Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: noord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 211
Volgende pagina

HaaglandenTribune

Goeie actie !!!

Midden Noord is 18 April terug !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Donderdag 10 april 2008 om 10:20 uur

Dit is Midden Noord!

Supporters,

De laatste wedstrijd tegen Volendam is gratis te bezoeken door clubcardhouders. De LSU, HCF en Fan Support roepen iedere clubcardhouder op om een kaart voor de lange zijde aan te schaffen. Helaas is het niet mogelijk om kaarten aan te schaffen voor de vakken N-O-P. Aangezien dit de vakken zijn waar wij en het overgrote merendeel van de supporters het oude Midden Noord gevoel weer terug willen brengen roepen wij iedere supporter op om voor het begin van de wedstrijd op deze vakken plaats te nemen en te laten zien dat dit de plek is waar vandaan we net als vroeger de spelers willen aanmoedigen.

Het voortbestaan van de club hangt nog steeds aan een zijden draadje. De directie, Raad van Commissarissen crediteuren en investeerders gaan rollenbollend over straat en de supporters staan in het nieuwe stadion nog steeds in de kou. Geen home, geen sfeer, slechte catering en de prestaties laten ook te wensen over. Informatie vernemen we alleen uit de pers want op de ADO Den Haag site mag alleen goed nieuws geplaatst worden.

Dit soort zaken zijn we zat en daarom eisen wij, de supporters, onze plek op in het stadion.
Wij steunen de club ook in moeilijke tijden, wij hebben clubliefde, wij slapen beroerd vanwege de financiële problematiek en wij willen Midden Noord terug in het Aad Mansveldstadion!

Koop daarom massaal kaarten voor de lange zijde voor zowel de wedstrijd tegen Volendam en de wedstrijden in de nacompetitie. Wij rekenen op jullie steun in deze actie!!! Laten we deze wedstrijd(en) volledig achter de club en het team gaan staan in positieve zin.

“Wij zijn Den Haag en dit is Midden Noord!”

Tot 18 april.

LSU, HCF en Fan Support Den Haag

SeizoenClubCard voor het seizoen 2008/2009
Daarnaast doen wij een beroep op alle supporters die willen dat Midden Noord terugkomt om voor het volgende seizoen een SCC voor de lange zijde (Haaglandentribune) aan te schaffen.
0
Woensdag 9 april 2008 om 22:27 uur

HAGUE CITY FIRM

LET S WAKE UP THE SLEEPING GIANT TOGETHAH!

Zonder supporters geen club.

Ruurd de Boer, John Ringelenstein en Rob Jansen riepen bij incidenten met supporters van ADO om het hardst dat supporters de oorzaak waren van de problemen bij ADO.

Karakter van de club
Door middel van een geweldloze actie tegen Vitesse heeft de Haagse supporter aangegeven dat hij zich afvroeg of het bestuur wel een Haags voetbalhart had.
De Haagse supporter herkende ADO niet meer en zag van de Haagse mentaliteit bij de club niets terug.
Laf voetbal en een bestuur dat vanuit de hoogte liet weten niets te zien in de twaalfde man.
Na de geweldloze actie door de, door het wanbeleid en arrogantie van het bestuur , gefrustreerde Haagse supporter, stonden Ruurd de Boer, Ringelenstein en Deetman voorop om hiervan schande te spreken .
Deze geweldloze actie werd door het bestuur aangegrepen om de Haagse supporter en daarbij dus ook ADO in het discrediet te brengen.
Achteraf kan je veilig stellen dat zij hiermee ten koste van de supporters en de club de aandacht (bewust?) hebben afgeleid van het door hen gevoerde wanbeleid.
Wat de heren vergaten (of bewust negeerden) is dat de supporters het belangrijkste onderdeel zijn van een club.
Bestuurders, spelers en trainers komen en gaan.
Zonder supporters geen club.
Eens voor FCDH/ADO. Altijd voor FCDH/ADO.

