Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

Gast

Ovigens de gene de schaken en duplan niet goed genoeg vonden en te oud vonden die hebben er geen verdtand van ovigens zei ik al gelijk top aankopen en waarom voor schaken kom je naar het stadion heerlijk hoe hij die verdediger helemaal gek speelde daar geniet je toch van! Ovigens zijn het voorbeeld profs hard werken op de trainingen en de rest gaat er in mee beet je vader figuren schaken en duplan maar voor ado prima spelers die een bal vasthouden voorin waardoor je beter aan voetballen toe komt zeker schaken heeft al meer laten zien in een wedstrijd dan eduardo en jakovenko 2 spelers die totaal niet bij ado passen omdat ze de taal niet spreken en ze maakte ado totaal niet beter het waren geen vader figuren schaken en duplan praten echt met de jongens en kunnen overbrengen op de jonge spelers voet profvoetbal inhoud en altijd scherp moet zijn ik ben echt voorstander van de komst van brama hij is fit heeft ervaring nog redelijke leeftijd 29 voor ado een prima versterking kan je jansen altijd gebruiken als vervanger van alberg waant gehrt is geblesseerd en we moeten gewoon geduld hebben met een spits kan ook in de winterstop nog we hebben ook kastanneer nog
En ja je vererdediging is niet zo slecht geef het de tijd in dat sucses jaar toen we europees haalde deden we het ook gewoon met derijck en kum in het centrum en daar voor ging het ook nooit zo goed met die 2 misschien zijn wormgoor en zuiverloon straks wel goed op elkaar ingespeeld en valt de puzzel goed in elkaar anders kan je volgend seizoen wat verdedigers kopen
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 17:32 uur

Waht

EagleForce schreef:

Dat staat toch al in het stuk zelf!

"De 21-jarige Sleegers werd aan het eind van vorig seizoen onderscheiden als grootste talent van de Jupiler League"
Kijk Sleegers lijkt me nou een buitenkans, is toch een aanvallende middenvelder die door veel mensen als heel groot talent wordt gezien. Heb hem zelf nooit zien voetballen maar concurrentie voor Alberg zou goede zaak zijn.
Ook heb je met Sleegers gelijk de opvolging van Alberg in huis als hij niet wil bijtekenen.

Je hebt in mijn ogen nog een middenvelder nodig want bij uitval van de huidige 3 Bakker, Kristensen en Alberg val je in kwaliteit wel erg terug met
Hevel, Jansen en evt. Malone. Gerth moeten we nog steeds afwachten hoe en wanner hij eindelijk eens terugkomt.

Jammer dat Castillo niet doorgaat, hoop nog steeds op een spits die ons allen verassen kan.

Wilshire, de Zeeuw en Brama, asjeblieft zeg hou op.

Laten we nou rond de 1 miljoen uitgeven voor een verdediger en een middenvelder en het aankijken tot de winterstop.

Is toch nog nooit voorgekomen dat WIJ 3,3 miljoen in kas hebben en een meer dan redelijk elftal hebben staan ?

Wordt er gewoon vrolijk van.

0
Donderdag 13 augustus 2015 om 17:03 uur

ADODENHAAG

FC Den Haag! schreef:

Even los van de namen van de aankopen, moeten er wat mij betreft in de ideale situatie nu nog vier spelers bij! Dan hebben we de volgende selectie:

Hansen (Zwinkels)

Meijers (Kanon)
Aankoop (Derijck)
Zuiverloon (Wormgoor)
Aankoop (Malone)

Bakker (aankoop)
Kristensen (Jansen)
Alberg (Gehrt)

Duplan (Gorré/Marengo)
Havenaar (aankoop)
Schaken (Korte/Kastaneer)
Die reserves kan je wel een beetje invullen met wat we hebben. Malone is veel beter op het middenveld dan als back en Ebuehi is toch een aardige invalback? Of krijgt hij helemaal geen kans meer? De spits Castillo en anders Kastaneer/Korte (die overigens beide nog niet goed genoeg zijn voor plek .

Centrale verdediger kan ik me wel in vinden omdat Wormgoor, Derijck en ook wel Zuiverloon garant staan voor een aantal fouten.
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 13:04 uur

FC Den Haag!

schreef:

Klop bij swansea aan voor tiendalli!
De zeeuw erbij en castillo en je bent klaar
De laatste jaren bij Swansea niet heel erg veel gespeeld, maar zeker een mogelijke optie voor de rechtsback positie!

Wat mij betreft de Zeeuw en Castillo ook prima, maar dan nog niet klaar! Graag ook nog een centrale verdediger erbij!
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 11:10 uur

FC Den Haag!

Richard schreef:

Meijers zou perfect zijn op het middenveld, achterin word ie toch veel voorbij gelopen... Havenaar ben ik zelf niet zo een fan van. De Zeeuw en Drenthe en nog een kei van een verdediger ( Ryan Donk een kanjer, maar ik denk onhaalbaar ) zou ik geweldig vinden, dan zou ik zelf durven zeggen dat je niet onder doet voor een plek 3 met dezelfde vechters mentaliteit die ik Dinsdag heb gezien, want welk beter materiaal heeft Vitesse, AZ, Feyenoord dan als ons ?
Wat Meijers betreft is het denk ik een beetje afhankelijk van je tegenstander. Zoals afgelopen dinsdag tegen een snelle buitenspeler als Narsingh komt ie wel tekort, maar anders is hij prima als linksback. Bovendien vind ik het middenveld nu met Bakker, Kristensen en Alberg zo prima staan.

