Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: janmaat

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Den Haag For Life

We moeten Janmaat niet overdreven ophemelen. In de eerste divisie deed hij het leuk. In de eredivisie moet hij zich bewijzen of hij het niveau aan kan. Vergeet niet dat er van hem wordt verwacht dat hij meer gaat verdedigen dan dat hij bij ADO deed.

Een bedrag van 3,5 miljoen euro is mooi, MAAR vergeet niet dat er een percentage naar Tonegido en Feyenoord gaat! Zij hebben hem opgeleid, niet ADO Den Haag. Bij doorverkoop vangt ADO mogelijk niets.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 17:31 uur

Frans

Jensen schreef:

Beste Frans, het wordt hoog tijd dat je wat van je laat horen.


Hallo Jensen en medeshouters,

Was nog niet veel nieuws alleen het feit dat Daryl
Janmaat
niet mee zou gaan naar Wales, de uitkomst
is vandaag werkelijkheid geworden zoals vorige week
al in de lijn de verwachtingen lag.
Het laatste bod dat ADO Den Haag nog afwees lag 
op 1.8 miljoen euro`s dus ADO Den Haag heeft een behoorlijk bedrag voor Daryl geincasseerd.

Dan de eventuele nieuwtjes :

1. De Tsjechische rechts-back Martin Knakal traint nog steeds mee en maakt goede vorderingen, mede
omdat hij 3 maanden out was i.v.m. een blessure
krijgt hij nog een kans zich te bewijzen.

2. Bogdan Milic gaat ook mee op trainingskamp naar Wales en deze transfer is op een haar na rond.

3. Jordy Brouwer, momenteel spelend voor Liverpool en vorig jaar voor 4 jaar overgenomen van Ajax gaat mee op trainingskamp naar Wales en krijgt de kans om een (huur)-contract te verdienen.
Het betreft een jonge talentvolle aanvaller van net
20 jaar ( geb. dtm. 26-02-1988 )

4. Een IJslandse doelman gaat tevens komend weekend mee op proef naar Wales om de vacature van 2e doelman te vervullen, hij gaat mee voor een of meerdere weken.

Groeten Frans

0
Dinsdag 29 juli 2008 om 16:47 uur

Gerucht

gent schreef:

mja volgens de geruchten 2.5 miljoen plus jaar verhuur.

nu de verhuur optie niet doorgaat zou je zeggen doe maar 5 ton erbij.

mja zou ook kunnen dat ze weer in een doorverkoop percentage zijn gestrikt al denk ik met onze vd kallen daar niet in trapt.
Verhuur lijkt mij sterk gezien Janmaat al met Heerenveenshirt is gepresenteerd door SC Heerenveen.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 15:28 uur

martin

hoeveel vange we voor janmaat 
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 15:12 uur

Kassier

Bedrag ligt rond de 2 1/2 miljoen voor Janmaat.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 14:05 uur

Optimist

Daryl Janmaat, heel veel succes in Heerenveen (behalve dan in de wedstrijden tegen Den Haag). Mede dankzij jouw inzet in de nacompetitie zijn we naar de eredivisie gepromoveerd.
En zo zien de shouters maar, dat een 25.000 koppig "bioscoop" publiek toch meer geld in het laatje brengt dan die paar honderd seizoenkaarthouders in ons Den Haag.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 14:05 uur

Leidschenveen

bolke schreef:

Overdrijf niet zo, tuurlijk had ik ook graag gezien dat Janmaat was gebleven maar hier doe je niets tegen en als je een mooie prijs kan krijgen voor n jongen ( die als rijaard had voldaan nooit in de picture was geweest) die 25 wedstrijden jupiler heb gespeeld dan moet je dat doen zo zit de voetballerij nou eenmaal in elkaar beter dan n paar jaar geleden toen spelers voor niets weg liepen.
Juist Bolke, zo is het. Clubs zullen altijd spelers bij ons weg blijven halen. Zo zit de voetbalwereld nou eenmaal in elkaar. Het is zaak om daar zo slim mogelijk mee om te gaan. Gasten die nu lopen te zeiken dat het klootzakken zijn om `m te laten gaan snappen het niet helemaal. Stel dat Janmaat bij ons gebleven was en hij zou dit seizoen dramatisch slecht spelen, dan zouden diezelfde gasten moord en brand schreeuwen dat het klootzakken zijn bij Den Haag om zo`n jongen een driejarig contract te geven.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 13:30 uur