Strijdend voor Den Haag

Vroegah kwam een tegenstander naar het Zuiderpark met angst in de benen.
Tegen FCDH stond je wat te wachten. Aad Mansveld, Martin Jol, Henk van Leeuwen, Karel Bouwens, John Linford, Heini Otto, De Stoop en de twaalfde man streden voor Den Haag.
Strijd hoort bij het karakter van een Hagenees en dus bij FCDH/ADO.
Liefde voor de club gaat bij een FCDH/ADO supporter diep en daarom zullen ze strijden tegen een bestuur dat zegt een Haags voetbalhart te hebben maar tegengesteld handelt.
Strijden tegen een bestuur dat keer op keer heeft laten blijken geen boodschap te hebben aan het belangrijkste deel van de club: De Haagse Supporter.

Supporters die geweldloos hebben gestreden voor hun club tijdens ‘Vitesse’ hebben stadionverboden gekregen.
Ook Haagse supporters die hun hele leven op de tribunes in het Zuiderpark hebben gestaan of gezeten en die tijdens de laatste wedstrijd in het oude stadion een stoeltje meenamen is dit overkomen.

De echte slopers van Den Haag.

Nou is ‘Moraalridder’ Ruurd de Boer weg wegens wanprestatie (lees ELF Haagse editie nr.2 nâh es un keâh) (en boze tongen beweren dat hij zeker niet armer is geworden van ADO;nieuw huisje, nieuw autootje).
En heeft ‘clubman’ Ringelenstein (hoe heb je zo diep kunnen vallen,of het nou eigen belang is of een politiek spelletje) beslag laten leggen op het hoofdgebouw van het stadion.
En Rob Jansen die namens ADO geadviseerd heeft om spelers uit zijn eigen stal bij ADO binnen te halen met, voor ADO begrippen, mega contracten en dus mede verantwoordelijk is voor de ondergang van ADO roept zich ineens uit tot redder van ADO.

Deze heren hebben ADO bijna dodelijke schade toegebracht en hebben gewezen naar de gewone supporter.
Hoe hypocriet kan je zijn.
Onbegrijpelijk dat ‘club’mensen als Jansen en Ringelenstein zich niet kapot schamen en gewoon nog in het spel zitten.

Zij zouden de eersten moeten zijn die in aanmerking komen voor een stadionverbod.

He’s got no hair, but we don’t care!

Maar een droomscenario is zich aan het ontvouwen.
De man die eerste keus was als opvolger van van Basten.
De man die bij iedere club waar hij trainer is geweest succes heeft gehad en op handen wordt gedragen.
De man die door alle managers in de Premier League uitgebreid is geprezen.
De man die altijd heeft aangegeven ADO in zijn hart mee te dragen.
De hoop voor iedere Hagenaar op een beter leven.
Deze man legt aanbiedingen van topclubs naast zich neer omdat hij voor ADO WIL werken.
Deze man zegt dat als alle neuzen dezelfde kant opstaan hij zich voor langere tijd aan ADO wil binden.

Iedereen die ADO een warm hart toedraagt en alle mensen die zeggen te werken in het belang van de club begrijpen dat als deze man zich aandient alle andere belangen moeten wijken in het belang van de club.

Want Martin Jol is ADO

Bij beide groepen investeerders zitten mensen met een Haags voetbalhart.
Maar al heb je dat niet en zit je er in voor de munten dan moet je ook een groot voorstander zijn van de komst van Martin Jol naar ADO.
Martin Jol bij ADO staat garant voor een vol stadion.
Tienduizenden Haagse supporters zitten te wachten op een reden om weer naar ADO Den Haag te komen.

Iedereen die de voorkeur geeft aan een ander dan Martin Jol heeft een ander belang dan het belang van ADO.

Wij hebben respect voor Andre Wetzel.
Hij heeft aangegeven liever bij ADO dan bij Ajax aan de slag te gaan en alleen voor langere tijd.
Wij geloven dat hij het hart op de juiste plek heeft en met hem hebben we het gevoel dat hij het Haagse terug zou brengen bij ADO.
Ook zijn we overtuigd van de kwaliteiten van deze man en hij zou zeker een goede zijn voor Den Haag.

Maar Martin Jol is de man die in alle geledingen van de club; supporters, sponsors, bestuur, technische staf en spelers het respect afdwingt dat nodig is en er ervoor kan zorgen dat de ADO Den Haag boven zichzelf uitstijgt en de club wordt die het altijd al had kunnen zijn.

Hague City Firm
Schopt kont

HCF zal er voor waken dat het karakter van de club niet nogmaals gekaapt wordt door arrogante, hypocriete, schijt aan de echte supporter hebbende, zakkenvullende ADO slopers.

HCF gebruikt geen geweld en roept niet op tot geweld en roept zelfs op tot het niet gebruiken van geweld in het eigen stadion. Een vogel schijt ook niet in zijn eigen nest.

HCF wil de oude Haagse voetbal beleving terug in het stadion en onder de Hagenezen.

HCF moet het voorbeeld zijn voor al die wannabees die het stoeah vinden om in alle spreekkoren of jood voor te laten komen. HCF/ Midden Noord gebruikte dit vroegah altijd alleen functioneel en altijd alleen in het belang van de club.
Vroegah hadden we veel Engelse strijdliederen. Die moeten terug.

Don`t mess with the club.

Martin Jol 4 president!

! LET`S PUT OUR HANDS TOGETHER NOW !

! ALL STAND UP FOR MARTIN JOL !

! LET MARTIN JOL TAKE FOOTBALL BACK TO THE HAGUE !

! MARTIN JOL VOOR PRESIDENT !
-----------------------------------


the Real Thing
HAGUE CITY FIRM
Louder than a Bomb
http://www.haguecityfirm.nl/weblog.html
0
Vrijdag 4 april 2008 om 15:51 uur

KKH - kalekophagenees

@HCF

Heel mooi wat je heb geschreven gozuh maar het lijkt ook wel heel erg veel op het verhaal wat een tijdje geleden door de LSU is geplaatst.

Geef niet gozuh want allebei klopt het gewoon.

Ik ben zelf geen voorstander van gelijk een stadion verbod als je iets flikt maar boetes zoals het engelse systeem en pas stadion verboden als je echt iets hebt geflik wat helemaal niet kan.

Je eigen stadion slopen ook al is het het foruhpark is bullshit. Stoeltjes er af schoppen moet gewoon op 500 pleuro per stuk komen en een waarschuwing.

Wat op het veld gooien 1500 euro boete, 900 knvb en 600 naar de club tevens een waarschuwing. Wat op het veld gooien en iemand raken 5000 euro boete en een stadion verbod.

Het is vaker gebleken dat als je de relschopper in zijn portomonee pakt hij het wel voelt.

Nu geef je mensen voor amper niks een stadion verbod en de supporter blijft weg en vaak neemt ie ook wat vrienden mee die ook wegblijven. Dit kost ook geld.

Poortjes eruit en drang hekken erin zoals bij de toegang van Noord in het zuiderpark. Kaartjes kopen op legitimatie en dagkaart verkoop erin. Geen commisie van 2 euro erop dat is geld klopperij. parkeren tegen 2 euro bij het stadion mogelijk maken.

Geen fanshop buiten maar in het stadion loketten maken zodat supporters 90 minuten lang erbij kunnen kopen. 

Schilder het stadion in de bekende kleuren, maak het binnen gezelliger door eventuele bankjes onder de tribune te maken zoals bij de NS.

En zorg dat we een supporters home krijgen waar je even kunt vertoeven voor de wedstrijd.

Nu kom je vaak vlak voor de wedstrijd pas naar het stadion en ga je ook gelijk weer naar huis.
0
Donderdag 3 april 2008 om 21:39 uur

HAGUE CITY FIRM

LET’S WAKE UP THE SLEEPIN’GIANT TOGETHAH!

Zonder supporters geen club.

Ruurd de Boer, John Ringelenstein en Rob Jansen riepen bij incidenten met supporters van ADO om het hardst dat supporters de oorzaak waren van de problemen bij ADO.

