Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

janjazz37

ghostdrift schreef:

ga er maarvanuit dat de gemeente niet tot verkoop overgaat als ze vermoeden dat er een door verkoop achter gaat zitten.ze spelen geen monopoly in Den Haag met geld van de gemeenschap
Wat al de volgende eis zijn van groep Lenze/jol? Stadion prijs naar een koopje?
Groep zet steeds weer onbehoorlijk druk op Gemeente, zonder iets duidelijk te maken over hun eigen plannen te geven; laat staan garanties over voorbestaan
Club.


l
0
Vrijdag 10 september 2021 om 02:39 uur

Superfc

Tommy schreef:

Ben toch benieuwd wat je zegt als lentze/jol zeggen het duurt te lang laat maar zitten
Dan is het nog steeds niet schuld van gemeente net zo min als als groep Jol/Lentze. We staan al even te koop maar doen boodschappen op de pof. Ik vind het niet gek dat de gemeente geen haast maakt. Die worden "overvallen" door de koop van hun stadion. Kopende partij voert druk op dat club failliet gaat. Dat mag ook. Je zou kunnen zeggen dat kopende partij eerst de club koopt en dan - met de intentie van gemeente te onderzoeken wat mogelijkheden van verkoop stadion zijn- gaan praten met gemeente. Dat is niet het geval. Maar dat een onderzoek van de gemeente even gaat duren had je vooraf kunnen weten. Pokerspel dus en dat gaat me aan het hart. De puinhoop is al even en daar zijn heel veel partijen schuldig aan.
Voor nu is het duimen dat we de kerst halen.
0
Donderdag 9 september 2021 om 22:03 uur

BLEISWIJK-1

Wat een verhaal. Die Reijntjes is echt een hele slechte....

Eindelijk overname ADO? Nee, blinde paniek in Den Haag

De supporters van ADO Den Haag dachten reden tot feest te hebben toen ze vanochtend een vrolijke update lazen over de overname van de club. ‘Alle drempels zijn geslecht’, bracht de ADO-directie naar buiten. Maar in feite is er blinde paniek en dreigt de club haar KNVB-licentie te verliezen.

Marijn Abbenhuijs 09-09-21, 21:31

Opgetogen liep Edwin Reijntjes vanmiddag over het trainingscomplex van ADO Den Haag in Rijswijk. Vrolijk vroeg de interim-directeur van de club aan een aantal spelers of ze het al gezien hadden. De gemeente Den Haag was van plan het Cars Jeans Stadion te verkopen aan de groep Haagse investeerders waar vastgoedondernemer Jeroen Lentze en clubicoon Martin Jol onderdeel van uitmaken. Reijntjes zei er nog net geen ‘hoera, we zijn gered’ bij.

Het tafereel voltrok zich enkele uren nadat de club zelf een vrolijke update naar buiten had gebracht. Eentje waaruit kon worden opgemaakt dat het einde van de slepende soap rondom de overname van de club nabij is. ‘ADO Den Haag heeft een brief van het college van B en W van de gemeente Den Haag ontvangen over de aankondiging van een proces voor verwerving van het stadion door ADO Den Haag onder nieuw eigenaarschap. Dit was de laatste drempel voor de groep Lentze/Jol’, stond er in de update. Even verderop schreef de ADO-directie dat alle drempels nu geslecht waren. En dat als groep Lentze/Jol moed zou tonen, ADO naar een mooie toekomst kon worden geleid. 

Sem Steijn en Thomas Verheydt tijdens het duel met FC Emmen. © Pro Shots / Dennis Wielders

Het slechte nieuws was bijna een voetnoot. Een nieuwe deadline, gesteld door de KNVB, om een sluitende begroting in te leveren verliep binnen één dag. Het eerste elftal krijgt nog drie strafpunten. En als er medio oktober geen vijf miljoen euro is overgemaakt door de groep Lentze/Jol verliest ADO haar KNVB-licentie.

Woede

En dus zorgde het statement van de club niet voor opluchting, maar voor woede. Temeer omdat volgens alle andere betrokkenen bij de overname van ADO er ook van het hoopvolle gedeelte van het bericht helemaal niets waar is. De groep Lentze/Jol had nog niets van de gemeente gehoord en er wordt niet onderhandeld over de verkoop van het stadion. De gemeente zelf haastte zich om de brief die het naar het ADO-bestuur had gestuurd met de buitenwereld te delen. Wat er precies in stond? ‘U verzoekt ons om de verkoop van het stadion in overweging te nemen. Zoals u zult begrijpen is het in deze vraagstukken noodzaak om ons hier op basis van feiten en cijfers zorgvuldig op te beraden.’

Met andere woorden: we weten het zo net nog niet, we hebben het er later wel eens over. Opvallend is ook dat de gemeente verwijst naar een verzoek dat Reijntjes op 31 augustus heeft ingediend, slechts anderhalve week geleden, dus. En dat terwijl de algemeen directeur al ruim een maand weet dat de groep Lentze/Jol niet alleen de club, maar ook het stadion wil kopen. Op 8 augustus stond de directeur voor de camera van ESPN. Hij zei toen dat er de volgende dag met de kandidaat gesproken zou worden.

En zelfs dàt was rijkelijk laat. Al sinds januari is Lentze bezig met het kopen van ADO, begin april meldde hij zich officieel bij de Chinese eigenaar United Vansen. Alleen kregen Lentze en co niet de kans met de ADO-directie te onderhandelen over de voorwaarden van de overname. Want in Den Haag gaven ze Cosinus Group Capital Partners voorrang, terwijl die partij al in de beginfase van het overnameproces had aangetoond onbetrouwbaar te zijn en het geld niet te hebben.

Bodemloze put

,,Dat de andere kandidaten moesten wachten, heeft aan ons gelegen. Want wij wilden eerst de deal met Cosinus afronden”, bekende Reijntjes tegenover ESPN. Het kan weleens een kapitale fout zijn geweest. Want met die keuze is ongelooflijk veel kostbare tijd verloren. Tijd die nodig was geweest voor onderhandelingen met de gemeente over de verkoop van het stadion. Want, en daar stuitten meerdere overnamekandidaten op, met de huidige bedrijfsvoering van ADO, met de huidige huurlasten voor het Cars Jeans Stadion, staat investeren in de Haagse club gelijk aan geld in een bodemloze put gooien.

Met zijn opgetogen berichten heeft Reijntjes de gemeente Den Haag en de groep Lentze/Jol nu voor het blok gezet. Zij moeten er samen maar uit zien te komen, over hun schaduw heen stappen. Voor de toekomst van ADO. Oh, en ze hebben er nog zo’n anderhalve maand de tijd voor. Want medio oktober raakt de Haagse club de KNVB-licentie kwijt als er niet snel vijf miljoen wordt betaald. Het biedt weinig reden tot feest, slechts voor blinde paniek.

0
Donderdag 9 september 2021 om 21:52 uur

GroenGeelHart070

KR96 schreef:

Gaat gewoon om gemeenschapsgeld, lijkt mij nogal wiedes dat alles gewoon de formele regels dient te volgen.
Zeker waar. Echter, de gemeente kan ook wat eisen/voorwaarden stellen. Voor een zacht prijsje verkopen en stellen dat als binnen een X aantal jaren club en stadion doorverkocht wordt, een doorverkooppercentage geclaimd kan worden.
Zo zorgt de gemeente voor continuïteit van de club en dat de club in ieder geval het komende decennium geen gemeenschapsgeld kost. Is nooit eerder voorgekomen en ook wel wat waard.
Misschien te simpel gesteld, maar kan best tot een mooie constructie leiden
0
Donderdag 9 september 2021 om 21:45 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Persbericht ADO noopt gemeente tot statement
De gemeente Den Haag is met een verklaring gekomen na een persbericht van ADO Den Haag over de overname.
Lees het nieuwsbericht
Dat ‘zorgvuldig beraden’ hadden ze beter eerder kunnen doen toen ze nog een prioriteitsaandeel hadden, en Vd Kallen zo nodig de tent wilde verpatsen aan Wang, daar is nu helemaal geen tijd meer voor als ik alles zon beetje lees vandaag. En nu krijgt de gemeente alsnog alles op de schouders, aangezien alles en iedereen nu daar naar toe wijst wat de aandelen verkoop zou belemmeren.

Had trouwens ook net zo goed Eneco kunnen zijn hoor, met hun ‘te hoge’ energie voorschot of zoiets. Zo is er altijd wel wat, eerst dat S.T.A. toen de HFC ADO, nou weer dit. Als supporter denk ik dan: koop verdomme die aandelen, club gered, probeer wat schulden weg te werken of onder controle te krijgen, onderhandel daarna met de gemeente over het stadion. Word je toch helemaal temmes van zo pfff.
0
Donderdag 9 september 2021 om 21:10 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Verwarring over stadionverkoop compleet
Verwarring na een persbericht van ADO Den Haag over de verkoop van het stadion.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 9 september 2021 om 19:12 uur

Bolskie

wijstaanboven schreef:

“Vanuit het HSC is er contact geweest met Groep Lentze / Jol. Zij gaven aan dat hetzelfde voorstel omtrent het stadion vanuit hen al vanaf 24 augustus bij de gemeente Den Haag bekend moet zijn”.

