Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 201
Volgende pagina

purnie&pino

ADO Den Haag heeft nog altijd geen nieuwe eigenaar. Volgens de aangewezen herstructureringsdeskundige moet er voor 1 augustus iets gebeuren: anders dreigen sancties én financiële problemen.

Het verhaal van ADO is inmiddels bekend. Grootaandeelhouder United Vansen is de club nog ruim twee miljoen euro verschuldigd en wil de club het liefst verkopen. ADO startte een WHOA-procedure, die er op gericht is een doorstart te maken. Herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger deed de crediteuren een voorstel een deel van de schulden kwijt te schelden. En met succes. `Dat WHOA-akkoord ligt in hoofdlijnen klaar`, vertelt Reiziger. `Wat alleen nog ontbreekt is een nieuwe aandeelhouder. En de tijd dringt.`

`Maandenlang is er een stoelendans geweest. Partijen waren geïnteresseerd en dan weer niet`, vervolgt Reiziger. `Nu moeten we doorpakken, deze maand moet er een oplossing komen. Het geld is op en anders brengt de KNVB drie punten in mindering. We brengen nu de gegadigden in kaart. Dat gaat om partijen die eerder aan tafel hebben gezeten én nieuwe gegadigden.`

Het Haags Collectief (HHC) met als kopstukken Ed Maas, Jeroen Lentze en Martin Jol, heeft nog altijd interesse. Groot voordeel is dat deze groep al een deal heeft gesloten met United Vansen. Een nieuw gezicht, dat afgelopen weekend aan tafel probeerde te komen, was Johan Braspenning. Hij heeft aangegeven de club te willen kopen. De vraag is of hij gehoor heeft gevonden bij Reiziger.

0
Dinsdag 13 juli 2021 om 12:29 uur

BLEISWIJK-1

Dennis72 schreef:

Vandaag contact gehad met de herstructureringsdeskundige bij ADO Den Haag. Momenteel worden potentiële gegadigden voor een overname in kaart gebracht. ‘Dat gaat om partijen die eerder aan tafel hebben gezeten én nieuwe gegadigden.’ Woensdag meer in de nieuwe VI

Stef bont vi
Vermoeiend is het aan het woorden.

Een nieuwe partij gaat zoveel tijd kosten.
0
Maandag 12 juli 2021 om 20:39 uur

grijze gek

Ach nog maar 4 weken voordat de comp begint, nog tijd zat
0
Maandag 12 juli 2021 om 18:43 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Voormalig ADO-assistent staat nu in EK-finale
In ruim een jaar tijd van ADO Den Haag naar de finale van het EK voetbal.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 11 juli 2021 om 10:18 uur

rd..

ghostdrift schreef:

bedankt voor de uitleg er is bij even wat opgevallen en dat is over de skylounges van het stadion ik heb even wat opgezocht dat je 1x kan huren voor 1x wedstrijd voor €5000 inclusief er zijn er 35 skylounges dus 35 X 5000 x17 kom ik op ongeveer 3 miljoen per seizoen hoe komt het dan dat ADO zo in de problemen is gekomen de laatste 7 jaar ?
Omdat heel het MKB die 5 rooitjes niet zag zitten. Bovendien is dat MKB hard weggejaagd de laatste jaren. Plus er zijn lounges die niet meer te verhuren waren, lees `weggegeven`. Gemeente Den Haag heeft er lang een gehad bijvoorbeeld. In de tijd van van Veen ging dat iig beter. Wat de verhalen ook zijn die over hem de ronde doen.
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 17:24 uur

Aad

Vos schreef:

Gillah, kan je toelichten hoe je daar aan komt?
Als ik naar de jaarverslagen van 2018/2019 en 2019/2020 kijk staat dit er:

Als je de bedragen bij elkaar optelt, exclusief de aftrap en de ledboarding kom je op €983.000,- per jaar. Met de aftrap erbij precies 1 mln.