Ik las vanochtend dit artikel dat na Pelle in de eredivisie Havenaar degene is met de meeste kopgoals:

Dat de nieuwe spits van ADO Den Haag Mike Havenaar (foto) goed kan koppen, weten de meeste voetballiefhebbers al. Nu blijkt ook uit de statistieken, dat Havenaar tot één van de beste koppers in de eredivisie behoort.

Tekst: Willem Lenting

Het AD bekeek het aantal kopballen van de afgelopen drie seizoenen en het aantal goals dat ze opleverden. Havenaar, met zijn 1 meter 94, bezet in het lijstje de tweede plek. Tien van zijn 44 kopballen troffen doel. Alleen oud-Feyenoorder Graziano Pellè scoorde met achttien keer uit 79 kopballen iets beter dan de nieuwe Japanse aanwinst voor ADO.

Oud spelers

Hagenaar Lex Immers staat op een zevende plek met zes uit 42 kopballen. Aanvaller Michiel Kramer, vorige week vertrokken naar Feyenoord, staat op een negende plek. Hij nam het vijandelijke doel vijftig keer koppend onder vuur en scoorde vijf keer.


Met Schaken die de ballen goed voor kan geven is Havenaar in mijn optiek juist de spits die we nodig hebben!

Ryan Donk is inderdaad wel een sterke verdediger. Waar speelt ie nu en hoe lang staat hij daar nog onder contract? Maar een dergelijk type verdediger zou prima zijn. En de Zeeuw heb ik gisteren ook al over gezegd dat ik het een uitstekende speler vind voor ons!
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 08:17 uur

Richard

FC Den Haag! schreef:

Haha nee zit je ook maar een beetje te stangen! Maar er zijn wat mij betreft veel meer goede punten op te noemen waaruit blijkt dat we stappen maken!

Verlengen contract Meijers
Schaken, Duplan en Havenaar als uitstekende versterkingen
Gorré en Marengo ook prima als back-up buitenspelers

Ideaalplaatje is nu nog een rechtsback, centrale verdediger, middenvelder en spits. Echter, met dit basisteam is er al heel wat mogelijk! Alleen straks bij blessures en schorsingen is het vooral in de verdediging en op het middenveld te mager bezet op de bank.
Meijers zou perfect zijn op het middenveld, achterin word ie toch veel voorbij gelopen... Havenaar ben ik zelf niet zo een fan van. De Zeeuw en Drenthe en nog een kei van een verdediger ( Ryan Donk een kanjer, maar ik denk onhaalbaar ) zou ik geweldig vinden, dan zou ik zelf durven zeggen dat je niet onder doet voor een plek 3 met dezelfde vechters mentaliteit die ik Dinsdag heb gezien, want welk beter materiaal heeft Vitesse, AZ, Feyenoord dan als ons ?
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 08:09 uur

FC Den Haag!

Richard schreef:

Dit is gewoon een goeie zaak, valt niks over te zeiken
Haha nee zit je ook maar een beetje te stangen! Maar er zijn wat mij betreft veel meer goede punten op te noemen waaruit blijkt dat we stappen maken!

Verlengen contract Meijers
Schaken, Duplan en Havenaar als uitstekende versterkingen
Gorré en Marengo ook prima als back-up buitenspelers

Ideaalplaatje is nu nog een rechtsback, centrale verdediger, middenvelder en spits. Echter, met dit basisteam is er al heel wat mogelijk! Alleen straks bij blessures en schorsingen is het vooral in de verdediging en op het middenveld te mager bezet op de bank.
0
Donderdag 13 augustus 2015 om 08:02 uur

Advertentie

Aad

Ik kan met geen mogelijkheid bedenken waarom we de Zeeuw zouden willen. Behalve dan wanneer we er geen behoefte hebben ons eigen talent op te stellen. Niet de speler die leiding gaat geven aan de verdediging want a. hij speelt niet in de verdediging en b. hij is geen leidersfiguur. Geld over de balk dus.

Een ervaren verdediger die wel over leidinggevende capaciteiten beschikt, ja die wel. Want dat ontbreekt vooral aan onze verdediging: iemand die de lijnen uitzet.
0
Woensdag 12 augustus 2015 om 20:15 uur

ado4ever

Jos Raaf schreef:

Zeg Don Corleone. ...ik sta er al vanaf 17.15 maar geen Haaglandia of een menseneter die Ado4ever heet. Dus ik ga naar binnen. Je weet me te vinden als je me nodig hebt...Capice .
Mwah, zie dat je tijdens de wedstrijd nog even de bink wil uithangen vanachter je pc. Knap voor iemand met schaarse kostbare tijd om 12 per dag op internet onzin te verkondige.. In elk geval zowel voor of na de de wedstrijd geen teken van onze scout,succesvol ondernemer met een eigen skybox en room for a pony te bekennen. Niemand had daar van je gehoord. Kan mij nog Alesandro herineren hier als tipgever, liepen ook een paar met hem weg Maar komen nog meer gelegenheden aan hoor, capice

Kwam nog wel iemand daar tegen die hier ook al jaren shout, volgens hem gaat De Zeeuw komen en nog een verdediger uit België.
0
Woensdag 12 augustus 2015 om 20:01 uur

FC Den Haag!

En bovendien is de Zeeuw ook nog is transfervrij! Dan blijft er ook nog eens voldoende geld over om een rechtsback, centrale verdediger een een reservespits te halen!
0
Woensdag 12 augustus 2015 om 15:48 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, bommetjebas en 269 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2