Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: emmen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 207
Volgende pagina

Aad

Meestal ben ik kritisch en meestal ook over Manders en de organisatie.

Vooraf oordelen over nieuwe spelers doe ik niet aan mee. Sommigen waar we grote verwachtingen hadden vallen tegen maar het andere is ook meerdere keren voorgekomen.

Uiteraard heb ik wel een mening over wedstrijden en in tegenstelling tot velen vond ik het afgelopen zaterdag helemaal niet zo slecht.
Goed, we hadden een falende keeper bij de 2-0 en 3-2. Een domme CV bij de 1-0. En gebrek aan een echte spits (maar dat kan je het elftal niet verwijten).

Voor het overige bepaalden wij grote delen van de wedstrijd het spel en de 2-3 was op een bepaald moment eerder te verwachten dan de 3-2.
In de 2e helft hielden pech (Hooi) en onkunde ? (Becker) ons van de 3-3 af. En tenslotte deden de scheids en de VAR ons de das om.

Groothuizen is misschien wel een talent maar de afgelopen wedstrijden laten zien dat hij, niet alleen door zijn blunders, maar ook door zijn verdere onzekerheid nog niet aan een basisplaats toe is.
Beugelsdijk is een speler die in een goed draaiend elftal leuk mee kan. Maar wanneer en team MOET presteren is het een wandelende tijdbom. Zijn vervanger zorgde in ieder geval voor meer rust.
Lorenzen (en ik zeg het niet gauw) is met dikke voorsprong de misser van de laatste 10 jaar. Hij kan echt niets.

Afgelopen zaterdag stemde mij in ieder geval iets positiever dan dat ik was na de wedstrijd tegen Emmen. Ik hoop van harte dat Groenendijk eens echte maatregelen durft te nemen, maar ik ben bang dat hij daarvoor TE aardig is.
0
Maandag 20 augustus 2018 om 10:49 uur

Smirnoff1967

Petah schreef:

Doke schmid en een bankzitter bij Heracles wat een armoe diegene die nog vertrouwen hebben in dit beleid zijn niet goed man man man er is geen scouting een td die de creativiteit heeft van een dode paling

Dat word nacompetitie of degradatie
Als er niet snel wat gebeurd dan voorzie ik voor Fons en het bestuur hetzelfde lot als met Adelaar destijds. En daar was ik bij. bestorming ere tribune Zuiderpark.
Hoop dat het niet zover gaat komen.
Maar wij zijn momenteel slechter als Emmen, de Graafschap en vrijdag mag ik hopen toch niet slechter als Fortuna!!
Mag niet hopen dat wij alles afschuiven op de VAR.
Wij zijn gewoon slecht momenteel en hebben matige spelers; het ergste wat ik mis is de haagse bluf; keihard erin gaan; schuim op die bekken.

En ja al die potentiƫle aankopen wat moet je ermee.
Waar blijven de Dickies, John, Rinus en Tjeu?
Geld zat maar wederom stil.
Begrijp het wel hoor, wij hebben onze ziel destijds verkocht aan een chinees; toen ging het al mis.
Desalniettemin blijf ik mijn cluppie steunen net als toentertijd in de eerste divisie

Ha ha heb wel een kampioenschap meegemaakt seizoen 2002-2003.
Dat neemt niemand mij meer af.

Vorig jaar hadden we na de eerste 3 wedstrijden 9 punten uit drie wedstrijden en stonden we bovenaan en daar hebben we het hele seizoen op geteerd en nu zit het ff tegen.
Denk wel dat de thuiswedstrijd tegen Fortuna cruciaal is.
Als we die verliezen dan zie ik het somber in!
0
Zondag 19 augustus 2018 om 19:12 uur

Ooievaar

Heb nog al wat cijfers voorbij zien komen deze week. Welke cijfers er nu toe doen zijn de volgende. ADO. Twee gespeeld nul punten. En een loeizwaar programma in aantocht. Dit na de komende tegenstander. Zal een hele heis worden, om tegen Fortuna de punten te pakken. ADO kan het spel absoluut niet maken.

Toekomstperspectief uiterst somber. Fortuna wordt een regelrechte degradatiekraker. Dat is nog eens stappen maken toch?

Van trainer tot directie, het is matig tot zeer zwak.

Fons blijft maar vasthouden aan Beugelsdijk, die ik alleen zou opstellen als ik 14 geblesseerden had, zou nog liever voor iemand van de A1 gaan. Die jongen kost je handenvol punten. Meijers, daar moet nog een linie voor worden uitgevonden. Mede op zijn advies met 4 jaar verlengd. 4 maanden had ik al uiterst ambitieus gevonden.

Lorentzen, op basis van een zomeravond potje tegen Scheveningen vastgelegd. Zegt toch alles me dunkt. Dit omdat je het moet hebben van aangeboden spelers. Denk dat de spits van Die Haghe meer rendement oplevert.

