Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verliezen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 208
Volgende pagina

Victor

H@@GenEES schreef:

Willem II Utrecht 2-1
Want?? Kan je het echt wat schelen wat de stand na 6 wedstrijden is?
Laat Utrecht lekker verliezen!
0
Zaterdag 19 september 2015 om 22:00 uur

exopure

marcellino schreef:

Hij moet nu een aanvaler er af halen en een middenvelder erbij zetten
Klopt, ze verliezen de slag op het middenveld.
0
Zaterdag 19 september 2015 om 21:14 uur

Kees

H@@GenEES schreef:

De Nederlandse competitie/voetbal is zooooo fantastisch dat NL niet naar het EK gaat en voor de winter al uit Europa geknikkerd zijn, nee sorry jij en Danny hebben helemaal gelijk, ik weet mijn plaats weer...
Ik denk, als ik me er tenminste ook mee mag bemoeien, dat zowel jij en Danny allebei een goed punt hebben.

De opleidingen van onder meer de KNVB behoren tot de beste van de wereld. Echter in diezelfde opleidingen is bijna enkel de nadruk op het voetballend vermogen. Het gedeelte dat voetbal steeds meer beslist wordt vanwege het feit dat het een contactsport is, raakt ondergewaardeerd. Juist op dat vlak verliezen "wij" veel wedstrijden.

De Nederlandse voetballiefhebber vindt in de regel de schoonheid van het spel één van de belangrijkste aspecten. Ook hier op de box lees je dat regelmatig terug. Soms ziet men liever een fantastische wedstrijd i.p.v. een draak van een wedstrijd met een beter resultaat voor ADO.

Op het gebied van het voetballend vermogen zullen wij nooit en te nimmer onderdoen in vergelijk met de grote voetballanden. Echter wat betreft uitgavepatroon en gogme op het veld zullen wij altijd de onderliggende partij zijn en dat is steeds vaker van beslissende aard.

in het AD van vandaag staat een groot interview met Van Bommel/Van Marwijk. Daar staat een hele hoop wijsheid in vermeld.

De keuze van Fraser om een type a la Lems, en zeker gezien de huidige maatstaven in de voetballerij, kan ik dan ook volledig onderschrijven.

Ik veronderstel dat, gezien de inside information die Rob Blankestein (Haaglanden voetbal) meestal heeft, we weleens op korte termijn verrast kunnen worden. Zeker als de resultaten de komende drie wedstrijden uitblijven.
0
Zaterdag 19 september 2015 om 15:03 uur

Teeg070

Moi schreef:

Komt ze uit Syrië dan?
ja en dat zuiverloon dan zegt ik vind het normaal dat we daat verliezen nee ik vind dat nirt normaal want als je dasr er vol voor had fegaan had je dasr gewonnen hetzelfde geld voir heracles thuis dst was ook gewoon helemaal niks .


dus gewoon tegen zwolle vol de beuk erin en erin geloven .


zuiverloon bakker wormgoor meiers

kristensen gorre
alberg
schaken duplan
havenaar
0
Donderdag 17 september 2015 om 21:31 uur

Moi

Ik zit kijken naar 020 en vraag me af, hoe is het mogelijk dat ADO van deze gasten kunnen verliezen?
0
Donderdag 17 september 2015 om 20:35 uur

Advertentie

ADODENHAAG

Hajee schreef:

Wat mij opvalt is dat het zingen met het K woord erin alleen maar vanaf Midden Noord komt...

Vanaf vak G hoor ik dat niet, of heb ik het mis?

Erger me kapot aan die gassies die zo nodig de uit supporters moeten schofferen met hun stoere geblaat, echt kansloos.

Je maakt imho pas indruk op de uit supporters als je de hele wedstrijd achter je ploeg staat op een positieve manier, kijk maar eens naar de Cambuur supporters, daar heb ik echt respect voor.
Als er goed wordt gevoetbald scheelt het wel, dan kan op de eigen ploeg worden geconcentreerd. Als je voelt dat je tegen Heracles gaat verliezen zonder zelf veel in te brengen..

Ik heb liever een vol stadion en redelijk voetbal.. zolang eigen supporters niks wordt aangedaan. Ik vond de sfeer iig niet gespannen de 1e 3 thuiswedstrijden.
0
Woensdag 16 september 2015 om 15:52 uur

Madmax

H@@GenEES schreef:

Ed Jansen is ook een flapdrol van een scheidsrechter
Dus eigenlijk verliezen we zaterdag weer onterecht.
0
Dinsdag 15 september 2015 om 14:01 uur

marcellino

Petah schreef:

jij bent echt raar Heracles thuis verliest afgaande van afgelopen seizoenen zeg je

Maar waarom is Twente uit dan ook verlies want afgelopen seizoenen wonnen we daar jij gebruik feiten maar hoe ze jou uitkomen

Maar ik dacht dat we dit jaar voor linkerrijtje gingen dan moet je gewoon thuis van Utrecht en Heracles winnen met overtuigend spel

