Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 205
Volgende pagina

Fcdh-frans

Mr.070 schreef:

Niks te verliezen, bloed zweet en tranen! El K. gewoon 90 minuten laten spelen, moe of kramp is geen excuus meer ! Gewoon vlammen.
Liever 3-0 verliezen volgende week met echte strijd door alles te geven. Dan 1 punt met labbekakken voetbal
0
Zondag 2 mei 2021 om 20:26 uur

Bolskie

Vakkie-C schreef:

Is wel relevant dit zowel voor de hcf als voor de knvb om te laten zien een serieuze partner te zijn
De knvb gaat over de geldstroming of alles op een normale en eerlijk manier gaat en hoe zij aan hun geld komen. En of zij voldoende geld bezitten om een voetbal club te runnen.

Wat betreft de hfc heb je wel gelijk. Voor hun kan dit wel relevant zijn maar nog is het dan geen zekerheid dat zij daar mee zullen instemmen. Hun willen met namelijk weten welke partij erachter dit het grote geld beheerd en of ze dat kenbaar willen maken is het 2e + hun willen hun aandelen niet opgeven en dat is weer een puntje voor de Amerikanen om het niet te doen.
0
Zondag 2 mei 2021 om 17:40 uur

Bolskie

marcellino schreef:

Nee hoor gewoon 20 meter naar voren spelen heeft totaal niets te maken met de 3 wissels.
En wat zegt het als ik een seizoen kaart voor ado en feijenoord zou nemen als dat kon.ik zou ook wel een seizoenkaart van ajax willen hebben.
Hou namelijk van het spelletje voetbal
Hopppaaaaa mooie voetbal kenner! Hahaha
Nee hoor zit te dolle! Je heb wel kijk op t spelletje wat dat betreft neem ik je vaak serieus
0
Zondag 2 mei 2021 om 13:34 uur

marcellino

Bolskie schreef:

Als je overweegt een seizoenskaart te halen, wat moet je daar dan bij voorstellen?

Overigens is dat een hele gekke is opmerking van je met al die voetbal know how, dat je dat zei. Waarom? Feyenoord brengt 3 wissels logisch dat men even zoekende is hoe men gaat staan.
Nee hoor gewoon 20 meter naar voren spelen heeft totaal niets te maken met de 3 wissels.
En wat zegt het als ik een seizoen kaart voor ado en feijenoord zou nemen als dat kon.ik zou ook wel een seizoenkaart van ajax willen hebben.
Hou namelijk van het spelletje voetbal
0
Zondag 2 mei 2021 om 13:33 uur

Bolskie

marcellino schreef:

Verteel jij mij nou eens even waar ik ooit gezegd heb dat ik een feijenoord hart heb.
Als je overweegt een seizoenskaart te halen, wat moet je daar dan bij voorstellen?

Overigens is dat een hele gekke is opmerking van je met al die voetbal know how, dat je dat zei. Waarom? Feyenoord brengt 3 wissels logisch dat men even zoekende is hoe men gaat staan.
0
Zondag 2 mei 2021 om 13:30 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Ok we gaan het zien
Ik zeg ook dat hij belangrijk gaat worden.

Leuk joh....wedstrijdje voor de eer tegen Madmax. Hebben we het toch weer over voetbal.
0
Zaterdag 1 mei 2021 om 23:26 uur

rd..

Bleek schreef:

Ringeling een positie geven zou hetzelfde zijn om over een paar jaar de club weer te verkopen aan UVS..



Waarom precies? Ik heb helemaal niet zo`n hele negatieve herinnering aan hem. (In retrospectief al helemaal niet met al dat volk wat eens op die zetel gezeten heeft.). Heeft met Rob Jansen het Dutch Sports Council opgezet, oudbestuursleden uit het voetbal die hun ervaringen uitwisselen en delen.

Het was trouwens van Ringelenstein (correcte spelling), met excuses.
0
Zaterdag 1 mei 2021 om 09:03 uur

Advertentie

Ronaldo

handen nuDeurwaarder en Hamdi moeten financieel geplaagd ADO bij nieuwe eigenaar onder zien te brengen

ALGEMEEN DIRECTEUR MOHAMMED HAMDI VAN ADO DEN HAAG OP WEG NAAR DE RECHTBANK MET COLLEGA JACHIN WILDEMANS. NA HET KORT GEDING SCHAKELDE HIJ EEN DEURWAARDER IN OM BESLAG OP DE AANDELEN TE LATEN LEGGEN. FOTO ANP

Ondanks de naderende degradatie gaat het bij ADO Den Haag nauwelijks over voetbal. Algemeen directeur Mohammed Hamdi staat voor de helse klus om de club in leven te houden, maar weet zich gesteund door Lex Schoenmaker.

MARIJN ABBENHUIJS

Clubicoon Lex Schoenmaker liep vrijdagmiddag rond in het Cars Jeans Stadion. Hij bekeek de training van de selectie van ADO Den Haag, die in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Feyenoord een keertje niet op het trainingscomplex in Rijswijk plaatsvond, en sprak wat spelers. Er is ook genoeg om over te praten. Alleen op voetbalgebied al. Bijvoorbeeld over Daryl Janmaat, die weer met de groep meetraint. Of over de degradatie, die als een donderwolk boven het hoofd van de club hangt.

Maar zelfs nu er binnen de lijnen zoveel speelt, gaat het in Den Haag niet over voetbal. Nee, wat nu speelt, is het voortbestaan van de club. Het houdt ook Schoenmaker bezig. Eerder deze week gaf hij in deze krant al zijn mening over de situatie bij de club en kaartte hij aan dat er al een tijdje niet meer door iedereen naar hem wordt geluisterd als het om het technische beleid gaat.

Hij doelde daarmee niet op algemeen directeur Mohammed Hamdi, benadrukte Schoenmaker nu. Want voor Hamdi heeft hij juist respect, gezien de situatie waarin hij ADO moet leiden. Een situatie waarin de directeur nadrukkelijker de sleutel in handen lijkt te gaan krijgen. Waar het in Den Haag wél over ging, is het dreigende faillissement en de verkoop van de aandelen van de club.

Schoenmaker zegt zeker te weten dat de club over honderd jaar nog steeds bestaat. En daar moet Hamdi voor zorgen. En daar gaat de algemeen directeur binnen korte tijd ook de instrumenten voor krijgen. Want nadat hij het kort geding tegen de eigenaar United Vansen won, schakelde Hamdi een deurwaarder in om beslag te laten leggen op de aandelen. Die beslaglegging wordt momenteel naar het Chinees vertaald en zal snel in China arriveren.

Kopers liggen op de loer

De verwachting is dat de sleutel in de zoektocht naar een nieuwe grootaandeelhouder voor ADO binnen een week in handen is van de deurwaarder. En die zal dan in samenwerking met Hamdi gaan onderhandelen met potentiële kopers. En die liggen op de loer. Eerder was United Vansen al akkoord met de Nederlands-Zwitserse investeringsmaatschappij Cosinus Group Capital Partners. Daarna was er op hoofdlijnen overeenstemming met het Amerikaanse World Soccer Holdings. Maar die deals ketsten af. Omdat het benodigde geld niet kwam of omdat de vereniging HFC en Stichting Toekomst ADO Den Haag zich niet in de plannen konden vinden.

De hoop is nu gevestigd op investeerders uit de buurt. Nu er straks niet meer met United Vansen, maar met een deurwaarder en de club moet worden onderhandeld, wordt het wellicht voor meer partijen mogelijk om de aandelen over te nemen.

Maar wie denkt dat ADO een koopje wordt, heeft het mis. De aandelen zelf zijn straks misschien niet zo veel meer waard. Maar de nieuwe eigenaar wordt wel direct met een flinke berg betalingsverplichtingen opgezadeld. Ten eerste is er de liquiditeitsgarantie van 2,1 miljoen euro, waarvan de Haagse rechter heeft bepaald dat die acuut aan ADO betaald moet worden. Daarnaast hebben de Chinezen nog een achtergestelde lening van 1,7 miljoen in de club zitten, die moet worden afbetaald. En het negatieve eigen vermogen van ADO groeit dit boekjaar naar om en nabij de zes miljoen euro.

Vanuit die situatie moeten de deurwaarder en Hamdi ADO bij een nieuwe partij onder zien te brengen. Maar daar tegenover staat wel dat de algemeen directeur zich moreel gesteund voelt door clubicoon Schoenmaker.


0
Zaterdag 1 mei 2021 om 06:52 uur

DHFC070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Janmaat en Bijen trainen af en aan mee
Daryl Janmaat en Peet Bijen trainen in gedeeltes met de groep mee.
Lees het nieuwsbericht
Is er werkelijk waar nog iemand die heel dat sportieve nog iets boeit?
Treurige constatering in ieder geval bij mijzelf.... fan van een voetbalclub maar het gaat bijna nooit over voetbal.
0
Vrijdag 30 april 2021 om 17:56 uur

BLEISWIJK-1

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Advocaat: ik concentreer me eerst op Feyenoord
Dick Advocaat vindt het heel spijtig wat er allemaal bij ADO gebeurt, maar gaat hij de club wellicht nog helpen?
Lees het nieuwsbericht
Dick concentreert zich volledig op Feyenoord. Daarna besluit hij zijn geld te gaan tellen. Waarbij hij de conclusie trekt nog 5000 euro te kort te komen.

Eind juni / juli laat hij dan een artikel optekenen, waarbij hij nogmaals aangeeft dat ADO aan zijn hart gaat. Maar aanschuift als tafelgast voor het EK voetbal. Dit omdat hij nog 5000 euro te kort komt.

Ergens in september gaat het toch kriebelen. Moet ik wat doen? Het is toch mijn club. Maar die bankrekening hé!! En daarbij beginnen een maand later al weer de voorbereiding voor het toneelstuk Scrooge. Waar hij voor een mooi bedrag de hoofdrol mag vervullen.

In november gaat hij wel weer aan de slag....als trainer van een andere club. De circel is rond. De 40 miljoen staat op de bankrekening. Dick is zo blij als een kind!!!


0
Vrijdag 30 april 2021 om 15:06 uur

Nu online

Franky, Alle ballen op Jort, yesyes, guru, Ftuur, Kees, adorob, Teeg070, MikeyMolenaar, JvDH, kojak1 en 132 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 205
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 36 - 49
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1