Huurovereenkomsten:
NV ADO Den Haag heeft de volgende huurovereenkomsten afgesloten:
• Veld en tribunes Cars Jeans Stadion: looptijd tot 31-12-2033. De huurprijs per jaar bedraagt € 173.000.
• Hoofdgebouw Cars Jeans Stadion: looptijd tot 31-12-2033. De huurprijs per jaar bedraagt € 452.000. *
• Business Club in Cars Jeans Stadion: looptijd tot 31-12-2033. De huurprijs per jaar bedraagt € 157.000.*
• Parkeerplaatsen bedrijventerrein Forepark
- P1: looptijd tot 31-7-2024. De huurprijs per jaar bedraagt € 30.000.*
- P2: looptijd tot 31-7-2024. De huurprijs per jaar bedraagt € 69.000.*
- P3: looptijd tot 31-7-2024. De huurprijs per jaar bedraagt € 49.000.*
• Kantoorruimte in Cars Jeans Stadion: looptijd tot 1-1-2021. De huurprijs per jaar bedraagt € 53.000.
• Sportpark De Aftrap: looptijd 1 jaar, automatisch verlengd met 1 jaar en een jaarlijkse huur van € 16.488
• LED Boarding: looptijd tot einde voetbalseizoen 2020/2021. De huurprijs bedraagt € 100.000 per jaar.
* In verband met deze huurverplichtingen zijn de tv-gelden ter grootte van de jaarlijkse huurbedragen verpand.
Ik ben benieuwd of die led boarding zichzelf terugverdient in de kkd met veel minder tv tijd
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 16:12 uur

FC Den Haag!

Bolskie schreef:

Dit dus, vandaar ook de vraag. Een andere partij als speelbal of handel wegzetten terwijl die keurig het gesprek zijn aangegaan en hun visie/plannen gedeeld. Waar de partij Maas voornamelijk deuren schoppend in de media na buiten treed maar niet even de tijd nam om het gesprek aan te gaan met supporters. Dus vraag oprecht waar hun mening op gebaseerd is mag toch hopen dat hun meer weten dan dat dit alleen de 10 mil is.
Precies, daarom tot op heden een slecht gevoel bij de groep MJL. De hoogste tijd dat ze het gesprek aangaan met het HSC en de plannen presenteren.
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 12:06 uur

Bolskie

Priapus_Rex schreef:

Het enige gerucht over HHC is de 10 miljoen. Verder is er helemaal niets bekend. Geen gesprek met het HSC geweest. Tijd dat er wat bekend wordt over hoe ze het willen aanpakken. Voorlopig veel geschreeuw en weinig wol. Het optimisme deel ik, maar het is niet gebaseerd op plannen of feiten van het HHC.
Dit dus, vandaar ook de vraag. Een andere partij als speelbal of handel wegzetten terwijl die keurig het gesprek zijn aangegaan en hun visie/plannen gedeeld. Waar de partij Maas voornamelijk deuren schoppend in de media na buiten treed maar niet even de tijd nam om het gesprek aan te gaan met supporters. Dus vraag oprecht waar hun mening op gebaseerd is mag toch hopen dat hun meer weten dan dat dit alleen de 10 mil is.
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 12:01 uur

Advertentie

Priapus_Rex

Bolskie schreef:

Dat is toch geen plan. Dat zij dat in de club willen steken is bekend. Maar hoe willen ze het gaan doen. Wat willen ze doen met de organisatie, ze willen zo snel mogelijk terug na de eredivisie maar hoe willen zij dit realiseren en zorgen dat ze er ook blijven? Gaat onze vriend jol weer de spelers binnen halen?

Het enige gerucht over HHC is de 10 miljoen. Verder is er helemaal niets bekend. Geen gesprek met het HSC geweest. Tijd dat er wat bekend wordt over hoe ze het willen aanpakken. Voorlopig veel geschreeuw en weinig wol. Het optimisme deel ik, maar het is niet gebaseerd op plannen of feiten van het HHC.
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 11:54 uur

Olitano

langepino schreef:

Als de demonstratie doorgaat kan je beter naar het stadhuis toe gaan! Alleen de gemeente moet nog water bij de wijn doen!!
Dat dacht ik eerst ook. Op zaterdag zijn er immers geen medewerkers, geen directie en de spelers zijn naar een trainingskamp. Waarom dan bij het stadion en dan op zaterdag ?

Zo als ik er nu naar kijk is dit een goeie weldoordachte keuze. De meeste fans zijn op zaterdag vrij. Je wil de medewerkers en de spelers niet het gevoel geven dat het tegen hen gericht is. En je wil de gemeente niet gelijk voor het blok zetten. Een sympathieke maar wel doelgerichte actie. Een gezellige bijeenkomst waarbij we steun betuigen aan investeerders en gelijke tijd de wethouder dringend verzoeken mee te werken.
0
Zaterdag 10 juli 2021 om 09:01 uur

Nu online

LemonHaze, MichelAdamsMatje, Dannyy, Franky, Rooie91, KickOff, ADO73, Aad, Advocado, Bleek, adorob, ADOZoetermeer, Teeg070, Haraldberg1, Erba1 en 115 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 201
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1