Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werkt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 210
Volgende pagina

DHFC070

Ziet er leuk uit die groen gele poncho`s en ook mooi dat nu iedereen wel meedoet.
Die choreo`s / bordjes werkt nooit bij ons omdat er maar heel weinig meedoen.
0
Zondag 1 februari 2015 om 12:31 uur

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

Ja dat zou ook nog eens kunnen dat het meer een voertuig is om andere deals te maken, ik weet het ook niet behalve dat BVO`s verliesgevend zijn, zolang er maar geen renteloze leningen aan de club worden verstrekt of dat soort enge constructies....

Mijn grootste zorg is dat Wang er straks geen zin meer in heeft en de club in een Vitesse spiraal terecht komt, dat s mijn grootste vrees omdat ik denk dat we nog zo`n klap niet zullen overleven.

Maar het feit is dat hij nu de eigenaar is dus we gaan het allemaal meeemaken, en wie weet springen we er goed uit, god weet dat we het verdiend hebben zo onderhand.
Net zoals Kallen er geen zin meer in had, nou H@@G helaas werkt het zo in de voetballerij!


En je laatste alinea.....
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 13:25 uur

janfcdh

<FCDH> schreef:

Waar blijven die 2 extra versterkingen dan?
Denk dat men hard werkt hieraan en dat net zoals met Wilson Eduardo ze gewoon ineens gepresenteerd worden, er lekt weinig uit blijkt wel
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 11:05 uur

Toontje070

Petah schreef:

Dan krijg je een gebied voor het exacte locatie moet je bij de internet provider zijn dan moet je hopen dat ie ziggo/UPC heb en dat jij iemand ken die daar woont
Ik ken iemand die bij Ziggo werkt. Sluit contracten af voor ziggo abbonementen. Kan hij wat voor mij betekenen denkje?
0
Vrijdag 30 januari 2015 om 12:36 uur

Petah

Met een ip kan je weinig zonder dat je bij isp werkt
0
Vrijdag 30 januari 2015 om 12:26 uur

KR96

Max schreef:

Probeer de twitterknop bovenaan de shout. Verschijnen meerdere foto`s op.
Werkt niet op de mobiel
0
Vrijdag 30 januari 2015 om 12:06 uur

KR96

H@@GenEES schreef:

Wat ik vaag vind is dat je dus schijnbaar zomaar door kunt lopen met een pistool als je een pak aan hebt
Zo werkt het ook in het ADO stadion, de mensen met de pakken moeten niet door de poortjes
0
Donderdag 29 januari 2015 om 21:43 uur

marcellino

Richard schreef:

Voel je je aangevallen? Wat weet je hoeveel ik werk dan? Gelukkig zijn er mensen hier die wel degelijk weten hoeveel ik werk, en hoeveel ik heb gedaan voor de club
Als jij van 06.30 uur `t/`m 0.300 uur ook werkt of langer ja dan werk je meer
En wat heb je voor de club gedaan dan
0
Donderdag 29 januari 2015 om 21:17 uur

Advertentie

H@@GenEES

fcthehague schreef:

Jij bepaald niet wanneer een discussie is afgelopen. Of je een voor of tegenstander ben van ooievaar ik vind zijn shouts altijd leuk om te lezen. Die van jou skip ik meestal na twee regels, want jij wil alleen maar mensen tegenspreken en provoceren. Waarschijnlijk omdat je thuis geen te vertellen heb ofzo, maar gelukkig bestaat het wereld wijde web voor mensen zoals jij.
Ik bepaal wel of een discussie ten einde is aangezien ik één van de twee partijen ben die in deze discussie zitten, zo werkt dat met discussies hé? Als er één mee ophoud dan is het einde discussie, als jij er lekker verder op wil borduren met ooievaar dan moet je dat vooral doen, maar ik ben klaar met hem en zijn ongefundeerde Kallen haat die hij bij elke mogelijkheid uitkotst.


0
Donderdag 29 januari 2015 om 11:14 uur

Johannes

JB schreef:

Vraag me af: zijn er net als in het verleden nog "parkeerplaats watchers" hier?
Een bericht zoals "een Mercedes met een kenteken met een M" die later dus bij Bulykin bleek te horen.

Vanavond toch wel weer een spannend avondje voor onze club.
Tenslotte moeten er 4 of 5 (omdat ik denk dat Wang zelf niet in de RvC gaat zitten) tot nu toe onbekende commissarissen arriveren.

- David Perez?
- Kees Jansma?
- Pierre Heinen namens de Gemeente?
- Li Ming?
-..........
Hoe werkt dat eigenlijk? Als de RvC opstapt, neem ik aan dat er meteen een nieuwe RvC geformeerd wordt. Klopt dat? En zouden dus inderdaad de beoogde leden van die nieuwe RvC al benaderd moeten zijn zodat ze morgen kunnen aanschuiven?
0
Woensdag 28 januari 2015 om 17:48 uur

Nu online

DHFC070, Vak_W, Martgroen, pwr, Sjaak69 en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 210
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1