Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 202
Volgende pagina

marcellino

Tommy schreef:

En wie ben jij helemaal dan dat jij er een goed gevoel bij moet hebben?
We mogen al blij zijn dat er uberhaupt iemand intresse heeft.
We zijn al jaren gewoon failet.
Als uvs niet had bijbetaald hadden we allang bij scheveningen gestaan met zn alle.
Maar iedereen denkt dat de gemeente wel bij springt daarom kan iedereen hier zn grote mond opentrekken.
Je zal toch vreemd opkijken als er komend seizoen ineens geen ado den haag meer is. Had je toch gehoopt dat de amerikanen geld erin gestopt hadden
Kijk tommy en dat bedoel ik nu al een zeer lange tijd te zeggen.
Uvs is niet de beste partner die je kan wensen de reden is dat ze totaal geen verstand van voetbal hebben of een club runnen.
Wat ze wel hadden was geld.
En ja ze betaalde soms te laat ,maar beter te laat als helemaal niet.
Nu zie je als ze niet betalen dat ze tegen een faillissement aan hangen.
Het is voor ado te hopen dat het ineens gaat draaien of dat je spelers aantrekt die totaal geen waarde hebben maar bij ado de pannen van het dak af gaan spelen anders ben ik toch bang dat we elk jaar een tekort van 2.5 miljoen hebben
Mits de grote aandeelhouder vrede kan hebben kkd en een veel lagere begroting.denk eerlijk gezegd dat ze er allemaal aan willen verdienen en deze tijd niet hebben.
0
Donderdag 22 april 2021 om 20:38 uur

Tommy

Dit gaat niet over voetbal. Het gaat al 5 jaar niet meer over voetbal. Maar vertel gerust wat ik fout zie. Aan die one liners heb ik niks.
0
Donderdag 22 april 2021 om 20:33 uur

derput

Max schreef:

Zie overigens niet in waarom je ADO naar een andere plek zou willen verplaatsen. Dit is de derde stad van het land. Misschien zou er in Amsterdam ruimte zijn voor een tweede profclub, maar dan kan je beter Almere City kopen.
Almere City werkt hard aan een eigen identiteit in de flevopolder. In Amsterdam is helemaal geen animo voor een tweede profclub. AFC presteert al jaren prima maar er komt geen mens kijken. Iedereen al een kaart voor zondag?? Om het eens over voetbal te hebben?
0
Donderdag 22 april 2021 om 14:16 uur

jamesjones

ghostdrift schreef:

het idee van Rothengatter is slechter en het doem denken over Amerikaanse investeerders is iets van de jaren 70 ADO blijft heus wel in Den Haag want je verplaatst niet zomaar een profclib
In amerika doen ze niet anders.

St Louis Rams zijn Los Angeles Rams.
San Diego Chargers zijn Los Angeles Chargers
Oakland Raiders gaan naar Las Vegas.


En dat zijn alleen maar de recente voorbeelden.

Het lijkt niet logisch in Nederland en voetbal om te doen, maar beter om het te voorkomen lijkt mij.
0
Donderdag 22 april 2021 om 11:12 uur

jamesjones

Aad schreef:

Ik ben blij dat er nog met hand en tand voor wordt gestreden om ADO Haags en groen-geel te houden.

Alles beter dan UVS maar laten we niet vergeten dat als die yankees eenmaal de volle macht hebben ze kunnen doen wat ze willen en als ze denken beter te worden door bij voorbeeld in Zeeland of de Noord-Oost-polder te gaan zitten niemand ze meer kan tegen houden.

Laten we vooral niet vergeten dat Amerikanen niets met voetbal hebben. 90 % van de Amerikanen vindt het een sport voor "sissies". Dat zal voor deze investeerders niet anders zijn.
Ze willen meer inspraak voor fans bij het hfc aandeel.
Maar ik denk dat je in ieder geval afspraken moet vastleggen wat betreft clubkleuren, logo, lokatie etc.

Want dat amerikanen niks met voetbal hebben maar zien als verdienmodel hebben we wel kunnen zien bij oa de super league.
0
Donderdag 22 april 2021 om 10:34 uur

Aad

Ik ben blij dat er nog met hand en tand voor wordt gestreden om ADO Haags en groen-geel te houden.

Alles beter dan UVS maar laten we niet vergeten dat als die yankees eenmaal de volle macht hebben ze kunnen doen wat ze willen en als ze denken beter te worden door bij voorbeeld in Zeeland of de Noord-Oost-polder te gaan zitten niemand ze meer kan tegen houden.

