Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ajax

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 206
Volgende pagina

marcellino

Bolskie schreef:

Tis allemaal niet zo moeilijk, ben benieuwd wie zijn die personen dan die op de vleugels moeten komen te staan en de middenvelder ben wel benieuwd naar de namen dan, als het toch allemaal zo makkelijk is? Ze moeten overigens wel gratis zijn of heel weinig salaris willen.
dat is een koe in zijn kont kijken.
we geven aan wat er mis gaat wij zijn niet de personen die in moeten grijpen dat zijn groenendijk en het bestuur.
het minste wat je kan doen is voor volgend jaar spelers aantrekken die het gras opvretten en niet hun kop laten hangen als het eventjes niet uit komt.
verder zou je ook spelers weer kunnen motiveren om ze even op de bank te zetten en niet altijd maar te laten voetballen daar word niemand beter van en ja misschien zijn de spelers die er in komen van minder kwaliteit maar met werklust kan je veel compenceren ,en dat hebben we gisteren gezien bij nac.je hebt bijna alle partijen verloren van de ploegen die kwalitatief minder zijn en dat is echt niet gebeurd op voetbal kwaliteit of een beter elftal maar op strijdlust.
we zijn geen ajax of psv om te denken dat we het op halve kracht kunnen doen.
gaan we er voor kunnen we zo maar voor europees voetbal gaan ,spelen we als de laatste wedstrijden kan je zomaar op plek 12 t/m 16 eindigen en dat mag niet kunnen.
0
Zaterdag 26 januari 2019 om 16:57 uur

gillah

Petah schreef:

Dat duid er juist op dat ze wel wisten wat ie ging opbrengen
Dat is achteraf lullen. Op dat moment had De Jong een aflopend jeugdcontract dat hij niet wou verlengen en sloot hij aan bij Jong Ajax. Deze constructie was een long shot om hopelijk toch wat in de toekomst te verdienen. Dat dit zo goed uit pakt is voor een deel geluk. Ook omdat De Jong de afgelopen tijd zo gehyped is. Goed voetballer hoor, maar in de Champions League maken Tadic en Ziyech het verschil.
0
Woensdag 23 januari 2019 om 21:36 uur

Kees

daveadodh schreef:

Snap Wat je bedoelt. Maar bij NAC speelde ambrose, angelino en die middenvelder waarvan ik zijn naam even kwijt ben. Dat zijn toch betere spelers dan die wij hebben denk ik. Verder vind ik van As een verbetering vergeleken met wat we vroeger hadden, maar toch kan het nog veel béter. nu hopen dat ze die stappen gaan zetten en niet vast blijven. We moeten echt concurreren met Utrecht.
In theorie zouden wij moeten concurreren met Feijenoord en Ajax. Provincieclubjes als PSV ook ver achter ons moeten laten. Ondanks Philips.

Bekijk de 15 grotere landen van Europa en vrijwel nergens is de derde stad van het land zo slecht vertegenwoordigd in het betaalde voetbal. En zeker ook gezien het aanwezige kapitaal in onze omgeving.

Als club doen we het gewoon kut met multinationals als Aegon, Shell, Nationale Nederlanden en Siemens om de hoek. Ook Huawei was er.

Ja, en ik begrijp dat die bedrijven met onze uitstraling er (nu) niet instappen.
0
Woensdag 23 januari 2019 om 21:30 uur

Bolskie

Petah schreef:

Dat duid er juist op dat ze wel wisten wat ie ging opbrengen
Nee want ado deed ook altijd aan doorverkoop percentages alleen wat heeft het ons op geleverd? Bij ons werden spelers niet voor die bizare prijzen door verkocht is gewoon geluk peet heb niks met beleid te maken. Zn de jong en de ligt is zelfs voor Ajax de eerste keer wat zn mega bedrag is
0
Woensdag 23 januari 2019 om 19:17 uur

Kees

Petah schreef:

Willem 2 die meer als 10 miljoen pakt aan transfer inkomsten

Wij komen continue geld te kort buiten el kayati en Johnston staat er Nijs onder de huidige technische staff wat geld opbrengt of zelfs basis speelt

Kortom de club is ziek en hoop dat er heel snel een grote schoonmaak komt in alle gelederen want dit is een drama
Joh, de voetballerij wordt steeds minder mijn wereld en neemt walgelijke vormen aan.

