Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Bolluhboeah

Tommy schreef:

Wat is dat met die de mos en andere oude trainers.
Niemand wil ooit terug naar den haag behalve rinus en lex toen het echt slecht ging met de club.
Nu wil niemand ze meer hebben en hebben ze de hele dag de tijd om alleen te schaatsen en dan is onze club weer goed genoeg???

Pleur lekker op met die oude generatie ouwe rommel is het.
Neem lekker een jonge trainer met wat eerste divisie of eredivisie ervaring en laat die lekker zn gang gaan. (stom gelul want we houden toch gewoon steyn)
Ik wil ook niet dat ze een voorname rol spelen in de club, maar hun ervaringen zijn onmisbaar. Die kan je altijd gebruiken. Mits ze een modale vergoeding ervoor vragen. Een goede wisselwerking tussen jong en oud kunnen onze club weer enigszins op laten stoten naar het linker rijtje. Ik ben 38... een ouwe lul...
0
Vrijdag 23 maart 2012 om 16:24 uur

Ooievaar

schreef:


Ben ik niet met je eens, zeker Holla niet.
Ambities ADO zijn bekend; minimaal structureel linkerrijtje.
Je hetze tegen VdK is nu wel bekend bij de meeste shouters denk ik.
Minimaal structureel linkkerrijtje. Van welke divisie?
Hetze? Het imago van Van der Kallen kan me gestolen worden. Ja, wel alle reden dus voor mij om de rol van Van der Kallen goed tegen het licht te houden.

Spreek trouwens voor je zelf, doe ik ook.
0
Dinsdag 20 maart 2012 om 20:27 uur

Yo

Ado had vorig jaar tof 2 jaar geleden toch ook interesse in deze spits?!

`Roda toont interesse voor boomlange spits`
Nicklas Helenius moet mogelijk de nieuwe aanvalsleider van Roda JC Kerkrade worden. De spits van Aalborg BK werd anderhalve week geleden bekeken door technisch directeur Gerard Wielaert.
Helenius (20) is uitgekomen voor diverse Deense jeugdselecties. Tevens is de spits opgevallen door zijn lengte van bijna twee meter. In 53 wedstrijden nam hij dertien treffers voor zijn rekening, weet Voetbal International.

In Kerkrade moet Helenius wellicht de opvolger worden van landgenoot Mads Junker. De aanvoerder twijfelt over zijn toekomst, zeker door het naderende vertrek van Harm van Veldhoven. Eerder gaf hij aan dat het besluit van de coach een rol zal spelen.
0
Dinsdag 20 maart 2012 om 07:29 uur

ypenburg070

Cruciale rol weggelegd voor ADO Den Haag in titelrace
Wil je dit artikel later lezen? Bewaar

Door: redactie
17-3-12 - 09:21

ADO Den Haag kan een aardige rol gaan spelen in het verloop van de strijd om de landstitel en het tweede Champions League-ticket.

In de laatste negen wedstrijden speelt ADO behalve thuis tegen Ajax ook nog in eigen stadion tegen FC Twente en Feyenoord, terwijl de ploeg op bezoek gaat bij PSV. Den Haag is de enige club uit de onderste regionen van de ranglijst die nog tegen zoveel titelpretendenten moet spelen.
0
Zaterdag 17 maart 2012 om 11:48 uur

Haagse_Aad

pajam schreef:

dit is weer te ongenuanceerd Aad. Ik ben het vanaf minuut 1 ook aan het klagen over zijn (bijna zoals Ali B. in zijn jongere jaren bij ons) egoisme en idd zoals Sound zeg `oogkleppen` wijze van spelen.

Maar je kan aan zijn acties (Assists) toch echt wel zien dat hij veel talent heeft. Hij moet echter wel kort gehouden worden en discipline bijgebracht worden.
Als je ziet hoe die jongen soms ballen aanneemt zie je ook echt wel dat hij veel talent heeft..