Laten we vooral niet vergeten dat Amerikanen niets met voetbal hebben. 90 % van de Amerikanen vindt het een sport voor "sissies". Dat zal voor deze investeerders niet anders zijn.
0
Donderdag 22 april 2021 om 10:29 uur

Advertentie

Gast

ik weet niet hoe al die constructies in elkaar zitten de berichtgevingen van tv west zijn alleen maar gebaseerd op horen van. Vandaag nog steeds geen 2 miljoen gestort dus de rest is niet belangrijk zeker ook niet omdat Amerikanen interesse hebben in een kkd club en dit allemaal zeer vaag en zeer bijzonder is. Sowieso de dealtjes die onze Chinese oplichters willen maken zijn allemaal duister en bovendien gaat de knvb ook moeilijk doen want die zijn ook zeer kritisch naar wat een buitenlands bedrijf in de Nederlandse competitie komt doen zeker Amerikanen die niks met voetbal hebben en die waarschijnlijk niet eens weten waar Nederland ligt. Gelijk krijgen in de rechtszaak is van groot belang waarna die 2 miljoen lenen van de Gemeente en een korte termijn deal aangaande de stadion huur ook niet het allergrootste probleem zal zijn zodat je daarna ook rustig kan gaan zoeken naar een goede oplossing voor de toekomst van de club.
0
Donderdag 22 april 2021 om 08:24 uur

GroenGeelHart070

wdr schreef:

ADO is de laatste decennia sowieso een club met allemaal groepjes die hun eigen belangen willen veilig stellen. Die willen kennelijk persé de controle behouden. Controle over wát? Als alle deals afketsen, is er straks geen ADO meer. Bedankt.
Precies!!
Als we terug gezet worden naar de 3e divisie moet je compleet opnieuw starten en is het merendeel van alle spelers vertrokken. Alles wordt dan gebaseerd op dat niveau en dat je 1, 2, 3 terug bent in betaald voetbal... Haarlem, Wageningen, Veendam... perfecte voorbeelden van hoe het zou kunnen verlopen
0
Donderdag 22 april 2021 om 07:35 uur

GroenGeelHart070

Dennis72 schreef:

‼️| De deal tussen United Vansen en het Amerikaanse World Soccer Holdings wordt volgens de Amerikanen van binnenuit tegengehouden. Dat schrijft WSH in een persbericht. De partij wil af van Stichting Toekomst ADO en wil dat de HFC een open vereniging wordt

Aldus Jim
Dus liever failliet en uit het betaald voetbal? De arrogantie, zo`n desastreuze beslissing om ons cluppie
Of kent dat bestuur stiekem een andere reddingsboei??
0
Donderdag 22 april 2021 om 07:20 uur

marcellino

Superfan schreef:

Allemaal theorie. Blijf lekker dromen
Als je in de kkd speelt loopt je talentvolle jeugd naar de regioclub uit de eredivisie. Je kunt als kkd geen ‘goed bedrag’ vragen voor je jeugdspelers en meer dan een ton of twee, drie voor je beste spelers vang je ook niet. Daar kom je niet verder mee.
De enige hoop is dat je na degradatie een redelijke basis overhoudt. Een goede mix tussen routine (Kishna, Bijen, Zuiverloon), en jongeren (de Boer, Pascu, Besuijen), aangevuld met talenten uit je jeugd of tweede voordat die naar de concurrent lopen.
Als je een goed jeugdbeleid hebt en een omslag maakt naar aanvallend voetbal. Is de kans ook groter dat je goede aanvallers voort brengt

En ja in het begin leverd jonge spelers niet veel op ,maar je zou toch ergens moeten beginnen

Ook de nieuwe eigenaar heeft zo te horen niet het geld om even een blik open te trekken met geld laat staan om kwalitatief goede spelers te halen.
Dus je zou toch wat moeten.
Doorgaan op de weg die we al 30 jaar a 40 jaar volgen heeft ook geen zin en heeft ons ook nergens gebracht
Of gewoon je verlies pakken begroting naar beneden en voor het rechter rijtje gaanet soms degradatie wat we nu eigenlijk ook al jaren doen.
0
Woensdag 21 april 2021 om 23:42 uur

Nu online

Marcelvld, FC Jeff, Vak_W, CrazieD, Ado Vakkie S, Alle ballen op Jort, Bollie74, Nees, opper, Langebach2, M1905, Swaber, rien1, Bert en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 202
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5