Als Ajax De Ligt ook nog verkoopt hebben ze rond de 400 miljoen in kas (of misschien een onsje meer of minder).

Zo`n bedrag is voldoende voor heel veel armoedebestrijding of wat voor goede doelen dan ook. Laat ze lekker het grotendeels aan die doelen besteden. Wil ik ze voor een keer nog een staande ovatie geven ook.

Overigens heeft die club het op dat vlak dus goed voor mekaar. Zelfde bericht had ik ook over onze club geschreven. Nou ja, misschien in de toekomst als al die honderden miljoen tv-toeschouwers in China eindelijk eens de tv aanzetten.
0
Woensdag 23 januari 2019 om 18:28 uur

Donnydh070

Thommetjsh schreef:

plus heeft alle eigenschappen voor een prima rechtsbuiten in ons systeem, rechtsbenig, snelheid, heeft een goeie actie in huis, maar 1,85m maar heeft is wel sterk
Dan zou ik toch eerder als je naar opvolger voor becker wilt kijken en dan bij Ajax naar Cerny kijken anders rayhi van Sparta of Engels van Roda jc
0
Dinsdag 22 januari 2019 om 20:44 uur

Thommetjsh

Hoeveel zou ajax denk je nog vragen voor die cassierra? Leuke opvolger mocht becker vetrekken
0
Dinsdag 22 januari 2019 om 16:42 uur

Advertentie

grijze gek

Petah schreef:

En vvv en Heracles of Excelsior hebben liggende gelden ?
01/19 Nederland Mo el Hankouri AV Feyenoord Feyenoord
01/19 Nederland Paul Gladon AV Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
01/19 Japan Ko Itakura MV Manchester City Manchester City
01/19 Nederland Iliass Bel Hassani MV AZ Alkmaar AZ Alkmaar
01/19 Nederland Thomas Bruns MV Vitesse Vitesse
01/19 Nederland Kaj Sierhuis AV AFC Ajax AFC Ajax

En waar haalt FC Groningen ineens het geld vandaan ?
Ik neem aan dan niet als deze spelers zijn gehuurd.
0
Dinsdag 22 januari 2019 om 09:44 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Ajax had overduidelijk en pingel en rood tegen moeten krijgen. Maar ja,............

Gevolgen onze rode kaart en volgens scheids geen opzet bewezen:

1 of 3 punten verloren

strafschop tegen

Zwinkels eruit

Met 10 man verder spelen

Speler (Troupee) uit je verdediging wisselen

Mindere keeper (Havekotte) op doel tegen VVV restant

Tegen NAC ook mindere keeper op doel

Zwinkels mist wedstrijdpremie tegen NAC

Kortom: complete waanzin.

Zwinkels heeft zijn team gedupeerd. Klaar. Oliedomme actie. ADO staat waar het staat omdat er zwak beleid wordt gevoerd. En bij Ajax geldt dat eigenlijk andersom.

Groenendijk is ook een hele matige trainer, maar hij is natuurlijk niet de oorzaak, maar wèl het gevolg van het gevoerde beleid. Naar mijn smaak wanbeleid.

Overigens doet Te Vrede niet mee bij NAC, dit vanwege een blessure.

0
Maandag 21 januari 2019 om 19:54 uur

Kees

Ajax had overduidelijk en pingel en rood tegen moeten krijgen. Maar ja,............

Gevolgen onze rode kaart en volgens scheids geen opzet bewezen:

1 of 3 punten verloren

strafschop tegen

Zwinkels eruit

Met 10 man verder spelen

Speler (Troupee) uit je verdediging wisselen

Mindere keeper (Havekotte) op doel tegen VVV restant

Tegen NAC ook mindere keeper op doel

Zwinkels mist wedstrijdpremie tegen NAC

Kortom: complete waanzin.

0
Maandag 21 januari 2019 om 18:35 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, James, Dannyy, GroenGeelHart070, Rob2002, Max, Bhattoe 74, Kees, wiegah070 en 187 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 206
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1