Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werkt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 202
Volgende pagina

KR96

H@@GenEES schreef:

Maar het hele 11tal speelt al weken als een dweil, en idd Kramer er naast zetten is zeker weten dat je NC gaat spelen, iedereen loopt altijd maar constant te zeiken op Mikey maar Alberg heb ik op zijn briljante doelpunt na ook totaal niet gezien, (stond op zijn gemakje te kijken hoe de 2-1 werd gemaakt)

Wormgoor en Derijck stonden constant lucht te dekken, Malone was ook niet in zijn beste doen maar bij sommige echte "kenners" komt alle schuld zo`n beetje bij van Duinen te liggen.

Sasha was ook gewoon slecht, constant onnodig balverlies had een mooie assist maar heb me groen en geel zitten ergeren aan hem, en ja Mike speelde ook kut en had eerder gewisseld moeten worden voor Wilson, maar de verantwoording voor dit slechte inspiratieloze spel ligt toch echt bij de TS die steeds met het zelfde strijdplan aan komt zetten, snel scoren en dan hangen op de lekke verdediging.


Ik denk dat het inderdaad overduidelijk is dat de strijdwijze die gehandhaafd wordt voor geen meter werkt. Zoals jij terecht opmerkt is de verdediging zo lek als een gieter en kan je als elftal ook niet steunen op de achterste linie. Dat hoeft in potentie helemaal geen probleem te zijn aangezien ik wel vind dat zowel Wormgoor als Derijck aanvallen/voetballend gezien best redelijk zijn. Vooral Wormgoor heeft zo nu en dan een uitstekende lange bal. Daar moet echter wel door de staf op ingespeeld worden door een controlerende en dirigerende speelwijze te handhaven zoals in de eerste helft tegen Excelsior bij vlagen goed gedaan werd, om zo de verdediging ietwat te ontzien en iets meer te kunnen leunen op de wat betere voetballers als Kristensen en Alberg. Zoals er nu continu geleund wordt op de verdediging zodra ADO voorstaat is een garantie voor onheil. Zie de wedstrijden tegen PEC (thuis), NAC (thuis), Excelsior (uit) en Cambuur (uit).
0
Maandag 6 april 2015 om 16:53 uur

H@@GenEES

DHFC070 schreef:

Inderdaad gek dat er na een overwinning maar 10 reacties zijn in het uur en na een nederlaag 100 reacties in het uur.
Gal spuwen op het internet zal het wel zijn (deed ik gisteren ook tijdens de wedstrijd).

En ja Mikie zal veel beter renderen in een elftal wat niet zo verdedigend is ingesteld. Wat ik me wel afvraag is of dat niet in zijn spel gevangen zit de verdediging meehelpen? Of hij perse mee moet helpen met verdedigen van Fraser of dit zelf gewoon telkens doet weet ik niet. Wat ik wel weet is dat het in veel gevallen ook averechts werkt. Nu pakt Mikie de bal af in de verdediging en peert hem naar voren, maar naar wie zichzelf? resultaat snel balverlies en de druk er weer vol op.
Mijn persoonlijke overtuiging is dat dit in opdracht gebeurd, dat is ook waarom Fraser hem steeds opstelt, want en ik quote: " hij legt zoveel energie in zijn spel" dat is wat Fraser wil zien, de reden dat Wilson op de bank zat is omdat hij volgens Fraser niet goed genoeg zijn verdedigende taken uitvoerde.

Mijn conclusie is dat inzet komt dus voor kwaliteit bij Fraser, dat zag je ook met de hele Kramer situatie tegen Dord, doet niet goed genoeg zijn best op de training, dat heeft goed uitgepakt dus nu kan die zeggen dat hij hem geprikkeld heeft.

Ik ben een van Duinen fan maar de manier waarop hij nu speelt (vaak als reserve RB/LB) werkt niet want het is idd passen op zichzelf proberen te geven en dan er als een gek achteraan rennen, ja dan kun je nooit meer goed voor het goal komen.

Maar ja zolang je een lekke verdediging heb als die van ons dan zal hij nodig zijn om de gaten te pluggen, of zoals Fraser het zegt energie in de wedstrijd te leggen

Maar ik ben nog steeds erg blij met die drie gestolen punten hoor
0
Maandag 6 april 2015 om 12:14 uur

DHFC070

Inderdaad gek dat er na een overwinning maar 10 reacties zijn in het uur en na een nederlaag 100 reacties in het uur.
Gal spuwen op het internet zal het wel zijn (deed ik gisteren ook tijdens de wedstrijd).

