Welkom in de shoutbox, gast
rien1
mensehhh als we nacompetitie spelen, moeten we dan 1 keer best of 3 spelen???? of 2 x een best of 3????
Ik geloof maar 1 x toch
De 1e ronde is een dubbele ontmoeting uit en thuis zoals wij vorig jaar met Ga Eagles hebben gehad. Net als de optelling bij de Europa cup. Die 1e ronde gaat nu dus tussen deze 4 clubs: Telstar,Excelsior,TopOss en hoogstwaarschijnlijk Dordrecht.
Daarna stroomt de nummer 16 en 17 van de eredivisie in, en die gaan tegen de 2 winnaars van deze bovenstaande 4 clubs. Een best of three is dat. Of we winnen gewoon 2 keer (of 1 keer winnen en 1 x gelijk) van die desbetreffende club.
Als we dus "gewoon" winnen, komt de 3e en beslissende ronde en dus weer best of 3.
Nummer 17 gaat spelen tegen de winnaar van:
RKC(2e)-MVV (5e)
Nummer 16 gaat spelen tegen de winnaar van: Cambuur (3e)-Zwolle (4e).
![]() |
Woensdag 22 april 2009 om 16:39 uur |
rien1
Rechtstreeks dagraderen geloof ik niet zo in. Niet omdat we zelf nog zoveel punten halen maar omdat graafschap geen punt meer zal pakken
Als we nc spelen stromen we toch tegen de laatste tegenstander pas in? 1 uit en 1 thuiswedstrijidje? Dan zijn we een week oof 5 verder en zal je de hand zien van atteveld.
Mwah, 2 wedstrijdjes in het zonnetje heb ik op zich wel zin in. Ik ga ervan uit dat je deze wedstrijden redelijk makkelijk moet kunnen winnen tegen bijvoorbeeld een rkc of zwolle.
Zo niet.... remember ga eagles 1993
Maar dan is het nog niet afgelopen. Dan komt er nog een koekie.
Daarna (als je je tenminste plaatst) kom je "gezellig" tegen 1 van de nummers 2 t/m 5. Te weten RKC,Cambuur, Zwolle of MVV (zoals de stand nu is).
Dus dat wordt weinig rustig in het zonnetje zitten,denk ik. Al hoop ik uiteraard van wel!! Laat FC Den Haag zich nou alsjeblieft maar gewoon zonder die vreselijke na-competitie handhaven, want naar 10.000 dolle Friezen die 2 centimeter van het veld zitten te gillen bij Cambuur zie ik niet echt zitten. Dat is zelfs mijn nachtmerrie.
Maar komop!!! Nog 3 wedstrijden!! We gaan punten halen en blijven er gewoon in.
![]() |
Dinsdag 21 april 2009 om 21:09 uur |
<FCDH>
De toekomst van Rick Hoogendorp bij ADO Den Haag is nog altijd onzeker. De aanvaller wordt door de Hagenezen op dit moment gehuurd van het Duitse VFL Wolfsburg, waar hij nog een contract heeft tot het einde van dit seizoen.
Bij ADO maakte Hoogendorp dit seizoen weinig klaar. "Als ik nú zou moeten beslissen, zou mijn oordeel negatief zijn", aldus de oefenmeester tegenover Voetbal International. "Het is nu aan Rick zich de komende weken van zijn beste kant te laten zien."
Dit seizoen kwam Hoogendorp bij de club uit Den Haag elf keer in actie. Tweemaal wist hij het net te vinden. Eerder droeg de speler ook al het shirt van RKC Waalwijk, Celta de Vigo, VFL Wolfsborg, FC Dordrecht en MVV
![]() |
Donderdag 9 april 2009 om 16:41 uur |
Ooievaar
Was een geweldige tijd toen.
Lekker voetballen in de rust bij dordrecht en volledig doorweekt naar huis toe.
Naast de Rockín een sate`tje halen en voorbereiden op de dag erna in het zuiderpark....heerlijk mijn tijd.
Dordrecht uit was super, voor de wedstijd de kroegen onveilig maken, voetballen in de rust in de stromende regen. Agenten op de loop, iedereen richting overdekte tribune. Het werd 0-0 in de blubber maar dat mocht achteraf de pret niet drukken. Die wedstrijd zal ik nooit vergeten.
![]() |
Zaterdag 4 april 2009 om 10:56 uur |
northy
Waarom niet trots, je lijkt wel op die oude wijven die zich schamen wat ze vroeger hebben gedaan als ze z.g. onder andere (betere) mensen bevinden. Ik ben trots op de jaren 80 en dat was een andere tijd, Den Haah was gewoon anders. Rock`in, herengracht avond voor die stoeipoes haar verjaardag, Dordrecht uit noem maar op maar ik ben er trots op!
Was een geweldige tijd toen.
Lekker voetballen in de rust bij dordrecht en volledig doorweekt naar huis toe.
Naast de Rockín een sate`tje halen en voorbereiden op de dag erna in het zuiderpark....heerlijk mijn tijd.
![]() |
Zaterdag 4 april 2009 om 01:33 uur |
Advertentie
Ronaldo
ja daar is toch niets fout aan.
nogmaals ik ben er niet trots op maar het heeft mij wel gemaakt wie ik nu ben.
en dat houdt in dat ik super trots ben om den haag supporter te zijn in goede en slechte tijden maar zonder rellen en geweld
Waarom niet trots, je lijkt wel op die oude wijven die zich schamen wat ze vroeger hebben gedaan als ze z.g. onder andere (betere) mensen bevinden. Ik ben trots op de jaren 80 en dat was een andere tijd, Den Haah was gewoon anders. Rock`in, herengracht avond voor die stoeipoes haar verjaardag, Dordrecht uit noem maar op maar ik ben er trots op!
![]() |
Vrijdag 3 april 2009 om 22:59 uur |
pollie
Grapjas
ps; op de ticketboxsite staat nog steeds uitverkocht.....
![]() |
Donderdag 19 maart 2009 om 20:04 uur |
Den Haag For Life
kootwjk is boezemvriend wetzel met dezelfde voetbalvisie heb je dus niets aan
![]() |
Dinsdag 10 februari 2009 om 11:22 uur |
kojak1
![]() |
Donderdag 5 februari 2009 om 22:05 uur |
janusz
Ze zijn met een rechtsbuiten bezig ze willen m voor 1 Feb presenteren naam : ?
Verder wil Hoogendorp de club verlaten hij was gister zeer teleurgesteld dat Wetzel voor Milic koos , Rick is nu 3e spits en wil graag weg, Dordrecht of Rkc lijkt m wel wat.
Boschaart Onderhandelt met Cambuur.
![]() |
Vrijdag 23 januari 2009 om 14:01 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |