Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tekort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 208
Volgende pagina

DJ

Doet er niet toe! schreef:

Okay, ik had dus ongelijk!!! Waarvan acte!
Ik ben groot genoeg om mijn ongelijk aan te tonen in tegenstelling tot sommige shouters die hier alleen maar lopen te bleren hoe andere personen een andere mening van toedoen zijn!

We hebben gewonnen van FC Volendam en dat had ik in mijn stoutste dromen niet durven te bedenken,
maar we zijn er nog lang niet....
Pas na de winterstop weten we waar we echt staan met onze FC/ADO Den Haag en ja ik ben een Immers fan geef die jonge speler toch eens meer vertrouwen en je krijgt het in gouden munt uitbetaald! Dit geldt zeker ook voor Meric welke een dikke pluim verdient!
Meric krijgt gewoon tegen Heracles een basisplaats hier kan Wetzel niet meer omheen.
Ik hoop dat iedereen een leuk weekend tegemoet gaat bij deze iedereen gefeliciteerd met deze mooie overwinning!
Wat mij betreft Meric ook from the start. Wetzel gaf na de wedstrijd aan dat hij heel tevreden is over de invallende Meric maar dat hij vind dat Meric nog bepaalde handeligen en of taken niet goed genoeg uitvoert om vanaf het beginsignaal te starten, waardoor het team daardoor iets tekort komt. Dus ben benieuwd welke handelingen of taken en wat de opstelling tegen Heracles is.
0
Zondag 19 oktober 2008 om 12:58 uur

Vroegah jongens....

VROEGÂH

Alleen een ouwe Hagenees
Weet nog hoe het is geweest

Toen op de Vaillantlaan de eerste Turk
Zijn winkel opende in zo’n jurk.
En allochtonen ‘Gast’ arbeiders waren
Die anders praatten, met veel gebaren

Toen Den Haag Oranje Vrijstaat was,
het Milvakamp een vrijheidsklas.
Een biertje kostte toen een piek.
Kouwe kak was gewoon sjiek.

Elke God werd vrij aanbeden.
Gewoon zomaar, zonder reden.
Alle kroegen zonder dope.
Geen wijken voor de sloop.

Iedereen was gewoon mens.
Een maandloon was je enige wens.
Zaterdags feest in Cafe de Sport
We hadden guldens en niks tekort

Dat simpel leven is voorbij.
Wat rest is gebakkelei.
En camera’s en terroristen,
methadon en broedertwisten

Alleen een ouwe Hagenees
Weet hoe het is geweest
0
Zaterdag 11 oktober 2008 om 20:34 uur

martin

ja heb dat progamma ook gezien en klopte wat hij zei zwinkel liep tever door naar de eerste paal en kwam daarna snelheid tekort om naat de 2e paal de lopen en hun zouden het wel weten dus miss waterman op goal
0
Zaterdag 11 oktober 2008 om 15:45 uur

Ron1

Arendsoog schreef:

Ja die Karim Soltani, en Fabio Caracciolo kunnen echt helemaal niets met name Soltani is een drama. Kijk vd Haar is dan misschien niet de snelste meer, maar je had wel altijd iemand die aanspeelbaar was en een bal aan kon nemen. Verder ben ik ook niet onder de indruk van Ammi en Immers, tja inzet 200% maar resultaat 0,0. Maar verder heb je op de bank ook niet veel alleen Meric. Je moet er toch niet aan denken dat ze die Kiwi happer van een Verhoek weer in de basis opstellen.
haha, Van der Haar. Caracciolo is volgens mij 3 klasses beter als Van der Haar. Meer doelgericht, werkt meer, zoekt de ruimtes. 

Voor de rest ben ik het wel met je eens.
Soltani --> veel meer van verwacht
Ammi --> veel te wisselvallig, staat verdedigend ook vaak te dromen
Immers --> werkt hard, maar komt tekort op ere-divisieniveau
Verhoek --> laat maar
0
Donderdag 9 oktober 2008 om 17:09 uur

J.P

Den Haag For Life schreef:

Onderdanig? Realiteit zal je bedoelen.
ik vind dat jullie allebei gelijk hebben.

1. we doen ons zelf tekort want zo`n slecht team hebben we niet oke de selectie is niet breed.

2. maar je moet ook eerlijk zijn dat het gewoon word overleven dit seizoen.

Al hoe wel ik toch hoop dat we menig mens doen verbazen dir seizoen >
0
Maandag 6 oktober 2008 om 15:19 uur

Advertentie

<FCDH>

Deetman lobbyde voor FCDH - Gemeente al vroeg op hoogte van schulden
DEN HAAG - Ambtenaren van de gemeente Den Haag waren al veel eerder op de hoogte van de slechte financiële positie van FC Den Haag.
In mei 2007 stevende de voetbalclub al af op een schuld van tien miljoen euro.