En uit bij Twente wen punt we hebben nu 5 wil je meedoen heb je er 7 nodig

Maar we zijn wel bagger als jij denk dat we goed voetballen ben je nog stommer als ik dacht
ik hoor wigt alleen maar zegen dat je met dit matriaal in het linker rijtje kunt eindigen.
hoor nergens dat het een must is.
ik vind dat je moet relativeren als je de eerst 5 wedstrijden tegen excelsior/cambuur/de graafschap/nec en willem 2 had gespeeld had iedereen hier de polonaise gelopen en hadden we gezegd dat we kampioen worden.
5 punten uit deze vijf wedstrijden vind ik niet goed maar ook niet slecht.
jij zegt dat we van twente dus moeten winnen volgens mij hebben we dat ook gedaan.
heb het meer erover dat twente normaal gesproken boven je eindigt na 34 wedstrijden.
weet niet wat jij voor voorstelling hebt maar als we van heracles hadden moeten winnen en ook van utrecht.
dan kunnen we net zo goed gaan voor plek 4 t/m 5 want dan vind ik alleen psv/feijenoord en ajax beter.
iedereen had uit de eerst vier wedstrijden gezegd hier we mogen blij zijn met 3 of 4 punten we halen er 5 we verliezen nu van heracles en het hek is van de dam.
jij mag mij stom vinden de eerst volgende 5 wedstrijden laten zien waar je hoort en dat is plek 7 t/m 10 en daar eindig je ook dit seizoen.wil ik zelfs geld op legen durf je het aan.
0
Zondag 13 september 2015 om 23:25 uur

pajam

Madmax schreef:

Fräser: "Ik denk dat we over 3 weken weten waar we staan".

Ja ik ook met Pec en NEC uit ...puntje tegen Excelsior moet wel kunnen trouwens. 6 uit 8 #Linkerrijtje
en toch heeft ie daar gelijk in!

Laat ik voorop stellen; het is eigenlijk na de 2e wedstijd (vanaf Utrecht thuis) eigenlijk weer redelijk hetzelfde niveau als vorig seizoen, maar er zijn ook verzachtende omstandigheden zoals de scheids en onterecht afkeuren van onze doelpunt (waaruit direct de 0-1 ontstond).

De komende 3 wedstrijden mag je wat mij betreft niet verliezen als je daadwerkelijk ambities heb voor het linkerrijtje, sterker nog, je zou eigenlijk een overwinning tegen Excelsior en NEC kunnen eisen.

Pakken we de komende 3 wedstrijden minder dan 4 punten, speel je gewoon mee voor de onderste 6 plaatsen.

Op naar 40 punten.
0
Zondag 13 september 2015 om 20:39 uur

Richard

marcellino schreef:

Ja dat klopt dus deze moest je ook winnen en dat hebben we gedaan gelijk tegen psv wie had dat gedacht gelijk tegen utrecht is ookgeen schande verliesen uit bij ajax is ook geen schande.en verliesen van heracles die alleen de eerste wedstrijd heeft verloren en daarna er 4 wint met een doelsaldo van 12 voor en 1 tegen.en dan vind jij dat we zomaar moeten winnen van heracles.
Even een opsomming
Goal onterecht afgekeurd
Penalty met alberg (100%) niet gegeven
Bakker op de kruising
3 ballen op het doel zeer goed gered door de keeper.
Balbezit 55 %
Schoyrn op het doel 6 tegen hun 1
Corners 6 tegen hun 3
Maar goed als jij alleen af gaat op de punten en je kijkt totaal niet tegen wie je voetbald en op welk moment ja dan is het altijd wel kut.
Volgende week hoor ik je weer want de kans dat je daar niet wint is zeer groot maar goed pec is natuurlijk ook een kut ploeg.
Je krijgt na pec .excelsior/nec/de graafschap en cambuur daar ben je verplicht om minimaal 10 punten te halen en die haal je ook en dan sts je gewoon bij de beste 7.
Daar hebben we van Gaal weer. Jij lult echt maar wat raak he? Heb je aandelen in positiviteit? Eerst ga je §lopen vertellen dat statistieken helemaal niks doen.

Ik wil voor jou wel een lijstje maken hoor wat er gewoon is weg gegaan bij ons, en wat er is terug gekomen. Was jij niet een van die velen die een voorbereiding totaal niet belangrijk vond om een ingespeeld elftal te krijgen? Was jij niet diegene die echt op iedere nagatieve shout tekst en uitleg kwam geven alsof je Wang himself was met een van Gaal dictator achtige wijze iedere negatieve de grond in probeerde te boren? Wacht maar tot 31 Augustus was vaak je antwoord, tis nu zowat Kerstmis man. Jij weet gewoon helemaal niets, je ben een clown. Is het je nu nog steeds niet duidelijk dat we gewoon een zeer matig elftal hebben? Haal die emmer is van je kop man, doe normaal. Voetbal gaat om de punten , gaar niet om balbezit. Feit is, wij doen niets met balbezit, wij doen niets op de transfermarkt omdat er 2 verschillende gedachtes op kantoor zitten. Als je stappen wil maken moet je investeren en niet gaan bek vechten als een stelletje pisnichten op kantoor. En die Wigt is ook een flapdrol, met zijn uitspraken de beste selectie te hebben sinds jaren? Kan die niet beter terug de incasso wereld in gaan want met die uitspraken ben je mijn club aan het schaden, en geef je argwaan aan je achterban of je wel capabel bent voor de functie. Verliezen is helemaal niet erg, maar met alle woorden vanuit de club, en alle mooie woorden van de kenners hier gaat me dat toch echt iets te ver.
0
Zondag 13 september 2015 om 17:43 uur

Nu online

ADOZoetermeer en 298 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 208
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1