Karakter van de club

Door middel van een geweldloze actie tegen Vitesse heeft de Haagse supporter aangegeven dat hij zich afvroeg of het bestuur wel een Haags voetbalhart had.
De Haagse supporter herkende ADO niet meer en zag van de Haagse mentaliteit bij de club niets terug.
Laf voetbal en een bestuur dat vanuit de hoogte liet weten niets te zien in de twaalfde man.
Na de geweldloze actie door de, door het wanbeleid en arrogantie van het bestuur , gefrustreerde Haagse supporter, stonden Ruurd de Boer, Ringelenstein en Deetman voorop om hiervan schande te spreken .
Deze geweldloze actie werd door het bestuur aangegrepen om de Haagse supporter en daarbij dus ook ADO in het discrediet te brengen.
Achteraf kan je veilig stellen dat zij hiermee ten koste van de supporters en de club de aandacht (bewust?) hebben afgeleid van het door hen gevoerde wanbeleid.


Wat de heren vergaten (of bewust negeerden) is dat de supporters het belangrijkste onderdeel zijn van een club.
Bestuurders, spelers en trainers komen en gaan.
Zonder supporters geen club.
Eens voor FCDH/ADO. Altijd voor FCDH/ADO.

Strijdend voor Den Haag

Vroegah kwam een tegenstander naar het Zuiderpark met angst in de benen.
Tegen FCDH stond je wat te wachten. Aad Mansveld, Martin Jol, Henk van Leeuwen, Karel Bouwens, John Linford, Heini Otto, De Stoop en de twaalfde man streden voor Den Haag.
Strijd hoort bij het karakter van een Hagenees en dus bij FCDH/ADO.
Liefde voor de club gaat bij een FCDH/ADO supporter diep en daarom zullen ze strijden tegen een bestuur dat zegt een Haags voetbalhart te hebben maar tegengesteld handelt.
Strijden tegen een bestuur dat keer op keer heeft laten blijken geen boodschap te hebben aan het belangrijkste deel van de club: De Haagse Supporter. Supporters die geweldloos hebben gestreden voor hun club tijdens ‘Vitesse’ hebben stadionverboden gekregen.
Ook Haagse supporters die hun hele leven op de tribunes in het Zuiderpark hebben gestaan of gezeten en die tijdens de laatste wedstrijd in het oude stadion een stoeltje meenamen is dit overkomen.

De echte slopers van Den Haag.

Nou is ‘Moraalridder’ Ruurd de Boer weg wegens wanprestatie (lees ELF Haagse editie nr.2 nâh es un keâh) (en boze tongen beweren dat hij zeker niet armer is geworden van ADO;nieuw huisje, nieuw autootje).
En heeft ‘clubman’ Ringelenstein (hoe heb je zo diep kunnen vallen,of het nou eigen belang is of een politiek spelletje) beslag laten leggen op het hoofdgebouw van het stadion.
En Rob Jansen die namens ADO geadviseerd heeft om spelers uit zijn eigen stal bij ADO binnen te halen met, voor ADO begrippen, mega contracten en dus mede verantwoordelijk is voor de ondergang van ADO roept zich ineens uit tot redder van ADO.

Deze heren hebben ADO bijna dodelijke schade toegebracht en hebben gewezen naar de gewone supporter.
Hoe hypocriet kan je zijn.
Onbegrijpelijk dat ‘club’mensen als Jansen en Ringelenstein zich niet kapot schamen en gewoon nog in het spel zitten.

Zij zouden de eersten moeten zijn die in aanmerking komen voor een stadionverbod.

He’s got no hair, but we don’t care!

Maar een droomscenario is zich aan het ontvouwen.
De man die eerste keus was als opvolger van van Basten.
De man die bij iedere club waar hij trainer is geweest succes heeft gehad en op handen wordt gedragen.
De man die door alle managers in de Premier League uitgebreid is geprezen. De man die altijd heeft aangegeven ADO in zijn hart mee te dragen.
De hoop voor iedere Hagenaar op een beter leven.
Deze man legt aanbiedingen van topclubs naast zich neer omdat hij voor ADO WIL werken.
Deze man zegt dat als alle neuzen dezelfde kant opstaan hij zich voor langere tijd aan ADO wil binden.