Zou hem weleens achter de spits willen zien spelen in een 4-2-3-1 opstelling..

.......... ......... Coutinho ............ ........

Ammi ... Omeruo ... Kum ... Supusepa

...... ........ Rado ... Toornstra ...... ......

.. Smolarek ...... Chery ..... ... Vicento

....... ..... ....... Immers ....... ..... .....

Toornstra in de rol zoals vd Vaart en Strootman bij het nl-elftal spelen
0
Maandag 5 maart 2012 om 08:58 uur

Sound

Kees schreef:

Heb het hier weleens geschreven. De partner van mijn moeder, nadat mijn vader was overleden, was in het verleden penningmeester van ADO en een van de 49 ereleden in de geschiedenis van ADO.

Zelfs in zijn zeer succesvolle tijd toen ADO aan de weg timmerde lukte het niet om sponsors van naam binnen te halen. Ondanks de kanjers zoals Choufeur, Hartmann etc. waarmee hij tezamen in het bestuur zat.

Op de een of andere wijze lukt dat bij ons niet. Mogelijk zijn we te klein en is de uitstraling (nog) niet op het gewenste niveau. Dat was in de regel zijn verklaring. In die tijd trokken we 28.000 man maar Ajax en Feijenoord waren dubbel zo groot.
Kees ik denk dat we gewoon de pech hebben dat in tijden dat commercie echt een rol ging spelen in het voetbal dat we toen niet mee telden/ ernstige imago problemen hadden. Alle potentiele bedrijven die je 30 jaar geleden al aan je club had moeten binden zijn naar rotjeknor en 020 getrokken. Daarbij zijn dat ook nog eens de steden waar veel meer commercie is terwijl Den Haag vooral een overheidstad is. Dan kun je vervolgens jarenlang nog zo je best doen om ze wel binnen te halen, maar met ook nog eens een crisis om de 8 jaar is dat voor de beste marketeers, netwerkers en commerciele directeuren bijna niet te doen. Hoeveel commentaar we met z`n allen ook hebben, er zullen er weinig zijn die zelf een beter resultaat zullen behalen. Zoveel tijd krijgt men ook nooit. Net als met trainers die roepen dat ze `iets op willen bouwen` die vliegen er ook altijd uit voordat ze een kwart van hun masterplan hebben uitgevoerd. En zo begint het riedeltje steeds weer opnieuw.

Ook als het anti-VDK kamp hun zin krijgt is het vervolg heel voorspelbaar. De club zal dan weer aan een infuus komen te liggen en op het laatste moment komt er dan weer een ander groepje of individu de boel redden, zijn we weer 2 jaar heel blij ermee en nog wat langer daarna lukt het ook hun niet meer, etc etc.
Soms zou ik een draft systeem zoals in Amerikaanse sporten zo slecht nog niet vinden. Alleen raak je dan wel binding met spelers weer kwijt.

Den Haag is gedoemd om altijd zo voort te blijven bestaan. Dat klinkt raar voor iemand die steeds in het positivo kamp wordt gestopt misschien, ware het niet dat ik dat gewoon accepteer en geniet van die korte periodes dat het wel ergens op lijkt (zoals vorig jaar) en zo nu en dan mooie overwinningen op onze aartsrivalen.
0
Woensdag 29 februari 2012 om 21:55 uur

oodh

liefhebber schreef:

Je moet alles wel in de juiste context blijven plaatsen. En niet door wat eenzijdige verhaaltjes je conclusie trekken. Dat is niet verstandig. Doch geeft dit wel aanleiding tot twijfel. Door publicatie zal er wel het een en ander duidelijker gaan worden.
Laat Driebergen zijn werk maar gaan doen. De gemeente zal ook niet vanaf de zijlijn toekijken? Punt van discussie blijft wel dat het vreemd is dat deze publicaties wel erg laat openbaar worden gemaakt? Wat ligt hieraan ten grondslag? Het stinkt in ieder geval aan alle kanten! En dat komt voor mij, en sommige anderen hier,niet zomaar uit de lucht vallen.
Wat opvalt is dat Voetbal International niets meldt over Van der Kallen. Normaliter onderzoeken ze dit soort geruchten, als het al geruchten zijn. De rol van de gemeente is mij ook niet helemaal duidelijk in dezen.
0
Woensdag 29 februari 2012 om 12:51 uur