Dat blijkt uit onderzoek dat deze krant heeft gedaan naar de bouw van het stadion van FC Den Haag. Daarvoor zijn onder meer de notulen bekeken van de stuurgroep die de bouw van het nieuwe stadion in het Forepark coördineerde. In die stuurgroep zat namens de gemeente een ambtenaar .

De stuurgroep kwam volgens die notulen op 14 mei 2007 in crisis bijeen. Onderwerp was de zorgelijke financiële situatie van de stichting die het stadion bouwde (SSO) en van FC Den Haag zelf.

De inrichting van het stadion bleek veel duurder en ook de installatie van een intelligent camerasysteem was peperduur. Omdat ook de inkomsten tegenvielen, groeide het tekort van de voorspelde 6,5 naar tien miljoen euro.

Opmerkelijk is dat wethouder Sander Dekker negen dagen later toestemming vroeg aan de raadscommissie om FCDH een lening te verstrekken van 6,5 miljoen. De problemen bij de club zouden daarmee zijn opgelost. Dekker vertelde niet dat de schulden hoger waren; dat hoefde ook niet, omdat op dat moment burgemeester Wim Deetman bezig was met een lobby om voor de SSO bij de Bank Nederlandse Gemeenten een bedrag van tien miljoen euro te lenen.

Bron: www.ad.nl


0
Zaterdag 4 oktober 2008 om 20:52 uur

fcdhhhhh

Leiden schreef:

Was geen slechte pot. Ja, we hadden ook met 3 punten naar huis kunnen gaan, maar wees eerlijk: tegen Utrecht mag je blij zijn met een punt. En het meest belangrijke: ik heb strijd gezien en inzet.  In het seizoen dat we degradeerden speelden we veel slechter. Als de mannen zo blijven ballen, maak ik me daar geen zorgen over voor dit seizoen.

Het enige waar ik me wel zorgen over maak is hoe lang we Kum nog kunnen houden bij onze club.  Als die gast zo blijft spelen, ligt er in de winterstop ws. al een bod van een grotere club of anders eind van het seizoen.
maak je maar meer zorgen om de achterlijke wanprestatie van lex immers... wat een zoutzak is dat zeg ! niet balvast, geen overzicht en vooral een jongen die erg veel in de weg loopt ! is wel leuk dat die een FCDH tatootje op ze rug heb enzo, maar als we eerlijk zijn zien we gewoon allemaal dat die zwaar tekort komt voor ons 1e elftal !
0
Zondag 28 september 2008 om 17:56 uur

martin

dat 2e doelpunt was ook zwinkels zijn fout die trok je hand in hij dacht denk ik dat hij naast ging maar hij trok zijn hand in het had nix uitgemaakt maar was wel een foutje van zwinkels en leroy komt gewoon tekort op dit niveau was tegen az ook al dat hij tekort kwam en nu weer tegen de graafschap is een goeie voor de jupiler maar niet voor op dit niveau en als milic die 1-1 had gemaakt krijg je dat 2e doelpunt ook niet tegen
0
Zondag 21 september 2008 om 14:36 uur

Ravi

Fransje schreef:

Een besloten persconferentie?

Is de zoveelste keer dat je iets meld terwijl er niets te melden is. Misschien help je de club iets beter als je gewioon niets meld totdat er echt iets te melden valt.
Fransje is een heel irritant mannetje dat jalours is
en veel tekort komt thuis..tis niet anders !
0
Vrijdag 19 september 2008 om 16:43 uur

Kees

M&M schreef:

Graag zou ik ook een boete naar de KNVB zien gaan voor het continu irriteren en tijd roven van onder andere Rankovic, heeft zich na vrijspraak voor een tweede keer moeten verantwoorden bij de KNVB, terwijl heel Nederland ziet dat Ranko niets doet...zelfs onze 020 commentatoren waren het hier over eens... Boete dus voor de KNVB, terugbetalen van geleden schade (missen trainingen, aanwezigheid vertegenwoordiging ADO Den Haag, etc, etc)...Sorry moest ik ff kwijt..

Dit kun je nog veel verder doortrekken. UIt de vrije trap kwam ten onrechte een doelpunt (wissel etc.).

Stel je voor dat we in het doelsaldo een doelpunt tekort komen ons te kwalificeren voor europees voetbal.....................................
0
Woensdag 17 september 2008 om 22:01 uur

Nu online

haagse chick, pajam, MichelAdamsMatje, ADOZoetermeer, 10, Marko1969, langepino, Vak_W en 346 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 208
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2