Wat voor mij de vraag blijft , waarom komt Jol en Lentze pas op 24 augustus met deze eis aan zetten. Daarmee weet je dat het proces veel langer gaat duren met als risico een faillissement...
Misschien zijn ze daar ook wel op uit? Doen alsof het struikelblok het stadion is waarvan je weet dat dit bijna onmogelijk is in zn korte tijd. Lukt het ze hebben zij een goede deal lukt het niet, houden ze dr geld in de zak en kunnen ze de club voor niets krijgen.
0
Donderdag 9 september 2021 om 15:21 uur

opper

JB schreef:

Maar hoezo zijn College van B&W pas sinds de ontvangst van de brief van Reijntjes van afgelopen week op de hoogte van het feit dat de verkoop van het stadion door de gemeente de dealbreker is?
Dit is een nieuwe en complexe vraag. Volgens Jan Van Zanen.

Wordt in het zorgvuldig met gemeenschapsgeld gebouwde Amare zoveel kabaal gemaakt dat ze ernaast in het IJspaleis niets meer meekrijgen van wat er buiten gebeurt?

Aan de andere kant... een aantal dagen voordat Reijntjes zijn brief schreef buitelden de voor hun eigen hobby`s goedgeefse fractievoorzitters uit de gemeenteraad al over elkaar heen met hun verklaringen dat een verkoop van het stadion zeker bespreekbaar was, zolang er maar "zorgvuldig met gemeenschapsgeld wordt omgegaan" (lees: zolang er maar genoeg geld uit komt voor hun eigen "goede doelen"
Die hadden het dus wel meegekregen.

Maar Kees, blijf je vooral afvragen of er vieze spelletjes worden gespeeld.
Je bent in Nederland, het land waarvan de overheid bij de absolute wereldtop behoort als het gaat vieze spelletjes spelen en er mee weg komen.
Er is nog een verschil tussen wensen en harde eisen. Ik denk dat pas laat duidelijk is geworden dat er zonder verkoop van het stadion geen deal komt.

Geeft te meer aan waar het om te doen is. Niet om de club maar om het stadion en de andere percelen.

Dat fractievoorzitters goed willen omgaan met gemeenschapsgeld is toch niet vreemd. Ze hebben meer belangen te dienen dan alleen het belang van ADO.
0
Donderdag 9 september 2021 om 15:13 uur

Advertentie

wijstaanboven

“Vanuit het HSC is er contact geweest met Groep Lentze / Jol. Zij gaven aan dat hetzelfde voorstel omtrent het stadion vanuit hen al vanaf 24 augustus bij de gemeente Den Haag bekend moet zijn”.

Wat voor mij de vraag blijft , waarom komt Jol en Lentze pas op 24 augustus met deze eis aan zetten. Daarmee weet je dat het proces veel langer gaat duren met als risico een faillissement...
0
Donderdag 9 september 2021 om 15:11 uur

Superfc

Zoals eerder gezegd. Pokerspel. Daarnaast kun je iedere partij wel iets verwijten. Al eerder aangegeven dat stadion neem je niet "even" over. De reactie van het collectief is eigenlijk ook alleen maar wijzen naar iets waarvan al lang en breed bekend was dat de organisatie op de schop moet. Het collectief is niet objectief geweest en wilde alleen eigenlijk alleen jol lentze(dat is mijn mening).
De deal is beklonken op 24 augustus begrijp ik. Dan moet de gemeente binnen 2 mnd akkoord geven op prijs en verkoop van het stadion. Wie denkt dat je dan ruim in de tijd zit mist gevoel voor haagse politiek en gemeente bestuur in het algemeen.
Ik ben dan ook wel ff klaar met iedere groep of bestuur en richt me maar op de spelers. Die geven het goede voorbeeld.

0
Donderdag 9 september 2021 om 15:11 uur

Nu online

jbdh, GS, Rob2002, Erba1, john 147, tjapi01, GGH, vakkiel, Bollie74, Snorkel, ADO079, ruudje, malle eppie, lernst, ADOZoetermeer, kojak1, Ronaldo en 176 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5