D.H.zuid-west

oodh schreef:

Na de laatste keer heeft Schoenmaker aangegeven nooit meer trainer te zullen zijn. Vraag me ook af of dat wel zo een succes zal zijn. Beetje een sigaar uit een hele oude doos.
Klopt, maar Lex is een clubman die dit ook niet kan aanzien en ik zie hem (net zoals vroeger) toch weer de rol op zich nemen voor een beperkte periode. Ik heb al eerder geshout dat je misschien ook eens naar b.v. een van Vianen moet kijken daar Jol, Advocaat e.d. alleen maar zullen komen wanneer zij een HELE grote zak met geld krijgen (wat de directie en RVC nu net niet willen uitgeven).

Als je niets wil uitgeven dat moet je ook niet veel verwachten..........
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 14:16 uur

Advertentie

D.H.zuid-west

Op basis van Treb zijn shouts verwacht ik dat er toch echt nog iets staat te gebeuren. Zelf heb ik het idee dat Lex weer op de bank zal plaatsnemen i.p.v. Fraser. Kost geen geld en per direct in te voeren mocht er zaterdag verloren worden (Maurice weer in de rol als assistent). In het volgende seizoen komt er dan een nieuwe hoofdcoach (mocht je nog eredevisie spelen) en blijft Maurice als assistent aan om zo de afkoopsom te omzeilen.

Ik kan me echt niet voorstellen dat een directie van een betaalde voetbalclub liever degradeert dan dat zij nog een laatste reddingspoging waagt welke geld kost. Inkomstenverlies is een zekerheid wanneer je degradeert, en mocht je niet direct weer promoveren dan ben je als club ten dode opgeschreven. Toch krijg ik uit de shouts hier het beeld dat kostenbeheersing nu bovenaan staat zonder dat er door directie en RVC gekeken wordt naar de schade op lange termijn zoals minder tv gelden, minder supporters, etc etc. Een goede financiele huishouding is mooi maar alleen wanneer je op het hoogste niveau speelt, degradeer je dan kan je opnieuw beginnen met het kosten/baten plaatje.
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 14:01 uur

pajam

marcellino schreef:

wij zijn geen tilburg en ook geen heereveen wij zijn ado de club uit de derde stad van nederland.

neem liever een voorbeeld aan feijenoord lukt het niet zit het tegen staan er een paar sponsors op of externe geld schieters.

hier bij ado staat niemand op ja als ze er drie keer zo veel voor terug kunnen verdienen
Volledig met je eens; We zijn de 3e stad van Nederland!
Maar daar houdt iedere vergelijking (op voetbalgebied) dan ook op met een Feyenoord.

Heeft er ooit in de 100+ jarige geschiedenis van onze mooie club het zijn van de 3e club van Nederland een significante rol gespeeld?
In ieder geval de laatste 30 jaar niet (meer?).

Voetbal in de 3e stad van NL heeft nooit losgemaakt wat voetbal blijkbaar wel in R`dam, A`dam, Utrecht en zelfs Enschede, Groningen en Tilburg heeft losgemaakt.

Kijk alleen al naar de toeschouwersaantallen, SCC aantallen, inderdaad sponsoren die nooit eens instappen (NN, AEGON, Siemens om maar een paar te noemen)
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 12:29 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, vakkiel, KvR, wiegah070, Marcie, Francisco, FC Jeff, Don Leo, Jap, grijze gek en 233 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 204
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5