Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: oud

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 210
Volgende pagina

Jordy

Dannyy schreef:

Ronaldo - Kramer - Robben
Iniesta - Tourè - Kroos
Alaba - Thiago Silva - Boateng - Lahm.
Hansen

Alaba en Kroos komen echt tekort voor Ado en Iniesta is te oud heb je niks meer aan.
0
Zondag 25 januari 2015 om 20:18 uur

Marijn

Rob2002 schreef:

Dus moet je spelers halen die wel teamgeest hebben!
Heeft een mooiere lijst met oud werkgevers dan menig andere spelers laat staan dat ze er bij ado alleen van kunnen dromen!
0
Zondag 25 januari 2015 om 18:51 uur

Ron001

Bubbles schreef:

Wie heeft er hier weer fikkie gestookt????
Tdat krijg je als je je met diverse criminelen inlaat! En ik kan er niet wakker van liggen... Als die club uit de competitie zal zijn zal het in de voetbal wereld een stuk rustiger zijn!! En eerlijker! ( allemaal oud directeuren van dat 020 dat nu de KNjb top bemand! Zo op naar het echte nieuws, om welke 2 spelers zou het gaan!! ( Messi en Ronaldo?!!
0
Vrijdag 23 januari 2015 om 10:27 uur

Haagse Roel

jajoh schreef:

Mag van mij wel verwijderd worden deze shout.... Max?

Jammer dat er altijd weer een grens overschreden moet worden.
Vraag mij altijd af hoe oud zo`n knakker die zoiets neerkalt nou is , idd triest.
0
Donderdag 22 januari 2015 om 23:12 uur

Jacco

grijze gek schreef:

Ben net thuis van het werk, en wat zie ik?? VERHOEK????
Ben blij om te zien dat Wesley met het busje van VERHOEK/Groenten en Fruit iedere dag de sinasappels gaat verzorgen
Of gaat hij er nog wat anders bij doen?
Lijnen trekken hoeft ook niet meer op dat kunstgas
Wat,wat zeggie? Voetballen?? Waar?? Hebben we ook een G-elftal?
Meneer Wang, als je dan toch geld wilt weg gooien maak dan een mooi wok hoekje ergens in het stadion
Beter als die troep die we krijgen van de huidige catering
Echt triest hoe je over een oud speler praat.

Zeker de 0-1 bij Ajax en PSV al vergeten?

Alleen al dat onthaal vanaf de A4 richting het home, dat zal ik never nooit meer vergeten en daar ben ik hem eeuwig dankbaar voor.

Of hij wel of geen toegevoegde waarde zou zijn op dit moment staat daar COMPLEET los van.
0
Woensdag 21 januari 2015 om 20:05 uur

H@@GenEES

KR96 schreef:

Die jongen zal ik keihard worden afgebrand als hij niet presteert, maar het is een beetje voorbarig om hem nu al nul respect, want je shout is gewoon respectloos, en nul kansen te geven. Fraser heeft aanvallers nodig, Verhoek is beschikbaar en zeker niet minder dan de andere buitenspelers in de selectie, dus is het geen onlogische keuze.
Er lopen er waarschijnlijk genoeg in de jupiler of bij de topklasse (want dat is zijn niveau) die ook beschikbaar zijn

Het is respectloos van de trainer/club naar de supporters toe dat ze weer falende oud spelers terug willen halen, Verhoek is niet iemand waar je voor naar het stadion komt.

We hebben versterkingen nodig en Verhoek is dat niet, en dat Fraser met hem op de proppen komt toont voor mij het onvermogen van deze trainer aan en ADO zou zichzelf een dienst bewijzen om hem na de volgende nederlaag meteen de laan uit te sturen.
0
Woensdag 21 januari 2015 om 12:42 uur

Advertentie

FC Den Haag!

Tsja ik ben geen groot voorstander van het terughalen van oud spelers, maar zie vele malen liever Verhoek dan Schet. Verhoek kan de ballen mooi voorzetten op Kramer en dan kan het net zoals destijds met Buly wel is goed gaan uitpakken.
0
Woensdag 21 januari 2015 om 12:07 uur

Haagse Roel

Dat vermoeden hadden we al..........


Het blad Voetbal International (VI) verbreekt alle samenwerkingsverbanden met het gelijknamige televisieprogramma dat door RTL7 wordt uitgezonden.

Dat schrijft hoofdredacteur Tom van Hulsen in zijn column in VI, meldt het AD. De nieuwe editie van het blad verschijnt morgen. Van Hulsen zou het zat zijn dat het programma steeds weer kritiek op het blad levert.

"De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat er inmiddels het nodige is veranderd. Vooral als het gaat om de toon van het programma", aldus Van Hulsen.

"RTL7 trekt (...) nog steeds honderdduizenden kijkers en de tv-bazen zien logischerwijs dan ook geen reden iets aan de formule te veranderen. Als VI-redactie hebben wij echter steeds vaker de behoefte ons te distantiëren van uitlatingen die in het programma worden gedaan."

Hierdoor levert het blad niet langer het voetbalnieuws voor het praatprogramma dat wordt gepresenteerd door Wilfred Genee en de vaste tafelgasten Johan Derksen en René van der Gijp.

Omdat VI onder de Weekbladpers valt, dat wederom een contract met RTL7 heeft, zou het tv-programma wel de naam mogen behouden.

Derksen

Volgens presentator Johan Derksen ligt het echter anders. "RTL heeft al een tijd geleden aan VI bekendgemaakt dat ze aan het einde van het seizoen gaan breken met het blad. Maar nu hebben ze als een soort streek de eer aan zichzelf gehouden", zegt de oud-hoofdredacteur van VI tegen NU.nl.

Volgens Derksen wil RTL7 zelf een eigen voetbalplatform opzetten. "Dan halen we daar ons nieuws vandaan", meldt Derksen.

Door: NU.nl
0
Dinsdag 20 januari 2015 om 17:25 uur

Dappere dodo

Kap nah eens met die namen van oud spelers!

Daar win je de oorlog niet mee nu

Laat Ritzmaier, de Zeeuw en Marengo maar komen, voor de rest laat ik me graag verassen komende weken
0
Dinsdag 20 januari 2015 om 14:46 uur

Petah

Mensen die het hebben over die oud spelers er is er maar 1 misschien 2 wie je terug wil hebben in Nederland en dat zijn Lex en jens

Bulykin kubik allemaal vergane glorie
0
Vrijdag 16 januari 2015 om 17:27 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 190 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 210
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2