Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Petah

Jordy schreef:

Wij halen een spelers die Anderlecht en Sporting in de basis staan NAC haalt spelers die volgens google niet eens bestaan ( Borashsahar ) en die Naah is al helemaal een prutser.
Laten we heel eerlijk zijn deze spelers kunnen ook tegenvallen we zien t de komende weken wel
0
Dinsdag 3 februari 2015 om 00:13 uur

H@@GenEES

wdr schreef:

Ik en vele anderen delen je frustratie, ik erger me ook al vele jaren aan het slechte presteren van ADO. De overgang is slordig verlopen en dit was erg onhandig voor de transferperiode. Wilson is in ieder geval binnen, misschien volgen nog meer spelers (ik denk het wel) en niemand is weg. Het was gewoon erg kort dag.

We zijn het bijna allemaal eens dat Fontein het goed doet en de overname door Wang is veelbelovend, al komt deze transferperiode te vroeg. Het is idd weer eens billenknijpen of dit seizoen goed afloopt. Als dat het geval is, dan lonkt een positieve toekomst. Laten we niet bij elk klein hobbeltje, zoals een (te verwachten) nederlaag bij Feyenoord of uitstel van een keuring van een speler, moord en brand schreeuwen, maar blijven hopen op een goede afloop dit jaar. Als je dag al verpest is door een uitgestelde keuring van Sno, dan ga je een moeilijk leven krijgen, want er gaan nog wel een miljoen ergere dingen gebeuren en het leven is maar zo kort.


Ik moet eerlijk zeggen dat na al die jaren ik een beetje uitgehoopt begint te raken, als ik voor de zoveelste keer het ubber amateurisme zie omtrent Sno.

Er zal nooit wat veranderen, amateurisme is de vloek die op DH rust, helaas.
0
Maandag 2 februari 2015 om 16:50 uur

H@@GenEES

1905 schreef:

Er is hier toch weken geroepen dat Wang en Fontein achter de schermen bezig waren met spelers halen? Waarom weet de RvC al een maand dat ze moeten opstappen en zijn er nu pas gesprekken dan had toch alles vrijdag geregeld kunnen en misschien ok wel moeten zijn, Kortom ik blij zeer sceptisch tot op heden het allemaal geen indruk gemaakt.
Ik moet eerlijk zeggen dat bij het halen van Wilson ik het gevoel had van dit zou misschien toch wel eens de goede kant op kunnen gaan, maar nu zie ik weer het amateurisme rondom Sno wat we zo gewend zijn van Den Haag en dan zie je dat er geen reet veranderd/verbeterd is.
0
Maandag 2 februari 2015 om 16:05 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

ADO Twente
Dordt ADO
ADO NAC
ADO Zwolle

7 punten
Heel eerlijk gezegd moet je die gewoon alle 4 winnen.
Je speelt er 3 thuis.
Thuis kan je van iedereen winnen.
En dort uit moet je eigenlijk ook gewoon winnen.

Ik denk ook niet dat we ze alle 4 winnen, maar eigenlijk zou het wel moeten
0
Maandag 2 februari 2015 om 12:11 uur

tjapi01

Petah schreef:

Vond schet eerlijk gezegt wel aardig invallen tegen gae ook maar ik had zo begonnen
Goal Hansen
Lb Meijers`
Centraal Zuiverloon wormgoor of evt derijck
Rb malone

Middenveld kristensen sno alberg evt bakker voor kristensen of malone als je Zuiverloon rb zet

Lb houtkoop spits kramer rb wilson

Eerlijk gezegd was ik begin dit seizoen een grote fan van hanssen echter vind hem best onzeker in zijn spelhervattingen en brengt daardoor vaak de verdediging en het middenveld in de problemen ! Ook coaching kan volgens mij beter want als de keeper vandaag tegen Meijers` had gezegd dat hij van de bal af moest blijven bij die voorzet van boetius dan was de bal afgezwaaid en niet voor de voeten van jens toornstra gekomen !
Ik denk dat zwinkels een mindere keeper is maar denk dat hij wel voor de nodige rust achterin kan zorgen
0
Zondag 1 februari 2015 om 23:03 uur

Petah

haagse-Dick schreef:

Schet een goeie wissel.....

Op dat moment had je Houtkoop moeten brengen!
Vond schet eerlijk gezegt wel aardig invallen tegen gae ook maar ik had zo begonnen
Goal Hansen
Lb Meijers`
Centraal Zuiverloon wormgoor of evt derijck
Rb malone

Middenveld kristensen sno alberg evt bakker voor kristensen of malone als je Zuiverloon rb zet

Lb houtkoop spits kramer rb wilson

0
Zondag 1 februari 2015 om 22:57 uur

Ron001

Rob2002 schreef:

Dat zei ik toch?
Waarom zo veel gelekaarten tegen?? Er had voor dat Feyenooit 1 rode kaart gevallen als hij eerlijk de kaarten had getrokken!!!
0
Zondag 1 februari 2015 om 14:26 uur

kevm81

Rome schreef:

Ik kan het niet zien, hoe speelt die Wilson?
Tot nu toe niet echt opgevallen om eerlijk te zijn..
0
Zondag 1 februari 2015 om 13:48 uur

Advertentie

pajam

H@@GenEES schreef:

Ik ga wat anders doen, veel sterkte de rest van de middag, ik trek dit echt niet meer
heb eerlijk gezegd na 3-4 seizoenen KUT voetbal hetzelfde, vorige week na 1ste helft ook maar half gekeken en nu haak ik in de rust misschien wel helemaal af.

zucht......
0
Zondag 1 februari 2015 om 12:54 uur

D.H.zuid-west

Haagse Roel schreef:

Die Ron Jans toch , als ie morgen wint staat ie derde !!!

3 Feyenoord 19 - 35
4 FC Twente 20 - 34
5 PEC Zwolle 19 - 33

ja dat is wel bijzonder.

Deze man werd door sommige hier als "niet goed genoeg" beschouwd destijds toen wij hem voorstelden als vervanging voor Maurice, en moet je nu eens zien wat hij allemaal bereikt. Ben eerlijk genoeg om te zeggen dat ik stikjaloers ben.

Maar goed ik ga toch maar even maffuh, morgen /straks weer vroeg op voor de club.
0
Zondag 1 februari 2015 om 01:28 uur

Nu online

Erik070, pajam, James, fcdh-denhaag, Dannyy, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, ps070, opper, barney0700, Bollie74, guru, William, tjapi01, ADO079, FC Den Haag!, BLEISWIJK-1, Remy V, vakkiel, FFL, BigMac, Swaber, Tante Wil, LemonHaze en 216 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5