Iedereen die ADO een warm hart toedraagt en alle mensen die zeggen te werken in het belang van de club begrijpen dat als deze man zich aandient alle andere belangen moeten wijken in het belang van de club.

Want Martin Jol is ADO

Bij beide groepen investeerders zitten mensen met een Haags voetbalhart.
Maar al heb je dat niet en zit je er in voor de munten dan moet je ook een groot voorstander zijn van de komst van Martin Jol naar ADO.
Martin Jol bij ADO staat garant voor een vol stadion.
Tienduizenden Haagse supporters zitten te wachten op een reden om weer naar ADO Den Haag te komen.

Iedereen die de voorkeur geeft aan een ander dan Martin Jol heeft een ander belang dan het belang van ADO.

Wij hebben respect voor Andre Wetzel.
Hij heeft aangegeven liever bij ADO dan bij Ajax aan de slag te gaan en alleen voor langere tijd.
Wij geloven dat hij het hart op de juiste plek heeft en met hem hebben we het gevoel dat hij het Haagse terug zou brengen bij ADO.
Ook zijn we overtuigd van de kwaliteiten van deze man en hij zou zeker een goede zijn voor Den Haag.

Maar Martin Jol is de man die in alle geledingen van de club;supporters, sponsors, bestuur, technische staf en spelers het respect afdwingt dat nodig is en er ervoor kan zorgen dat de ADO Den Haag boven zichzelf uitstijgt en de club wordt die het altijd al had kunnen zijn.

Hague City Firm.

Schopt kont.

HCF zal er voor waken dat het karakter van de club niet nogmaals gekaapt wordt door arrogante, hypocriete, schijt aan de echte supporter hebbende, zakkenvullende ADO slopers.

HCF gebruikt geen geweld en roept niet op tot geweld en roept zelfs op tot het niet gebruiken van geweld in het eigen stadion. Een vogel schijt ook niet in zijn eigen nest.

HCF wil de oude Haagse voetbal beleving terug in het stadion en onder de Hagenezen.

HCF moet het voorbeeld zijn voor al die wannabees die het stoeah vinden om in alle spreekkoren of jood voor te laten komen. HCF/ Midden Noord gebruikte dit vroegah altijd alleen functioneel en altijd alleen in het belang van de club.
Vroegah hadden we veel Engelse strijdliederen. Die moeten terug.

Don`t mess with the club.
Martin Jol 4 president!

! LET`S PUT OUR HANDS TOGETHER NOW !

! ALL STAND UP FOR MARTIN JOL !

! LET MARTIN JOL TAKE FOOTBALL BACK TO THE HAGUE !

! MARTIN JOL VOOR PRESIDENT !

-----------------------------------


the Real Thing.

HAGUE CITY FIRM.

Louder than a Bomb.

0
Donderdag 3 april 2008 om 14:47 uur

Karel

Roel schreef:

Ach drama, volgens mij gewoon gelul , Fransje ik denk toch echt dat Martin tijdens contractbesprekingen eerder zaken aan de orde stelt als :

* Verantwoordelijkheden
*financiele mogelijkheden
*Lange termijnvisie enz enz enz

Neemt overigens niet weg dat ook ik vind dat de ouwe Lange Zij gewoon terugmoet maar gebruik JOl daar niet voor joh
Aangezien hij `de kar moet gaan trekken` zoals in het stuk staat ga ik ervan uit dat hij de volledige verantwoordelijkheid zal krijgen over het technische beleid. De financiele mogelijkheden kan Arzbach nog geen zinnig woord over zeggen want die toestand met die crediteuren moet nog helemaal geregeld worden, alleen is het wel zo dat met de komst van Jol er deuren zullen opengaan die voorheen dicht waren. en dan bedoel ik de aanzuigende werking op sponsors en natuurlijk een enorme stijging in belangstelling vh publiek. De langetermijnvisie is dus juist hetgeen waar Jol voor gehaald zal worden en die zal dan pas uitstekend zijn, daar vertrouw ik hem voor de volle 100% in..en ja Midden-Noord in ere herstellen en de gezinnetjes achter de doelen, dat lijkt me niet teveel gevraagd en een uitstekende oplossing voor iedereen.
0
Maandag 31 maart 2008 om 17:04 uur

john linford

Kikoman schreef:

Denk  je werkelijk dat Martin Jol of de hele Nederl. samenleving gelukkig is met Middennoord?