En ja Mikie zal veel beter renderen in een elftal wat niet zo verdedigend is ingesteld. Wat ik me wel afvraag is of dat niet in zijn spel gevangen zit de verdediging meehelpen? Of hij perse mee moet helpen met verdedigen van Fraser of dit zelf gewoon telkens doet weet ik niet. Wat ik wel weet is dat het in veel gevallen ook averechts werkt. Nu pakt Mikie de bal af in de verdediging en peert hem naar voren, maar naar wie zichzelf? resultaat snel balverlies en de druk er weer vol op.
0
Maandag 6 april 2015 om 11:43 uur

adotiel

GroenGeleGroninger schreef:

Mij rest de vraag: Waarom toch?
Waarom moet je zo binnen enkele minuten een comfortabel positie zo uit handen geven? Waarom kan een futloos Excelsior zo vanuit het niets de wedstrijd 180 graden kantelen?
Gebrek aan kwaliteit. Excelsior (!) gaat even in een wat hogere versnelling
en het is klaar. Herhaald zich bijna wekelijks, zeker in uitwedstrijden.
De eerste helft lijken ze optisch (louter tot de 16) de bovenliggende partij.
Verder is het aanvallend echt van een heel laag niveau. Als je ziet hoe bijvoorbeeld Meijer de ballen voor geeft, daar zit geen enkel idee achter.
Van Duinen die wel hard werkt maar technisch en qua inzicht veel te kort komt.
Kortom, het geeft het niveau aan waar ze ook op de ranglijst staan.
Het zal gewoon een nog een hele klus worden om er in te blijven dit jaar.
Excelsior, NAC en Heracles zijn kwalitatief zeker niet minder.
Voor vandaag teken ik voor een puntje. Dat deed ik ook al in de rust overigens.
0
Zondag 5 april 2015 om 16:01 uur

Dannyy

gillah schreef:

Ten Hag speelde ook mooi, verzorgd voetbal in de Jupiler met Go Ahead, met Quincy Promes achter de spits. Dat was soms echt genieten. Maar het is volgens mij ook wel een beetje een zacht eitje uit Twente, ik ben benieuwd of dat werkt in de randstad.
Als het bij Bayern werkt zal het ook wel werken bij FC Utrecht..
0
Zaterdag 4 april 2015 om 20:08 uur

gillah

Dannyy schreef:

Eric ten Hag trainer van de beloften van FC Bayern.. Gezien het aantal talent dat daar doorkomt is dat zeker geen koekenbakker.
Ten Hag speelde ook mooi, verzorgd voetbal in de Jupiler met Go Ahead, met Quincy Promes achter de spits. Dat was soms echt genieten. Maar het is volgens mij ook wel een beetje een zacht eitje uit Twente, ik ben benieuwd of dat werkt in de randstad.
0
Zaterdag 4 april 2015 om 20:05 uur

EagleForce

Hajee schreef:

Waar ik me enorm aan kan storen zijn al die doemscenario`s en veel te negatieve benaderingen, het lijkt soms allemaal helemaal k*t.
Onder sommige artikelen op cadd zit de koning daarvan: Janvele...erger kan echt niet, daar zij "onze" zwartkijkers koorknaapjes bij, al kunnen die koorknaapje er ook wat van.
Je slaat de spijker op zijn kop over met name de kkkoning JanVErveLEnd.
Daar ben ik ook vreselijk boos op geworden in de artikelen hiero, vreemd genoeg, of gelukkig genoeg, tis maar hoe je het ziet, zit die niet op de shout.
Je vraagt je af waarom, of weet niet hoe het werkt. Maar anders was het WOIII hiero, echt.
Zie gelukkig zat mensen nog die wel respect hebben voor elkaars mening, en idd, ALTIJD ALLES NEGATIEF benaderen is niet een mening ergens over hebben, da`s etteren van de bovenste plank.

We gaan het weer meemaken en vrolijk verder........nu op naar zondag, lekkere driepunterT pakken!


0
Donderdag 2 april 2015 om 16:21 uur

Advertentie

gillah

EagleForce schreef:

Een mening is een mening, en daar hoeft niemand mee eens te zijn maar heb je wel te respecteren. Respect betekent niet dat je eens bent namelijk.
Als je andermans mening niet kan/wil respecteren moet je dus gewoon oprotten.
Een mening betekent niet "GELIJK hebben" of "WAARHEID" maar is en blijft mening.
Zodra FEITEN naar voren komen zal blijken of en welke meningen waarheid zijn of worden of bevatten, is helemaal niet belangrijk op voorhand. Als iedereen hier een beetje aan zou houden dan zou het een stuk leuker een aangenamer worden hiero.
Hier heb je helemaal gelijk in. Een mening is maar relatief, dus relativeer het ook als een ander het er niet mee eens is. En wat je eerder ook zei: wat minder reageren, tenzij je echt wat bij te dragen hebt, werkt goed!
0
Donderdag 2 april 2015 om 13:21 uur

yesyes

MikeDH schreef:

Magie Hiddink is over, helaas geen EK zoals het er nu naar uitziet.
Opa Hiddink werkt gewoon niet. Zou het echt jammer vinden als geen EK halen
0
Zaterdag 28 maart 2015 om 21:42 uur

Max

FFL schreef:

In de Telegraaf staat dat enen Van Hessen van marketingbureau Winkelman van Hessen adviseur is van van Wang in Nederland.
Nooit van gehoord van dat bedrijf. Zegt iemand dit iets?
Vrij groot communicatiebureau in Den Haag. Doen o.a. veel voor de overheid. Misschien wle het meest opvallend dat Maurice Westerwoudt daar werkt.
0
Donderdag 26 maart 2015 om 10:30 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 177 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 202
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1