FF serieus


Daryl Janmaat 19 jaar, speelde 25 wedstrijden in eerste divisie voor Ado Den Haag als rechtsback. Heerenveen neemt hem over, terwijl ze nog maar moeten afwachten hoe hij zich ontplooit op het hoogste niveau, voor een heel leuk bedrag. Een zodanig leuk bedrag dat we er spelers voor kunnen kopen welke een plaats boven de gevarenzone redelijkerwijs goed mogelijk maken. Dan kan je toch als Ado Den Haag suporter alleen maar zeggen
Daryl bedankt, voor 25 gave potten voetbal
Daryl bedankt, dat je een bron van inspiratie was voor onze andere spelers tijdens de nacompetitie.
Daryl bedankt, dat je nu zoveel oplevert, zodat we een eredivisie waardig elftal kunnen bouwen en niet degraderen als elftal met de beste rechtsback van Nederland.
Daryl bedankt en ik weet zeker dat ik uit naam van iedere echte Ado Den Haag supporter spreek als we je heel veel succes toe wensen en de hoop uitspreken dat we over 6 jaar geld genoeg hebben om je terug te kopen. Mocht dat gebeuren, weet dan dat jij aan het begin van dat succes hebt gestaan.

Groene en Gele, we zijn met vele
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 13:25 uur

Advertentie

bolke

fan schreef:

weet je wat we verkopen knopper, van de haar,
youri, schwiebbe, zwinkels, rankovich, de hele selectie en koop lekker de bagger van eindhoven en fortuna,
want dat is waar we op het eind toch eindigen!!!!!
naast fortuna,
we mogen van geluk spreken dat ze gepromoveerd zijn!!!
anders had je it jaar gewoon gedegradeert uit de mickey mouse competitie!!!!
jaren luister goed jarenlang een seizoenskaart!!
en alk jaar weer het zelfde liedje wanbeleid!!!!!
reageer hier maar op, dit is mijn mening en de rest fuck it,
zo voel ik me op dit moment over mijn club!!!!
en morgen is het waarschijnlijk anders maar nu nog ff niet!!!!
Overdrijf niet zo, tuurlijk had ik ook graag gezien dat Janmaat was gebleven maar hier doe je niets tegen en als je een mooie prijs kan krijgen voor n jongen ( die als rijaard had voldaan nooit in de picture was geweest) die 25 wedstrijden jupiler heb gespeeld dan moet je dat doen zo zit de voetballerij nou eenmaal in elkaar beter dan n paar jaar geleden toen spelers voor niets weg liepen.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 13:18 uur

Midden-Oost

Hartstikke jammer maar dit zat eraan te komen. We zijn maar een heel klein visje in een grote oceaan en helaas is het zo dat je als NL club altijd je beste spelers verliest of je nou ADO, Heerenveen of 020 heet. 

Misschien moeten we het maar positief bekijken en blij zijn dat we een speler hadden die ons nog flink wat centen heeft opgeleverd, na een bijna doodervaring van een paar maanden geleden. Ik begrijp dat bij 010 Greene, Hoffs en Derijck weg mogen dus dat zouden wellicht spelers kunnen zijn die nu wel haalbaar zijn, samen met een Voskamp, Miliç en een goede keeper. 

Laten we ook ons ook niet gekmaken door torenhoge bedragen want dat zijn rechtsbacks nu ook weer niet waard. 

Janmaat veel succes en bedankt voor de fijne tijd.
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 13:02 uur

Nu online

TheMariner en 238 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2