1 van de eisen van martin jol is midden noord terug te laten komen,maakt het stuk van fransje wel wat ongeloofwaardiger...........maarja, we blijven hopen op MJ!!!

0
Maandag 31 maart 2008 om 16:21 uur

we zijn trots op

Harrie schreef:

Kijk in je geschiedenisboekjes: ADO trok tot 1970 gemiddeld 20.000 toeschouwers bij thuiswedstrijden,
FC Den Haag tot 1980 ongeveer 15.000, na de machtsovername door Midden Noord (tribunebrand, bommen en gestaakte wedstrijden) inderdaad flink onder 10.000. Jammer dat je de goede tijden niet hebt meegemaakt. Was best ECHT gezellig, nog geen noodzaak supporters te scheiden, net zoals nu nog bijvoorbeeld in Duitsland. Alles terug te lezen op internet.

na de machtsovername door Midden Noord (tribunebrand, bommen en gestaakte wedstrijden)

0
Zondag 30 maart 2008 om 15:25 uur

Advertentie

Harrie

huh? schreef:

20.000 toeschouwers per thuiswedstrijd? Waar haal je deze onzin vandaan? Als FC Den Haag kwam je 1 jaar boven de 10.000, alle andere jaren flink daar onder.
Kijk in je geschiedenisboekjes: ADO trok tot 1970 gemiddeld 20.000 toeschouwers bij thuiswedstrijden,
FC Den Haag tot 1980 ongeveer 15.000, na de machtsovername door Midden Noord (tribunebrand, bommen en gestaakte wedstrijden) inderdaad flink onder 10.000. Jammer dat je de goede tijden niet hebt meegemaakt. Was best ECHT gezellig, nog geen noodzaak supporters te scheiden, net zoals nu nog bijvoorbeeld in Duitsland. Alles terug te lezen op internet.
0
Zondag 30 maart 2008 om 12:39 uur

Midden Noord

Aad schreef:

Ik word strontziek van dat ge-OH over plaatsen in het midden.

Ten eerste: Midden-Noord bestaat niet meer. Tenzij als cult-naam

Ten tweede: Ik zit in vak O maar erken volledig dat het de sfeer in het stadion goed zou doen wanneer NOP werden gevuld.

Ten derde: Ik wens niet te staan en er zitten mensen op O die niet kunnen of MOGEN staan. Het hier vaak geopperde alternatief van "ga maar achter het doel zitten" is op zijn hollands gezegd dom gelul. Zo zouden jullie je ook niet behandeld willen zien.

Daarom: Degenen die graag op NOP zouden willen staan of zitten zullen bij de ADO-directie een goed alternatief voor voormalige NOPpers moeten afdwingen. Gebeurt dat dan ben ik jullie man.
Ten eerste:Midden Noord bestaat nog steeds.

Ten tweede:Je hebt gelijk

Ten derde:Zo zijn wij al behandeld en dat weet jij echt wel,dus dat is dom gelul.

Daarom:Degenen die nu op NOP zitten hebben helemaal niets gedaan om Midden Noord te steunen,dat zijn tenslotte de echte NOP supporters,maar zijn lekker met 200 man op de plaatsen op de lange zijde gaan zitten waar voorheen een paar duizend supporters stonden en doen nu alsof zij altijd daar gezeten hebben.
0
Donderdag 20 maart 2008 om 01:34 uur

Nu online

lernst, MichelAdamsMatje, Peter87, wiegah070, pajam, MikeDH, Bleek, pitbull, DHFC070, kojak1 en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 211
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5