Malone is een box to box speler, die moet je dus op het middenveld neerzetten, daar komt hij tot zijn recht. Je weet in november dat je back weggaat, om in augustus nog geen vervanger te hebben. Kijk, dat is nog eens anticiperen. Bij Scheveningen hebben ze hun zaakjes een stuk beter voor elkaar. Klein budget maar presteren als de brandweer.

Wat mij triggert is de volgende kwestie. Waarom wordt er door Manders en Van As beloofd dat de selectie versterkt zou worden. Dat door verregaand amateurisme een goalgetter ver onder de prijs wordt verkocht en men supporters voorliegt over niet bestaande lijstjes. Die zijn er niet en die waren er niet. Vermeij zal dan op de zijkant staan van z`on lijstje. Die jongen zal hooguit 5 doelpunten maken.

Dat ADO vorig jaar 7e werd, is voor een zeer groot deel te danken aan Jonhson, die vanuit alle hoeken en standen scoorde. Die schoot vorig jaar bij Heracles bijna de goal uit de grond. Immers produceert gisteren vanaf 10 meter een mislukt rollertje. Dat kan je die jongen niet kwalijk nemen, het is namelijk geen spits.

De directeur komt met een lulverhaal over tafeltjes op de eretribune, waar men naar verluidt een drankje en bitterballen kan neerleggen. Fijn. Waarvan akte(...)

De pers durft geen kritische vraag te stellen, AD/HC TV West geeft een podium aan de directeur, om zijn leugens te blijven ventileren. 5000 scc`s afgezet, de man vindt dat een wereldprestatie. Als je het hebt over Telstar wel ja. Overigens laten de mensen zich niet voor de gek houden, wat dus komend jaar resulteert in een aanzienlijke daling hiervan.

Natuurlijk is er geen of nauwelijks budget. Maar wees daar dan eerlijk over.
Dan nog heb je dat goeddeels aan je eigen wanbeleid te danken. Die Chinezen hebben geen zin om als pinautomaat te fungeren. Wellicht is het handig om de vraag te stellen waardoor de club in deze positie terecht is gekomen. Retorische vraag. Oorzaak verregaand wanbeleid, dit is het resultaat. Nederlagen tegen clubs met een veel minder budget als Emmen - gewoon 1-4 achter thuis - Fons, dat vond je toch z`on goede ploeg? en Heracles.

Directeur heeft een netwerk van nul. Een gladde glibber bovendien.
Scouting is comateus. Die spits uit Zweden die konden ze niet. Nee logisch, daar komt het scoutingapparaat niet. Kunstgras, mede omdat er geen geschikte trainingslocatie is te vinden. Hij`s fijn (...)

Merchandise ook brandhout wordt aangestuurd door de zoon van. Behoeft geen nadere uitleg.

TD begint nu opzichtig te blunderen, dit mede ingegeven door paniek.
Vermeij halen, als die kreukelaars dat al voor elkaar krijgen, de tragikomedie met Veerman indachtig.

Fons is tactisch zwak, en houdt maar vast aan ouwe meuk. Vorig jaar had je Jonhson - geweldige spits - nog die een achterstand ongedaan kon maken, dit jaar is een achterstand hoogst waarschijnlijk een nederlaag. Zorg dan dat je i.i.g. niet achter komt, als je niemand hebt die een goal voor je kan maken.

Hopelijk is Zwinkels weer fit, want deze keeper is er nog niet klaar voor.

Kisha is prachtig mooi, maar die wordt nooit meer fit. Dus daar kan je niet op bouwen. Kan die jongen natuurlijk helemaal niets aan doen.

ADO zal er alles aan moeten doen, om niet serieus in degradatieproblemen te gaan komen.

Selectie is niet rond, dat zal je het hele seizoen parten gaan spelen 100 % op conto te schrijven van directie en TD. Supporters worden van A tot Z voorgelogen.

Maar we schijnen hier de polonaise te moeten lopen, en kritiek is niet op zijn plaats. Tenzij de schuld wenst te leggen bij de arbitrage en de Var. of bij mij.

Dat laatste vind ik gescheten overigens,

Gegroet,

Ooievaar

0
Zondag 19 augustus 2018 om 16:10 uur

Waht

marcellino schreef:

Je krijgt de penalty van beugelsdijk tegen omdat de scheidsrechters weer instructies hebben gehad die ze twee wedstrijdem vol houden ben je dan consequent nee naai je dan ploegen als ADO ja.
Hij ziet een buitenspel goal over het hoofd tsja wat maalt het uit is toch normaal.h oiu toch op.
Kwaliteit te kort man waar praat je over je bent 2 wedstrijden beter juist omdat je meer kwaliteit hebt je speelt Heracles na 10 minuten helemaal weg dat kan niet zonder kwaliteit.alleen al de je zulke fouten maakt en de scheidsrechter tegen hebt houdt het op.

