naast het uitvak. Of dat vak naast het uitvak van Feyenoord.
ik snap het prima, alleen werkt het bij de gratie (schreef op een of andere manier degradatie!) van supporters die dan ook vinden dat je 1) als uitsupporter daar je gedeisd hpudt en 2) als thuis- en uitsupporter vindt dat kindertribunes veilig moeten zijn
Elke club heeft wel 2 van die zooivakken. Vakken waar je geen kaarten van kan kopen maar alleen uit uitnodiging inkomt, families van spelers, sponsorkaartjes. Daar ontkom je de problemen op deze vakken niet mee, maar wel stress, angst en veiligheid van kinderen!
0
Maandag 20 januari 2014 om 13:50 uur

Advertentie

Adowoman

Ruudje16 schreef:

effe wat anders:

afgelopen weekend weer "feyenoordsupportersrotzooi" in gezinsvak ?
Mag hopen van niet. Inmiddels ouder geworden en kinderen gekregen en ben nu altijd daar te vinden. Ik word er niet goed van dat er Feyenoord supporters zijn. Komt ook deels doordat al die voetbalclubs uitgenodigd worden waar mensen bij zitten die voor Feyenoord zijn.

En hoe kan het zo zijn, zelf gezien, dat vier oudere mannen telkens bij ADO Feyenoord op een kindertribune zitten terwijl er clubcard verplichting is en het een kidsvak is. En ik kan ook met mijn Scc extra kaarten krijgen maar denk je dat ik een Feyenoord fan meeneem? Als ik al iemand extra meeneem, moet die persoon geen Feyenoord fan zijn....

Het beleid t.a.v. de kindertribune is belabberd... En het beleid bij ADO, daar begin ik niet eens over.

Het doet mij iig nog pijn, ben al sinds de jaren 80 supporter, om ze nu zo te zien. Was er gisteren weer bij en weet het ff niet meer. Wat is DE oplossing om ze weer aan het voetballen en doelpunten maken.te krijgen?

0
Maandag 20 januari 2014 om 12:19 uur

Bert

ADODENHAAG schreef:

Eigenlijk had je meteen die feedback er bij moeten zeggen, anders snappen ze het weer niet. Die gasten hebben 1 voor 1 geen greintje voetbalverstand.
Mijn eerste wedstrijd was Ado-West Ham United. Heb ik er ook bijgezegd.

Ik ga rellen als ik weer ga daarom de boel maar opgezegd. Ben heus nooit altijd geweest. Was 4 jaar SCC houder daarvoor veel losse kaarten het is mooi geweest zo.
0
Zondag 19 januari 2014 om 23:15 uur

Gast

De club had natuurlijk voor de winterstop al moeten ingrijpen, niet te bevatten dat er niet eerder is ingegrepen. Het is duidelijk dat het op deze manier niet werkt. Vooral het gebrek met de wil om te winnen was erg om te zien. Het elftal is los zand, zonder enig balans of chemie onderling.Volgende week verwacht ik een dieptepunt met een ruime teleurstellende nederlaag en relletjes op de tribunes. Er zijn al weer kaarten op het kidsvak in diverse handen gevallen door het belachelijke verkoopbeleid. Idioten zijn er nu al bezig op sites, de club gaat zo helemaal naar de klote. Op de terugweg bij een tankstation werd door ons vieren nog even tegen wat boeren aanhang aangelopen, kost me een zijraam waar een steen door heen werd gekeild na het tanken. Wat een dag, bah
0
Zondag 19 januari 2014 om 20:34 uur

Een oudere supporter

Bert schreef:

Ik blijf gewoon weg. Dat er supporters zijn die willen rellen. Bezint eer ge begint.

Laten ze maar voor een leeg stadion gaan spelen. Een beter statement kun je niet maken. Gewoon massaal wegblijven daar haal je ook de media mee en is er niks strafbaars gebeurt.
Helaas zijn daar al trucs op gevonden. Er worden meer gratis kaarten weggegeven dat dat er nog mensen voor kaarten betalen. Al moeten ze etalagepoppen op de tribunes zetten ze zorgen wel dat het vol overkomt.
0
Zondag 19 januari 2014 om 19:11 uur

Nu online

buurmanBrutus, supporter-noord, Vak_W, James, Madmax, Ran1972, Erba1, oodh, Erwin vm, DHFC070, GroenGeelHart070, opper, grijze gek, Eeuwig Den Haag, ADO079, Bollie74, Anne van Schuurman, ps070, Edje, FC Den Haag!, Alle ballen op Jort, Francisco, TheMariner, adorob, rh_vakm, Haraldberg1, Swaber, lernst, barney0700, Marcie, Haago, Superjantje, carbayon, KR96, Cor-0174, poemba, RickZ, Aad, fcdh-denhaag, lulijzer, KickOff, Erik070, Mike, Luc2000, zuiderwijk en 295 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 200
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5