Ik heb het over kwaliteit te kort voorin toch.
Of jij moet denken dat je met Hooij en Lorentzen echt iets kan gaan forceren.
Jij roept hier dat we al 2 wedstrijden zijn genaaid door de scheids.
Ben het daar niet mee eens. Je geeft zelf te veel kansen weg ook tegen Emmen.

Ben kritisch ook richting Meijers die te vaak voorbij gelopen wordt en een bal 5 meter van ze voet laat springen.
Drie hele zwakke schakels in je elftal met een keeper die onder hoogspanning lijkt te staan.
0
Zondag 19 augustus 2018 om 11:40 uur

Waht

marcellino schreef:

Volgens mij heb ik echt twee andere wedstrijden gezien dan de meeste hier.je verliest twee wedstrijden omdat je achterhoede loopt te kloten en je telkens terug moet komen na een achterstand hierdoor speel je met risico.komt ook nog eens bij dat je in allebij de wedstrijden zwaar genaaid word.
Je bent 2 wedstrijden de betere ploeg maar staat met lege handen.
Zo een drama zoals jullie hier schetsen is het ook weer niet.
En nee je verliest niet omdat je geen spits hebt.je verliest omdat de achterhoede inclusief je keeper loopt te klote
Bakker tikt iemand aan in de 16 tegen Emmen is gewoon strafschop. 100%
Beugelsdijk hoeft allen maar mee te lopen maar gaat met 2 handen naar die gozer die zich direct laat vallen. Dom van Tommie maar slim van die spits van Heracles.

Waarom zijn we dan 2 wedstrijden genaaid ?
Buitenspellgoal Heracles. Idd fout van de arbritage.

We maken beginnersfouten in het veld en komenn voorin kwaliteiten te kort. .

Achterin wimmen we over de grond heel weinig duels. Kanon is de enige die vaak die duels we
Wint. Meijers wint bijna helemaal geen duels.
Van onze Keeper wordt iedereen nerveus en duurt nog 5 wedstrijden zich te bewijzen.

Voorin kunnen we niets zeggen van Becker.
Hooij en Lorentzen hebben geen kwaliteit.
0
Zondag 19 augustus 2018 om 10:07 uur

Johannes

Jacco schreef:

Vandaag minuut 10 tm 40 hebben we heel goed voetbal gespeeld en hebben wij zeker wel het spel gemaakt. Dit resulteerde in mooie aanvallen en kansen.

Ook de 2e helft tegen Emmen was lang niet slecht.
Ik heb goede moed voor vrijdag, zeker met vers bloed in de ploeg. Als je ziet hoeveel kansen er gecreƫerd zijn... Er moet een spits komen en SNEL.
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 23:19 uur

Bollie74

Gaan we weer net zoveel kansen missen als tegen Emmen
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 22:04 uur

pajam

Moi schreef:

Wat is aardig geld? Geloof me, alle vertrokken spelers zijn met minimaal transfersom verkasen. We zijn ado en geen AZ of 020.
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 14:33 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Adonootdorp schreef:

Nou idd man man wat een negativiteit. Werkelijk alles is kut. Veel succes dit seizoen mensen!
Wat een domme opmerking. Als 80% hier op de box het gebeuren k.u.t. vind. Zou ik denken dat er een vorm van waarheid inzit. Zo wordt het gewoon beleeft.

Deze ochtend ook weer met jeuk wakker geworden. Ik moest denken aan de opmerking van Schoenmaker. "ADO heeft altijd de pech dat ze met een lege portemonnee (weinig geld) moeten winkelen" Waar gaat dit over. Clubs als Excelsior, Emmen en Fortuna hebben een spits. En hebben veel minder te besteden. Zeg gewoon dat het niet gelukt is.

Het kliekje moet gewoon veel transparanter zijn. Beter communiceren met de achterban. En hun fouten durven toe te geven. Dit doen ze niet. Sterker nog......ze denken hoe minder bekend des te beter. En dan wel zeggen, ADO is in eerste instantie van de suppirters. Bah.
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 09:35 uur

Petah

Ja want stel je voor dat je klanten klagen over het beleid dat je voert
Feit is de club schiet enorm ge kort dat blijkt toch als je ziet wat er om ons heen gebeurd en bij ons

Mensen denken dat het niet kan maar ik zie ins gewoon als degradatie kandidaat en tuurlijk kan je verliezen van Emmen maar feit is el kayati wil weg becker wellicht ook

En wat heb je dan over nul voetbal en niemand die een goal kan maken we zitten nu nog geen twee weken van de transfer deadline af en zie een paar van onze sterkhouders nog wel vertrekken

En gezien met Johnson hoe snel ze vervangers hebben klaar staan word dit weer een ramp en als ze niet dit jaar gaan lopen ze volgend jaar weer gratis de deur uit

Kortom amateurisme op het hoogste niveau
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 09:18 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Marcie, Eeuwig Den Haag, MichelAdamsMatje, frans swa, Franky, vakkiel, Advocado, carbayon, pitbull en 262 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 207
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2